Opinie o Energetyczne Centrum (Energia Dla Firm S.A.) w Warszawa

Więcej: http://biznes.interia.pl/firma/news/negocjacje-ze-sprzedawca-energii-elektrycznej,2053519,1852 http://www.magazynprzemyslowy.pl/zarzadzanie-i-rynek/Audytor-energetyczny-pomoze-obnizyc-koszty-prowadzenia-firmy,5200,1 http://inwestycje.pl/energetyka/Samorzady-oszczedzaja-miliony-zlotych-na-zakupie-taniej-energii;246854;0.html

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energia Dla Firm S.A. w Warszawa

Z pewnością w takiej pracy trzeba mieć to coś czego potrzebuje handlowiec w firmie.!!

klaudia

manager regionalny ile zarobi ?

EWA

EDF za chwilę ogłosi bankructwo.Mój kolega właśnie się tym zajmuje.EC właśnie zostało pozbawione licencji URE.Pracowałam w jednej ze spółek finansowych.Na korytarzach już nie widać ludzi,kasy też brak.Syf straszny

AWE
@EWA

Ewa ile jeszcze potrwa ta chwila , minął ponad miesiąc i nic się nie dzieje

Jerzy

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaką umowę proponują i jakie zarobki?

Zenon
@Jerzy

Na początek dostaniesz między 2500 zł a 3000 zł na okres próbny + prowizja za sprzedaż , na pewno umowa o pracę , rekrutacja standardowa bez wymyślania . Jakie województwo ?

Przedstawiciel Handlowy

Opisuje pracę Energia dla domu w Warszawie. Rozmowa z menedżerem. Podstawa 1800 netto pod warunkiem, że podpisze się średnio jedną umowę dziennie. Prowizje zależne od podpisanych umów (czasami 50 zł, czasami 400 zł) i dodatki za wyniki. Umowa zlecenie. Drugi etap rekrutacji w terenie. Poranne spotkanie wszystkich przedstawicieli w formie szkolenia i ćwiczeń "zacieśniających więzi" (bardzo fajne, sympatyczna atmosfera). Praca w dwie osoby. Nie dostaje się samochodu na początek. Bardziej doświadczeni jeżdzą różnymi w zależności od tygodniowych wyników (od Upi po nową insignie). Praca polega na chodzeniu od domu do domu po wyznaczonym terenie i podpisywanie umów na energie. Bardzo szybko rozwijająca się firma.

Banalne, podstawowe pytania dotyczące doświadczenia, preferowanego wyróżnienia (awans czy podwyżka).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Karol

Witam czy jest ktoś kto może mi wytłumaczyć dlaczego EDF bez aneksu do umowy i bez odpowiedzi na wysyłane pisma podnosi cenę za dostarczaną energię o 35% mimo podpisanej umowy do końca roku gdzie to można zgłosić i jak z takim bajzlem. Czy ktoś może mi w tym pomóc.

@Karol

Firmy podnoszą ceny że względu na podwyżki cen na giełdzie, mniejsze firmy kupiły mniej Energi a sprzedały więcej w związku z tym muszą nadrobić straty jest to niezgodne z prawem powinni wysłać pismo z inf o podwyżce z warunkowym rozwiązaniem umowy bez ponoszenia kary umownej lub o przyjęcie warunków do końca jej trwania gdzie to zgłosić do UOKiK

Czarek

Jesteście pewni, że pozytywnie nie da się napisać o firmie?

ZADOWOLONY

Na początek powiem tak do tych co odeszli. Jeżeli myślicie , że macie lepiej to się grubo mylicie. Warunki w EDF są najlepszymi warunkami {choć tyci bym je zmodyfikował}na rynku energetycznym. Praca w EDF to sama przyjemność: jasne i czytelne zasady gry, płatności na czas, naprawdę super ludzie zwłaszcza w zespole ale także w Warszawie jak i w Radomiu. Jeżeli chodzi o mnie to na pewno nie odejdę z tej firmy sam , chyba ,że mnie zwolnią. A co do kasy? Jeżeli solidnie i uczciwie podchodzisz o swoich obowiązków zarobisz min 100tys rocznie a można dużo więcej. Pozdrawiam

NoName
@ZADOWOLONY

Chyba nie płacą jednak na czas....

Obecny pracownik EDF
@NoName

10.07.18 godzina 14:01 przelew na koncie . Pozdrawiam Jadowitych

SLL
@NoName

Witam serdecznie, dla mojej firmy pracuje dwóch byłych partnerów EDF w nieco pokrewnej branży i jestem z nich zadowolony. Mało tego, chętnie zaoferuję dobre warunki współpracy każdemu zainteresowanemu czy to byłemu czy obecnemu partnerowi EDF

Jasiek

Może to konkurencja tak inspiruje do pisania!!

Wojt

Koniec wielkiego EDF~u !!! Inwestor odwołany ,klienci straceni,skarbiec pusty ,kredyty wypowiedziane a ludzie u konkurencji . Bravo !

@Wojt

Skąd takie info?

zainteresowany2
@Wojt

Także chciałbym się dowiedzieć skąd takie informacje

Agnieszka

@grey, w poszukiwaniu osób do współpracy, proszę o zamieszczenie oferty w portalu do tego przeznaczonym. Chcę Ci przypomnieć, korzystając z okazji, że to forum powinno być zapełniane tylko merytorycznymi opiniami o Energia Dla Firm jako pracodawcy. W innym przypadku proszę o przestanie bycie aktywnym na nim.

New

Pracuje od początku kwietnia. Zespol w ktorym jestem (6 ph) wzial w sumie za kwiecień (plik prowizyjny jest jawny) prawie 80 000. Dla mnie to wystarczający powód żeby stwierdzić że jestem tu gdzie chciałem:)

Jaki region reprezentujesz?

@New

Firma zwalnia ludzi na potęgę. Z BackOfficu z Cuweig itp. Z Warszawy przenosi sie do Radomia. Jest zle a bedzie jeszcze gorzej

grey
@New

u innych przy lepszych cenach minimalnym miałbyś dwa razy wiecej - napisz na lukgrey@interia.pl

Agnieszka

@Byly zaskoczony, zamieściłeś ważne informacje dotyczące Energia dla firm. Czy są one oficjalne, czy są wynikiem Twoich obserwacji? Jakie stanowisko zajmuje sam pracodawca w tej kwestii? Mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat? Twój wpis będzie ważny dla osób, które interesują się współpracą z tą firmą.

Nie jestem robotem ani robolem
@Agnieszka

Nie ma to jak wykupic usluge na goworku pisania sztucznych opinii żeby sie generowal ruch. Smieszne

Agnieszka

@New, rozumiem, że z warunku finansowego proponowanego Ci przez Energia dla firm jesteś zadowolony. Co poza tym jeszcze może w Twojej ocenie być plusem wynikającym ze współpracy z tym pracodawcą? Czy zapewnia Ci on możliwości rozwoju lub korzystania z benefitów pozapłacowych? Twoja wypowiedź zainteresuje innych użytkowników forum.

Agnieszka

@Byly zaskoczony Z jakiego powodu ktoś odszedł to już nie mnie oceniać. W tym wątku proszę wypowiadajmy się na temat warunków w firmie Energia dla firm. Może jeszcze napiszesz coś proszę o atmosferze w firmie? Od dłuższego czasu nikt tego zagadnienia nie poruszył.

@Agnieszka

Atmosfera? Sama mowi za siebie. Ludzie odeszli z pracy do innych firm.

@Agnieszka

Atmosfera? Sama mowi za siebie. Ludzie odeszli z pracy do innych firm.

Agnieszka

@Byly zaskoczony Czyli z tego co rozumiem to firma Energia dla firm S.A. aktualnie poszukuje pracowników. Możesz powiedzieć na jakie stanowiska potrzebują ludzi? Możesz powiedzieć coś więcej na temat tych premii, co dokładniej rozumiesz przez to? Każdy zainteresowany pracą, będzie Ci na pewno wdzięczny.

@Agnieszka

Tak poszukuja. Ale nie polecam z takimi opiniami w internecie podpiszesz 1 lub 2 umowy gdzie zarobisz okolo 3000 na reke. Najlepsi odeszli z firmy do innej. To zastanowcie sie czemu odeszli ? Odeszli bo bylo super? Nie !!! Ja takze sam odszedlem. Szukac pracy lepiej u brokera masz wiecej mozliwosci.

@Agnieszka

Premia dzielona na 3 przelewy. Puerwsze 10% brutto mas wyplacane za podpisanie umowy, kolejne 10% brutto po podpieciu klienta np. w 1.1.2019r. ostatnie 10% brutto po 1 roku od podpiecia. Zrobisz np. 10000 brutto masy marzy od tego twoje jest 30% brutto / po 10% od kwoty odlicz 23% vat czasami za 1 klienta masz od 100 do 600 zl brutto w 3 transzach.

