FINPOL ROHR SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o FINPOL ROHR SP. Z O.O.

kolo 2014-03-24 23:23:39
Pracowałem w tej firmie w 2013 parę miesięcy i napisze wprost TA FIRMA TO PORAŻKA !!!!
Zatrudniają tylko na sezon (jak się dowiedziałem od kwietnia do października) przez WSI (firma pośrednicząca)na umowę zlecenie i przedłużają co miesiąc.
Żeby broń boże nie zwolnił się w sezonie wstawiają głupie gadki że przedłużą umowę na dłużej z czego i tak nic nie wyjdzie.

Poza tym pracownicy w tej firmie na produkcji to jakieś totalne niedorozwoje umysłowe.
Co jeden to głupszy od drugiego głupie gadki, żarty czy zachowania były na porządku dziennym.
Robotę mają prostą że małpę by jej nauczył w ciągu miesiąca ale sami uważają się za mistrzów (ale dopiero po parunastu latach pracy).
Porozmawiać o czymś normalnym nie ma z kim bo tak jak napisałem 90% z nich to prymitywy myślące tylko jak tu wychlać, z kogoś się pośmiać i głupio pocwaniakować.
(usunięte przez administratora) Zarząd ma ich gdzieś i doi ich jak może (głupole są szczęśliwe bo w sezonie mogą przychodzić w wolne soboty i tyrać za parę złotych a pan prezes sobie odpoczywa).
I mało ważne gdzie cię dadzą do pracy czy na stole czy na piankowaniu czy na łączniki wszędzie jest tak samo.

ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TEJ FIRMIE JEŚLI SZKODA IM NERWÓW.

ps. ODPOWIEDZI OD TYCH PRYMITYWÓW SIĘ NIE SPODZIEWAM BO INTERNET TO DLA NICH "czarna magia"
qwerty 2014-08-12 11:02:14
Dużo to się facet nie pomyliłeś w opinii o tej firmie.
Teraz pod nowymi rządami bajzel robi się coraz większy i coraz więcej obiecanek bez pokrycia.
klient 2014-12-31 17:49:05
Od nowych rządów nigdy nie zapłacili faktury w wymaganym terminie. OSTRZEGAM. NIE PŁACĄ
qwerty 2014-12-31 22:05:09
Jeszcze roczek i firma zniknie z Warszawy bo pod Lublinem mają tańszych niewolników.
do_qwerty 2015-01-09 20:43:34
wiesz coś więcej? Wszystko pójdzie pod Rurgaz?
qwerty 2015-01-10 14:23:57
A na co ty liczysz ???
Szukaj pracy i nie licz na cuda bo wszystko już jest przyklepane.
Nie ma co marzyc o przeniesieniu firmy gdzie indziej koło Warszawy.
Gośc 2015-02-06 19:13:19
I zaczynają się kłopoty z płaceniem wypłaty na czas.
taki tam 2015-03-22 16:40:22
Ludzie tam pracujący to porażka lizusy,pijacy, donosiciele i półgłówki.
Dobrze że to już koniec tej firmy w Warszawie tylko strach pomyśleć jak ci ludzie pójdą pracować gdzieś indziej i inni będą musieli się z nimi użerać.
lig 2015-05-31 07:01:04
Całkowicie zgadzam się z tym co napisałeś.
Połowa tam pracujących to alkoholicy co nie potrafią tygodnia przepracować bez chlania w pracy i gorzała już im mózgi po uszkadzała.

A przełożeni udają ze nie ma problemu mimo że robota nie jest zrobiona.
lado 2015-07-30 09:52:11
UWAGA !!!!!!!!!!!!

FIRMA MA PROBLEMY FINANSOWE ZALEGA Z PŁATNOŚCIAMI ZA FAKTURY DOSTAWCA A I WYPŁATY PRACOWNIKÓW SA ZAGROŻONE.
kolo 2015-10-28 18:48:07
UWAGA FIRMA FINPOL W WARSZAWIE Z NOWYM ROKIEM PRZESTAJE ISTNIEĆ PRZEJMUJE JA RADPOL LUBLIN

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RADPOL S.A MA PROBLEMY FINANSOWE I OD DNIA 1 LISTOPADA WPROWADZA OSZCZĘDNOŚCI MIEDZY INNYMI W CAŁEJ GRUPIE RADPOL NIE MA PREMII.
NA KONIEC PAŹDZIERNIKA MA PONAD 10 MLN ZAŁOŻONEGO PLANU DO TYŁU A FIRMA VEOLIA WYCOFUJE SIĘ Z UMÓW.
ZAKŁADY Z LUBLINA KTÓRE MIAŁY PRZEJĄC PRODUKCJE PO FINPOL ROHR NIE NADĄŻA Z PRODUKCJA I JAKOŚCIĄ.
POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI NA POZIOMIE NIEWOLNIKÓW I WYPŁATY PO 1700 MIESIĘCZNIE W LUBLINIE I WARSZAWIE KŁOPOTY Z DOTRZYMANIEM TERMINÓW WYPŁAT.
kolo 2015-10-29 04:57:42
"tutaj panują jasne zasady" o czym ty człowieku ględzisz ???

W Finpolu pieniądze za prace we wrześniowe niedziele wypłacili z 2 tygodniowym opóźnieniem wcześniej 7 dni spóźnili się z wypłatą aż ich PIP odwiedził a w Lublinie ludzie nie przystąpili do pracy aż dostali pieniądze.
Więc jesteś prawdopodobnie jednym z tych "wujów" z Lublina co robią tam za poganiaczy niewolników albo zaczynają wam już płacić za dobre wpisy bo ludzie nie chcą u was w Lublinie pracować.
temp 2015-11-10 11:17:57
No i rozwalili Firmę. A miało być tak pięknie.
kolo 2015-12-02 09:51:39
likid następny co udaje głupka !!!!

A może to pan prezes Rafał.T się tak produkuje z tego pana tez dobra qurwa jest.
Mam nadzieje (jak i pozostali pracownicy FinPol) że i panu w nadchodzącym roku podwinie się noga.
kolo 2015-12-02 10:25:40
Jak to nie dzieje się nic złego ??!!
A wprowadzenie pakietu oszczędnościowego (nawet na wodzie i kawie chcecie zaoszczędzić)to co to jest ???
Twoim zdaniem dobrze się dzieje jak Radpol na spinaczach biurowych zaczyna oszczędzać ???
Lami 2015-12-04 19:25:00
"Zmiany w dywizji ciepłowniczej to przede wszystkim ukończenie z końcem roku prac związanych z przeniesieniem zakładu Finpol Rohr z Warszawy do Kolonii Prawiedniki k. Lublina. To pozwoli Radpolowi w pełni wykorzystać moce produkcyjne obecnego tam zakładu Rurgaz i wygenerować istotne synergie kosztowe."

Ale bajki !!!!!!!!! w Prawiednikach nie macie ludzi do pracy bo płacicie po 1500 zł miesięcznie a chłopki którzy tam pracują bardziej pilnują kapusty na polu jak tej nędznej pracy.

O jakości produktów z Prawiednik to szkoda nawet pisać dopóki istniał FinPol w Warszawie to ta jakość jeszcze była jako taka i cały czas przychodziły do Warszawy reklamacje na produkty z Prawiednik.
Ciekawe jak będziecie śpiewali jak Veolia zrezygnuje z umowy a czepia już się wszystkiego czego może aby tylko mieć powód do zerwania
klik 2015-12-12 08:18:11
Jako benefit świąteczny masz prace po 12 godzin w wigilie i sylwestra i nowy rok.
kolo 2016-01-21 18:48:36
FinPol w Warszawie już nie istnieje wszystko przeniesione do Prawiednik koło Lublina.
A tam totalne szambo
kolo 2016-04-10 10:42:21
"Według mnie ograniczenie wydatków to też dobry krok w kierunku poprawy jakości pracy pracowników i zwiększenia ich wynagrodzeń"

Stówka a ty pracowałeś w tej firmie choć dzień czy tylko głupoty piszesz aby pisać ????
Ta firma (Radpol) już od dawna ma kłopoty a po kupieniu FinPol_u w Warszawie kłopotów jej przybyło.
Zarządzanie w tej firmie jest na poziomie XVIII wieku a przykładów jest cała masa choć by porywanie się na projekty na wykonanie których nie mieli środków (przygotowanych maszyn i doświadczenia), przyjmowanie krótkich czasów realizacji choć wiedzieli że nie zdążą (a potem kary) i zrywanie umów przez Dalkie (czy Veolie)

A teraz przenieśli FinPol do Kolonia Prawiedniki a tam nie maja ani ludzi z doświadczeniem i przede wszystkim chętnych do pracy za 1700 miesięcznie.A jakość towaru z Prawiednik już dawno zostawiała wiele do życzenia.
incognito 2016-04-26 22:05:25
Obiecywali złote góry, a teraz z tego co zauważyłem urzęduje tam Veolia.
Geniusze ekonomiczni.....no nie powiem.
myk 2016-05-10 20:30:31
a co ma geniusz ekonomiczny do działania firmy Finpol? chętnie się dowiem, wyglądają na b. profesjonalnych :)
Zostaw swoją opinię o FINPOL ROHR SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FINPOL ROHR SP. Z O.O.