Opinie o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. w Bielsko-Biała

Kitka

Pracuje się za najniższą krajową,ci co mają chody u majstrów mają więcej. Kobieta myją podłogę a druga za nią poprawia ????ale liczy się że myje bo majster widzi i podwyżka gotowa albo większą premia do wypłaty. Poniża się ludzi w gorszej sytuacji życiowej i finansowej. Podpisywane było pismo o równouprawnieniu ,zapomnieć można żeby takie było. Jeśli chodzi o Panią Lucyne ???? tj brygadzistke na rozlewni to brak słów. Jak nie ma sensacji i nikogo nie poniży czy upodli to chodzi i ryczy po hali zamiast wziąść szmatę i posprzątać trochę bo brud i smród wszędzie, ale jak upodli człowieka i zmiesza z błotem to uśmiechnięta od ucha do ucha. To jest (usunięte przez administratora) i dziwię się ludziom że jeszcze tego nie zgłosili nigdzie.

@Kitka

To wtedy o ile więcej się dostaje niż ta najniższa, duże to różnice są? Jeśli chodzi o tą premię to ile dostajecie jej tak mniej więcej?

Aga

Chołota i patologia fałsz na każdym kroku jeden drugiego obgaduje jak ktoś lubi takie klimaty to polecam

@Koleżanka

Mocno ten alkohol utrudnia pracę osobom, którzy, że tak napisze, nie są pod wpływem? Tzn. da się ignorować takie zachowania i robić swoją robotę? Ja myślę, nie mój cyrk, nie moje małpy, o ile to nie wpływa na moje obowiązki i nie stwarza zagrożenia. Atmosfera z tego co piszesz gęsta, ale może wysokość pensji i benefity to jakoś wynagradzają? Niżej ktoś wspomniał o minimalnej, ale o podwyżkach i premiach też coś jest.

Jak szefostwo w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. traktuje ludzi?

Ciekawe
@Środkowy palec

Mam większą stawkę niż nowo przyjęte wiec skąd są takie informacje ze nowe tyle dostają a stare pracownice nie mają ojjj co ty wiesz

Ciekawa

A jak z przyjęciem przez Stock? Dzieje się już coś?

Julia
@Ciekawa

Przejęcie jest potwierdzone już tak na 100%? Wiesz może co z pracownikami firmy? Zostawią ich na swoich stanowiskach, czy jakieś roszady w tej kwestii planują?

Polmos x
@Ciekawa

Od roku nie dzieje się nic, ludzie odchodzą na emerytury, nowi pracownicy nie są przyjmowani. Od początku roku nie pracuje u nas już nikt na umowę zlecenie. Polmos pracuje tylko na dwie zmiany, z czego rozlew odbywa się tylko i wyłącznie na zmianie pierwszej. Pracownicy zarabiaja najniższą krajową plus szczątkowa premia miesięczna, premia kwartalna jest fikcją.

Zmartwiona
@Ciekawa

Niestety , nic się nie dzieje . Nikt nic nie wie. To jest okropne , taka nie wiadoma .

Zasmucona
@Polmos x

Najnizsza krajowa ??? Chyba mówisz o sobie ;) bo ja jestem powyżej niej i wiele innych osób

Zachwycony
@Zasmucona

Siema Zasmucona. Pochwal się na jakim dziale pracujesz, i ile masz na rękę. W tym miesiącu ludziska dostali 3 200 z groszem, na łape z premią. To o czym ty tu... piszesz. Polmos to zapadła dziura.

Eliza
@Zmartwiona

:( Ale w razie czego, to chyba pracownicy dostaną jakies odprawy? Lub dadzą wczesniej jednak znać, co i jak, nie z dnia na dzień? Skoro na ten moment nic nikt oficjalnie nie mówi, to może koniec jednak nie tak daleki;)

Ciekawy Nowy wpis
@Zasmucona

Oj się Madzia udziela?

Jaka atmosfera jest między działami w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Crazy killa Nowy wpis

UWAGA NA TO ŻE zakład będzie wiedział o tobie wszystko , i będzie tobą manipulował na podstawie zdobytych informacji . Te informacje to informacje zdobyte na podstawie twojego numeru telefonu lub adresu @mail . Przeszło rok temu zwolnili pracownika który nie oficjalnie zajmował się takimi sprawami wiem to od bezpośredniego przełożonego . Pytanie MOJE BRZMI , CZY WŁADZA korzystała z JEGO usług i czy robi to dalej . Bo Ja miałem bardzo dużo zbiegòw okoliczności negatywnych przez jakiś czas pracy . To również oprócz telefonu dotyczy wszystkich urządzeń domowych . Ciekawe czy nowy dyrektor o takich sprawach wie . Pozdrowienia

Ciekawy Nowy wpis
@Crazy killa

Tam nikogo nie zwolnili po za Sławkiem psycho pedo i w sumie to o czym ty piszesz

były agencyjny

Witam, zastanawiałem się czy pisać to czy nie, ale napiszę choćby po to by ostrzec ludzi... Ogólnie pracowałem tam bardzo ciężko a od brygadzisty z miniatur usłyszałem pewnego razu że odpoczywam... Jan czy jak mu tam jest conajmniej niesprawiedliwy, pracuje 40 lat tam więc chyba już mu... Ogólnie przestrzegam przed nim, jestem po 40stce i nie pozwolę sobie na (usunięte przez administratora) uwagi od BYLE KOGO. Nie wiem czy to przeczyta ale i tak ma zbyt wąskie horyzonty myślowe by wyciągnąć jakiekolwiek sensowne wnioski. Tam jak Cię widzą tak Cię piszą, wymagają naprawdę szacunku a mało kto daje go innym. Od plotej aż huczy.... Mam żal bo harowałem jak (usunięte przez administratora) i nie zasłużyłem sobiena głupie uwagi choćby od kierownika z miniatur który nigdy nic nie robi zresztą do nie do opisania... Ja więcej tam dorobić nie pójdę bo nie pozwolę się tak traktować i koniec. Jeśli macie szacunek dla siebie to sami oceńcie czy warto... A ten Jan pożałowania godny, bardzo niska inteligencja.

Kolega po fachu

Witam, Jako były pracownik spółki Polmos S.A mieszczącej się w Bielsku myślę, że jestem w stanie opowiedzieć się mniej więcej o firmie, jak i o dziale rozlewni. Zaczynając od pracy, jak ona wygląda? Na początku mojej kariery praca była 2 zmianowa (czasami wpadły nocki jako 3 oraz nadgodziny). Było większe zapotrzebowanie na ludzi. Na dziale rozlewni, ludzie zatrudnieni umowę o pracę, głównie pracują przy maszynach, chodź zdarzają się pracę ręczne takie jak ręczny załadunek, wylewanie produktów "wiekowych", czy też miksowanie produktów pod zamówienia. Warunki na lini produkcyjnej uważam za uciążliwe ze względu na ciągły hałas oraz od dłuższego czasu nie działająca klimatyzacje , więc na dziale może być ponad 32-34°C Atmosfera Co do atmosfery w zakładzie pracy uważam za przeciętna z prostego powodu. Praca staje się szybką monotonią, jest mało ambitna, łatwa. Jak chodzi o ludzi pracujących na zakładzie to nie jest tak źle jak inni piszą. Jak czlowiek zyje w zgodzie to ludzie są mega, chodź wymaga to nie lada cierpliwości , by znieść niektóre plotki. Człowiek jak czlowiek , ma dni lepsze i gorsze, każdemu może się nogą potknąć, czyż nie ? Ścieżka Kariery A dokładniej jej brak , ciezko dostać jaka kolwiek podwyżkę, jak już jest to związana z minimalna krajowa. Premie kwartalne oraz miesieczne na tak zwane waciki. Uwagi! Wg. mnie brakuje tu zdecydowanie częstej konserwacji maszyn , pod względem estetycznym jak i mechanicznym. Brakuje większej relacji pracownicy z dyrektorami i kierownikami. Rzadko odbywaja sie jakie kolwiek szkolenia (2-3 razy w roku). Kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni ( to logiczne ), chodź wychodzi to na hipokryzje że strony Polmosy, gdy były podpisywane papiery na temat równo uprawnień ( to tylko moje subiektywne zdanie). Zdecydowanie brak zorganizowania ruchu pieszo-wózkowych. Brakuje tutaj pasów rozdzielających na ruch pieszych i dla operatorów wozkowych jak chodzi o dział wyrobów gotowych. Grafik pracy dostaje się w czwartek/piątek na następny tydzień co jest kpina wg. mnie i powinno to być zmienione odrazu. Dziekuje wszystkim osoba za wspólna pracę oraz za te spędzone 3 lata razem. Na pewno miło będę wspominał niektóre sytulacje oraz rozmowy jak i ludzi. Trzymajcie się i do zobaczenia kiedyś.

