DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne

Piaseczno

Opinie o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne

pigularz krakowski 2012-09-10 22:15:25
pielegniarka to zawód taki, że nie trzeba wykazywać ponadprzeciętnej inteligencji, raczej trzeba mieć siłę aby ponośić pacjentów, dzwigać baseny, na technika analityki niestety trzeba trochę wiedzy i umiejetności, być dobrym w chemii, z matmatyki, trochę inforamatyki, wiedzy medycznej itp.

a pielęgniarka? w sumie lepszy zawód bo nic trzeba, no tyle że siłe trzeba mieć
drwalka 2012-09-17 02:48:32
Przestańcie, to bezsensu. Nikt nie jest lepszy. Pielęgniarka wcale nie ma tak źle, często siedzi i nic nie robi L) A diagnosta wcale nie ma trak dobrze, bo zapierdziela za darmo. A każdy chciałby być lekarze,m miałby kupę kasy i władzę.....
POKÓJ mówię kochajmy się :D :D :D :D
drwll krwawy 2012-09-19 00:13:35
pieęgniarki zawsze zazdrościły peersonelowi wyższemu Ha ha ha

a co do diagnostów, to sory ale diagnosta po biologii czy chemii to śmiech na sali wśród pacjentów.

dobry diagnosta (NIE KONIOWAŁ) PRACUJE W BANKACJ IN VITRO , W BADANIACH NAUKOWYCH I MA GRUBĄ KASĘ

NO ALE NIE KAŻDY JEST NA TYLE ZDOLNY
diagnostyka 2012-09-19 11:30:54
Juz taka jedna od was poszła D. i zatrudnila sie w psychiatryku, ale i tam się szybko na niej poznali tylko nie wiedzieli skąd takie c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo przyszlo! Ale u nas jak chce się pracować to trzeba mieć przede wszystkim wiedzę i kulturę a nie wieśniacze zapędy kierownicze
kult 2012-09-19 22:16:56
oczywiście w ALBIE na BAR...pracują same wykształciuchy zwłaszcza ta jedna (usunięte przez moderatora) co po calym świecie z walizką lata i wielce mundrą udaje...trochę więcej kultury moje panie obsmarowywaczki.
pacjent 2012-09-27 22:20:41
a ja byłem zadowolny w tym laboratorium, zwłaszcza chwalę sobię panią doktór diagnostkę (usunięte przez moderatora) pozdr
laborancik 2012-10-10 20:43:09
a ja bedę zadowolona jak ten (usunięte przez moderatora) odda mi kasę!!!
do laborancik 2012-10-13 14:37:25
Tobie też...?!
emc fan 2012-10-26 13:36:42
I jak delciaki, dostaliście pensję na czas? tyle ile się należało? he he he he
ojej!! 2012-10-26 23:45:49
nie ma już delciakow bo nie ma delty są za to panowie co wszystko wymiatają.....szpital wreszcie odetchnie
delciak fanik 2012-10-29 23:47:15
ej to jak to nie ma już tego labciu???????

hmmm, to skąd szpital berze ważne wyniki na ostrych dy,żurach itp>???

