Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Czytam po krótce i stwierdzam : Żadnych opinii w zasadzie o pracodawcy!! Za to wpisy zakompleksionych ludzi którzy lecząc swoje kompleksy wypisują jakieś bzdury na innych. Więcej szacunku dla drugiego człowieka życzę wszystkim hejterom !!!!

BoCiAn
@ja

ZATEM WIĘCEJ CZASU POŚWIĘĆ NA CZYTANIE ...ZE ZROZUMIENIEM...

Ty
@ja

To wczytaj się I znajdz szacunek do pracownikow zarowno poprzedniej ekipy z Sobieski ego, aktualnie zwolnionej ze Stocka i tych co pewnie jeszcze wyleca. I masz pelen obraz. Jaki on jest pozostawiam bez komentarza.

woda
@BoCiAn

he he he ubaw po pachy czytając wasze wypowiedzi jak również kto i jakim komentarzom daje lajka nie trzeba być geniuszem aby wywnioskować że większość ludzi tu obecnych to zwolniona z BB ekipa z Sobie... . Dajcie spokój weźcie się do pracy zamiast wypisywać takie bzdury.... :-) Wyraźnie wam się nudzi :-)

Gbur Kaszubski
@woda

Chłopcze , problem to Ty masz skoro nie chciany włazisz na te forum i udajesz kogoś innego niz jesteś . Podsycasz , buntujesz i przy okazji dolewasz oliwy do ognia Czytam te hejty utwierdzając sie w przekonaniu że pisze je max dwie, trzy osoby. Raz sa za raz przeciw . Laik by to rozszyfrował . Dlatego odpuść sobie i jak to mówi mój kolo szkoda prądu ... Nieudacznicy którzy do tej pory nie znależli pracy lub tacy którzy ją znależli lecz w tej nowej trzeba coś robić nie potrafią zapomniec o firmie w której czy sie leżało czy stało to sie zarabiało .

TomaszŻ
@Gbur Kaszubski

WIEDZIAŁ CO POWIEDZIAŁ A ŻE GÓW.O WIEDZIAŁ TO NIC NIE POWIEDZIAŁ

gość
@Gbur Kaszubski

jak widać kolego za leżenie to tylko kwit można dostać i to po 3 miesiącach w nowej pracy- A nie zarobić. obstawialiśmy, że cudotwórcy zostaną chociaż do grudnia ;) ups. zamiast czarować to swoje wyimaginowane długi spłacali (w swoich garażach).

Gbur Kaszubski
@gość

Proponował bym nie wrzucac wszystkich do jednego wora . sa ludzie i parapety.... Swoją drogą znam wielu i z byłych BB i Stockowców i z MBWS o CEDC nie wpomne gdzie mimo ,,kiepskiego'' uposarzenia dorobili sie domów ( pałacy) w dwa lata pospłacali kredyty na M . Juma nie dotyka każdą kategorie od alko po gumy orbit .

jędza

Swoją drogą czy nie uważacie że chcą sie komus sprzedać? Co by nie mówić o Zimie i jego ludziach kilka miesięcy i papatki to jest zbyt duzu numer.

Stomil

Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża , powiedział Trulu do Big Dareczka gasząc światło na produkcji.....

QQ

Ale was Sztoki daremne jeden Grzechu wydymał. Majstersztyk!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Takiego przedstawiciela jak ten ostatni to jeszcze nie widziałam. Zadufany, nie miły i chamski nie do współpracy!!

Ktoś ☺

Ģłupcy zobaczycie jak BB na tym straci... Wszystko szło w dobrym kierunku a teraz to wszystko jebnie... Juz hurtownie cofaja wszystkie zamówienia....a to dopiero poczàtek....a co do wcześniejszej ekipy to jak jestescie takimi cwaniaczkami to czemu na tylu dobrych sieciach i skkepach niebyło żadnego produktu BB. Frajerzy jesteście i tyle w temacie!!!!!!! Tylko długi w rynku po Was zostały!!!!!!!

Fruits&Wine
@Ktoś ☺

A plan za sierpien wedlug Kasi A. byl wykonany na poziomie 40-50% a wedlug Mirka na ponad 100%. Wkoncu Trylowi sie oczy otworzyly jacy jestescie specjalisci. Chyba od wywozenia paletami wodki z hurtowni niby za dlugi poprzedniej ekipy.

tomasz
@Ktoś ☺

blahahahahahaha hurtownie to jak wy przyszliście to już zamawiały mało od was, wiec gorzej być już nie może.

Mirosław

A swoją drogą ktoś powinien ostrzec Józefów przede mną i moją ekipą.

Mirosław

Polmos Józefów tam damy radę -wytrzymamy do grudnia hmmm ewentualnie do listopada

brzetysław

piątek.piąteczek .piątunio

Kiki

No i przyszlo ochłodzenie klimatu. Miało być zimą Ale kto by to wytrzymał..... Ciekawe gdzie teraz te klany rodzinne znajdą pracę hihihihi..... Zaufacie kolejny raz swojemu przelozonemu ??? Czy przejzeliscie już na oczy. A podobno Wy nie potraficie nic innego sprzedawać tylko wóde i w tym czujecie się jak ryby w wodzie........ A teraz to będziecie musieli się nauczyć ale odwiedzać urząd pracy(tam mają dużo kasy ) i składać podpisy.... Tyle że tam wódki nie dajaaaoj ojojo...... Co to bedzieeeeeee....... Cieszę się dwa razy bardziej ba 100000 razy niż Wy jak przychodziliscie na nasze mmiejsca ....... Powodzenia ofermy losu ....... My się dzwignelismy i a Wy......... PS A wasze pozostanie po wszystkim w hotelu tylko Was podsumowalo co sobą reprezentujecie......

Jack
@Kiki

Kiki - o nas sie nie musisz martwić ;) Kazdy z nas sobie poradzi i czy to bedziemy w grupie czy osobno jesteśmy na tyle silni ze sie ogarniemy , hm przepraszam juz sie ogarnęliśmy...A minęło raptem kilkanaście godzin i nikt z nas nie bedzie blokował etatu na l4 i tym podobne ;))) Do zobaczenia wkrótce ;)

Ciechan
@Jack

Haha a co etat na portierni??

December
@Jack

Ale chyba przyznasz rację że z całą watahą dostaliście z obucha w łeb, a w wasze ogarnięcie to chyba nikt nie wierzy, oczywiście w grupie czy osobno:)

@Jack

Z tym blokowaniem i dekllaracjami to okarze się w poniedziałek czy macie jeszcze w sobie jakąś godność czy robisz sobie z gęby d u p e A co Józefów czeka na Was z otwartymi rękoma..... Śmieszny jesteś............ Powodzenia

ramzes
@Jack

Blokować nie będziecie , bo i jak macie 14 dni wypowiedzenia i koniec . Wypowiedzenie już dostaliście więc za 14 dni pozamiatane .Polecam poczytać kodeks pracy

PSD

specjaliści cała POLSKA z was się śmieje sklepy ludzie i wszyscy przedstawiciele.....

wasz pan

co tam stare świeżaki? coś mówiliście o gaszeniu pożarów? skoro to umiecie podobno świetnie robić to ugaście teraz palący grunt pod nogami :D blahahahaahahahahah coś wam podpowiem, tak po koleżeńsku jak kolega co pomogliście zmienić prace!! (lubię was) OSTATNI SIĘ ZBLIŻA, może kupić wam chusteczki??

były ph

krótko....... jakbyś był taki ważny to byś na goworku nie siedział :D a pisanie pod siebie komentarzy i tak wam pupy nie uratuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! D O B R A N O C

Zawiedziony
@były ph

Przestań cwaniakować gamoniu...przyjedź do mnie na sklepy to sie przekonasz!!!!!!!!!!

byly ph
@Zawiedziony

zawiedziony to jestes przedstawicielu ze twoj kierwniczek i zima wylecial a teraz ty wylecisz :D oczyść do ostatniego sztokowca!!! coż za radość kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada :D

Jerry
@Zawiedziony

Z chęcią tylko podaj adres ;)

bp

"ON" to jest takie paliwo. Dasz radę nie płacz.... Twój biznes nie handlując Ogińskim nie zarabiasz. wiec wybór należy do ciebie.

Kiki

No to teraz pan zima pewnie wam znowu robotę załatwi -tylko aby zdążył do grudnia bo święta tusz tusz....... A na fachowców to nie można tak długo czekać hihihihihi...... Teraz gamonie wreszcie to nie Wy a Was kopnieto w wasze płaskie d u p u Teraz to wreszcie Wy czujecie to co czyli ludzie w całej Polsce którzy stracili przez Was pracę. Życzę wam powodzenia bo napewno wam się przyda w szukaniu pracy z waszymi zdolnościami w rozwalaniu rynku i nic nie robieniu. Mam nadzieję że już więcej głupków którzy wam zaufaja w tym kraju nie ma.

Swój

ale co teraz, gdzie pan grudzień wraz ze świtą znajdą swoje miejsce? kogo teraz wykopią?

Snickers
@Swój

To se Mirek krotko pojezdzil BMW za 500 papieru. Heh. Ciekawe co pocznie teraz pani Gosia - RKS z Pomorza. Niedawno zapewniala ze jest pewna praca na dlugo. Ojjj szkoda...

Grrr
@Snickers

Pani Małgosia jak zwykle da dupy.

Bosh
@Swój

do Sobiecha pójdą hehehehe

alfa romeo

Zmieniać koncepcję co 3 miesiące - gratuluję. Na pewno rynek przyjmie kolejnych cudotwórców z otwartymi rękami. Krzyśki i Tomki na pewno coś wymyślą......

jesien

powiedzcie mi jak to jest się czuć robić 2/3 miesiące??

byly, wolny i spokojny

oj ale pozytyw :D

dskjbcfi

hhahaahhahahahhahhahahhahaah Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy kara kara na rynku nikt ich nie chce

Swój

Tak, Podobno dzisiaj podziękowali w bb dyrektorom i grudniowi- nie doczekał nawet grudnia...

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.