Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

Poznań

Opinie o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie

marta 2012-11-06 07:57:35
czy ktoś wie jak się pracuje w Laboratorium w Herbapolu w Poznaniu?
Anna 2016-08-07 22:46:50
Czy ktoś wie o rekrutacji na dyrektora finansowego? Jakie wynagrodzenie wchodzi w grę w Herbapolu Poznań? Słyszałam że to słaba firma ale dobrze płacą.
bielak a 2016-08-08 10:42:54
Finanse dobre ok. 15 do 20 tys. ale jak masz posadę to nie ryzykuj bo to może być korzyść krótkookresowa.
Tam podobno rządzą związki zawodowe a to wyklucza merytorykę.
No i będziesz gorszą kategoria pracownika bo nie jesteś akcjonariuszem.
Najlepiej być poleconym pprzez kogoś ważnego z firmy.
Twoja decyzja.
PRAWNIK 2016-08-08 11:10:03
Czy ktoś wie jaki jest rzeczywisty standing finansowy Herbapolu?
Z jednej strony branża rozwojowa, strona internetowa fajna ale dane finansowe w sądzie rejestrowym pokazują co innego:
duże straty, historycznie silny trend spadkowy, ale jest płynność, stały spadek udziałów rynkowych, itp.
Czy Herbapol jest notowany na GPW tak jak podano w ogłoszeniu?
W rejestrze spółek notowanych na giełdzie Herbapol Poznań nie figuruje.
Nie figuruje też na newconnect.
Czy mamy do czynienia z autonobilitacją spółki?
PH 2016-08-08 11:18:25
Proszę o informację czy Herbapol Poznań często rotuje przedstawicieli. Jakiego wynagrodzenia mozna się spodziewać przy spokojnym miesiącu i jakie daja auta.
Zastanawiam się nad aplikowaniem do nich.
nick... 2016-08-10 18:36:55
WAKAT NA DYREKTORA FINANSOWEGO W HERBAPOLU TO ŚCIEMA.
DALI OGŁOSZENIE NA KIEPSKIM, DARMOWYM PORTALU A STANOWISKO JUŻ OBSADZONE PRZEZ ZNAJOMKA ZARZĄDU ALBO RADY NADZORCZEJ.
TAK OBSADZA SIĘ STANOWISKA W TEJ FIRMIE.
ph one 2016-08-14 09:29:33
W Herbapolu zazwyczaj przedstawiciele odchodzą sami. Firma płaci im przeciętnie, samochody to małe toyotki. Lepiej się wychodzi na sprzedaży alkoholu albo w Hortexie.
RM 2016-08-24 08:41:15
Rzeczywiście jeżeli aplikujesz z rynku a nie jesteś polecony to szanse na stanowisko żadne.
Dodatkowo to ogrom pracy- nie to co inne działy lekko, łatwo i przyjemnie, i zlecanie wszystkiego firmom zewnętrznym.
Ale do odważnych świat....
karolina 2016-08-29 19:54:13
@nick widać, że tam pracujesz (pracowałeś) to wiesz co mówisz ale nie zniechęcaj innych . Może dla niektórych to być życiowa szansa w karierze zawodowej. A być może jest tak że rozmowy kwalifikacyjne to pozory. Firmy często tak robią badając rynek z danej dziedziny.
Zainteresowany 2016-11-06 20:27:23
Witam, czy dowiedziałeś się czegoś konkretnego bo mam rozmowę na stanowisko PH i nie wiem czy warto? Będę wdzięczny za info.
PH 2016-11-07 10:43:32
Z tego co wiadomo:
1. wynagrodzenie max 2,7 tys. netto
2. samochody stare toyoty : PH yaris, regionalny auris przebiegi po ok. 170 tys. roczniki chyba 2011
3. rotacja pracowników jest ale dotyczy zazwyczaj nowych, starzy siedzą i jakoś się kreci, nawet jeden pracował wcześniej fizycznie w Herbapolu a teraz jest regionalnym
Te inf. nie są sprawdzone lecz trochę plotki. Ale w kazdej plotce masz trochę prawdy.
Zostaw swoją opinię o Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie