Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

Jacek 22

szukają magazyniera, wybieram się na rozmowę, coś powiecie jak jest?

@Gabriela

ZAKAZY? tylko picia alkoholu :), a tak serio to mam rodzinę, tutaj stałą prace i godziny, kasę na czas co najważniejsze hehe.... no i zawsze więcej jak minimum

Agacia Nowy wpis

Co jest rozumiane przez wynagrodzenie adekwatne do kwalifukacji? Mam na myśli ofertę pracy st. referent - kartotekowa. Mam wykształcenie średnie, jak chcą, mam doświadczenie w pracy z kartotekami materiałowymi, co nie było wymagane. To ile mogłabym zarobić miesięcznie?

... Nowy wpis
@Agacia

Najniższa krajowa i na nic więcej nie można liczyć.

@...

Cały czas się jest na najniższej krajowej? Nawet po dłuższym stażu pracy nie można liczyć na podwyżkę? Jeśli masz jakieś informacje na temat tego, czy można tutaj otrzymać jakąś premię/dodatki, to napisz.

Czy w Centrostal Wroclaw poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

robot

tak, ale podstawa nie jest równa minimalnej krajowej, wiec dodatkowo dostaniesz do minimalnej

Robert Nowy wpis

Nadgodziny się zdarzają ale nie ma co liczyć na dodatkowy zarobek z tego tytułu

Centrostal Wroclaw poszukuje osoby na stanowisko Sekretarka / Sekretarz. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

KLARA

byłam na rozmowie i w porządku.... no ale nie dostałam tej pracy

Łucja
@KLARA

I była tylko jedna rozmowa? Czy była to dłuższa, kilkuetapowa rekrutacja?

KLARA
@Łucja

dwa etapy, pierwsza rozmowa z Panią Kadrową, a potem już z samym Prezesem, a potem zadzwonili

Jak szefostwo w Centrostal Wroclaw traktuje ludzi?

BylRobilNadalSieLeczy

Nie traktuje wcale, przypominaja sobie o nich jak cos jest nie tak bądź sa jakies zażalenia bez znaczenia czy na biuro czy na magazyn wtedy szefostwo tez sie przypomina, ze jest pokazowym ucinaniem laskawej zapomogi potocznie zwanej "premią", alkomatem a jak ktos akurat przypasuje pod takie działanie ksiazkowym kipiszem szafeczki dla przestrogi innych pracowników. Dla szefostwa trzeba podkreślić istnieje tylko biuro co przybite na papierze samo w cudowny niewyjasniony dla szefostwa sposob dociera do odbiorcy, magazyn(warsztaty/elektrycy) jest niechcianym wymogiem na ktory trzeba wykladac ciezko zarobione przez szefostwo i biuro pieniadze w maksymalnie powsciagliwy sposob na kazdym kroku zaczynajac od konserwacji sprzetu a kończąc na tak naprawdę najważniejszym czynniku ludzkim ktorego jest ogromny przesiew a i tak na wszystkich magazynach jest jego brak.

żenada

Traktuje ich bardzo źle...ludzie z biura gardza pracownikami fizycznymi.Traktuja ich jak gorszy sort ludzi.Nie obchodzi ich to że ludziom pękają plecy od dźwigania stali na magazynie,czy pracy w ulewę beż odzieży ochronnej.Strasza zwolnieniami,fałszywi zakłamani, obłudni.Nie polecam to nawet nie jest praca to jest łagr dla desperatów.

pracujący
@żenada

a co, piłeś i dyscyplinarka...tylko takich zwalniają

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nie polecam

Oddział Wałbrzych to dno ,tłusta baba kierownik je tylko ciastka i udaje że się zna na stali buahahaha.Reszta osób z biura to rodzinka ktora gardzi ludźmi z magazynu.Przelozony magazynu to (usunięte przez administratora) który jest uposledzony ,ale wiadomo im głupszy tym lepiej się nim steruje.No i stary (usunięte przez administratora) z magazynu 70 lat, ,cham (usunięte przez administratora) i pluje jadem naokoło.W dodatku mlody pracownik złamał rękę ewidentnie z winy zakładu,a oni zataili wypadek w pracy!Praca niebezpieczna w deszczu słońcu śniegu wietrze,nie polecam.

pracujący
@nie polecam

chlałeś albo bumelowałeś i wylali cię... proste, to nie jest przytułek dla nierobów

POLECAM
@nie polecam

CHLAŁEŚ ALBO BUMELOWAŁES I WYLALI CIE...PROSTE

Jacek 22

szukają magazyniera, wybieram się na rozmowę, coś powiecie jak jest?

@Jacek 22

Pracuję tam od paru lat, kasa jest ok, wiadomo co trzeba robić.

