FHU" WARPOL"

Toruń

Opinie o FHU" WARPOL"

asia 2012-11-30 16:22
beznadzieja, wszyscy pchaja sie na stoisko miesne bo na kasach [usunięte przez admina]na pieniadzach, i musisz dokladac ze swojej pensji...
ola 2013-05-05 16:32
atmosfera ok ,opłata za wykonaną pracę jałmużne a wymagania ze strony pracodawcy za te pieniądze to żenada najlepiej pracowac całodobowo i właściciele patrzą na swoją stronę nie na strone pracownika
pracownica 2014-02-02 14:22
atmosfera ok,najniższa krajowa-wiecej w zadnym wypadku,pracodawca czepialski
ktos 2014-10-02 09:19
pracowałam tam bardzo dawno temu , ale powiem jedno koszt jednej godziny pracy to 2-3zł na godzinę , nie ważne ile pracujesz czy 8 czy 10 godzin , czy 3 niedziele cztery soboty , na rękę najniższa krajowa , a wymagania uuuuu
nowobogaccy , najchętniej zatrudniliby Murzynów , nie obrażając Murzynów ....
znajomy 2014-11-14 13:07
Zgadzam się-nowobogaccy.Wyzysk totalny, pomiatanie pracownikami, a jak ktoś zachoruje to burta.Najniższa krajowa-a pracy mnóstwo- nawet nie ma kiedy zjeść.Nie polecam pracy u tego pracodawcy!!!
mroz 2016-04-23 11:27
ale co masz na myśli mówiąc, a właściwie pisząc, że mają mało argumentów na poparcie swojej teorii... najwazniejsze, że firma zapewnia stabilne zatrudnienie i jest w porządku wobec klientów i pracowników
Pracownik 2017-01-20 19:36
Praca w Warpolu to męka. Najlepiej gdyby człowiek pracował tam 12h za 5 zł na rękę i jeszcze byłoby, że za duzo płacą. Skąpi właściciele. Pracy bardzo duzo. Brak czasu na zjedzenie śniadania i bardzo zła atmosfera w pracy którą wprowadza Pani kierownik. Nie polecam
Akokop 2017-07-28 20:38
Nie polecm. Oszusci obiecuja gory a czlowiek zapierdziela.... Tylko do PIP i sad i sanepid !!!!!!!!!! Mieso sprzedaja zamrozone.
Zostaw swoją opinię o FHU" WARPOL" - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU" WARPOL"