logo Universal Agent

Universal Agent

Bielsko-Biała

Opinie o Universal Agent

anonim 2011-06-01 14:53:32
czy ktoś pracował w UA ale w Bielsku a nie w Krakowie? jak to tam wygląda?
niunia 2011-08-26 19:37:59
Pieniądze marne,podstawa wychodzi jakies 600 zł,bo pracuje sie ok 5,6 godzin .Prowizja fajna przy dobrych bazach,czyli w tej firmie rzadko.Jak nie masz sprzedazy(bo dają beznadziejne bazy np.poczt głosowych) to po dwóch godzinach idziesz do domu.Nawet jak jestes dobrym sprzedawca to u nas w bielsku nie było takich co by nigdy nie poszli do domu.Pracowałam 10 miesięcy i tylko dwa razy wypłata była na czas.Pracowałam bo atmosfera byla fajna,a teraz już takiej nie ma bo zmienił się SV.Nie polecam .Omijac z daleka.A pracownika sie nie docenia.
słuchawica 2011-12-30 17:46:32
Jestem po wypłacie więc trochę napisać mogę.Pieniądze nie są świetne, ale ciężko coś zarzucić bo płacą tak, jak podali już w ogłoszeniu. Są osoby zarabiające dobrze. Z wypłatami i terminowością wypłat duży plus- bo pracowałam na telefonie w kilku firmach w Bielsku i w większości nie zarobi się nic albo grosze nie warte zachodu. Ekipa fajna, ciągle się coś dzieje i bywa wesoło. Z ustaleniem godzin pracy też nie mam problemu- wielki plus bo zawsze z tym bywały problemy w poprzednich pracach.
Minusem jest monotonność, ale zmienia się projekt, więc na jakiś czas będzie urozmaicenie. Początkowo straszne urwanie głowy i stres, ale to już przeszło.
Moli 2012-01-19 23:08:54
Widzę, że kontrowersjebudzą tu pieniądze. Firma podaje w ogłoszeniach wysokość części wynagrodzenia i nie rozumiem, czemu nikt z pracowników nie poda żadnych konkretów . Może ktoś, kto pracował niedawno lub pracuje obecnie poda przybliżoną wysokość swoich zarobków? Proszę o odpowiedź osoby z conajmniej miesiącem pracy, bo tacy co zniechęcają się po tygodniu lub dwóch są kiepskim dobrym źródłem informacji.Proszę o informacje: jakie pieniądze wraz z premiami, za ile godzin w miesiącu i jaki przybliżony staż pracy. Z góry dziękuję
zenka 2012-04-12 21:00:21
wlasnie zakonczylam prace w tej firmie. powiem tak obiecuja nie wiadomo co a tak naprawde to tylko 4/5zl za godzine dostajesz. wyplata marniutka.. nie oplaca sie pracowac za takie marne grosze. ty robisz wszystko zeby miec wiecej klientow a oni nie doceniaja. nie polecam dziewczyny naprawde zal mi tych ludzi. poprostu szukaja naiwnych dziewczyn.
Rok 2012-05-08 13:10:19
Studenci maja 8 lub 9 zl brutto (9 gdy pracuje sie pow. 140h miesiecznie co dla mnie jest niemozliwe ze wzgledu na studia), osoby nieuczace sie od 7 do 8. Brutto czyli przed oplacaniem podatkow i skladek ZUS. Tyle tez mi powiedziano przed rozpoczeciem pracy. Potrafie liczyc i uzywac kalkulatorow plac, a takze znam roznice pomiedzy stawka brutto a netto, wiec 6,90 na reke nie bylo dla mnie zaskoczeniem.
kati5 2012-05-22 21:08:22
Nie ma w tej firmie stawki 9 zl za godzine. Zeby tyle dostac, musisz po pierwsze zadeklarowac, ze przepracujesz 140 godzin, no i musisz robic premie, czyli co najmniej 2 zam na godz. Caly czas! Ale wtedy masz przeciez plus 2 zl, a wiec 11 zl za godz. Stawki 9 zl nie ma i tyle
jar 2012-06-04 09:28:01
ta firma to porażka... ale widzę, że ignoranci z rekrutacji i szkoleń ciężko pracują żeby w sieci nie było śladu negatywnych opinii na temat tej żałosnej firmy. wynagrodzenie śmiesznie niskie - o innej stawce mowili na poczatku, a inna jest na umowie. brud i smród w środku, zero higieny pracy. chaos i ogólna degrengolada. niekompetencja osób z tzw kadry zarządzającej, ale czego sie spodziewac po ludziach z łapanki.

stawka - sprzedaż - 4zł za godzine!!! - śmiech na sali
stawka - windykacja - 6zł za godzine!!! - brecht
wuj 2012-06-08 09:55:47
jar: chaos jest straszny- ciagle zmiany, ale gdzie sie doszukales smrodu i brudu to nie mam pojecia. Gdzie w Bielsku znalazles windykacje- to takze pozostaje wielka tajemnica. Zdradz ja, a z checia sie na windykacje ze sprzedazy przeniose. Mam szukac jej w piwnicy czy za zakamuflowana sciana? Podobnie ze stawkami i umowami- zdarzalo sie, ze nie dopisano coachingu do godzin pracy, ale raczej wszystko jest ok. Smiem watpic, ze tu pracowales.

Nie chce bronic firmy, bo sporo jest do zarzucenia- na telemarketingu ciagle zmiany, stawki niezbyt atrakcyjne, ciagle przyjecia powoduja, ze twarze czesto sie zmieniaja (nie zawsze twarze skalane mysla), nigdy nie wiesz jaka sprzedaz bedzie za tydzien, \"puszczanie do domow\" do niedawna, kilkudniowe obsuwy z wyplatami .
Szukam inne pracy, jak prawie kazdy agent, bo to tylko etap w zyciu, ale ciesze sie dano mi szanse zdobyc doswiadczenia i zarobic, czego odmawiano mi w wielu firmach skad nawet informacji o odrzuceniu mojej kandydatury nie chcialo sie nikomu przeslac mimo obietnicy \"zadzwonimy\".
:) 2012-06-14 11:30:11
Nowości z placu "boju":
- wróciły majtki! :))
- jest nowa kierowniczka z doświadczeniem, [usunięte przez administratora] przeszły na jakiś nowy projekt przy 4call
- nie ma skracania godzin pracy
- ludzi jest średnio- moim zdaniem w sam raz po ostatnich przyjęciach, ale chcą zapełnić wszystkie stanowiska, zbierają chętnych na zawieszoną drugą zmianę
- średnia wieku spadła trochę
- liderzy dużo pracują ze słabszymi agentami i z nowymi
- stawki niestety bez zmian
Wacława Jarząbek 2012-06-18 18:48:51
Płacą co miesiąc i z grubsza się zgadza z tym co mam samodzielnie wyliczone. Premie są z poślizgiem i jak ktoś przychodzi na chwilę to się może zawieść. Dokładnie wszystkiego nie spisuje więc nie wiem czy co do grosza się wszystko zgada. Atmosfera spoko tylko facetów za mało. Finansowo to kokosów nie ma, ale pracuję od niedawna. Warunki pracy bez sensacji bo do Google daleko, ważne że jest klima w te upały. Sugestia do szefostwa- więcej konkursów i przerwy naraz dla większej ilości osób i nieśmiertelna ale najważniejsza: wyższe stawki i wypłaty, albo jakieś bonusy! Łubudubu łubudubu... to mówiłam ja, Wacława Jarząbek
KeHa 2012-06-28 13:09:07
Na pierwszy rzut oka wygląda, że jest fajnie, wesoło i na luzie. Wesoło jest, ale trzeba ostro pracować, żeby dobrze wyjść finansowo. Nie polecam osobom niewytrwałym i minimalistom.
sdsadasdsa 2012-09-01 14:36:55
Pracowałam tam w wakacje. Czasami ciężko było wyrobić normę, ale nie narzekam. Pieniądze otrzymałam i wiele się nauczyłam. Jeśli za rok nie wyjadę do pracy za granicę to znów spróbuję w UA.
... 2013-01-15 13:23:30
Powiem w skrócie tak. Informowali mnie na szkoleniu o tym, że jeśli przepracuje ponad 140 zł, to mam o 1zł więcej do każdej przepracowanej godziny... Jednak nie wyrabiałam ze szkołą i z pracą dodatkowo i postanowiłam się zwolnić. Przy wypłacie dowiedziałam się, że nie przepracowałam 80h i dostaje tylko połowę stawki. TA KWESTIA NIE ZOSTAŁA PORUSZONA! OSZUŚCI I TYLE! Zamiast dostać 300zł dostałam 150! NIE POLECAM!
kwiatek 2013-01-28 20:41:12
