Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Pytający

Witam mam pytanie w nawiązaniu do pracy jako Przedstawiciel handlowy szukają na wszystkie województwa ... czy do tej pory nie mieli nikogo czy mamy do czynienia z wymianą ekipy ? ktoś może wie ? dodatkowe pytanie o warunki w dziale handlowy jeśli ktoś możne się podzielić informacją było by dość porządne pytający

FastDario
@Pytający

Tradycyjnie, w tym przedsiębiorstwie zarządzanym z tylnego fotela przez grubego Dariusza, dochodzi do zmiany ekipy handlowej. Ponieważ wyniki są przynajmniej słabe, to na kogoś winę trzeba zwalić. Zatem gruby Dariusz posuwa kogo się da, żeby uratować swój gruby tyłek.

@Pytający

Polmos się rozwija. I to bardzo. Praca na 3 zmiany to już standard. Ciągle zatrudniają - w fabryce i w terenie. A w terenie jest nowa szefowa PH i chce rozbudować struktury.

@Spartan

Warunki przyzwoite. Nowy Focus kombi. Karta Orlen. Wypłata zawsze na czas. Do tego premia po kwartale.

Dotyczy PH

Karol
@Spartan

Premia zależy jak rozumiem od wyników sprzedażowych? Cele są trudne do osiągnięcia? Powiesz mi też czy firma przyjmuje ludzi z niewielkim doświadczeniem i czy są dla nich na start jakieś szkolenia i kursy? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

IP

Bardzo smutne, że do pracy w biurze przyjmują tylko po znajomości.

@IP

I kolejna bzdura. W tej chwili na Aplikuj.pl są dwie albo trzy oferty pracy.

Gutek

Każdy zajęty pracą i dlatego nie ma chętnej osoby, która napisałaby jak tu sie pracuje i czy zarobki są w miarę?

FastDario
@Gutek

Każdy zajęty szukaniem nowej pracy.

Gregor

Podpowiedzcie mi czy warto starać się o pracę bo może firma nie ma braków kadrowych?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Max

Bielski polmos to Wielka katastrofa !!!!ze strony prezesów oraz innych zarządów np.tzw.Zwiazki zawodowe kpiny!!!!!,hańba i proszę pamiętać że obozy pracy to historia ale nie w polmosie ale mam nadzieje że w koncu ktoś się zabierze za ten bałagan a ja pomoge pozdrawiam serdecznie.

Darek
@Max

Skoro jest ci zle zapraszam do innej pracy pi co tam pracujesz zwolnij sie!

Daniel

To chyba dobrze, znaczy, że mają zbyt i trzeba pracować!!

Bartosz

@Lenka, aplikowałaś? Udało Ci się uzyskać jakieś informacje o firmie? Jeśli tak podziel się z innymi użytkownikami forum. Ktoś jeszcze z Was może wyrazić swoja opinie o Śląskiej Wytwórni Wódek Gatunkowych Polmos? Polecacie? Czy faktycznie są trzy zmiany?

aaa
@Bartosz

faktycznie jeden tydzień w miesiącu pracują na trzy zmiany

Eryk

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!

d
@Eryk

...bo wszyscy zapieprzają. Już jadą na 3 zmiany. Ponoć nawet jakieś podwyżki ludzie dostają :)

Pedro

Czy tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnego żeby parę zdań napisać?

Lenka
@Pedro

Jak sie zatrudnic w polmos siedlce

ddd

Topik: wypowiadaj się za siebie- czy ty i twoi bliscy ph z Bielska pracują w branży alkoholowej? wyobraź sobie że część ph wróciła do Stocka. część pracuje dalej w branży, ale oczywiście są tacy co zmienili na budowlankę. z tego co słyszałem klienci są zadowoleni z ich pracy. A co do ciebie to nie wypowiadaj się w nieprzemyślany sposób i zacznij ocenę pracy od siebie. A jak się spotkamy to powiem ci ..... pomiętaj że da się sprawdzić kto pisze na tym portalu.

M/KUKS
@ddd

Zatem oszczęz mi szukani kim jestes tylko podpisz sie imieniem i nazwiskiem

informator
@ddd

już chyba nie pracują w tej budowlance!

Bartosz

@my, @Igor, @lucek, a jak wyglądają warunki pozapłacowe? Czy można/trzeba robić nadgodziny? Jak wyglądają warunki na produkcji? Czy jest możliwość wychodzenia na przerwę żeby zjeść albo zapalić papierosa? Widzę że obecnie nie ma żadnych ofert pracy dla Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A., czy wiecie coś o obecnie prowadzonych naborach? Warto aplikować, wysyłać CV?

Witam Jak sytuacja na utrzymaniu ruchu ? Jakie zarobki ? Zaklad pracuje soboty i niedziele ?

Igor

Na początku pracy zawsze są niskie zarobki. Trzeba trochę popracować a będzie dobrze.

lucek
@Igor

Też tak myślałem 30 lat temu a dzisiaj to żenada. Po opłatach nie można myśleć o normalnym życiu. Popatrz na starych pracowników. Czy warto było mając tyle lat co Ty wiązać się z tą firmą? A jak zostaniesz emerytem to od tej firmy nie dostaniesz nic ,nawet kartki na święta.

my

Praca dwuzmianowa za nędzne wynagrodzenie. Średnio ponad 2000 netto. Szokująca podwyżka płac po około 10 latach średnio 60 groszy na godzinę nie dla wszystkich.Premia dla wybranych na święta kilka tysięcy ,a dla pozostałych tych ciężko pracujących 200zł. Coraz większa flustracja dużej części załogi związana z trudem życia za te pieniądze. Słowem pracuje się ciężko w takim klimacie.

wiola

Sprzedają coraz więcej i więcej. Praca na 2 zmiany non stop. Do tego soboty. Tylko jakoś ludzie tam pracujący nie widzą tego po pensjach. Niestety...

Witam:) Chce się przyjąć do Was do pracy na stanowisko rozlewni, jakie warunki pracy? Bardzo prosze o odpowiedz:)

Żyto
@Zainteresowany

A tam przyjmują??? Ostatnio tylko zwalniali.

kolo
@Zainteresowany

Na okresie próbnym stawka godzinowa 15 zł / h. Potem 1 zł więcej.

Bolo

Byle Stocki rozpadly się na części pierwsze!No cóż bywa. Życie!

KJTJ

Jaka Tu cisza i spokój jak już tych szkodników ze stloka nie ma!!

CROWLEY

Obilo mi sie o uszy ze do Bakomy poszedl jeden z dyrektorow z zacieklej komkurencji BB. Czy ktos cos moze wie? Tak czy siak portale rozpisuja sie o Bakomie i ich rzekomym wkroczeniu w rynek alko..

JONASZ
@CROWLEY

aby mieć ,,zaciekłą konkurencje'' najpierw trzeba coś na rynku znaczyć hahaha

ddd

MT coś ci to mówi?

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.