logo Fenomem.pl

Fenomem.pl

Opinie o Fenomem.pl

reafs 2015-12-15 21:45:15
Najgorsza agencja EVER! Chore wymagania, brak jakiejkolwiek komunikacji i zwalanie winy za wieczne i stałe wtopy na wszystkich dookoła. "Szefostwo" ma wszystko w głębokim poważaniu i w ogóle nie angażuje się w pracę, no chyba, że w tzw. lans. Zarobki bardzo słabe, sztuczna atmosfera i niby - przyjaźni, ale trzeba uważać, by nikt Ci w plecy noża nie wbił. O kasie, za którą trzeba się dopominać już nie wspominam. Żenada.
arizona 2016-02-02 11:35:54
Firma z ambicjami, niestety nie idzie to w parze z rzetelnym podejściem do pracownika. Zarobki są bardzo słabe, nie mające nic wspólnego z ogłoszeniami, w których podkreśla się atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwe, że z tego wynika bardzo duża ilość zmian kadrowych w ostatnim czasie. Atmosfera wygląda bardzo dobrze, ale na FB nie w rzeczywistości.
jury 2016-05-01 21:03:11
Za żadną, żadną kasę bym tam nie poszedł znowu! Tyranie ludźmi i wyzwiska są na porządku dziennym. Pewien sepleniący Pan Dyrektor jest bucem i chamem, a Pani Zarządzająca zjawia się w firmie tylko po to, by idiotycznie się pouśmiechać do kamerki na zdjęcia na fejsie...
KIM 2016-08-26 15:24:31

UWAGA NA TĘ AGENCJĘ!!! NIE PŁACI ZA PRACĘ!!! To najbardziej chore i schizofreniczne miejsce w jakim pracowałem. PIP powinien się tym zająć natychmiast a prokuratura lewymi interesami Pani dyrektor zarządzającej...
Życzliwy 2016-10-04 11:34:37
Najgorsza agencja, w jakiej pracowałem. Niekompetentna kadra zarządzająca, odklejona od rzeczywistości. Akanci nie znający skrótu CMYK... i przedstawiający Klientom kosztorysy kampanii netto bez kosztów pracy agencji :) "bo się pomyliłam". Ale w sumie zabawne miejsce, jeśli komuś nie zależy na pieniądzach i ma moooorze cierpliwości dla pewnych siebie niedouków. No i sytuacje rodem z MontyPythona na co dzień w cenie :) UWAGA - agencja po wygraniu przetargu olewa swoich Klientów!
Głos 2016-10-12 11:02:23
Przerost formy nad treścią. Lans kadry zarządzającej. Niekompetencja idąca w parze z zadufaniem. Miejsce pełne absurdów.
Zostaw swoją opinię o Fenomem.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fenomem.pl