jakbyś słuchała na szkoleniu albo na rozmowie rekrutacyjnej to byś wiedziała.
Mała 56_ 2013-01-29 11:38:05
nie jest źle, ostatnio kilka rzeczy się zmieniło na lepsze.
Są nowe liderki, różne szkolenia i dużo konkursów. W grudniu były 2 imprezy integracyjne. Kasa może nie jest wielka ale przychodzi sie z chęcią :P
pewien pan :) 2013-01-30 12:22:24
SŁUCHAJCIE...TYLE ILE LUDZI TYLE OPINII;p NAJLEPIEJ PRZYJSC I PRZEKONAC SIE SAMEMU I ZOBACZEC CZY SIE PODOBA;) JA SIE PRZEKONALEM I JESTEM POZYTYWNIE ZASKOCZONY ;D POZDRAWIAM CAŁE UA W BIELSKU A SZCZEGÓLNIE PANIA[usunięte przez administratora] Z REKRUTACJI WSZYSTKIR LIDERKI I KOORDYNATOR ;D
91_ruda 2013-01-30 21:50:12
hhmm...kiedys tam pracowałam i i moge powiedzieć złego słowa,wiem ze teraz sa lepsze liderki i koordynatorka:P pomagaja zawsze jak sobie z czyms nie radzisz:) zgadzam sie z Panem powyzej ze najlepiej przyjsc i przekona c sie osobiscie ;)
kafka 2013-06-24 17:52:30
ogólnie dużo osób szybko rezygnuje, bo wyrzucają na szkolenia jak nie wyrabiasz normy, którą wcale nie jest tak łatwo wyrobić. wtedy pracujesz za darmo i to jest bez sensu. stresująca praca, ogólnie nie polecam.
monczi 2013-08-07 15:55:38
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od lutego czekam na wypłate !
Mońkiej 2013-09-11 10:04:44
Chyba im to wszystko padło w Bielsku. Szkoda mimo syfu w jaki się ten cały projekt przerodził. Jest dużo innych firm telemarketingowych, ale nie za bardzo chcą zatrudniać na krótkie okresy czasu.
xxx 2014-02-04 18:25:39
Wyroby nie są atrakcyjne...klienci przeważnie się żalili że są marnej jakości,np.majtki rozsypały się po dwóch dniach bo gumka pękła. Pracowałam tam krótko ale jednak tam byłam i moje odczucia po czasie były negatywne. Stres jest wszędzie jednak przerywanie rozmowy przez lidera i podsłuchiwanie na słuchawkach jest żenujące bo z góry skazuje rozmowę na przegraną. Nieciekawy jest też szum obok bo utrudnia rozmowę z klientem, ludzie są negatywnie nastawieni i po prostu albo trzaskali słuchawką bądź nie odbierali w ogóle. Chaos organizacyjny- Nie polecam!
gość123 2014-02-27 11:06:56
projektów nie ma od ponad pół roku - gratuluję aktualnych informacji i wprowadzania ludzi w błąd
n 2014-05-08 17:16:46
nie ma bo UA PADŁO - h..owa Pani koordynator .......SK:)) hahahah
nikon 2015-01-12 17:07:10
Universal Agent prowadzi rekrutację otwartą na stanowisko kierownik projektu, czy w związku z tym mogę liczyć na pomoc pracowników i udzielenie mi odpowiedzi czy warto się angażować? Nie wiem, czego mogę się spodziewać,a im więcej dowiem się o metodzie rekrutowania pracowników, tym bardziej zwiękam sobie szansę na pozytywne zaprezentowanie swojej kandydatury.
paulinka 2015-03-26 13:52:30
muszę przyznać że ciekawe różne rzeczy się słyszy o rekrutowaniu w tej firmie, podobno odbiega ono od standardowych rekrutacji w jakiś sposób ale nie mogę niestety namierzyć odpowiednich danych w jaki sposób ta rekrutacja jest taka wyjątkowa, oczywiście jeśli te pogłoski sa prawdą a nie tylko plotkami
Miecznik 2016-05-13 14:52:06
Sporo tutaj jest do zarobienia z tego co widzę, praca wydaje się być bardzo dobra
Zostaw swoją opinię o Universal Agent - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Universal Agent