Opinie o Feno Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Feno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Feno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feno Sp. z o.o. w Warszawa

Feno

Okropna firma, na wysokich stanowiskach totalnie niekompetentni i podlinkuj ludzie, którzy awansowali dzięki lizaniu (usunięte przez administratora) wielkiej pani dyrektor nie widzącej niczego poza czubkiem swojego nosa. Jeżeli jesteś dwulicową szują to wpisujesz się tam idealnie. Aaa no i rebranding FENO niewiele pomoże...

feno śmierdzi
@Feno

Brawo! Przecież wiadomo po, co zrobili rebranding... Nikt nie chce tam pracować! Ile razy się mogą zmieniać logotyp? wygrywają przetarg nie mając w ogóle kim robić... beznadziejna firma - zła sława o nich już jest powrzechnie znana. WSTYD!!

Misio
@feno śmierdzi

I tak jest przez cały rok - masakra. Racja w 100000 %

Capreolus capreolus
@feno śmierdzi

Sam śmierdzisz! W Feno potrafimy robić digital - w szczególności posty na Facebooku! A na tym teraz sie digital w głównej mierze opiera!

Twoja Najlepsza Przyjaciółka Nowy wpis
@Capreolus capreolus

Capreolus. przestań się pogrążać, bo swoimi komentarzami tylko poświadczasz własną niewiedzę i utwierdzasz innych w przekonaniu, że Feno zatrudnia niekompetentnych pracowników. Co w sumie jest dosyć zabawne :D

Natal

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

andrzejkosmonauta
@Natal

jedyna pozytywna rzecz w Feno to dobrze wyposażona kuchnia.

Capreolus capreolus
@andrzejkosmonauta

Feno to: fajni wyegzaltowani ludzie, pełni pasji do digital marketingu (robimy dużo postów na Facebooka które są lajkowane przez wielu ludzi), dużo wolnego miejsca w biurze (można sobie znaleźć swoj kat), ludzie z doświadczeniem (nasi klienci są zadowoleni z digital 360 z postów na Facebooku), wyluzowani dyrektorzy którzy zawsze służą pomocą w trudnych sytuacjach (dzięki temu zawsze jesteśmy na wszystko gotowi i nie mamy fakapow). Czy można jeszcze coś wymienić? Oczywiście ale jest tego za dużo! Sama dobroć :))

Dojrzała kobieta Nowy wpis
@Capreolus capreolus

Bez urazy, ale Twoja wypowiedź brzmi jak te peany na cześć prezesa klubu w filmie 'Miś'.

Twoja Najlepsza Przyjaciółka Nowy wpis
@Capreolus capreolus

"Wyegzaltowani" + ksywka capreolus i wszystko jasne, już wiadomo, która dokładnie osoba pracująca w Feno dzięki układom napisała ten post xD

Ulka Nowy wpis

Jeśli ktoś jest niezadowolony to przecież może zmienić firmę.

@andrzejkosmonauta, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w Fenomem.pl? Możesz napisać coś więcej? @Capreolus capreolus, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że pracujesz w Fenomem.pl. Długo już jesteś związany z firmą? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity? W internecie nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy dal Feno, czy ktoś wie coś o obecnie prowadzonych naborach? Czy po wysłaniu CV jest szansa na angaż w niedługim czasie?

Czy kandydat na stanowisko Media Planner w firmie Feno Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Twój najlepszy przyjaciel

Ja również dołączę do niepochlebnych opinii o tej agencji - robię to po raz pierwszy, jednak uważam, że trzeba ludzi przestrzegać przed takimi firmami. Dużo jest obiecywania i opowiadania bajek na rekrutacji jak tu jest cudownie. Pracuje się za kilka osób w dziale obsługi klienta i nie ma wsparcia ze strony przełożonych. Ponadto komunikacja jest tragiczna, trzeba się domyślać co Pani jedna czy druga dyrektor ma na myśli. Podlizywanie się i gadanie po kontach w podgrupkach jest codziennością, zero i to totalne zero profesjonalizmu,a za taką agencję się uważają. Cóż to że te komentarze się powtarzają to mówi samo za siebie. Tyle ....