Boston 2012-11-06 10:21:01
Załogo tego laboratorium, słyszałem, że szpital, dla którego robicie badania ma zamiar podziękować wam za współpracę i wasze miejsce zajmie inny lab, to prawda? co z wami będzie? takie fajne, miłe dziewczyny:(
śmierdzący kóla 2012-11-07 07:47:50
czy to prawda że delta to słynny kawałek szpitala?
pielęgniarka 2012-11-07 14:39:38
No! Wreszcie wywalą to laboratorium na zbity pysk ze szpitala. No ile można tolerować takie coś. I tak za późno! Teraz przyjdzie ktoś kompetentny. Oby tylko nie zechcieli przejąć dotychczasowych pracowników bo nic się nie zmieni
Zamrtwiona 2012-11-07 18:03:03
I co teraz bidulka zrobi z całym inwentarzem?
delta-srelta 2012-11-07 18:41:27
z tego prezesa to jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y trąba nie płaci pracownikom i pewnie wszyscy myślą o tym żeby złożyć sprawę do sondu precz z prezesem co nie płaci!!!!!!!!!!!!!!
zabawne 2012-11-07 22:08:20
Hahahaha! Myślisz, że nie ma pracowników co złożyli pozwy do sądu pracy?! są, i to nie jedna, ale co z tego. Zapytaj ich czy satysfakcjonują ich wyniki owych rozpraw. Poza tym chyba nikt kto poszedł do sądu już nie nie pracuje w tym laboratorium
adwokat diabła 2012-11-07 22:10:25
No to jak delta szpital was wywala czy zostajecie i dalej partactwo uskuteczniacie? ciekawy jestem bo różne słuchy chodzą po korytarzach
Elf 2012-11-08 14:37:52
To Mikołaja i choinki wtym roku nie będzie.?! Ciekawe co szefostwo zrobi z pracownikami. Część pewnie zwolni ale co zrobi z pracownikami w wieku przedemerytalnym bo chyba ich nie wywli. Póki co niektóre z nich mogą podlegać pod okres chroniony i wówczas taki prezes nie może zlikwidować etatu i musi ich zatrudniać do czasu uzysknia emerytury.
Ps. JUTRO WYPŁATA?
hmm 2012-11-12 14:47:02
najlepiej być czyimś niewolnikiem za darmo, dziewczyny powinny zarabiac tyle ile dostaje się po studiach medycznych, nie wsomnę o tym że technik po latacch doświadczenia pownienieen być szanowany czyli dobrze opłacany!

Jak się szanuje pracownika to się mu odowiednio dobrze płaci, i wtedy cały personel stoi murem z pracodawcą!

Realia są jakie są, opłaty, dzieci to wszysto kosztuje, a ja uważam że dziewczyny zasługują na więcej.

Poza tym pielęgniarki też milością nie pałają do szefostwa :)
do hmm 2012-11-12 16:07:47
a z drugiej strony to nikt dziewczyn nie przywiązał .....zostały z własnej woli a co do płacy po studiach to i owszem 2 tys na rękę to jest właśnie to co pracodawcy proponuja po studiach i ja tego nie wymyśliłem/am a co do techników to prawda jest taka że nikt ich już nie chce zatrudniać więc jeśli pracują i dostają jakieś wynagrodzenie za swoją pracę to i tak mają szczęście ..a i tego też nie ja wymyśliłem/am
a 2012-11-12 16:12:37
a teraz pracują za darmo i tez jest dobrze z tego wynika więc najlepiej nie wpraszać się tam gdzie nas nie chcą widocznie im wszystkim jest tak dobrze skoro nic z tym nie zrobili do tej pory
spoko 2012-11-19 10:07:14
I tak już gorzej nie może być jak było!!
złotówa 2012-11-19 15:19:18
tak wspomnimy jako najbardziej (usunięte przez administratora) firmę na rynku diagnostycznym
k 2012-11-19 23:58:09
co Ty tam wiesz o sieciówkach....tam przynajmniej kasy na wszystko wystarcza a w szczególności na odczynniki i diagnostykę pacjenta więc odwal się mądrusiu od sieciówek
l 2012-11-20 00:00:39
a tak w nawiązaniu toż to przecież same sieciówki w Warszawce nie biorąc pod uwagę tegoż nieszczęsnego Del...Labcia co go już nie ma !!!
y 2012-11-20 00:04:22
jeśli mówić o najtańszych badaniach to właśnie Delciak je refundował dla szpitala ...hmm no i wyszedł jak wyszedł :( niezazdroszczę:(
a22 2012-11-22 08:56:13
dobra firma
komodo 2012-11-23 16:58:01
Delciaki, gdzie Wy się teraz podziejecie jak Was wyrzucili ze szpitala?? Co poczniecie nieboraki, co będziecie robic, czym się zajmować?
wscibska 2012-11-24 21:08:13
a jak dostaliście wszystkie pensje?

a jak NFZ zadowolny był z badań naukowych?

a jak pacjenci zaadowoleni byli, jak tam przebiegalo leczenie po trafnej diagnozie?
??? 2012-11-27 11:00:22
Kim są ci nowi? A gdzie się podziali starzy? Oj jaka szkoda, nie będzie już o czym pisać
smutno i mi mi 2012-11-29 19:54:59
no jak to gdzie są... pewnie pracują ...
lek.med. piasecz. 2012-12-12 21:20:13
co to znaczy? to on zbankrutował? co się tam dzieje w tej Delcie?

a pracownicy? przetarg to wiadomo ..., ale ja zapłcił wam?
dr n.med. 2012-12-12 22:27:10
Ludziska, dajcie spokój. Przecież tej całej Delty już nie ma. Szpital ma już inne laboratorium na usługach, więc musieli iść gdzieś indziej. Podobno są w innej lokalizacji w piasecznie, ale nie wiem dokładnie gdzie. (usunięte przez administratora)
chory 2012-12-18 19:47:13
Do lek. Wy to jesteście dopiero specjaliści. Co rusz to słychać o jakiejś spapranej operacji lub zabiegu. Im więcej odwiedzam specjalistów, tym więcej słyszę diagnoz. Badania laboratoryjne mają za zadanie ukierunkować, wskazać lub potwierdzić słuszność postawionej prawidłowo diagnozy. Ich rola polega również na sprawdzeniu skuteczności zastosowanej metody leczenia, ale nie mają wyleczyć pacjenta ze stanów chorobowych. Dobry lekarz 80% chorób diagnozuje na podstawie widocznych objawów, rozmowy z pacjentem. Jednak nasi lekarze nie wiedzieć czemu każdego pacjenta kierują od razu na badania nakręcając business różnorakim laboratoriom pogrążając w długach i tak już chorą służbę zdrowia.
leku 2012-12-18 20:46:09
(usunięte przez administratora) 90% PROCENT TRAFNEJ DIAGNOZY TO DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA, ALE NIESTETY SIECIÓWKI ROBIĄ Z TEGO BIZNES, A TO OZNACZA ŻE (usunięte przez administratora).
NO I ROBIĄ PO TYM BADANIA BIOLOGOWIE I INNI,
A POWINIEN BADAĆ
MGR ANALITYKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CZNEJ (PO SKOŃCZENIU CIĘŻKIEJ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CYNY) ...

DOBRE LECZENIE TO PROFILKATYKA, I TU ZADAM PYTANIE:

ILE OSÓB OCENIAJĄCYCH ROZMAZY Z KRWI POD MIKROSKOPEM MA SPECJALIZAJĘ Z HEMATOLOGII W PIĘKNIE REKLAMOWANYCH SIECIÓWKACH?

ŻADNA ZAPEWNE, A WIĘC WCZESNE WYKRYCIE NP. BIAŁACZKI STAJE SIĘ NIEMOZLIWE.

PYTANIE DRUGIE : CZY ROZMAZY KRWI SĄ RZECZYWIŚCIE OGLĄDANE PRZEZ FACHOWCA PO STUDIACH [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] CZNYCH?

HA HA HA NIESTETY, PROSZĘ PRZELICZYĆ ILE JEST ROBIONYCH MORFOLOGII W CIĄGU DNIA, PODZIELIĆ PRZEZ LICZBĘ MIKROSKOPPÓW W PRACOWNI, I LICZBĘ WYKWALFIKOWANEGO PERSONELU.

uWAGA ! MOŻE SIE TO OKAZAĆ NIE MOZLIWE (JEDEN ROZMAZ TO OKOŁO 30 MINUT NA OCENĘ DOKŁADNĄ
leku 2012-12-18 23:23:26
teraz mamy tak rozwinięta cytometrię przepływową że kto by tam 30 min ślęczał nad rozmazem
do poprzednika 2012-12-19 14:37:57
Widac,że zupelnie nie wiesz o czym piszesz. Jak sie ma cytometria przepływowa do bezposredniej oceny mikroskopowej wykonanej przez hematologa, która daje mozliwośc oceny chorob rozrostowych- nie tylko bialaczek!!! Lepiej ty się weź za naukę, bo jeszcze kogoś usmiercisz, ale najpierw naucz się pisać po polsku- chyba biolodzy a nie biologowie obciachu jeden!
L 2012-12-20 20:51:20
CO ROBI SPECJALISTA OD ROZMAZÓW NA TAKIM FORUM..? JA WIEM SZUKA TEMATU DO ROZGŁOSU ALE ROZGŁOS JUZ SIĘ SKOŃCZYŁ ZOSTALA TYLKO SŁAWA PO DELCIAKACH
le 2012-12-23 18:10:11
ha ha hemtolog nie musi korzystać z mikroskopu dobree... ale ktuś tu mondry, dlatego omijam szerokim kołem szpitale gdzie przetargi wygrywają na pracowniach medycznych najtańsi specjaliści brr

