Opinie o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

ojej!!

nie ma już delciakow bo nie ma delty są za to panowie co wszystko wymiatają.....szpital wreszcie odetchnie

emc fan

I jak delciaki, dostaliście pensję na czas? tyle ile się należało? he he he he

do laborancik

Tobie też...?!

laborancik

a ja bedę zadowolona jak ten (usunięte przez moderatora) odda mi kasę!!!

Aplikowałeś do firmy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
pacjent

a ja byłem zadowolny w tym laboratorium, zwłaszcza chwalę sobię panią doktór diagnostkę (usunięte przez moderatora) pozdr

kult

oczywiście w ALBIE na BAR...pracują same wykształciuchy zwłaszcza ta jedna (usunięte przez moderatora) co po calym świecie z walizką lata i wielce mundrą udaje...trochę więcej kultury moje panie obsmarowywaczki.

diagnostyka

Juz taka jedna od was poszła D. i zatrudnila sie w psychiatryku, ale i tam się szybko na niej poznali tylko nie wiedzieli skąd takie c (usunięte przez administratora) stwo przyszlo! Ale u nas jak chce się pracować to trzeba mieć przede wszystkim wiedzę i kulturę a nie wieśniacze zapędy kierownicze

drwll krwawy

pieęgniarki zawsze zazdrościły peersonelowi wyższemu Ha ha ha a co do diagnostów, to sory ale diagnosta po biologii czy chemii to śmiech na sali wśród pacjentów. dobry diagnosta (NIE KONIOWAŁ) PRACUJE W BANKACJ IN VITRO , W BADANIACH NAUKOWYCH I MA GRUBĄ KASĘ NO ALE NIE KAŻDY JEST NA TYLE ZDOLNY

drwalka

Przestańcie, to bezsensu. Nikt nie jest lepszy. Pielęgniarka wcale nie ma tak źle, często siedzi i nic nie robi L) A diagnosta wcale nie ma trak dobrze, bo zapierdziela za darmo. A każdy chciałby być lekarze,m miałby kupę kasy i władzę..... POKÓJ mówię kochajmy się :D :D :D :D

pigularz krakowski

pielegniarka to zawód taki, że nie trzeba wykazywać ponadprzeciętnej inteligencji, raczej trzeba mieć siłę aby ponośić pacjentów, dzwigać baseny, na technika analityki niestety trzeba trochę wiedzy i umiejetności, być dobrym w chemii, z matmatyki, trochę inforamatyki, wiedzy medycznej itp. a pielęgniarka? w sumie lepszy zawód bo nic trzeba, no tyle że siłe trzeba mieć

piguła

Hej bezstronna jak cię przywiozą do nas na oddział i jak się (usunięte przez moderatora) to sama będziesz musiała sobie (usunięte przez administratora) ę umyć. Wtedy docenisz naszą pracę. To samo tyczy się magistrów z tego(usunięte przez moderatora) labu. Ps choć patrząc na waszą pracę nie wiem czy macie od nas lepiej.

Bezstronna

jak zwał tak zwał pielęgniarka to zawód bez przyszłości, ja bym nie chciała być jak służącą, i latać na każde zawołanie, pielęgniarki muszą potcierać pupkę, muszą wykąpać, nakarmić, być na dzwonek, no i słuchać personelu wyższego, fakt zawód konkretny, no i dobrze że nie ma po nic specjalizacji, bo to byłoby dziwne, niby w czym ta specjaliazacja??? np, w karmieniu, czy jak?

genuisz renasansu

a jak bym miał wybierać mieć studia np. na polietchnice czy być biologem to wiadomo że to lepsze niż PIELĘGNIARKA KTÓRA NIE MOŻE SAMA NIC ZROBIĆ!!!!!!!!JEST DLA PACJENTA > A OSOBA PO STUDIACH W TYM BIOLOG CZY INŻYNIER TO KONKRETNY FACH W RĘKU, PIELĘGNIARKĄ MOŻE BYĆ KAŻDY, A UZYSKAĆ TYTUŁ NA POIBUDZIE TO SZTUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piele tele

pielągniarka to dużo gorszy zawód w mojej opinii od technika, taka pielęgniarka to musi słuchać technika w laboratorium, bo sama nic nie może zrobić, jest w końcu pomocą dla dobrego technika, zaniesie mu np. wyniki, coś przyniesie itp. więc po co mu jaka tam nauka????

a co..

my pielegniarki nie musimy robic żadnych specjalności bo my mamy piekny i konkretny zawod, ktory daje nam zatrudnienie wszedzie, w porownaniu z wami pseudomagistrami nie wiadomo czego, widzac na codzień co się u was dzieje, nie pozostaje nic jak was\\\" obrazac na tym durnym forum\\\" wiedząc, że wlaśnie durnie to czytają ha, ha ,ha to laboratorium znają już wszyscy

A ja szukam nowej roboty bo mam już dość siedzenia w tym(usunięte przez moderatora)ani prespektyw ani pieniedzy

a co..

chiba komuś coś się pogibało

do a co?

nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz.....(usunięte przez moderatora) skończyłaś tą specjalizacje tylko dzięki temu że całe 30 lat żerowałaś na tych biednych pracowitych techniczkach, które za Ciebie pracowały a Ty siedziałaś nosem w książkach ...więc może trochę szacunku ale jak widać specjalizacja Ci niewiele pomogła bo nadal NIC , szukasz pracy ale wiedz , że takiego PRACOWNIKA nigdzie NIE CHCĄ I przestań wreszcie obrażać ludzi na tym durnym forum.

lekarz obsserwujacy

To wstyd że nie macie szacunku do naszych pań. Każda Pani doktor zasługuje na szacunek. To one badają ciężko chorych, i to one ostatecznie decydują o wydaniu wyniku i tym samym przyczyniają się do prawidłowej diagnozy. Jest im zapewne bardzo trudno pracować, bo personelu jest o wiele za mało!!!! Zamiast zająć się konsultacjami z lekarzami i interpretacją wyników, czy kontrolą jakości, muszą wykonywać pracę za techników. Poza tym nie mają opiekunów do specjalizacji, nie mają żadnego przykładu od staraszego personelu medycznego!

ekspert know-how

Ludzie, nadajecie na tego waszego biednego małego prezeska, a rozejrzyjcie się, gdzie są ci co naprawdę trzymają tą firmę w garści? Często ich widujecie? Na nich jakoś nie plujecie. Co, nie macie odwagi tak. Ten biedny pan tylko musi udawać że rządzi, a prawda leży zupełnie gdzie indziej. Powiedziałem to ja,znajomy znajomych trzymających władzę. Dajcie żyć panu prezesowi. A jak się nie podoba to won gdzie indziej

Zostaw merytoryczną opinię o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne - Piaseczno

DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Gen.l.okulickiego 7 lok. 9
    05-500 Piaseczno