Barbara Kowalska Feno

@zdenerwowana, część wpisów została usunięte ze względów prawnych. Niektóre opinie celowały bezpośrednio w określone osoby i godziły w ich dobre imię. Charakteryzowała je mowa nienawiści, dlatego przy porozumieniu z przedstawicielami serwisu zostały usunięte, zgodnie z standardem wypowiedzi w serwisie. Jeśli macie Państwo jakieś pytania bądź zastrzeżenia serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z osobą reprezentująca firmę Mail : Barbara.Kowalska@feno.pl

Celująca
@Barbara Kowalska Feno

hahahahahahahahahha

Twoja Najlepsza Przyjaciółka

Agencja, która nie ma na siebie pomysłu, zmienia swoje "misje i wizje" raz na kilka miesięcy, kiedy ludzie zaczynają im masowo odchodzić z pracy. Panuje chaos, komunikacja wewnętrzną jest na tragicznym poziomie, faworyzuje się i promuje osoby, które skutecznie podlizują się komu trzeba, a niekoniecznie na tę promocję zasługują. Pomijając już fakt, że zachęca się pracowników do dawania feedbacku na temat firmy, a jak dają feedback nie do końca pozytywny, to się ich zwalnia. #żalpl, tyle w temacie.

zawiedziony
@Twoja Najlepsza Przyjaciółka

nic dodać, nic ująć

Misio
@zawiedziony

Dokładnie - potwierdzam i się podpisuję w 100%

zdenerwowana

Przedziwna sytuacja, osobiście nie miałam jeszcze kiedy napisać opinii, ale zapoznałam się z poprzednimi. Teraz liczba wpisów jakby mniejsza. Dziwna sytuacja, no ale najwidoczniej nic się nie zmienia, czy naprawdę w taki sposób walczy się o dobre imię agencji?

Niestety jestem zmuszona dołączyć do osób, które niezbyt pochlebnie oceniają pracodawcę. Tragiczne zarobki, dość powiedzieć że nie tak dawno osoby moderujące zaczynały od stawki 1500 zł za miesiąc pracy. Atmosfera również nie wyglądała tak doskonale, jak jest to usilnie kształtowanie w Internecie. Taka prawda

abc
@555

Teraz wcale podobno nie jest lepiej, nie tylko w moderacji

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie dobre opinie pisać, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

Paula

Jeśli się szanujecie, to nie ryzykujcie - firma, w której można pożałować, że się w ogóle żyje. Hejt, mobbing i wyzwiska są na porządku dziennym. Ja dałam sobie spokój w momencie, kiedy bez przyczyny mój urlop został odwołany, tylko po to by ktoś inny mógł sobie w tym czasie "odpoczywać". Na zdjęciach lukier, a w firmie same żmije, podkładanie sobie świń, kreacja, która ma gdzieś accountów, Pan B., który myśli, że jest super mądry, ale jakoś robotę zwala na innych. Towarzystwo, z którym nigdy nie chcę mieć nic wspólnego. Nadgodziny są codziennością, nie są płatne, chaos, chaos, chaos, pogarda dla ludzi i brak płatności w terminie.

Głos

Przerost formy nad treścią. Lans kadry zarządzającej. Niekompetencja idąca w parze z zadufaniem. Miejsce pełne absurdów.

Życzliwy

Najgorsza agencja, w jakiej pracowałem. Niekompetentna kadra zarządzająca, odklejona od rzeczywistości. Akanci nie znający skrótu CMYK... i przedstawiający Klientom kosztorysy kampanii netto bez kosztów pracy agencji :) "bo się pomyliłam". Ale w sumie zabawne miejsce, jeśli komuś nie zależy na pieniądzach i ma moooorze cierpliwości dla pewnych siebie niedouków. No i sytuacje rodem z MontyPythona na co dzień w cenie :) UWAGA - agencja po wygraniu przetargu olewa swoich Klientów!

arizona

Firma z ambicjami, niestety nie idzie to w parze z rzetelnym podejściem do pracownika. Zarobki są bardzo słabe, nie mające nic wspólnego z ogłoszeniami, w których podkreśla się atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwe, że z tego wynika bardzo duża ilość zmian kadrowych w ostatnim czasie. Atmosfera wygląda bardzo dobrze, ale na FB nie w rzeczywistości.

reafs

Najgorsza agencja EVER! Chore wymagania, brak jakiejkolwiek komunikacji i zwalanie winy za wieczne i stałe wtopy na wszystkich dookoła. "Szefostwo" ma wszystko w głębokim poważaniu i w ogóle nie angażuje się w pracę, no chyba, że w tzw. lans. Zarobki bardzo słabe, sztuczna atmosfera i niby - przyjaźni, ale trzeba uważać, by nikt Ci w plecy noża nie wbił. O kasie, za którą trzeba się dopominać już nie wspominam. Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Feno Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042