Jednym słowem jak ktoś choruje to w tym kraju jest mu ciężko.
ośle 2012-12-23 21:50:24
gdzie to wyczytałeś że hematolog nie musi korzystać z mikroskopu ?co?
leku 2012-12-24 12:12:48
a ile mikroskopów i ilu hematologów ma nowa cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a pracownia? hmm, zaraz a może wozicie co?

przypomnę tylko że przy transporcie pękaja erytrocyty i ulegają zniszczeniu, krew powinna być BADANA NA MIEJSCU A NIE WIEZIONA TO DZISIAJ WIE JUŻ WIELU PACJENTÓW !
basen i kaczka 2013-01-17 10:57:26
I co, wywalili Deltę ze szpitala to i forum ucichło ha ha ha. Nic dziwnego, teraz jest porządna firma to nie ma o czym pisać. Ciekawe co też teraz porabia ta garstka delciaków. Wie ktoś?
tralala 2013-01-19 18:38:39
A jakaż to porządna firma przyszła do tego niby szpitala? Bo zdaje mi się, że znów widziałem tę (usunięte przez administratora) Tylko po tych starych techniczkach ani sladu, pewnie na bezrobociu. Zadna porządna firma nie będzie zatrudniala takiego patałajstwa, więc jeżeli (usunięte przez administratora) tu jest to sorry....
5 2013-02-03 11:29:04
Droga Pani tego laboratorium to już nie ma ....a jeśli jest to na nieszczęście pacjentów:(
nie wiedziałam! 2014-02-11 20:41:57
A czy drodzy Państwo wiecie że szczury które uciekły cichaczem z tego upadłego laboratorium a więc z deltalab przeniosły się w inną lokalizację w piasecznie i działają pod szyldem zupełnie innej firmy, jakiejś przychodni z warszawy? niedawno się o tym dowiedziałam i jestem zbulwersowana.Razem z ich dwoma "dyrektorami" przeniosła się także część wybranych pracowników byłego laboratrorium. Ciekawe co z resztą. Gdzie są pieniądze byłych uczciwych pracowników i długiej listy wierzycieli??(usunięte przez administratora)jak tak można
o zgrozo! 2014-03-07 12:03:09
Tak, to prawda. HITMEDICA, która obecnie nawet szuka pracownika. Niewiarygodna jest ignorancja "małego". Trzeba szybko to nagłosnić by biedni ludzi tam nie poszli pracować, bo tak ich wyrolują jak poprzednich.(usunięte przez administratora)Trzeba też wpisać opinię w go work na temat tego nowego pracodawcy na Młynarskiej,może jak ktoś przeczyta to się zastanowi zanim stanie się ich wyrobnikiem.
Ala 2014-03-11 22:41:48
Ja wciąż poszukeję "małego" hosztaplera. Dzięki za cynk.
dominika90 2015-03-23 18:42:10
kasiu, jesteśmy widzę w takiej samej sytuacji, ja również po ciąży poszukuję znowu pracy w branży i zastanawiam się czy po takiej przerwie dostanę zatrudnienie w DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne, w sumie to rok w domu siedziałam, mogłam trochę wypaść z rytmu. ciekawe też czy grafik jest tutaj elastyczny
bankietka 2016-05-14 12:50:21
stabilność, ale jednak ich strona internetowa z jakichś powodów nie działa... jakanjest tego przyczyna? zaczybnam się zastanawiać w ogóle czy ta firma istnieje jeszcze skoro ostatni wpis w krs był w 2013 roku
Zostaw swoją opinię o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne