Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Ja pracuję na introligatorni. Tak jak pisała wyżej koleżanka- głównie opiera się to na składaniu pudełek, cięciu, układaniu, tego typu rzeczach. Nocki można przeżyć, przynajmniej dzień jest wtedy do odpoczynku :) Jest kilka zmian także grafik jest dość elastyczny, nie tak, że pracuje się tylko nocami :) Moim zdaniem najłatwiej po prostu przedzwonić albo wysłać po prostu CV, z tego co mi wiadomo cały czas są braki na introligatorni. Pozdrawiam

@Monia, przy kleju da się przeżyć, jeszcze nie słyszałam o żadnych zatruciach :)

@Ania

Dzięki Ania za odpowiedż. Ty tam nie wiem jak to nazwać na produkcji pracujesz? Jak jest na początku,bo ja jestem zielona.Nie pracowałam w drukarni.Ktoś coś tam powie ,wprowadzi? W ogóle są teraz przyjęcia,bo w ogłoszeniach nie widzę...a jeszcze - jak znosisz nocki/? Pozdrawiam serdecznie.

Jarus

Nie pracuję co prawda w rekrutacji, ale za czasów mojego ubiegania się o stanowisko, zadzwoniłem z pytaniem czy szukają kogoś na introligatornię (z tego co wiem aktualnie również szukają), powiedzieli, że tak i że proszą o cv, potem telefon, rozmowę o pracę i udało się. No ja kandydując nie miałem wcześniej styczności z pracą tego typu także szkolą od podstaw można powiedzieć.

@Jarus

a czy dla kobiet jest praca na introligatorni? Przepraszam ,że może głupio pytam ,ale zaupełnie nie znam tej branży.Jak się TU pracuje? bo najpierw czytałam ostatnie posty to - ok,a dzisiaj przeczytałam opinie wcześniejsze to włos mi się na głowie zjeżył. Jesli mozna wiedzieć na jaką płacę można liczyć na początek? Pewnie za duzo pytań,ale tak to jest jak się ktoś tak jak ja długo ,,szykuje,, po dłuższej przerwie w zatrudnieniu. Pozdrawiam

@Monia

Jasne, lepiej zapytać niż iść w ciemno :) Na introligatorni pracuje całe mnóstwo kobiet, przede wszystkim z uwagi na to, że choć jest to praca fizyczna to nie jest wybitnie obciążająca. Głównie jakieś sprawdzanie stanu maszyn, zarządzanie surowcami, czasami trzeba coś poukładać albo poprzycinać. Tak to wygląda na stanowisku pomocnika operatora maszyn introligatorskich. Z tego co pamiętam na początek jest coś około 2 tysięcy, potem po jakimś tam okresie próbnym podwyżka. No ale warto zaznaczyć, że od początku oferowana jest umowa o pracę i świadczenie zdrowotne. Wie Pani co, sam już czytałem tyle różnych komentarzy, że głowa mała. Ale fakt faktem moim zdaniem za znaczną większość negatywów odpowiada konkurencja lub osoby, które straciły tam z jakiegoś powodu posadę. Ja sam z mojej perspektywy stażu w Ellercie nie ośmieliłbym się powiedzieć złego słowa, bo byłoby to po prostu nieuczciwe. Trzymam za Panią kciuki i pozdrawiam

Dziękuję .Panu bardzo.

@Jarus

a przepraszam jeszcze - co do płacy to mówi Pan o kwocie zapewne 2000 brutto? i czy na pewno po okresie próbnym ,,dają,, coś więcej ,bo cały czas mam w głowie te posty ,które mówiły ,żę NIE. Przepraszam ,żę tak pytam o pieniądze ,ale po prostu ,,proza życia,, Dziękuje.

@Jarus

widać, że nie zna Pan specyfiki pracy na introligatorni, przynajmniej . "Głównie jakieś sprawdzanie stanu maszyn, zarządzanie surowcami, czasami trzeba coś poukładać albo poprzycinać. "- to nie ma miejsca na introligatorni!!! jak czytam te komentarze to zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie?! Kobiety odbierają sztuki z maszyn, kleją klejem na gorąco standy, składają pudełka, pakują różne elementy w kartony albo w folię

@Monia

na początek 2000-2150 brutto + 150 premii za brak zwolnień i urlopu na żądanie, po okresie próbnym podwyżki nie ma, będzie dopiero jak w całej firmie ogólnie będą podwyżki, a to jest loteria bo ostatnio były 2 lata podrząd a wcześniej było z 5 lat bez podwyżek, także loteria...

@viki

Rzeczywiście widzę,że choć jedna firma to różne spojrzenie . Mam pytanie ...Czy ten zapach kleju jest jakiś bardzo intensywny? Nie mam jakiejś astmy,ale uczuleniowo ( intensywnym kaszlem) reaguję na intensywne zapachy. Trudno jest się do Was dostać,bo nie widziałam teraz żadnych ogłoszeń?..te 150 zł premii za dobre sprawowanie to bruttto czy netto?

@viki

Być może ująłem to zbyt ogólnie, ale sprowadzało się to do tego samego o czym Pani wspominała :)

Krystyna
@Jarus

Jak dojechać do drukarni z Otwocka? Wjechać na swiatłach prosto do Wiązowny? czy w prawo w Lubelską?

Jarus

I prawidłowo! Mi też dobrze żyje się w ellercie i nie mam powodów do narzekania

@Jarus

Czy jeżeli nie miało się styczności z pracą w drukarni to jest mozliwość dostania się TU ? i dzwoniąc do Kadr co mówić? o jakie stanowisko się ubiegać?

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Aśka

Jestem po prostu zadowolona z mojej pracy i nie widzę w tym żadnego problemu, HE HE

@Aśka

Pani Asiu w jakim dziale Pani pracuje? Pytam,bo jestem kobietą ,nie znam branży i nie wiem ,gdzie ewentualnie wysyłać cv? na jakie stanowisko? Dobrze się u Was pracuje ( atmosfera?) ,bo początkowe posty na tym forum mnie przeraziły?

Bulba

Z tego co piszesz można łatwo wywnioskować hehe

Jurek

Poprę koleżankę Asię i dołączę do grona zadowolonych z pracy :) Ja jestem zadowolony, planuję zostać tam możliwie długo, a na kasę nie narzekam. Pozdro

@Jurek

Dzięki @Jurek, dobrze, że nie jestem sama ;p

Aśka

Kolego, niestety nie wiesz jaką mam wiedzę. Takie komentarze są niegrzeczne i nie na miejscu. Dziwi mnie, że w dzisiejszych czasach zadowolenie z pracy jest krytykowane.

Aśka

Jak dla mnie oferują korzystne warunki, mi praca odpowiada. Każdy może sam podjąć decyzję w takiej sprawie. Niejedna osoba dałaby się pokroić za taką posadę, a tutaj tylko hejt na wszystko i wszystkich w Ellercie. Nie wiem z czego to wynika, sama jestem już tam jakiś czas i nie powiedziałabym o drukarni nic złego.

niezależny

Jakie premie dla Ukrainy-ktoś puścił plotkę a reszta powtarza.Z drugiej strony która produkcyjna karierowiczka z Polski przychodziłaby po 12 godzin codziennie i dodatkowo w sobote? To jest 10 dni w miesiącu więcej niż etat,za te 2500 tys.Cieszcie się ze nie ma 12,a jeszcze jakby ich wyszkolili na maszyny to może zastąpiłyby niektórych dożywotnich tłumoków.

Fajka
@niezależny

Widzę braki w iq... 1. Jeśli co miesiąc miałbym płacone chociaż już 1do1 za godziny już bez 50%czy100% to bym mógł 250h robić na miesiąc w tej firmie. Tak by mogło 90%produkcji robić i nie byłoby problemów z przyjsciem na 12 i w wolny dzień 2. Premie a potem inne stanowisko... Ok norma dla wybrańców od podpieprzania. 3. Jeśli będą mogli robić więcej niż 6mies to zaczną wlazic na maszyny 4. Jeśli Polak zacznie godnie zarabiać i mieć godne warunki to bardzo prosze niech i ciapaki pracują...

Pala
@niezależny

Dolicz że 2500zl ukrainiec zarabia średnio 5 miesięcy Czyli karierowiczka z produkcji która dostanie 10tysi zl na miesiąc za 6x12h nie zgodziła by się? Doradzam leczenie na głowę...

nik

Pisanie tu to jak woda na młyn są zadowoleni i nie z tej pracy ale każdy gdzieś musi pracować co do pracowników za wschodu to pracując tu 3 miesiące to u siebie ponad rok będą żyć na wysokim poziomie, my pracując tu przez miesiąc to ledwo starcza na tak zwane minimum miesięczne,a co do Asi i premii dobrze napisała pracowała na intro wpierw premia a potem awans za co to sobie dopiszcie :)

@nik

Nie rozumiem co ma oznaczać ta niejednoznaczna opinia? Jak dla mnie- jeśli ktoś się stara, zależy mu i robi to dobrze to premia czy awans mu się należą. Nie wiem z czego wynika ta ogólna frustracja.

8====D
@Aśka

Esssuu albo klapki na oczach albo ktoś kto specjalnie tak slodzi... Wiele osób się stara i ma większą wiedzę niż ty i ludzie z zarządu i nic z tego nie mają.

Aśka

Ja za czasów swojej pracy na introligatorni kilkakrotnie dostawałam premie. Poza tym czy uważacie, że dostali premię dlatego, że są Ukraińcami? Przecież to nie ma nic do rzeczy... Skoro pracują dobrze to czemu miałoby się im to nie należeć?

Miło czasami dla odmiany w tej fali hejtu i nienawiści przeczytać, że ktoś jest zadowolony z życia i pracy :p

Jaro

To i jak dodam swoje pięć groszy ;) Pracuję na introligatorni,jako operator maszyn introligatorskich. Ludzie pracujący w ellercie są nastawieni bardzo przyjaźnie, nikt nikomu nie podkłada kłód pod nogi. Pensja wystarcza mi na utrzymanie dwójki małych dzieci, na warunki nie narzekam. Pracuję tam już ponad dwa lata i póki co nie planuję zmieniać pracy ;)

Aśka

Kasa przekłada się na starania. Co za różnica- Ukrainiec czy Polak. Co wypracował to jego i po co ta dyskusja.

Belfer

Tak więc dlaczego pracownik ellerta nie ma co myśleć o premii za ciężką pracę? Dzięki ukraincą pracującym na produkcji w całej Polsce Polak nie ma szans na lepsze warunki czy podwyżki bo na jego miejsce jest ukrainiec który bez problemu dostaje pieniądze na lepszych warunkach niż równoważny system pracy... Jeśli warunki pracy dla Polaków byłyby dobre nie mam nic przeciw obcokrajowcą. Ale nie oszukujmy się, Polak dymany jest na potęgę przez kraj i pracodawców...

@Belfer

Ale o czym w ogóle mowa... Polacy też dostają premię. To, że teraz trafiło się Ukraińcom to nie dowód na to, że Polacy są dyskryminowani.

Belfast
@Aśka

Hmm to coś nowego że w ellercie produkcja dostaje premie. Ja o czymś takim dawno nie słyszałem :D

@Belfast

Z własnego doświadczenia wiem, że można dostać :)

@Aśka

Aśka piszesz, że raz premie dostają Polacy, a raz Ukraińcy ok. tylko napisz kiedy przyjdzie kolej na Polaków, bo dziewczyny na produkcji po kilka ładnych lat pracują i premii 500 złotych na oczy nie widziały, a Ukraińcy dostali po miesiącu pracy "za wzorową pracę"

robert

Ukraina dostała premie bo na 12h robi od poniedziałku do piątku. A my jak robiliśmy po 12 to 4 godziny do odbioru i o premi można zapomnieć.

Belfer

A jak tam się czujecie jak ukraince zarabiają po 2500+premia od prezesowej? Pewnie sobie oni myślą że każdy pracownik tak dobrze ma haha. No niestety swojego pracownika docenić nawet słowem dziękuję nikt z zarządu nie potrafi...

Danko

Dokładnie tak!

Danko

Żyjemy w czasach kiedy google znajduje informacje w ciągu ułamka sekundy, wydaje mi się, że znalezienie numeru to nie problem :p

Igaaa

To i ja dodam coś od siebie- był czas w moim życiu kiedy straciłam pracę i na szybko potrzebowałam znaleźć coś innego. Zgłosiłam się do ellertu i zostałam na dłużej ;) Po jakimś czasie postanowiłam zmienić pracę zgodną z moim wykształceniem, ale czas spędzony tutaj wspominam z naprawdę dużym sentymentem.

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.