Dunbia

Llanybydder

Opinie o Dunbia

kasiap1983 2013-09-28 17:57:45
Witam Chciałabym dowiedzieć sie jakie warunki sa obecnie w Dunbi Chodzi mi dokladnie o pakowaniu iwazeniu miesa Czy jest to praca na akord?Jakie sa tam warunki i czy bardzo jest ciezko?Jaka tam jest temperatura?
Wolf 2014-07-24 01:18:41
nie polecam nikomu pracy w tej firmie , jeżeli jesteście normalnymi ludźmi omijajcie ich z daleka , przychodzisz na głupie szkolenie , tracisz 2, h czasu , zdajesz idotyczne testy , pytasz żałosnej laski ,, czy będę się zajmował , czy mam zabijać zwierzęta? Tępa baba odpowiada że nie, że pójdziesz na ubój, dobre a czym jest ubój: głupia idiotka nie zna nawet odpowiedzi! A czym jest ubój ? Niczym wielkim . Wyjeżdżają owcebez głów i banda polsko-angielskich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każe ci je ze skóry obierać !!! Wszędzie pałno krwi , smrodu i śmierci , jeżeli jesteście w stanie upodobnić się do polskiej patologii mieszkającej w Anglii to polecam.
Ludzie tam pracujący nie są moim zdaniem normalni , na pewno nie wykształceni , a agencjie zatrudniający tych nieudaczników czerpią niezłe zyski .
i na koniec FUCK OFF dla takiej pracy i ludzi którzy to stworzyli.
Motyl 2014-07-28 23:36:26
Wolf co biedaczku pobrudziłeś sobie rączki, a Twój miastowy nosek wykręcił się na drugą stronę ? Funty też Ci śmierdziały? Pracowałem na uboju wiem że praca nie jest lekka, zapier@alać trzeba, ludzie (przynajmniej Polacy) są raczej pozytywnie zakręceni, dla Twojej informacji pracują tam również osoby, którzy posiadają wyższe wykształcenie. Żal mi Ciebie kmiocie skoro nawet musisz pytać czym jest ubój, obsługa skórowaczki też pewnie była dla Ciebie mega wyzwaniem.
Powinni Cię tam przeczołgać po żółtej jak i niebieskiej linii, i kto teraz jest nieudacznikiem? Pewnie wróciłeś z płaczem do mamusi.
Nie obrażaj ludzi, którzy tam pracują!!!
Janek 2014-07-29 19:50:16
jak tam się dostać do pracy czy jest jakiś pośrednik w Polsce?
xxx 2014-11-30 11:33:38
i tu sie zgodze bylem jakis czas ten zaklad powinien byc zrownany z ziemia takiego zepsucia zawisci itd nigdy nie spotkalem a bylem w gorszych miejscach omijajcie ten syf z daleka to najgorsze co moze byc ci ludzie sa tam zaprogramowani kto wiecej sprzedaje ten awansuje to po prostu przeszlo tam wszystko masakra z daleka od tego miejsca i od tej holoty.
franek 2014-12-09 21:53:28
chuj nie praca ciagle problemy z zoltymi i lizanie dupy przez polakow podpierdalaja jak sie da bo im sie niechce robic wyplaty tez nie zawsze sie zgadzaly bo nie zapisal ten frajer alan nadgodzin a pozniej szukal debili ktorzy zostana aby sprzatac za darmo to nie zaklad to oboz pracy niby wszystko fajnie ale chyba tylko dla tych co strzelaja z pizdy bo ktos madry sobie nie pozwoli na takie traktowanie podkrecanie linki itd.
LordLucifer 2014-12-13 10:02:37
Ta firma to porażka!!! Pracuję w Dunbia Kilbeggan (Irlandia) prawie 7 lat i chętnie zmieniłbym tą pracę ale mam pewne powody dla których jeszcze pracuję w tej firmie. Menagerowie nie liczą się ze zdaniem pracowników, często musimy pracować na popsutym sprzęcie w nie odpowiedniej odzieży roboczej (pracuję w dziale gdzie jest temperatura około 0 stopni). Nie ma szans na podwyżkę, po prawie 7 latach pracy dostaję najniższą stawkę a na ostatniej rozmowie (o podwyżkę) z dyrektorem fabryki i panią z HR usłyszałem, że firma nie ma pieniędzy na podwyżki, ogólnie od kiedy pracuję w tej firmie ciągle mówią, że nie ma pieniędzy na podwyżki itp. Nigdy nie dostaliśmy "Christmas Bonus" dlatego w tym roku napisaliśmy list do dyrektora firmy list z prośbą o "Christmas Bonus" pod listem podpisało się około 140 pracowników ale odpowiedź była negatywna. Radził bym omijać tą firmę i poszukać czegoś innego. Pozdrawiam
Keny 2015-10-22 19:24:07
Mam pytanie, jakie macie zdanie o Dominiku managerze? Czy nie uważacie ze wykorzystuje swoją pozycje w stosunku do kobiet?
Keny 2015-11-12 21:04:25
Powiem wam szczerze syf i dajcie sobie spokój z ta firma, juz lepiej Moy Park
matka 2016-03-14 18:43:42
