Opinie o Universal Agent w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Universal Agent. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Universal Agent na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Universal Agent w Bielsko-Biała

Magda Nowy wpis

Płacą w euro?

Miecznik Nowy wpis

Sporo tutaj jest do zarobienia z tego co widzę, praca wydaje się być bardzo dobra

paulinka Nowy wpis

muszę przyznać że ciekawe różne rzeczy się słyszy o rekrutowaniu w tej firmie, podobno odbiega ono od standardowych rekrutacji w jakiś sposób ale nie mogę niestety namierzyć odpowiednich danych w jaki sposób ta rekrutacja jest taka wyjątkowa, oczywiście jeśli te pogłoski sa prawdą a nie tylko plotkami

nikon Nowy wpis

Universal Agent prowadzi rekrutację otwartą na stanowisko kierownik projektu, czy w związku z tym mogę liczyć na pomoc pracowników i udzielenie mi odpowiedzi czy warto się angażować? Nie wiem, czego mogę się spodziewać,a im więcej dowiem się o metodzie rekrutowania pracowników, tym bardziej zwiękam sobie szansę na pozytywne zaprezentowanie swojej kandydatury.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
n

nie ma bo UA PADŁO - h..owa Pani koordynator .......SK:)) hahahah

gość123

projektów nie ma od ponad pół roku - gratuluję aktualnych informacji i wprowadzania ludzi w błąd

xxx

Wyroby nie są atrakcyjne...klienci przeważnie się żalili że są marnej jakości,np.majtki rozsypały się po dwóch dniach bo gumka pękła. Pracowałam tam krótko ale jednak tam byłam i moje odczucia po czasie były negatywne. Stres jest wszędzie jednak przerywanie rozmowy przez lidera i podsłuchiwanie na słuchawkach jest żenujące bo z góry skazuje rozmowę na przegraną. Nieciekawy jest też szum obok bo utrudnia rozmowę z klientem, ludzie są negatywnie nastawieni i po prostu albo trzaskali słuchawką bądź nie odbierali w ogóle. Chaos organizacyjny- Nie polecam!

Mońkiej

Chyba im to wszystko padło w Bielsku. Szkoda mimo syfu w jaki się ten cały projekt przerodził. Jest dużo innych firm telemarketingowych, ale nie za bardzo chcą zatrudniać na krótkie okresy czasu.

monczi

(usunięte przez administratora) od lutego czekam na wypłate !

kafka

ogólnie dużo osób szybko rezygnuje, bo wyrzucają na szkolenia jak nie wyrabiasz normy, którą wcale nie jest tak łatwo wyrobić. wtedy pracujesz za darmo i to jest bez sensu. stresująca praca, ogólnie nie polecam.

91_ruda

hhmm...kiedys tam pracowałam i i moge powiedzieć złego słowa,wiem ze teraz sa lepsze liderki i koordynatorka:P pomagaja zawsze jak sobie z czyms nie radzisz:) zgadzam sie z Panem powyzej ze najlepiej przyjsc i przekona c sie osobiscie ;)

pewien pan :)

SŁUCHAJCIE...TYLE ILE LUDZI TYLE OPINII;p NAJLEPIEJ PRZYJSC I PRZEKONAC SIE SAMEMU I ZOBACZEC CZY SIE PODOBA;) JA SIE PRZEKONALEM I JESTEM POZYTYWNIE ZASKOCZONY ;D POZDRAWIAM CAŁE UA W BIELSKU A SZCZEGÓLNIE PANIA[usunięte przez administratora] Z REKRUTACJI WSZYSTKIR LIDERKI I KOORDYNATOR ;D

Mała 56_

nie jest źle, ostatnio kilka rzeczy się zmieniło na lepsze. Są nowe liderki, różne szkolenia i dużo konkursów. W grudniu były 2 imprezy integracyjne. Kasa może nie jest wielka ale przychodzi sie z chęcią :P

kwiatek

jakbyś słuchała na szkoleniu albo na rozmowie rekrutacyjnej to byś wiedziała.

...

Powiem w skrócie tak. Informowali mnie na szkoleniu o tym, że jeśli przepracuje ponad 140 zł, to mam o 1zł więcej do każdej przepracowanej godziny... Jednak nie wyrabiałam ze szkołą i z pracą dodatkowo i postanowiłam się zwolnić. Przy wypłacie dowiedziałam się, że nie przepracowałam 80h i dostaje tylko połowę stawki. TA KWESTIA NIE ZOSTAŁA PORUSZONA! OSZUŚCI I TYLE! Zamiast dostać 300zł dostałam 150! NIE POLECAM!

sdsadasdsa

Pracowałam tam w wakacje. Czasami ciężko było wyrobić normę, ale nie narzekam. Pieniądze otrzymałam i wiele się nauczyłam. Jeśli za rok nie wyjadę do pracy za granicę to znów spróbuję w UA.

KeHa

Na pierwszy rzut oka wygląda, że jest fajnie, wesoło i na luzie. Wesoło jest, ale trzeba ostro pracować, żeby dobrze wyjść finansowo. Nie polecam osobom niewytrwałym i minimalistom.

Wacława Jarząbek

Płacą co miesiąc i z grubsza się zgadza z tym co mam samodzielnie wyliczone. Premie są z poślizgiem i jak ktoś przychodzi na chwilę to się może zawieść. Dokładnie wszystkiego nie spisuje więc nie wiem czy co do grosza się wszystko zgada. Atmosfera spoko tylko facetów za mało. Finansowo to kokosów nie ma, ale pracuję od niedawna. Warunki pracy bez sensacji bo do Google daleko, ważne że jest klima w te upały. Sugestia do szefostwa- więcej konkursów i przerwy naraz dla większej ilości osób i nieśmiertelna ale najważniejsza: wyższe stawki i wypłaty, albo jakieś bonusy! Łubudubu łubudubu... to mówiłam ja, Wacława Jarząbek

Nowości z placu "boju": - wróciły majtki! :)) - jest nowa kierowniczka z doświadczeniem, [usunięte przez administratora] przeszły na jakiś nowy projekt przy 4call - nie ma skracania godzin pracy - ludzi jest średnio- moim zdaniem w sam raz po ostatnich przyjęciach, ale chcą zapełnić wszystkie stanowiska, zbierają chętnych na zawieszoną drugą zmianę - średnia wieku spadła trochę - liderzy dużo pracują ze słabszymi agentami i z nowymi - stawki niestety bez zmian

wuj

jar: chaos jest straszny- ciagle zmiany, ale gdzie sie doszukales smrodu i brudu to nie mam pojecia. Gdzie w Bielsku znalazles windykacje- to takze pozostaje wielka tajemnica. Zdradz ja, a z checia sie na windykacje ze sprzedazy przeniose. Mam szukac jej w piwnicy czy za zakamuflowana sciana? Podobnie ze stawkami i umowami- zdarzalo sie, ze nie dopisano coachingu do godzin pracy, ale raczej wszystko jest ok. Smiem watpic, ze tu pracowales. Nie chce bronic firmy, bo sporo jest do zarzucenia- na telemarketingu ciagle zmiany, stawki niezbyt atrakcyjne, ciagle przyjecia powoduja, ze twarze czesto sie zmieniaja (nie zawsze twarze skalane mysla), nigdy nie wiesz jaka sprzedaz bedzie za tydzien, \"puszczanie do domow\" do niedawna, kilkudniowe obsuwy z wyplatami . Szukam inne pracy, jak prawie kazdy agent, bo to tylko etap w zyciu, ale ciesze sie dano mi szanse zdobyc doswiadczenia i zarobic, czego odmawiano mi w wielu firmach skad nawet informacji o odrzuceniu mojej kandydatury nie chcialo sie nikomu przeslac mimo obietnicy \"zadzwonimy\".

Zostaw merytoryczną opinię o Universal Agent - Bielsko-Biała

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Universal Agent?

Kandydaci do pracy w Universal Agent napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Universal Agent