Byly zaskoczony

Pracowalem w Energii dla Firm .Warunki : auto fabia lub octavia. Zaczynasz od Fabi. Podstawa 2600 brutto przez pierwsze 3 mc. Potem dostaniesz 2800brutto. Premie dzielone na 3 transze po 10% brutto. Obiecuja kokosy a sa zimnioki. Sprzedaz energii jest ciezka klienci boja sie innych firm niz ich maciezysta typu PGE. Po spotkaniu klient wchodzi na www czyta opinie i bierze go przerazenie i rezygnacja.juz jestem dlugo poza strukturami. Ale slyszalem ze sporo dobrych i bardzo dobrych pracownikow odeszlo z firmy. Nie maja ponoc pracownikow.

Warminsko mazurskie

Pracowałem w firmie 2 lata. Wypłaty zawsze na czas, umowa o pracę, samochód flota... Wszystkie narzędzia do pracy. Na tą chwilę nikt z branży energetycznej nie proponuje takich warunków. Szczerze polecam.

rrr
@Warminsko mazurskie

widać, że słabo znasz branżę :) wszyscy proponują samochody, bonusy a większość podstawy, do tego większość proponuje wyższe prowizje, często wypłacane w jednej transzy, rozejrzyj się...

Przemek były

Przemek były pracownik Witam piszę z zapytaniem czy Energa dla Firm to w ogóle jeszcze działa ???? bo nie mogę się doprosić swojej zaległej wypłaty - wypłata w ratach prowizji największy minus firmy- jak się nie upomnieć i zagrozisz wniesieniem sprawy do sądu to nie mają zamiaru płacić byłym pracownikom zaległych wypłat , Dlatego radzę się każdemu zastanowić zanim się zatrudni czy chce się upominać o swoją wypłatę , bo na pewno kiedyś będzie byłym pracownikiem EDF.

w branży 5 lat, w Edf 6 mieś
@Przemek były

Jakiś absurd w tej wypowiedzi. Wiele osób wraca do EDF z podkulonym ogonem - dlaczego? MOże dlatego, że nawet po odejściu dostają prowizje wynikające z trasz, które są wypłacane zgodnie z harmonogramem. Pracowałem w kilku firmach sprzedających energię i nigdzie się z tym nie spotkałem. Standard na rynku: odchodzisz = żegnasz się z należnymi transzami prowizji. Początkowo trochę mnie to zdziwiło, ale teraz już wiem, dlaczego tutaj ludzie wracają, a niektórzy pracują po 5-8 lat. I robią nadal wyniki. Jeśli ktoś odszedł - to dlatego, że nie sprzedawał. Może nie potrafił, może wolał kręcić na boku. Jeśli poprawia sobie humor pisaniem paszkwili - jego prawo:)

WRWE
@Przemek były

Pleciesz bzdury o tym nie wypłacaniu, a może kasa ci się nie należy bo klient się wycofał lub inne różne sytuacje losowe. Osobiście znam ludzi którzy nie pracują w tej firmie po dwa lata i kolejne transze z umów dostają.

@Przemek były

DORADCA ENERGETYCZNY. Nawiążemy współpracę z osobami działającymi samodzielnie, jak również grupami sprzedażowymi. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem 730867795

djdnj

Pracuje 3 miesiąc i nie mogę powiedzieć złego słowa na cokolwiek. Nowy zarząd wprowadza pewnoego rodzaju bezpieczeństwo i super perspektywy!

Gringo
@djdnj

Jasne i wchodzisz na Gowork i piszesz pozytywne komentarze. Śmierdzi propagandą, aż wstyd. I większość tych pozytywnych komentarzy - są tak pozytywne, że aż niemożliwe, żeby to pisali prawdziwi pracownicy - sami z siebie. Please.

Były pracownik.

Ja na Energie dla firm i menagera zlego slowa nie powiem. Pracowalem 6mc. praca super klimat w firmie tez. Jak masz slaby miesiac to wiadomo spinki zlosci itp. Pracuje u konkurencji i zaluje ze odszedlem. gdybym mogl cofnąć czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Energia Dla Firm S.A. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energia Dla Firm S.A.?

Kandydaci do pracy w Energia Dla Firm S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energia Dla Firm S.A.
2.5/5 Na podstawie 376 ocen.

Energia Dla Firm S.A.