Gosia
@Kolega po fachu

Czy za nocki obowiązuje dodatek nocny? Tak samo, jeśli zdarzały się nadgodziny, to były one jakoś ekstra opłacane? Mam nadzieję, że tak. ;) Piszesz o tym, że kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni. Ale czy tu chodzi o to samo stanowisko? Czy o dwa różne? Bo jak na innych posadach, inne pensje to rozumiem. Gorzej jakby na tym samym stanowisku i z tymi samymi obowiązkami pensja by się różniła. Proszę o rozjaśnienie moich wątpliwości :D

Lala
@Gosia

Na chwilę obecną w Polmosie nie ma nocek i godzin nadliczbowych. A Panowie robią na różnych stanowiskach

Kolega po fachu
@Gosia

Nocki byly płacone dodatkowo (bez szału ale jednak), nadgodziny (juz lepiej), najlepiej w soboty chodź ostatnia robocza nie pamiętam kiedy była. Jak chodzi o kwestie stanowiskowe to osoby zazwyczaj mają stała pracę na danym dziale( przy zachowaniu rotacji dzialowym wewnetrznym) , jak kogos brakuje na innym to uzupełniają kadrę z innego działu gdzie jest nadmiar. Odnośnie plac dla pracowników fizycznych są bardzo zbliżone chodź to jest kwestia sporna ,gdy dochodza premie i premie kwartalną itp....

Bleble
@Kolega po fachu

Gosiu nadgodzin i nocek nie ma już od roku, a na nadgodziny chodzą tylko mechanicy. Ich 100% płatne soboty polegają na koszeniu trawy wkoło polmosu i piciu kawy, i wódki w swoim pokoiku. Normalny, regularny, pracownik nie ma możliwości do robienia do wypłaty, która jest notabene, najniższą krajową. Jak dostaniemy premię. Odnoszę wrażenie że ludzie z biura którzy nie mają zielonego pojęcia o tym jak traktowani są pracownicy na linii, piszą o premiach kwartalnych, o premiach innych dodatkach które są nam notorycznie zabierane, pod byle pretekstem.

@Kolega po fachu

Hej, a ja mam pytanko. Bo teraz nowy rok i często firmy dają jakieś podwyżki pracownikom. No i czy wam coś od stycznia dali? I właśnie jak dokładnie działają te całe premie kwartalne ? Szczerze mówiąc myslalem ze będą jkies nowe ogłoszenia bo często właśnie w styczniu otwierane są nowe rektutacje ale w necie cisza.. może ktoś tu ma jakieś info?

Sru

Często właśnie w styczniu kroją się zwolnienia, co nie byłoby niczym dziwnym biorąc pod uwagę sposób zarządzania przez starą kadrę, której z niewiadomych przyczyn nowy inwestor nie zdążył jeszcze wywalić z hukiem.

Mali
@Sru

no już ponad połowa stycznia i były jakieś zwolnienia? a w zeszłym roku ile osób zwolniło i zazwyczaj z którego działu zwalniają?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Xyz

Czy w zakładzie jest laboratorium i przyjmują studentów na praktyki?

Aga

Kris
@Aga

Nie dajmy się zwariować

Kris
@Kris

Ludzkie pracują ciężko bo często jest tak że się boją zmieniać

Karol
@Kris

No wiadomo. Czasy ciężkie więc ludzie trzymają się stołka. A z tym obgadywaniem to prawda? Nie ma integracji tylko każdy patrzy z byka?

@Aga

Tak czasy są ciężkie, lecz to nikogo nie usprawiedliwia. Poziom (usunięte przez administratora) ze strony przełożonej brygadzistki nie do przyjęcia. Ta sama sytuacja w temacie niektórych majstrów, nawet niektóre pracownicę pozwalają sobie na takie traktowanie. Taki sytuacje są tu na porządku dziennym. Poziom kultury osobistej jest na bardzo niskim poziomie. Z czystym sumieniem nie polecam tego miejsca.

Aktualna

Jeśli nie polecasz to po co tam robisz?

Koleżanka

Praca w Polmosie pomijając siermiężne warunki panujące na rozlewni jak i częściach socjalnych,jest kiepskim doświadczeniem że względu na brak kultury brygadzistka i majstrów. Zachowanie tych osób,przeświadczonych ,że firma to "oni" ,traktują nowo przyjmowane osoby w absolutnie chamski sposób ,a to wszystko w oparach (usunięte przez administratora).

@Koleżanka

Kitka

@Kitka

Jak szefostwo w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. traktuje ludzi?

Wojtek

Szefostwo zasługuje na szóstkę. Firma jest bardzo dobrze zarządzana. Jesteśmy sprawiedliwie traktowani. Nagrody za sukcesy, ale też i prawo do błędu. Miałam szczęście tu trafić.

Mieczysław
@Wojtek

A czym się w firmie zajmujesz i jak długo już z Polmosem? Jest satysfakcja z pracy, jeśli tak, to z czego najbardziej? A jeśli chodzi o premie, jest jakiś system ich przyznawania, czy też są uznaniowe? Opisałbyś pokrótce warunki zatrudnienia?

Xxxx
@Wojtek

Co Ty będziesz Wojtek- piszesz że trafiłaś ??? Czyli kobieta. !!!! (usunięte przez administratora) jakich mało !!!! Chaos z każdej strony !!!! Planowanie na poziome 0 !!!! Z ludźmi się robi co chce !!!! W piątek grafik na jaką zmianę masz przyjść po weekendzie !!!! Jakieś chore zespoły !!!! Zrobić dwie zmiany normalnie , bez podziału i każdy wie kiedy pracuje !!!! Jakie masz te nagrody ??? Premie na Wielkanoc ??? 90 PLN...no brawo !!!! Takich ludzi tam trzeba !!!!

@Xxxx

Owszem, premia wielkanocna była symboliczna, ale wynikało to z faktu, iż w styczniu KAŻDY PRACOWNIK otrzymał podwyżkę i to w wysokości 10% Pozdrawiam.

@Marcin

No to chyba inflacyjna podwyżka, co nie? Co to jest w sumie 10%…

Wrrr....
@Xxxx

Po co robisz jak Ci się nie podoba ??

@Marcin

Czyli jaka? Symbolicznie była naliczana od dochodów czy w jaki sposób? Poza tą premią na wielkanoc dostaliście jeszcze coś np paczki dla dzieci?

Wrrr....
@Wiktoria

Jest premia + paczka na święta wielkanocne, premia + paczka na święta Bożego Narodzenia. Dość duża paczka dla dzieci ! Wczasy pod grusza, premia zależy od zarobków, miesięczna i kwartalna . Nie są to kokosy ale za wykonywana prace nie jest tragicznie

Upss
@Marcin

Aż 10 procent ??? Powiedz to tym co mają najniższą !!!!! A 60 procent kobiet robi za taką stawkę !!!! Więc nie pisz chłopie bzdur !!!!! Co ma podwyżka do premii ????

Dobrze radzę

Zależy który obejmujesz stanowisko i czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Kobiety mają znacznie niższą stawkę od mężczyzn, nie mają możliwości rozwoju. Wszelkiego rodzaju kursy kobiet nie obejmują są proponowane tylko mężczyznom. Podnoszą stawki tylko i wyłącznie w momencie gdy podnosi się najniższa krajowa.

Judyta
@Dobrze radzę

Ale dlaczego kobiety nie mają szans odbyć kursów? A jest szansa by kobieta u nich awansowała, czy też nie bardzo? Podałbyś o ile mniejszą kasę mają kobiety od facetów?

Środkowy palec
@Judyta

Polmos kultywuje stare zasady prl-u. Kobiety są dobre do mycia okien oklejania butelek i mycia podłogi. Nowo przyjęci panowie otrzymują 24.50, na start. Kobiety nie otrzymują tak wysokiej stawki, nawet z kilkuletnim doświadczeniem. Awansować można tylko i wyłącznie na brygadzistę, a obecne stanowisko brygadzisty jest zajęte na najbliższe kilka lat. Około trzech, może czterech. Pytałaś o kursy i szkolenia. Kobiety nie są na nie wysyłane, bo nie są im potrzebne do funkcji wykonywanych w pracy.

Zasmucona
@Środkowy palec

Nie mam kilkuletniego doświadczenia, i mam większą stawkę jak napisałeś? Skąd masz takie informacje ??

Ciekawe

Obiektywny

Ale to wina ludzi !!!! Dają sobą pomiatać i tyle !!!! Jak można mieć związki zawodowe i wybrać jakieś babsko z biurowca na przewodnicząca?????? Kobieta nigdy za załoga nie będzie bo grzeje dupsko w biurze i ma(usunięte przez administratora). A ludzie jak owce , robią i dają sobie wciskać bajki , i te mizerne stawki !!!!

morwa
@Obiektywny

dokładnie, te związki to kpina, chodzą na pasku właściciela i dbają o interes przede wszystkim swój (grunt to mieć ochronę), potem firmy a o pracowników wcale.

Co wchodzi w socjal Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Iza

Słyszałem że pracownice na miniaturkach chodzą wyżej niż dyrektor

Iza
@Iza

Jaka jest atmosfera na laboratorium bo się przymierzam tam przyjąć w nie długim czasie?

Rafał
@Iza

W laboratorium normalne kobity.

Xxx
@Rafał

A mechanicy nakręcają ten bajzel

@Iza

Panie są bardzo miłe a praca ciekawa.

Rocky
@Monika

To jeszcze zależy, które panie ???? bo niektóre są naprawdę mile, z naciskiem na niektóre ????

KP
@Xxx

Jak tam pracowalem kilka miesiecy temu to bylo 3 dobrych mechanikow. Reszta siedzi na telefonach i popija. Na wszystko im pozwalaja.

@KP

To dlatego stamtąd tak szybko odszedłeś? A z kasą jak było?

Moni

A to dlaczego?

Moni

A to dlaczego?

Spostrzegawcza
@Xxx

Tak, jak najbardziej. Mechanicy to pupilki dyrektora. Uprawiają takie (usunięte przez administratora) że głowa mała. Pomijam faktu że swój brak wiedzy i umiejętności obsłudze maszyn zwalają na pracowników rozlewni. Po kilku miesiącach pracy mogę stwierdzić jednoznacznie, że najgorzej traktowaną grupą są kobiety, zwłaszcza z rozlewni.

Syndyk upadłościowy...

A będzie to wyglądać tak.... Stock kupił od ....zakład z pełnymi magazynami , pękającymi w szwach, zrobionych na starych akcyzach ale..sprzedanych po nowej cenie. A marketu już nie chcą tego brać , to w/w firma wykaże w 2023 roku cholerna stratę , rzędu x- milionów , a później będzie pretekst do tego by to sprzedać pod deweloperke. Zarobek będzie czysty i zakup się zwróci przynajmniej o 50 procent .

Karol

Serio będzie likwidacja minio wykupu? A co z pracownikami? Wiesz czy dostaną odprawy? Wiadomo już na pewno czy to jeszcze plotki?

Bocian

Coś przepowiedziałem... Wiedziałem że tak będzie. Polmos Bielsko upadnie. Szukajcie pracy ,,!!!! Kupione po to by sprzedać pod dewelopera !!! Kto produkuje wódkę która nie ma prawa bytu ??? Za tą cenę ??? Kto....żołądkowa , wyborowa 25 PLN. Bocian 40 ??? Z jednego (usunięte przez administratora) robimy...Spiryt z Ukrainy i woda z kranu. Bocian. Hahahah Zniszczyliście wszystko co się dało !!!!

Alicja

Cóż, chyba jeszcze syndyk nie wchodzi, bo szukają teraz przedstawiciela handlowego ds. kluczowych klientów na Wielkopolskę. Właśnie chciałam zapytać, jakie są zarobki, normy, teren do objechania itp. Ktoś wie? PS. na temat stanu przejęcia Polmosu przez CVC też się chętnie dowiem, lubię wiedzieć, jakie są perspektywy rozwoju pracodawcy, do którego aplikuję :3

Cappuccino

Poważnie jak tak czytam już w nielicznych sklepach opis bociana to okres zaczyna mi się spóźniać !!!! Zestawiana przez najlepszych specjalistów wódka premium z najlepszych zbóż .....hahahaha (usunięte przez administratora) to zboża nie widziało ..berbelucha , woda szybkie mieszanie i jeszcze buzujące do butelek.... Szybki koniec widze i przepowiadam !!!! Za tą cenę to są dużo lepsze alkohole a tańsze ale dobre was biją na łeb !!!!!

Bocian

Coś mam wrażenie że bocianek odejdzie w niebyt.... Zubrowka i wyborową za 24 PLN wykończą tą firmę. . Chciało się nachapac a wyjdzie (usunięte przez administratora) Już w żadnych gazetkach sklepów nie ma produktów Polmosu B-B.... Dramat. A Pana Palikota to sprawdźcie ile milionów jego firma jest zadłużona !!! ???????????? A wy się natobicie a on i tak nie zapłaci. Ale. Stock i ich kombinacje.. brawo.

PRACOWNIK

Dzień dobry, jakimi pojazdami (maly/duży/combi) poruszają się PH firmy?

Mirek
@PRACOWNIK

Skoda Octavia combi

Izabela
@Mirek

dzieki za podzielenie sie wiedza, sa w miare nowe, nie psuja sie, zakladam ze pełen monitoring i gsp gdzie są ? czy pozwalaja z nich korzystac poza praca?

Iwona

O to fajnie nawet bardzo. Skoro już widzę, że posiadasz wiedzę w tym zakresie, to możesz powiedzieć coś o widełkach finansowych dla przedstawiciela handlowego?

@Mirek

To jak mowa o aucie firmowym, to ja się dołączam. A co z ubezpieczeniem auta służbowego? Firma ubezpiecza OC i AC? Czy to już rola i zadanie pracownika z własnej kasy?

Arci

Dzień dobry, Czy zatrudniliście już Państwo osobę na teren Wielkopolski na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Upss

Dyrektor jest w miarę. Fałszywy ale da się go przeczytać. Kasa , najniższa. Prezes... Pije bo wie że mu się stołek pod dupa zapalił.... I cały Polmosu.

Olga
@Upss

Kasa najniższa to znaczy jaka? Chodzi Ci o najniższą krajową? Czy taka pensja na początku a potem można zarobić więcej, może jakieś podwyżki są?

Józek

Panie B. Ile razy pan się nawalił , ile razy pan się toczył do samochodu , ile razy pan reprezentował firmę na bani ??!!!!! (usunięte przez administratora)

kh
@Józek

tak bylo

A dowód?

Józek.
@Wiktoria

A oczu nie masz ???? Czy jak ??? Nagrywać go mają ludzie ??? Pijak w dodatku bez średniej wiedzy i podstawowej kultury !!!!

@Józek.

No z tym nagrywaniem to by może się przydało? Chociaż nie było żadnych wątpliwości?

Zostaw merytoryczną opinię o Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.
2.5/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Karpacka 11
    43-316 Bielsko-Biała

Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych Polmos S.A.