Jackpot

Opinie o Jackpot

2008-11-07 11:49:11
OK
anonim 2009-04-28 11:54:40
Praca w Jackpot była solidna,profesjonalna,szkolenia przeprowadzane były bardzo dobrze,atmosfera w pracy była dobra ,ale czasami stresująca. Praca merchandisera sprawiała mi przyjemnosć
anonim 2009-05-20 21:27:40
sorki za bezpośrednie pytanie, wle jeśli było ok, to dlaczego już tam nie pracujesz...?
Były_etatowiec 2011-01-24 12:31:17
Pracowałem w tej firmie, i jedyne co mogę powiedzieć to kiepska pensja i ogromne wymagania, atmosfera pracy beznadziejna, ludzie fałszywi. Za awans wchodzą w [usunięte przez moderatora] komu popadnie. Gdyby nie zniżka na ciuchy i możliwość sprzedaży, cieżko wyżyć z pensji.
były_etatowiec 2011-01-24 12:33:19
aha zapomniałem dodać, brak szkoleń jedyne jakie miałem to z BHP, do tego w PL boją się duńczyków jak ognia co dania każe zrobić to wykonują to wszyscy jak owieczki mówiąc "bo dania tak chce"
nie polecam
anomim1 2013-05-23 11:42:47
to zależy w jakim rejonie chcesz pracować?
A 2016-05-19 18:14:22
Powiem Ci, ze niewiele rozumiem z tego co napisałeś, nie ma zakazu sprzedaży ale taki zakaz był? Bo nie wiem dokładnie o co może chodzić, zwykle to rozumiem, ale teraz jakoś niespecjalnie swoją drogą.
Zostaw swoją opinię o Jackpot - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jackpot