Stasiak84
@ARTEK

A na jakim stanowisku pracujesz? Bo ja jadę na rozmowę na stanowisko utrzymanie ruchu

Gabriela
@ARTEK

Ok to jaka, możesz napisać, czy macie jakieś zakazy w tym względzie? Pytam, bo mąż szuka pracy, a niestety nie możemy sobie pozwolić żeby w kryzysie poszedł za minimalną :/

@Stasiak84

robię w magazynie i najlepiej jedź na rozmowę pogadaj i będziesz wiedział czy ci pasuje

@Gabriela

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrostal Wroclaw odbywa się również w języku angielskim?

Zdzisław

Jakiego angielskiego ? Ona ma wiele do powiedzenia ale nie na temat. Odklejona całkowicie. Dramat

Adrian
@Zdzisław

Skąd takie złe zdanie? Napiszesz coś więcej o doświadczeniach z firmą?

Olga

Może zamiast rzucać epitetami po prostu napiszesz czy coś jest nie okej z praca?

WIKA
@Zdzisław

Niedawno byłam na rozmowie rekrutacyjnej w kadrach, rozmawiałam też z Prezesem tej firmy i żałuję że się nie dostałam, ale była duża konkurencja. Ale podziękowali mi za udział, a to rzadkość,... Rozmowy były na poziomie a angielski nie potrzebny był na tym stanowisku więc nie oceniam.

@WIKA

pozytywna opinia

...

Dlaczego jeszcze istnieją skoro to takie (usunięte przez administratora)

Alicja
@...

To pytanie retoryczne? Uważasz, że przesadzają z takim narzekaniem, skoro biznes normalnie się tu kręci? :/ Jak to na dzień dzisiejszy tu jest z tym wszystkim, bo cicho się zrobiło ostatnio

Były

(usunięte przez administratora) wszystkich ustawia pod siebie, za to jeździ służbowym samochodem i wygodnie mieszka w Wro, może dlatego marne premie- ktoś musi dostać 100 zł żeby szefowa dostała niech więcej niż reszta- w tej firmie (usunięte przez administratora)się na intrygantki i marne persony

Meg

Niedługo ide na rozmowę kwalifikacyjną do Centostal....Jestem lekko przerażona opiniami. Stanowisko to obsługa klienta w dziale handlowym. Może ktoś mi powiedzieć jak tam jest? Jaka atmosfera? Ile się zarabia? Godziny pracy???

Beti

Przez nią się zwolniłam. Ostrzegam przed nią

Inny układ, czyli jaki?

Artysta

Nie mogę w Centrostalu kupić blachy o rozmiarach: 3000 x 1500 x 0,8 mm. - Nie mogę kupić, bo nie mogę jej pociąć, aby przewieźć własnym samochodem. Miesiąc temu (marzec) nie kupiłem tej blachy, bo "prasa niesprawna". - tłumaczono mi, ze ma być serwis... Obiecano, że w kwietniu prasa będzie czynna. Dzisiaj (6.04.21 r.) dowiedziałem się, ze prasa nie jest sprawna. - Od znajomej osoby dowiedziałem się, ze w okresie zimowym prasa nie jest używana, bo w układzie hydraulicznym prasy olej gęstnieje. Myślę, że dzisiaj nie by byłoby problemu s pocięciem mojej blachy.

Artysta

Miesiąc temu chciałem kupić arkusz blachy o wymiarach 3000 x 1500 x 0,8 mm. - Miałem już wypisaną fakturę. Na hali nie działała prasa hydrauliczna, aby pociąć mi tę blachę. Powiedziano mi, że "nożyce" będą naprawione we kwietniu. Dzisiaj (6 kwietna ) dowiedziałem się, prasa do cięcie dalej "jest niesprawna". - Od osoby, która często robi zakupy w Centrostalu dowiedziałem się, że zimą nie używa się prasy, bo jest problem z układem olejowym prasy (olej gęstnieje w niskiej temperaturze). Przecież obecnie nie ma już siarczystych mrozów. Wydaje mi się, że dzisiaj prasa mogłaby uciąć mi tę blachę. Całego arkusza nie włożę do osobowego auta.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Centrostal Wroclaw?

Pytający

A w jakim znaczeniu masz na myśli atmosferę?

bernus

Dzień dobry, zajrzałem tutaj, żeby dowiedzieć się czegoś na temat warunków pracy, wynagradzania, rozwoju, itp. Aktualnie jest ponad 300 komentarzy i poza "nie polecam", "kto pracował to wie", "dlaczego nie weszli na giełdę", "ktoś tam ma taką końcówkę" niczego się nie dowiedziałem. Żadnego konkretu. Jaki sens pisania "nie polecam" bez podania powodu? Albo "kto pracował to wie". No pewnie, że wie! I dlatego na pewno tu nie zagląda, bo po co? Przecież wie! Czy może wypowiedzieć się ktoś, kto ma coś do powiedzenia i chce przekazać swoją wiedzę potencjalnym pracownikom Centrostalu?

bernus

dziękuję @Gościu za info, pozwalają zbudować obraz organizacji. Takich konkretnych informacji poszukiwałem.

