Opinie o Restauracja Hornet w Giżycko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja Hornet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Restauracja Hornet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Hornet w Giżycko

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy urlop w Restauracja Hornet jest płatny 100%?

Na jakie wsparcie w Restauracja Hornet mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Ha Nowy wpis

No Napewno przestrzegane są kegi z piwem z piwnicy Będziesz Nosić i średnio po 12 godzin w pracy lub więcej tak że wszystko zgodnie z kodeksem a po za tym temat rzeka o traktowaniu pracownika

Michał Nowy wpis

Czy restauracja jest zamknięta ?

Piotrek

Wiecie może czy restauracja potrzebuje kelnera? Jaką umowę proponują?

@Piotrek

Umowa zlecenie, nie wydaje mi się, żeby oferowali coś innego.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Restauracja Hornet, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jakie trzeba mieć kwalifikacje w tej firmie ?

Oli

Jak beznadziejnym kucharzem trzeba być żeby nie potrafić usmażyć kotleta schabowego z piersi kurczaka...

BMR
@Oli

Ha ha ha menu pieca konwekcyjnego po polsku ludzie ze wschodu nie umieją sobie poradzić ha ha ha

Rzetelny pracodawca. Moje sugestie dla Restauracja Hornet: Dalej trzymajcie tak wysoki poziom ????

Ha ha
@Marta

Jaki poziom o czym mowa ha ha

Nie polecam tej ,,restauracji,, jedzenie poniżej marginesu tego nie da się zjeść. Proponuje zmianę kucharza albo branży jeżeli przeżyje dzisiejszy wieczór po kolacji to na pewno nigdy tam nie zjem. Moje sugestie dla Restauracja Hornet: Zmienić branżę Lubię atmosferę w Restauracja Hornet za: Rosół

Ryszard

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Iga

Idealnych firm nie ma, pracować trzeba bez dyskusji i tyle!

Podejrzewam, że jak większość ich pracowników, dałam radę tylko jeden sezon. Pieniędzy zdecydowanie za mało jak na obowiązki. Słyszałam, że po zmianach w prawie dali te 13zł/h, ale znając życie zredukowali ilość pracowników. Szefostwo jak szefostwo - siedzą w biurze/budce z lodami na molo i "robią ważne rzeczy". Do gofrów kazali dodawać zepsute jagody. W barze nie lepiej. Prośby o zniesienie wątróbki, bo latały nad nią muchy i ogólnie nie pachniało, ani nie wyglądało najlepiej, były ignorowane. Ciągłe wymówki ze strony kuchni, podczas gdy czas oczekiwania jakimś cudem wynosił +2h. Trzeba było świecić oczami, bo było zbyt mało osób do pracy. Jest popyt, musi być podaż, inaczej polecicie! Pani menager - porażka. Okropnie krzykliwa, z błędnym przekonaniem, że jest tam najważniejsza, ciągle wytykająca błędy. Jak dla mnie jest to osoba do wymiany, nie rozumiem dlaczego tak długo sprawuje tę funkcję. Ah, no i ubrania robocze, których przeważnie brakowało, a kiedy już były, śmierdziały stęchlizną. Współpracownicy, którzy obrabiają tyłki. Krótko mówiąc, nie polecam ich i to bardzo. Chyba, że chcesz zarabiać za grosze w niezbyt przyjemnej atmosferze.

inny

nie no najlepiej przyjść chcieć 15 zł i nic nie robić nie tędy droga inny pracodawca jestem

@inny

Owszem, nie tędy droga. Ale 7zł/h to zdecydowanie za mało, nawet dla osoby pracującej tylko w sezonie. A co miały powiedzieć panie na kuchni? Po szkołach gastronomicznych, z doświadczeniem - miały tę samą stawkę godzinową. Proszę uwierzyć, że było co robić, ludzie jakimś cudem przychodzili. Zdarzały się dni, kiedy pracowało się po kilkanaście godzin, zdarzało się, że pracowało się kilkanaście dni pod rząd, kto by nie miał dość? A pracownika, który nic nie robi, po prostu się zwalnia :)

Benek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Domi

Bardzo fajna knajpka z dobrym jedzeniem w spoko cenie. Obsługa uśmiechnięta więc nie wiem czy tak mało zarabiają.

Gogol

Niestety wiele osób nie dotrzymuje kroku w dobrej firmie. Strata pracy to trzeba odreagować!!!

dostalempodwojnefrytki

witam. jedzenie ma bardzo niska jakosc jak i zawyzona cene. Prosilem o nuggetsy z frytkami i oddzielnie frytki. dostalem je na jednym talerzu jako "podwojne". mieso w polowie surowe a to do cholery nie tatar a poledwiczki wolowe. ta klientka w ombre w obsludze jest zamulona jak darmowe orange wi-fi, nie umie przyjac zamowienia. serdecznie odradzam bo to strata pieniedzy jak i czasu. jestescie gorsi od teledysku "poka sowe" i calego polskiego (usunięte przez administratora) a razem wzietego. nie pozdrawiam i polecam jak najszybsze zamkniecie restauracji. ——————/´ ¯/) —————--/—-/ —————-/—-/ ———--/´¯/'--'/´¯`•_ ———-/'/--/—-/—--/¨¯ ——--('(———- ¯~/'--') ———————-'—--/ ———-''————_-•´ ———————-- ——————/´ ¯/) —————--/—-/ —————-/—-/ ———--/´¯/'--'/´¯`•_ ———-/'/--/—-/—--/¨¯ ——--('(———- ¯~/'--') ———————-'—--/ ———-''————_-•´ ———————--——————/´ ¯/) —————--/—-/ —————-/—-/ ———--/´¯/'--'/´¯`•_ ———-/'/--/—-/—--/¨¯ ——--('(———- ¯~/'--') ———————-'—--/ ———-''————_-•´ ———————--

dostalemniedopieczonemieso
@dostalempodwojnefrytki

majstersztyk

cherry girl\]

tutaj jednak warto spędzić czas i dobrze przy tym zjeść ich zupa rybna z pomidorami jest wybitna, normalnie anioł zatańczył mi na podniebieniu. polecam. gulaszowa litewska też daje radę jak ktoś lubi

Ela

NIE POLECAM!!! jedzenie nie dobre... obsługa nie miła. żenada jakaś

osoba

Uważam że klienci mają za duże oczekiwania wobec restauracji/baru ! Ludzie w domu ile zajmuje wam przyrządzenie obiadu??? To nie ma tak czary pokus pokus i bum gotowe! Uważam że w tym barze jedzenie jest dobre, bo jadłam tam nie raz i się jeszcze nie zawiodłam. Uważam że obsługa jest sympatyczna, dobra. Faktycznie mogą się zdarzyć jakieś wpadki, jak każdemu przecież tam tylko ludzie pracują! PRACODAWCA jest jak najbardziej osobą wyrozumiała i naprawde w porządku sie zachowuje co do pracowników! NAPRAWDE POLECAM JEDZENIE Z TEGO BARU!!! I jako miejsce pracy również. :) :) !!

klient

Jedzenie niesmaczne , przypalone, niezgodne z kartą. Czas oczekiwania ponad godzinę. Porażka nie polecam.

uprzejmy

dobrze tzn najnizsza krajowa na jakim ty swiecie żyjesz

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Hornet - Giżycko

Restauracja Hornet
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Unii Europejskiej 3
    11-500 Giżycko