Delikatesy jan izbicki

Gniewkowo

Opinie o Delikatesy jan izbicki

mniszka 2010-08-20 12:00:45
Czy ktos pracowal u izbickiego w gniewkowie? Jesli tak to jak tam jest bo ostatnio byla kartka i nie wiem czy juz kogos przyjeli czy nie. Prosze o odp
bylaklientka 2010-10-02 17:36:09
u izbickiej nie radze pracowac. widze jak traktuje klientow jak potraktowala mnie. chcialam kiedys rozmienic pieniadze to na wrzeszczala na cala [usunięte przez moderatora] ze ona to nie bank i ze ona tylko sprzedaje pieczywo. lubilam tam kupowac ale po tym incydencie juz wiecej tam nie wejde do tego paskudnego sklepu. poza tym kupujac ciasto najpierw trzeby bylo miec kogos zaufanego i dowiedziec sie czy rzeczywiscie jest swiezy bo probuje ludziom wmowic ze w niedziele dostaje swiezy towar. niech [usunięte przez moderatora] walnie sie w [usunięte przez moderatora] od kiedy piekarnie pracuja w niedziele i rozwoza ciasto. no ale to ze ich klientela spadla to widac po nich samych. [usunięte przez moderatora]!!
kogut 2012-08-14 09:41:26
ja tez jej nie lubie ..to wredna i nieprzyjemna pani ...widocznie ma problemy i tak szajsta [usunięte przez moderatora].jeszczr\e troche to zamknie z powodu braku klientow,,,,,LOL2
jarzębinka 2015-10-12 16:13:07
nie wierzę w opowieści o złym traktowaniu klientów. wiadomo że rynek jeśli chodzi o sklepy i delikatesy to jest mocno nasycony rynek i mocna konkurencja. w takiej sytuacji nie sądzę że można mieć jakieś problemy ze złym traktowaniem klientów @byłaklientka, ale może po prostu chcesz się w jakiś sposób w ten sposób na kimś odegrać
Zostaw swoją opinię o Delikatesy jan izbicki - Gniewkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy jan izbicki