Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

Paulina

Proszę Was raz jeszcze o merytoryczne opinie o firmie Centrostal. Na forum zagląda wielu potencjalnych kandydatów. Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Może wiecie, czy firma poszukuje kogoś do pracy? To mogą być przydatne informacje dla innych osób.

Trytytyty
@Paulina

Noooooo jak sobie poczytaja opinie o firmie, jakie są super opinie napewno polecą do firmy się zatrudnić, ja powiem od razu od siebie - nie polecam

@Trytytyty

hahahahahahha, na pewno :)

Paulina

@Gość, proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Na forum nie poruszamy prywatnych spraw pracowników, ani ich nie obrażamy. Takie wpisy podlegają zgłoszeniu do administratora. @Gość, jeżeli podtrzymujesz swoje zdanie, to należy najpierw porozmawiać o tym z przełożonym w firmie Centrostal. Czy próbowałaś już poruszać ten temat?

Gall
@Paulina

A ty się znowu powtarzasz Paula, zmień płytę

Jkł8
@Gall

Przecież to admin

Gall
@Jkł8

To co jak admin to musi się powtarzać jak zdarta płyta

@Gall

Zaraz nas admin zablokuje :)

i chorej psychicznie! musi mieć słabą samoocenę, bo tak na wszystkich się wyżywa :)

Paulina

@Anonim, Mobbing to poważny zarzut wobec pracodawcy. Mobbing to na przykład długotrwałe nękanie pracownika, lub jego ośmieszanie przed innymi. Czy byłeś świadkiem lub uczestnikiem takiej sytuacji? Takie coś należy najpierw zgłosić przełożonemu. Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę w firmie Centrostal. Czy próbowałeś w jakiś sposób wpłynąć pozytywnie na atmosferę? Czy dostrzegasz jakieś plusy w pracy dla tej firmy?

@Paulina

Przestań pisać ciągle, że to poważny zarzut, jeżeli kolejna osoba o tym pisze, to chyba coś w tym jest i nie ma sensu ciągle pytać czy ktoś z tym coś robił!

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zgadzam się w 100%, Tobą

Paulina

@Gość, może istnieje jakaś pozytywna perspektywa dla tej firmy? Czasami firmy potrafią się zmienić w krótki czasie, może warto dać tej firmie jeszcze szansę? Czy próbowaliście rozmawiać o tym w szerszym gronie z przełożonymi? Czy orientujesz się na temat aktualnych przyjęć do pracy w Centrostal Wroclaw?

Paulina

@Gość, Twoja opinia jest bardzo krótka i warto żebyś ją rozwinął. Rozumiem, że negatywnie oceniasz możliwość rozwoju zawodowego. Co masz dokładnie na myśli? Czy próbowałeś swojemu pracodawcy podsuwać w tym temacie jakieś pomysły? Jakimi szkoleniami byłbyś zainteresowany? Może miałeś na myśli szansę na awans w strukturach firmy Centrostal Wroclaw?

Paulina

@Gość, rozumiem, że pracujesz w Centrostal Wroclaw. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniacie pracę w Centrostal Wroclaw? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy firma stwarza możliwości rozwoju swoim pracownikom?

Paulina

@analityk, @Artur, dlaczego macie takie zdanie na temat firmy Centrostal Wroclaw? Czy możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? @Stanislavus, oskarżenie o mobbing jest bardzo poważne - czy jesteś pewien, że właśnie ten proceder ma lub miał miejsce w Centrostal Wroclaw? Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Centrostal Wroclaw? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

znawca tematu

Stachu, to nie mobbing tylko lobbing, mylisz pojęcia haha

Stanislavus

Domysl się

analityk

ta firma to chyba jednak perpetuum mobile, patrząc na jej działanie to powinna upaść już conajmniej kilka lat temu

Adi

To pasuje do wielu

ciekawy

nie musiałem sprawdzać, to widać na pierwszy rzut oka od razu nawet bez sprawdzania ;-)

X
@ciekawy

Podaj chociaż inicjały

Sezon

Ciasna Olka już nie pracuje

Nie ale wielki Krzyś tak

Paulina

Upominam wypowiadające się poniżej osoby, że po pierwsze nie jest to miejsce na plotki o innych pracownikach, a po drugie Wasze komentarze pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie mogą zostać usunięte przez administratora, ponieważ są niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum GoWork.pl (https://www.gowork.pl/regulamin ). @xxx, a jaką umowę oferuje ten pracodawca? Długo już pracujesz w Centrostal Wroclaw?

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat Centrostal Wroclaw?

xxx

Firma ogolnie nic ciekawego jedyne co dobre to wyplata na czas ale za to marne grosze placa socialu niby jest ale nic nie dostaniesz ogolnie nie ma co polecic

Peter
@xxx

Jednym słowem Klika

Nik

Może ktoś z pracowników - akcjonariuszy wypowie się dlaczego od wielu lat nie są wypłacane dywidendy? Czy sytuacja firmy jest tak tragiczna?

pytać na forum czy warto zatrudnić się w firmie - to świadczy o niedojrzałości. Każdy człowiek dojrzały do podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie sam podejmuje decyzje o zatrudnieniu w danej firmie. Jednej osobie odpowiadają warunki pracy, innej nie, ale pytać o to innych- to słabe , zwykłe nieudacznictwo i tyle, tak samo jak plucie na firmę po zwolnieniu się i odradzanie innym. Tobie nie wyszło, Twoja sprawa, i szanuj innych ludzi, no ale jeżeli nie szanujesz sam siebie ......... to czego wymagać

Orzeszek

Rozumiem, że nie masz argumentów, żeby obalić moje spostrzeżenia?

Renia Renia
@Orzeszek

Rozumiem że powinnaś się wziąć do roboty a nie psuć klimat codziennie swoim marudzeniem

Orzeszek
@Renia Renia

Beti, pudło :-)

ktt

Mozecie sobie pogadac. Mysle ze Centrostal daje rade i to was boli. Kto by sie wami przejmowal.

jaaa

Rozumiem, ze pracujesz w tej konkurencji za plotem. Kazdy ma wolna reke. Po co plujesz na swoja byla firme ? Konkuruj uczciwie.

bodek12

Pracownicy hm,trzeba dac w łape aby coś pomogli aby byli jak normalni (usunięte przez administratora) ludzie.Może za mało zarabiają?.Ale ja mam im dopłacać do wypłaty?Wiem to Polacy!!Maj (usunięte przez administratora) na wszystkich i na wszystko.To może do biedronki na kase?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw