Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Baśka

Nie wiem co dzieję się teraz, trudno mi powiedzieć, ale pracowałam w drukarni ellert do początków tego roku i miło wspominam tą pracę. Wszyscy byli mili, pomagali się wdrożyć, warunki nie były złe wręcz przeciwnie. Dla osoby bez lepszego wykształcenia i doświadczenia, do tego z dziećmi czasem ciężko znaleźć coś stabilnego i gdzie dają umowę o pracę i socjal co jest bardzo ważne gdy ma się rodzinę,

zniewolony

Lucy czy ty się na czymś znasz? czy tylko na robieniu szumu wkoło siebie?

tylko sprawdzam

ciekawy jestem czy na nowej stołówce jest mikrofon i kamera jak na starej był ?

Stachu

Czy ktoś w tej firmie ogarnia ten pierdzielnik? Prezesowa to chyba nie ma swiadomosci co sie dzieje za jej plecami.

Mauryc
@Stachu

A co się stało?

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Edward

Czy ie jest prawdą, że nikt nikogo po pracy nie zmusza? Zawsze można wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez Urząd Pracy i podnieść swoje kwalifikacje i zmienić pracę jeśli ktoś nie jest zadowolony. Nigdy nie jest tak, że ktoś jest zmuszany do pracy. Po raz kolejny potwierdza się przysłowie - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Szefpodworka
@Edward

Czyli bierzesz udział w szkoleniach odpuszczajac możliwości zarobienia na życie.... to dajesz rady... a po szkoleniach i tak na start (jeśli już znajdziesz pracę) dostajesz najniższą krajową lub i to nie jeslirna czarno.... Popatrz człowieku na ogłoszenia ile pracodawcy dają 14/15 brutto/h to niemal max Ludzie przez te wszystkie lata nauczyli się żyć za grosze bo dać się da, ale to comiesięczna mordęga i ciągły strach by nie było niespodziewanego wydatku. W drukarni jest wiele przykładów jak się docenia pracowników i większość ludzi wie o co chodzi...

magieltowarzyski
@Szefpodworka

Da się! Oczywiście! Ludzie się nauczyli, bo nie starali się sięgać po więcej. Pracuję w Drukarni i udało mi się "awansować", przejść na lepiej płatne stanowisko. Wystarczy chcieć, nikt nie zaczyna od wielkich stawek

Michaśko

Wiecie, płakać mi się chce gdy widzę co dzieje się w Ellercie. Nie chodzi już o warunki do pracy, ale te smutne oczy pracowników, dla których uśmiech jest tylko przykrywką. W jednym z komentarzy wyżej czytam, że ludzie tam pracują bo im si (usunięte przez administratora) nie chce ruszyć... Miej 40 czy 50 lat i zrób coś ze swoim życiem. Zobaczymy czy będzie Ci tak łatwo. Pracodawcy żerują na biednych ludziach, nienauczonych pracy w godziwych warunkach płacowych. 1600zł, 1400zł, 2000 zł? To stawki za rozdawanie ulotek, a nie za ciężką fizyczną pracę, jaką wykonuje np Pani Dorotka. Serce mi się rozrywa gdy myślę co ta kobieta musi czuć sprzątając czyjeś brudy i zarabiając brudy... Ah, szkoda gadać. Dajcie tylko żyć.

LewandowskiR

Kto tam wie czy stać? Chyba tylko księgowa :) A mówiąc serio, to mimo wszystko ludzie tam pracują. Może warto byłoby porozmawiać z przełożonymi jeśli ma się problem?

Gustek

Ale przyznasz, że prawda jest taka, że jak komuś nie pasuje stawka, to może zmienić pracę? Nie mówię tego w ramach docinki. W każdej firmie są stanowiska na których płaci się albo mniej albo więcej.

Adam Małysz
@Gustek

Mniej lub więcej ale jeśli odchodzi duża część ludzi z danego działu i się nie chce tam dać podwyżki to już naprawdę.... ręce opadają. Niech przynajmniej jakieś karty czy bony dadzą... akurat firmę stać na wiele socjalnych rzeczy tylko nikt nie chce tego ogarnąć.

Juda

chyba w jakiejś garażowej drukarni kasa miesiąc później była... na szczescie juz w Ellercie nie pracuje, pieniadze moze i na czas, ale za to marne

Gustek
@Juda

To ile zarabiałeś i na jakim stanowisku, że mówisz o marnej kasie?

Ugandyjczyk z tunezji
@Gustek

Ogromna Większość ludzi może marzyć o 2400-2600zł do ręki w drukarni. Brutto to tak się ma ale o podwyżkę to już ciężko.

Pracuję w Drukarni od 6 miesiecy w biurze i problem jaki mam to głównie z dojazdem. Co trzyma w firmie osoby aż tak niezadowolone nie wiem proponuję sprawdzić jak jest w innych firmach. Pracowałem w dwóch i musze powiedzieć że było znaczniej gorzej niż tutaj. Kasę dostawałem czasami miesiąc później, ludzie prędzej ci podłożą świnie niż pomogą, przerwa jedna w ciągu dnia a tak cały dzień przy kompie. Tutaj kasa na koncie na czas, może i standardem jest praca więcej niż 8 godzin ale jak potrzebuję wyjść wcześniej to da się dogadać.

Xnxx
@Nowy

A ile ty bys chcial przerw? Postój na halach 8h przy28-34 stopniach i pomysl czy masz źle.

Weronika

@nick, @odpowiedz proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O., a nie na temat poszczególnych, konkretnych pracowników.

powinna

nick

Czy Lucyna nie powinna odejść z tej firmy??

dobra duszyczka

ale na tym portalu są ściemy... ciekawe jaki Marcin tam pracuje niby od roku??? Pani Aleksandro chyba nie tędy droga... o pracownika powinno się dbać, a nie udawać że jest dobrze... firma to nie tylko egoistyczne "ja", ale ludzie którzy ją tworzą, tutaj niestety tego brakuje. Przechodząc ukradkiem między ludźmi, udając że się ich nie widzi to nie najlepsza droga. Każdy jeden pracownik narzeka ale nie powie głośno bo się boi, bo kredyty itd.,

dobra duszyczka

Weronika

@buku, @marcin to dobrze, że jesteście zadowoleni z pracy w tym miejscu. W jakim dziale pracujecie? Ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się od siebie troszkę różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

marcin

pracuję tam od roku i nie miałem jeszcze żadnych nieprzyjemności. czas leci szybko bo czlowiek zajety pracą. najważniejsze, że jest umowa i wypłacane na czas

buku

ja tez nie narzekam

Weronika

@zofia to dobrze, że jesteś zadowolona. W jakim dziale jesteś zatrudniona? Czy firma organizuje jakieś imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach?

zofia

ja z kolei poszłam tam trochę wystraszona po opiniach jakie czytałam. alemimo wszystko stwierdziłam, że muszę sama to zweryfikować. no i od pół roku tam pracuję. nie mam powodów do narzekania na drukarnię. takie są moję subiektywne doświadczenia. ale jak gadam z koleżankami, to też raczej głosów krytyki nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.