@bernus

firma zatrudnia wyłącznie na umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku, nie ma siatki płac, wynagrodzenia zależy od zaangażowania pracownika + premie ( nie są wypłacanie za dni absencji). W firmie systematycznie odbywają się szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników ( suwnice, wózki widłowe). Systematycznie udzielane są podwyżki, chyba że ktoś na nią nie zasługuje. W firmie wynagrodzenie nie zależy od "zasiedzenia" ale od efektywnej pracy. 70% załogi to stali wieloletni pracownicy. Firma gwarantuje przede wszystkim stabilne zatrudnienie, ale trzeba pracować.

Wanda
@777

Dziękuje za podzielenie się merytoryczną opinią na temat pracy w Centrostalu. Informacje, które przekazałeś, z pewnością będą dużą pomocą i podpowiedzią dla potencjalnych kandydatów. Czy chcesz także przez to powiedzieć, że pracownicy, którzy rzetelnie wypełniają swoje obowiązki, są w Centrostalu doceniani?

@Wanda

naturalnie, że rzetelni pracownicy sa doceniani przez firmę

Wanda
@777

To bardzo dobra informacja dla potencjalnych pracowników Centrostal Wroclaw. Czy to docenienie ma także realne przełożenie na pensje pracowników? Czy istnieje szansa na premie uznaniową dla tych, którzy dobrze pracują? Jak to wygląda w praktyce?

@Wanda

Taaa, napewno....

Marko
@bernus

Praca jest normalna, hajs jest ok. Wśród współpracowników pełno fałszywych hien...i to widać po wypocinach na tym portalu.

Pytający

Taa... Teraz pracownik pod hakiem bez uprawnień i odpowiedzialności za dokumenty zarabia więcej niż magazynier który ponosi odpowiedzialność za dokumenty, materiał i ludzi na swojej zmianie...

Pytający

W jakim sensie pracownicy nie mają poszanowania do materiału na magazynie? I w jaki sposób zagrażają sobie i innym?

Marko

To idź jej to powiedz a nie na necie anonimowo beczysz pajacu

QWERTY

Jestem byłym pracownikiem - nigdy nie spotkałem się w pracy z takim brakiem szacunku do pracownika. Brak możliwości awansu, atmosfera między pracownikami taka sobie, rzadko kiedy można prosić kogoś o poradę lub pomoc. Ogólnie moja samoocena po ciągłym zbieraniu batów zamiast konstruktywnej krytyki spadła do minimum i mam zamiar trzymać się z daleka od ludzi, którzy w pracy plują jadem. PRL jednym słowem, kto pracował ten wie jak wygląda tam struktura, mam wrażenie że nic się tam nie zmienia na lepsze a idzie w coraz gorsze. Jeżeli ktoś tak jak ja chciał pracować, miał chęci do pracy i przyszedł tam z nadzieją na fajną pracę z miłą atmosferą -to szybko zorientuje się, że tak tam nie jest. Podsumowując, plusy: wypłata na czas, umowa o pracę, praca od pon do pt Minusy: Kiepska atmosfera, czasami nawet mobbing, plotki, brak poszanowania pracownika, stres, PRL

Były
@QWERTY

Potwierdzam każde słowo w powyższej wypowiedzi Brak szacunku, bezczelność i bezkarność niektórych osób są niedopuszczalne ! Panoszy się kilka Pań, które są niewiadomo dlaczego faworyzowane przez Tomka. (usunięte przez administratora) PRL i ręczne zarządzanie - nie da się ukryć. Tomek niby kumaty a taki płotkarz i lubi jak mu ktoś donosi, uwielbia nowinki i węszenie kto co i z kim. Dramat

Ktoś

Potwierdzam Cyrk na kółkach, T sam się ośmiesza. Tez ma problem - aby się oczyścić musiałby wymienić cały zespół Centrostalu

Irrek

Jak wyglada praca w dziale windykacji? Kto tam jest teraz kierownikiem? Cis skyszalem o pani Milenie czy to dobra osoba do współpracy?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Centrostal Wroclaw? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

JC

Firm marnie płaci, rozwój zawodowy nie istnieje, wszechobecna inwigilacja i (usunięte przez administratora) ale wigila jest wolna wiec zapraszam ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw