Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Opinie o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Aktualność
Witamy!

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Poznańskich Zakładach Zielarskich „Herbapol”S.A. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Pozdrawiamy, Herbapol S.A.
Polo
@Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Pracowanie obok siebie takie środki podjęto

taki tam

1. Atmosfera ok 2.Nie jest to wielkie korpo, raczej taka duża firma rodzinna 3. Szanują ludzi 4. Można się rozwinąć 5. Czas pracy - 8h 6. inni płacą nieco lepiej

Monia

Jak bym widziała Kaczyńskiego. Poniżej jakiegokolwiek poziomu odpowiedź.

Dziwią mnie negatywne opinie, bo praca jest ciekawa, ludzie pomocni, warunki pracy też są OK, płaca tak samo. Jeśli się szuka stabilnej posady to firmę można polecić.

Polo

Pensje są OK?????(usunięte przez administratora) od pięciu lat nie macie dla pracowników na podwyżki!!!(usunięte przez administratora) Pozdrawiam pracownik

Olga

Może źle wybrana praca przez niektóre osoby i stąd to marudzenie? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

Zbigniew
@robol

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie? Jeżeli tak to nie ukrywam, że chętnie je poznam. Chciałbym wiedzieć, czy jest to miejsce pracy przyjazne pracownikowi oraz, czy pracując tam, można odpowiednio rozwijać się zawodowo. Wyrazisz swoje zdanie na ten temat?

Samanta Nowy wpis

Hej. :) widziałam na stronie, że potrzebny będzie przedstawiciel medyczny również na moje województwo. Jest tu może ktoś z Dolnego Śląska i oceniłby warunki pracy w naszym regionie? Jakie są targety i czy warto aplikować?

Klementyna Nowy wpis

Dzień dobry. czytam ofertę dla operatora ze strony i moją uwagę zwróciło stwierdzenie, że jako dodatkowy atut uznane będzie wykształcenie średnie. Można prosić o wyjaśnienie dlaczego? i na co ono wpływa, pierwszeństwo w naborach?

Nowy wpis

@Klementyna

Dzień dobry, Zachęcamy do przesłania aplikacji. Szczegółowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia udzielimy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Dział HR

Miki

Dzień dobry. Czy średnia zarobków przeciętnego pracownika 6075 to kwota brutto czy netto? Praca w Państwa firmie jest stojąca, siedząca?(chodzi o produkcję) Serdecznie pozdrawiam i myślę poważnie o aplikacji na stanowisko .

Nowy wpis

@Miki

Dzień dobry, Zachęcamy do przesłania aplikacji, a szczegółowych informacji udzielimy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Dział HR

Dzień dobry. w ofercie dla operatora na stronie widać ten napis o przestrzeganiu i stosowaniu obowiązujących procedur. Zastanawiam się co może się na nie w zasadzie składać. Są takie jak na innych zakładach czy może spotkam się tu z czymś nowym jeśli zaaplikuję?

Dzień dobry, Zachęcamy do złożenia aplikacji. Szczegółowych informacji na temat warunków pracy udzielamy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Dział HR

Czy rekrutacja na stanowisko Planista produkcji w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Great

Mega miejsce pracy. Piątek przed świętami wolny w ramach 4dniowego tygodnia pracy. To chyba były najfajniejsze święta od lat. Przed nami drugi kwartał i kolejne rozszerzenie projektu o kolejny wolny piątek w miesiącu. Na razie to co się wydarzyło to na wielki plus. Nowa energia, nowe urządzenia i lepsze wyniki.

cześć. :) możecie mi opisać tegoroczna ofertę praktyk / staży? I czy możecie je przede wszystkim polecić? Byłam teraz na stronie w zakładce z nimi ale aktualnie wyskakuje mi jakiś błąd. Ich oferta jest aktualizowana?

Dzień dobry, Jesteś zainteresowana/y odbyciem u nas praktyk / staży? Aktualne oferty zanjdziesz na naszej stronie internetowej: https://herbapol.poznan.pl/kariera/staz-dzial-badan-i-rozwoju/ - strona działa, a formularz jest aktywny. Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas bezpośrednio na adres: hr@herbapol.poznan.pl. Pozdrawiamy Dział HR

Ona33

Dzień dobry chciałam zapytać czy na chwilę obecną przyjmują do pracy. Gdzie można złożyć cv . Jak wygląda praca na produkcji ile jest zmian

@Ona33

Dzień dobry, Aktualne oferty pracy publikujemy na naszej stronie internetowej: https://herbapol.poznan.pl/kariera/ Obecna oferta pracy na stanowisko Operator dotyczy świadczenia pracy na dwie zmiany. Więcej informacji o warunkach zatrudnienia przekazujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej z rekruterem. Zapraszamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy Dział HR

@Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Witam, o dźwiganiu już został rozpoczęty wątek, niektórzy usiłowali podpytać o szczegóły. Ja tylko chciałam się dowiedzieć ilu kilogramów tak średnio kobieta powinna się tam spodziewać?

Dzień dobry, Szczegółowych informacji o warunkach zatrudnienia udzielamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej z rekruterem. Zapraszamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy Dział HR

Nie polecam firmy. Nie szanują ludzi. Zarząd myśli ,że czterodniowym tygodniem pracy zamydli nam oczy. Pracowników z długoletnim stażem zwolnili albo sami odeszli. Co zrobili z Maciejem, Piotrem, Janem czy Danielem, nie mówiąc o ekipie ze Swarzędza. Pracodawca przyjazny pracownikom - kpina

Pracuje

Pracuje od dawna w Herbapolu i są w końcu porządki z nierobami (usunięte przez administratora) A jak nie chcesz pracy 4 dniowej to wypad z Herbapolu bo nie wiesz co wypisujesz. O Herbapolu w końcu same dobre komentarze w Polsce i wspieram za dalsze działania.

Nukt tutaj nie trzyma ciebie na siłę. Pisząc źle o firmie i o 4 dniowym z czego super korzystam i bardzo się cieszę (zamydlić? O czym człowieku ty wypisujesz takie głupoty) :). Pytanie. Dlaczego wymieniles te osoby? Podasz szczegoky lub powody ze nie pracują? Dowiem się czegoś więcej, podpytam na działach i napisze o powodach. Jestem starej daty ale z mojego doświadczenia życiowego mogę tobie doradzić. Nie pracowałem w lepszej firmie, a pracować 4 dni to luksus. Jeśli plujesz na swoją firmę, proponuję odwiedzić dział kadr i zmienić pracę. W tej dla ciebie nie ma miejsca.

A Ty?

Je To ty nie masz za grosz szacunku do firmy i swojego miejsca pracy, pisząc źle o firmie, która ma wiele fajnych benefitow wraz z 4 dniowym nie występujące w innych firmach Poszukaj innej pracy i będziesz na swój sposób szanowany. Jestem i pracownikiem i właścicielem i naleze do związków zawodowych i widzę co robi zarząd i z jakimi problemami poprzedni ich zostawił. Poszukaj sobie innej pracy aniżeli "robić w swoje gniazdo" Takich tutaj nie potrzebujemy.

Szanowny Nadawco, Dziękujemy za podzielenie się z nami Twoją opinią i śpieszymy z wyjaśnieniem. Dobrostan naszych Pracowników jest dla nas główną motywacją. Coraz częściej i więcej mówi się o dążeniu do bardziej sprawiedliwego podziału czasu pomiędzy życie prywatne i zawodowe, unikanie wypalenia zawodowego czy konieczności regularnego odpoczynku. Nasza firma dostrzega wszystkie te aspekty, dlatego pilotażem i etapowo wprowadziliśmy 4-dniowy tydzień pracy. Więcej informacji na temat omawianego projektu udostępnimy pod koniec bieżącego roku. W pozostałym zakresie wskazane przez Panią/Pana informacje są zbyt ogólne, aby można się było do nich odnieść merytorycznie. Pozdrawiamy Dział HR

Nie nikt

Marketing i realizacja :)

@A Ty?

Dokładnie jak się komuś coś nie podoba niech szuka innej pracy

Witam, w ofercie dla operatora, która została teraz wskazana jest napisane, że oczekuje się braku przeciwskazań zdrowotnych, na przykład dźwigania. Co jeszcze pod to podchodzi? Co jak ktoś ma na przykład wadę wzroku? Lub jakie inne dysfunkcje są akceptowalne?

Dzień dobry W przypadku wymogów zdrowotnych ostateczną decyzję o spełnianiu przez Kandydata wymagań w tym zakresie podejmuje Lekarz Medycyny Pracy, który wydaje stosowane zaświadczenie zgodne z wymogami Prawa Pracy. Informujemy w ogłoszeniu, że praca na stanowisku Operatora może wiązać się z obciążeniem fizycznym, które bierze pod uwagę Lekarz Medycyny Pracy w trakcie badania. Zachęcamy do złożenia CV i zapraszamy do naszego Zespołu. Z poważaniem Zespół Herbapol Poznań

Polecam

Polecam pracę w firmie. Fajny zespół i wolne piątki(na razie jeden, od kwietnia dwa).

@Polecam

A wyrabiacie wtedy ze wszystkimi obowiązkami? tyle piątków to jakby nie patrzeć trochę godzin „w plecy” i teraz zastanawiam się czy trzeba będzie to jakkolwiek nadrobić?

@Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Piszecie że praca się wiąże z obciążeniami a raczej może być taka możliwość. Ciekawe o jakie obciążenia chodzi dokładnie, jeśli jest taka możliwość to chciałbym to wiedzieć. Chodzi o jakieś dźwiganie, stanie na nogach czy coś innego? Tak pomyślałem bo to w sumie norma w pracy na produkcji.

Dzień dobry, interesuje mnie stanowisko pracownika produkcji, czy można wysłać CV?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Aktualne oferty pracy udostępniamy na stronie internetowej herbapol.poznań.pl w zakładce /kariera/. Zachęcamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy Dział HR

Mikołaj katafiasz

Mam na imię Mikołaj katafiasz jestem bardzo interesujące stanowisko pakowanie i produkcji na taśmie jestem manualne.

@Mikołaj katafiasz

Dzień dobry Panie Mikołaju zachęcamy do skorzystania z naszej zakładki rekrutacyjnej: https://herbapol.poznan.pl/kariera/operator/ Pana CV trafi do naszego Zespołu HR. Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy powodzenia w rekrutacji. Z poważaniem Zespół Herbapol Poznań

Witam! Na jakie zarobki może liczyć operator? Czy istnieje jakiś system premiowy itd…? Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam!

Gosia

Kiedy usłyszałam na jednej stronie o wprowadzeniu 4-dniowego dnia pracy to przyznam, że zwątpiłam, czy to będzie dotyczyło każdego pracownika. Myślałam, że tylko dla tych biurowych taki przywilej. A tu widzę komentarze, że dla wszystkich? Interesuje mnie stanowisko operatora, tak jak w grudniu było wystawione, choć wtedy nic o tym nie pisali. Teraz można wiedzieć, jakie są dokładne godzny pracy i dni? Od pon-czwartku?

@Gosia

Dzień dobry Dokładnie tak. Wprowadzamy 4-dniowy czas pracy dla Wszystkich naszych Pracowników. Przypominamy również, że jest to proces. W 1Q rozpoczęliśmy od jednego wolnego piątku. W 2Q będą to już dwa wolne piątki. W 3Q trzy wolne piątki, a w kwartale czwartym każdym piątek będzie wolny. Jednak obserwujemy procesy biznesowe, zmieniamy się i dostosowujemy do nowych wyzwań. Będziemy się z Państwem dzielić naszymi doświadczeniami i w 3Q będziemy mieć pełną wiedzę na temat jego wpływu na naszą firmę. Jeśli wyniki będą zgodne z naszymi oczekiwaniami 4-dniowy system pracy będzie wprowadzony już na stałe w 2025r. Zachęcam do obserwowania naszych ogłoszeń rekrutacyjnych i zapraszamy do naszego Zespołu. Z poważaniem

Nobody

Reasumując: 1. cztery dni w tygodniu po 8 godz. pracuje Poznań bez pomniejszania wynagrodzenia, 2. Września pracuje na 3 zmiany po 8 godz. i 5 dni w tygodniu, a wynagrodzenie bez zmian (a może 4 dni w tygodniu ???) 3. Swarzędz pracuje ... ??? Czyli normalnie informacyjny Gang Olsena.

eee
@Nobody

Nobody... jakbyś był pracownikiem byś wiedział. Każdy pracuje zgodnie z nowymi założeniami dotyczącej 4 dniowego czasu pracy i jest on w 1Q ograniczony do jednego wolnego piątku w miesiącu.

Ktoś
@Nobody

1. Wszyscy pracują po 4 dni po 8 godzin. 2. Pracujemy po 4 dni po 8 godzin. 3. Pracuje po 4 dni po 8 godzin.

Cześć, w jakich godzinach tam pracujecie w ogóle? Mam na myśli stanowisko operatora, bo ten nabór mnie interesuje teraz, co ogłaszają. Ale właśnie cos nie widze takiej informacji, a u mnie odpada raczej czterobrygadówka np.

pracujemy

1. pracujemy na dwie zmiany od poniedziałku do piątku 2. dodatkowo od stycznia przechodzimy na 4 dniowy system pracy; mamy dodatkowy jeden dzień w tygodniu wolny(bez konieczności odpracowywania godzin w innych dniach oraz bez uszczerbku dla wynagrodzeń). W pierwszym kwartale jeden tydzień, w drugim dwa tygodnie itd. polecam

Das auto
@pracujemy

To czyli z robotą kiepsko a rachunki za energię bardzo ciążą i koszty rosną.

Mia
@Das auto

Czyli dobrze rozumiem ze zamiast 8 godzin będzie po 12 żeby nadrobić tamten czas? W biurze będzie podobnie czy jak? chyba, że tak jak piszesz odnośnie tej energii i tak wszyscy pracują zdalnie? A przynajmniej większość?

Niki
@Mia

Nie no pracujemy po 8 godzin dziennie i nie trzeba nic odrabiać

Niki
@pracujemy

W oddziale września tu gdzie potrzebny jest nowy operator pracujemy w systemie 3-zmianowym po 8 godzin dziennie więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd lub bardziej sprecyzować odpowiedź.

@Niki

Poważnie? Czyli macie wolne a i tak za te 8 godzin zapłacą? I to do roku w każdym tygodniu tak wejdzie i będzie płacone czy może na czymś innym sobie to odbija?

tak dokładnie pracujemy mniej a mamy płacone tyle samo. nie doszukujcie się dziwnych rzeczy bo ich nie ma.

Beata z Albatrosa

ach ta dywidenda w tym roku... chyba Rubikon został przekroczony... tak trzymać dalej... dlatego właśnie mamy akcje

Robcio
@Beata z Albatrosa

Beata a wiesz co jest ze sprzdażą? Dywidenta w tym roku była taka na jaką liczyłem, ale słyszałem, że sprzedaż jest niska i spada... a nasza dywidenda była z podwyżek cen i kolejna dywidenta będzie już niższa, bo sptrzedaży nie będzie...

Magdalena
@Robcio

A czemu ma jej nie być?

