Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Opinie o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Olo

Pracowałem też w tej firmie.Jest to banda oszustów, a zwłaszcza koordybator alkoholik Drygulski, który jak tylko mógł oszukiwał ludzi ,żeby mógł dopisać swoim przydupasom, a później jak była wypłata to zabierał od nich kasę, i później chlal. Oradzam tam pracę ,bo są jeszcze ludziom winni kasę za 2014r.

AnZet

TRAGEDIA! Pieniądze zostały mi wypłacone w połowie. Minęły 3 miesiące, a firma (mimo licznych telefonów) wciąż nie wypłaciła całkowitej należności. Na szczęście z firmą miałam do czynienia tylko przez krótki okres. Sprawę niebawem kieruje do Sądu Pracy. Całkowicie ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ!

Też dostałam ofertę pracy, a miałabym 50 km do pracy, więc się poważnie zastanawiam. Czy ktoś ma doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatora pracowników tymczasowych w Katowicach?

huang

W każdej opinii jest ziarenko prawdy - tyle powiem

Czy rekrutacja na stanowisko ekipy budowlane w firmie Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Anastazja

AGENCJA ZATRUDNIENIA DK PARTNER OSZUŚCI! Uważajcie na nich, byłam u nich koordynatorką hostess w Selgros Gliwice, mieli wypłacić mi pieniądze 15 i ciągle zwlekali tłumacząc się 'awarią systemu'. Kiedy w końcu postraszyłam ich PIP-em, dostałam przelew, ale o połowę mniej niż mi się należy. Oczywiście nikt już nie odbiera ode mnie telefonów. Tacy pracodawcy powinni się wstydzić!

Julian
@Anastazja

Anastazja oni maja kilka oddziałow , każdy posiada telefon stacjonarny , a na stronie WUP jest telefon bezpośredni do Prezesa , coś tu nie tak ? Miałem podobna sytuacje ale jakoś sie dodzwoniłam i tamat mam załatwiony.

major

Ty hamlet wracaj wiersze pisać.

hamlet

Wiesz co facet. Jesteś nudny i monotonny :)

B banda (usunięte przez administratora) pracowałem tydzień w tym sobotę i są 2 tygodnie po terminie nie dostałem wypłaty aleiinspekcja pracy się za nich weźmie.

POLAK

ZŁODZIEJE HITLEROWCY GDZIE JEST INSPEKCJA PRACY PROSIMY

ofiara DK partner

(usunięte przez administratora) nie zapłacili za zwolnienie lekarskie pałuje się od czerwca (usunięte przez administratora) odwlekają jak mogą ale jutro napisze do sądu pracy inspekcji i gazety wrocławskiej omijajcie DK PARTNER NEUCA Bielany wrocławskie ul.magazynowa2 to oszuści

Koordynator Artur

Witam, Jestem w Łodzi koordynatorem Agencji DK Partner . Chciałbym wyjaśnić kilka kwestii związanych z zastrzeżeniami grupy osób, pracujących w październiku i listopadzie, dla jednego z naszych klientów, na Teofilowie. Wszystkie zobowiązania wynikające z umów cywilno- prawnych, zostały uregulowane zgodnie z ustaleniami. Pragnę poinformować, że dla wszystkich osób, które zgłosiły zastrzeżenia do swoich wypłat zrobiliśmy korekty i dopłaty. Za wszelkie niedogodności i nieporozumienia wynikające z niejasności w systemie wynagradzania przepraszam. Jesteśmy Agencją z wieloletnim stażem i zawsze rzetelnie rozliczamy się z osobami, które dla nas pracują . Jeżeli ktoś z wypowiadających się powyżej lub czytających komentarze, nadal nie otrzymał wyrównania za wykonaną pracę, zapraszam do siedziby firmy DK Partner w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 139/141, Ip.

Zdelegalizować agencyjki
@Koordynator Artur

Komu te bajki misiek?

cisza

no mimo tego, że tutaj pisze nawet sporo osób porównujac z innymi tematami to ja sie zastanawiam czy pojawi się jakaś osoba, która odpowie na wszystkie nasze pytania i wątpliwości, bo takie zostawianie pytan bez odpowiedzi nikomu nie pomaga i dobrze by było jakby ktoś odpisał cokolwiek. Wiecie, praca sama się nie znajdzie

Majster

To może czas nauczyć walczyć sie o swoje prawa a nie tylko narzekać? Ja zawsze nagrywam rozmowy z osobami "obiecującymi" i mam wszystko co mi obiecają, bo w Polsce poza papierkiem obowiązuje jeszcze - UMOWA SŁOWNA

GAL ANONIM

FIRMA PORAŻKA. DK Partner to oszuści. Jak Cię przyjmą to pracujesz za grosze i do tego potrącają za co się da. Jak tyrasz i się nie odzywasz to jesteś dobry pracownik, ale jak się upomnisz o swoje to wtedy jesteś zgnojony i wdeptany w ziemię. Wyssą z Ciebie wszystko co najlepsze a potem wyrzucą na zbity pysk potrącając za ubrania, buty i za co się da. Nie polecam tej pseudo firmy. A w tej Łodzi to tacy mądrzy jakby pozjadali wszystkie rozumy. Nie szanują pracowników, traktują nas z góry. Zapominają o tym, że dzięki nam mają pracę i to dzięki nam taka pseudo firma istnieje. Ale jak się chce pracować to trzeba zamknąć gębę,zacisnąć zęby i utrzymywać tych niby inteligentnych. Mam nadzieję że ktoś kiedyś im pokarze, gdzie jest miejsce takich oszustów.NIE POLECAM!!!

ewo14

najmniej 8 zł. na godzinę to jeszcze można się zgiąć do roboty ale za 5 to frajerstwo.

rewo 12

zarabiają na frajerach ,trzeba się zacząć trochę cenić !

kacha 12

Zgadzam się dk Partner to wielkie oszustwo i naciągacze.Pracowałam w Organice tydzień i oszukali mnie na 70 zł

klara

Niestety podzielam złe opinie. Również czuje się oszukana, nie dostałam wypłaty za nadgodziny. Absolutnie omijać DK Partner , bo rzeczywiscie oszukują

kaśka

nie są idealni, zależy na kogo się trafi. największy syf to sonoco, jeśli ktoś to przetrwal żadna praca nie straszna.

onaa

Pracuję w Strykowie na pakowaniu. Jest ciężko, ale zarobić można, jak się chce. Niestety praca tego typu nie jest najmilsza, nie można wybrzydzać, z pracą jest ciężko w Łodzi, trzeba było się uczyć i tyle, żeby mieć lepiej.

miśka
@onaa

A to kojarze cie leniwcu, gruby. tak niemilego faceta i roszczeniowego nie widzialam!!! ale jak sie cale zycie w budzetwoce siedzialo na dupsku i pierdzialo w stolek, to jak sie poszlo do roboty prawdziwej to zdiwienie dopadlo!!

CzłowiekZagadka
@onaa

Praca była za 8 złoty a nie 5 zł bo tam robiłem i jestem zadowolony.

anty
@CzłowiekZagadka

Ty klakierze, to ja ci zaproponuję kopanie rowu za 5.5 to bedziesz jeszcze bardziej zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.?

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.