Opinie o Taber w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Taber. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Taber na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taber w Białe Błota

Myszka

Dostaje się jakies ubranie robocze ?

Admin

Praca jest od pn do pt ?jak to wygląda zmianowo ( grafik na cały miesiąc )?

Full

Michał jest najgorszym brygadzistą

drt

montaż transformatorów, nawijanie ręczne i maszynowe cewek-ile można zarobić na tym stanowisku?

Cjcjchch
@drt

Najniższa:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Taber spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
jaaaa

czy przyjmują tylko elektroników?

Etna
@jaaaa

Cos ty. Wszystkich jak leci. Elektyków u nas to może 1na 10

vtdhi

ale to nikogo nie obchodzi że normy są takie że nie da się ich zrobić...? to po co wogóle to jest?

Łaaaał
@vtdhi

jak to po co????? żeby kasa szefowi się zgadzała!!!!!!

hehe :)

podwyżka tak- bo musi!!! ale normy pewnie też pójdą do góry...... jak zawsze..... ciekawe kto je wyrobi skoro już teraz są kosmicznie wysokie?!?!?!?!

czyli rozumiem że jedyna podwyżka na jaką można liczyć w tej firmie to ta gdy wzrasta najniższa?

????

ciekawe co szef zrobi od stycznia gdy najniższa wzrośnie....???? czy normy też znowu pójdą do góry.....????

F&f
@????

Wiadomo że tak,wtedy sie wyrówna i wyjdzie na to samo.

a do kogo się zgłosić? do brygadzisty?

Hi
@Ania

Do mnie możesz się zgłosić

tzn? tylko najniższa krajowa czy można zarobić więcej?

Miś gogo
@Ania

Wszystko zależy od tego na jaką zmianę trafisz tzn do jakiego brygadzisty bo u Beaty i Roberta jakos jest zorganizowana praca ale u Michała porażka no i na jakie miejsce bo nie wszędzie mozna wyrobic sie tak samo. To jak los na loterii.

na jakie zarobki można liczyć?

Łooo
@Ania

Takie,że nie wiesz czy sobie kupic gacie czy skarpety,bo na jedno i drugie nie wystarcza.

adam

Taki lakiernik samochodowy to wymagane jest od niego język niemiecki. W końcu zależy im na profesjonalistach i na odpowiednim doświadczeniu, więc nic dziwnego że takie oczekiwania mają od kandydatów bo to się odpowiednio przekłada na zarobki w firmire.

Nie umiesz czytac? Zobacz wpisy wyzej.

Dhjcvh

Na produkci zalezy gdzie cie posadza i co jest potrzebne danego dnia. Raz mozesz robic radiatory,raz ciąć płytki itd chyba że umiesz lutowac to lutujesz kable albo kontrola optyczna

joki

Premia jest wliczana w najniższą?! To chyba jakieś jaja są. Chciałem przyjść tam do pracy ale w takiej sytuacji to olewam

Friwo

Caly czas przychodzą nowe osoby więc jesli ktos jeszcze ma wątpliwości czy przyjmują to;tak przyjmują.

Hkgifigg

Co wy opowiadacie? Tu nie ma premii. Tzn jest tylko na papierku bo zawiera sie w najniższej:) czyli tak naprawdę jej nie ma.

puli

Czyli gdy będę miał niskie wyrobienie to zarobie najniższą czyli 1350zl + 200 zł premii gdy nie popelnie błędu?

Friwo.

premia jest 200zł- ale można ją stracić za błędy w wykonywanej pracy... niestety żadnych innych dodatków nie ma..... cały czas przyjmują do pracy.... plusem jest to że nie kombinują z wypłatą że coś tam pod stołem czy w kopercie... wszystko jest na kwitku i zawsze w terminie....

Zostaw merytoryczną opinię o Taber - Białe Błota

Taber