Brykacze.pl

Toruń

Opinie o Brykacze.pl

yły_bardzo_zadowolony 2012-07-31 11:17:08
Witam

Ja również pracowałem jakiś czas temu, i to nie krótko, i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście początki były trudne ale osoby ambitne mogą się dużo nauczyć i sporo zarobić. Nie jest to praca dla takich, którzy chcą przyjść i posiedzieć przez 8 godzin na NK, Facebooku czy ewentualnie poleżeć na magazynie na kartonach. Firma bardzo zorganizowana i nowoczesna, naprawdę umożliwia naukę w wielu sektorach. Szczególnie polecam osobą świeżo po szkole bo pozwala nabyć wielu umiejętności i nie stawia na początku wielu wymagań tylko oczekuję chęci, myślenia i rzetelności.
Adzia 2015-04-10 16:38:06
Ja pracuje w brykaczach prawie 6 lat i jestem solidnie wynagradzany za swoją pracę. Oczywiście że na początku nie dostałem kokosów, ale piąłem się do góry
i stwierdzam, że było warto. Na podwyżkę trzeba sobie zasłużyć, z góry jej nie dają.
żenada 2015-11-22 10:52:06
He he nie ma to jak sobie sama firma pochlebne opinie wystawia! Żenada! Nie znam ani jednej osoby która tam pracowała i by coś pozytywnego powiedziała na ich temat. Ciekawe co się stało z poprzednimi wpisami? Było ich dużo więcej i żaden nie był pozytywny!
neutralny 2015-12-20 18:34:43
@ŻENADA - piszesz że nie było żadnych pochlebnych opinii a ja widzę kilka :-)pewnie nieudana próba pracy w brykaczach spowodowała potrzebę napisania tej opinii. Dodam że sam w brykaczach nie pracuje już od 2 lat i nie zauważyłem żeby był jakiś problem z Szefostwem czy atmosferą pracy. Jak ktoś sobie nie radzi najłatwiej zwalić wszystko na firmę :-D
zdziwiona 2016-02-02 19:48:20
Witam. Nie jestem ani nie bylam pracownikiem Brykaczy ale mam ,że tak powiem wiadomości z "pierwszej ręki ".... Praca w tej firmie to walka z wiatrakami..Szefostwo nie ma pełnego wglądu w to co robią ich pracownicy pełniacy kierownicze stanowiska...Robia co chcą i pomiataja podwładnymi... Na szczególna uwagę zasługuje kierownik magazynu..człowiek podkładający świnie innym mimo ,że sam nie ma czystego sumienia...
zdziwiona 2016-02-04 21:15:38
"strasznie dziwny komentarz"... " Brykacze.pl to specyficzna firma " Niestety specyficzna to duuuże niedopowiedzenie...Znam ludzi ktorzy tam pracowali ..tych których bezpodstawnie zwolniono i tych którzy "uciekli" odchodzac z tej firmy przez jednego człowieka...Niestety nie mogę zbyt wiele powiedzie żeby nie zdradzic swojej tożsamości...Ciekawi mnie czy to pozostanie bez echa...
zwei, 2016-05-15 15:27:01
bartek , jeżeli pracodawca nie stwarza powodów do narzekań to po co narzekać ? W moim odczuciu jeżeli między pracodawcą a pracownikiem jest odpowiednia relacja to wszystko da się załatwić. Szkoda tylko, że nie ma ofert do nich - czy ktoś coś więcej może wie ?
Zostaw swoją opinię o Brykacze.pl - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brykacze.pl