powiedzcie mi czy ktos wie czy tam jest pomoc alkoholikom jakas grupa aa albo dla osoby wspoluzaleznionej.wlasnie tam w llanybydder.moze byc po angielsku.
Ziom 2016-04-07 19:12:05
Pracuje w Dunbi w Llanybydder 3 lata zaczynałem jako Packer A teraz jestem butcherem na stawce 9,5 na H I powiem tak praca jest ciężka to fakt żółci sie nie raz bardzo czepiaja szczególnie na Bh Ale Ludzie powiedzcie szczerze gdzie zrobicie taka kasę jak w Dunbi szczególnie w sezonie 2 kolegów było w innym zakładzie to z jeziorem wrócili bo tak FATALNIE było...... Wiec nie mówcie jakie gdzie indziej są miody.....
siwy 2016-04-12 19:18:15
Dajcie się spokój z tą firmą przynajmniej w Irlandii płacą minimum za godzinę czyli teraz 9,15 a nadgodziny za 1,1 albo 1,3 czyli żenada i tak jak kolega wyżej napisał wiecznie firma nie ma pieniędzy na cokolwiek dla pracowników tylko zapier.... i o pieniądze się nie pytaj no i menadżerowie są fałszywi , wiem co mówię siedziałem tam aż 10 lat ps. raz na kilka lat komuś uda się coś dostać od firmy oprócz garba i przepukliny. (firma ma absolutny brak szacunku dla ludzi ) pozdrawiam
kolo 2016-05-04 22:01:21
Możesz napisać precyzyjniej co to znaczy żółci i że czepiają się do czego? co to znaczy Bh. Ogólnie co to za firma?
kolo 2016-05-04 22:03:28
nick 2016-05-15 01:31:13
Idiota.
sirocco 2016-07-05 12:55:19
Ja mam styczność z tą firmą od dwóch lat, pracuję na uboju.
Osobiście też nie mam dobrej opinii nt. Dunbii. Ale zanim przejdę do minusów, może najpierw to, co tutaj dobre - jest praca. Oczywiste albo i nie, zależy czy pracowaliście już w UK. Plusem Dunbii jest to, że tu się ciągle kręci, ludzie robią za najniższe stawki, więc ciągle jest tu przemiał, ponieważ linie produkcyjne zapierdzielają ile się da. Ergo - zawsze te swoje 40 godzin mieć powinniście, przynajmniej tak jest u mnie. Minusem jest tutaj to, że po 4 czy 5 dniach zasuwania po 12 godzin przy dość wyczerpującej pracy dochodzicie do wniosku, że jednak nie chcecie tu pracować.
Ogólnie problem jest tu ze wszystkim. Nadzorcy niewolników często czepiają się o duperele (o niesterylizowanie narzędzi, gdy linia zapieprza tak, że nie da się tego zrobić, o niezasłonięcie uszu siatką ochronną, o trzymanie przy przyborach do pracy kamienia do ostrzenia noży [ogólnie detale BHP]), ciężko jest cokolwiek załatwić (urlop najlepiej zaklepywać kilka miesięcy wcześniej, a i tak można go nie dostać, albo może zostać odwołany w ostatniej chwili), podwyżki w tej firmie to jakaś kpina, tzn. ja osobiście miałem chyba ze 3 podwyżki, ale wynikały one z podniesienia stawki minimalnej w kraju;), jeżeli nadzorcy mają z Tobą problem, jesteś wzywany na dyscyplinarki, podczas których dowiadujesz się tak niestworzonych rzeczy, że nie wiesz czy śmiać się czy płakać...
Dla osób które chcą przyjechać do Anglii jest to zawsze jakiś początek. Plusem jest to, że nie trzeba znać języka, żeby się w Dunbii zaczepić (przynajmniej u mnie), ponieważ większość pracowników to Polacy, ludzie w biurach też zdarzają się narodowości polskiej, więc idzie wszystko ogarnąć w ojczystej mowie:) Jeśli ktoś chce pracować w tej firmie, mógłbym tylko zasugerować ją jako 'stepping stone', wyskocznię do czegoś innego i normalnego. Ta firma wysysa z człowieka wszystko co najlepsze:)
sirocco 2016-07-09 20:01:38
Zależy w którym oddziale. U mnie w Preston (Bamber Bridge) teraz na uboju przyjmują, ostatnio chyba z 10 Rumunów przyjęli, ale to wszystko przez agencję. Po jakichś 9 miesiącach dostaniesz kontrakt. Może:)
Cx 2016-08-04 23:44:05
Praca ja praca są plusy i minusy ale najgorsze w tej firmie są tam pracujacy Polacy oczywiście nie wszyscy ale niektórzy butcherzy którzy uważają się za wielkich panów a pracują na zwykłym nożu. Brak słów na co nie których jednym słowem wyrazy współczucia dla nich za ciężkie dzieciństwo i pracę przy której ktoś znęcał się nad nimi tak że teraz oni traktują innych jak "gowno".
Kolag 2016-08-05 11:40:36
Mi się wydaje, że Dunbia ma całkiem dobre oferty pracy
Zostaw swoją opinię o Dunbia - Llanybydder
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dunbia