Związkowiec
@Robcio

Tą ścieżką doprowadzicie do upadku Herbapolu. Drenowanie kasy bez opamiętania, a Starak tylko czeka na to. Już zapomnieliście próby przejęcia firmy.

pracujemy
@Związkowiec

Niestety część akcjonariuszy nie myśli co będzie za rok czy dwa. Firma mogłaby rozwijać się dużo szybciej, jednak niektórym ciągle mało i nie potrafią pomyśleć, że dzisiaj zainwestowana kasa za 5 lat może zwrócić się kilkukrotnie.

Basior

Czy w tym roku będzie w Herbapol Poznań trzynasta pensja?

Żonka
@Basior

13 może nie , ale myślą o systemie 4 dniowym od stycznia. A to mnie bardziej satysfakcjonuje.

Zuzanna
@Żonka

Oo...ale w każdym dziale? A skąd ten pomysł się narodził, firma nie boi się spadków w obrocie? A czy jest u nich praca zdalna w takim razie? No i czy system 4 dniowy pracy nie wpłynie na wynagrodzenie?

:) takie czasy
@Zuzanna

Z jednej strony coraz wyższa automatyzacja pracy, z drugiej strony czas na zmiany. Są firmy w Europie, które inwestują w Work Life Balance swoich Pracowników i super, że Herbapol Poznań dołącza do nich. Trzeba trzymać za tą inicjatywę kciuki i jeszcze zobaczyć gdzie są możliwości na poprawę efektywności żeby ten projekt zakończył się sukcesem i dla firmy i przede wszystkim dla Pracowników.

@:) takie czasy

Ale czy te 4-dniowe systemy pracy nie wiążą się z tym, że mimo wolnego piątku czy tam poniedziałku, w resztę dni jest więcej godzin pracy? Czy godzin bedzie wtedy mnie za tą samą pensję?

@Zuzanna

Jest praca zdalna, a od 2024 mają wprowadzić dni dodatkowo wolne. I szcun za takie decyzje. Trzymam kciuki. Nie wierzyłam, że Herbapol tak szybko potrafi się zmienić na wielki pozytyw w porównaniu do tego co niedawno było.

pracuj

Konsekwencją dni wolnych nie będą dodatkowe godziny pracy w pozostałe dni. Z informacji jakie mamy wdrażanie dni wolnych będzie stopniowe. Na początek jeden dzień w miesiącu, następnie dwa, trzy i na koniec cztery.

Hej, podobne pytanie mam co poprzednik, tylko nie względem jakości lecz rejestracji. Od niej także specjalisty obecnie szukają. Z opisu wynika, że jest wynagrodzenie zasadnicze oraz premia. Na jakiej podstawie może być zatem przyznawana? Tez podkreślają, że jest opcja na model hybrydowy, jaki sprzęt wtedy jest udostępniany?

K

Premia jest przyznawana z automatu. A jeśli chodzi o sprzęt to laptop i telefon służbowy ????

Karo
@K

To oczywiście standard.

taki tam

Natalia
@taki tam

Wielkie dzięki za wpis o tej pracy. Napisałeś, że Herbapol oferuje możliwość rozwoju. A jaka jest realna szansa na awans?

uw
@Natalia

Jak przepracujesz swoje lata, to możesz zostać nawet Prezesem :-) Wszystko w Twoich rękach.

Stefan
@uw

Znasz przypadki osób, które poprzez swoje zaangażowanie i sumienną pracę osiągnęły sukces zawodowy w firmie Herbapol? Zaskoczyłeś mnie tym, ponieważ nie myślałem, że można zostać nawet prezesem.

Monia

Jak bym widziała Kaczyńskiego. Poniżej jakiegokolwiek poziomu odpowiedź.

Oks

Hej, ile może zarabiać brutto mlodszy specjalista, np na stanowisku zapewnienia jakości? Jakie są benefity w firmie? Ile dni trzeba być w biurze w miesiącu, ile to praca zdalna? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie - Poznań

• Jak się pracuje w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Zobacz opinie na temat firmy Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie