Opinie o Electrolux Poland w Oława

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Electrolux Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Oława

Kiedy się skączą maski w tym zakładzie bo to już masakra każdy nie chce w nich już chodzić A to obowiązek niby nawet jak jest odstęp po trzeba maskę nosić po co się pytam w tych maskach to się duszę zamknąć ten (usunięte przez administratora) i będzie spokuj. Na jednym przystanku ze strzelina w kierunku oławy jest przyjebany stary facet każdego się czepia o byle co

Jak wygląda ścieżka awansu w Electrolux Poland?

Strefek

Może konkretniej? Na jakim dziale?

Zbychu

Normalnie 3 żubry za żabką a potem powie ten z hr dlaczego nie wziąłeś do szafki 200 orzecha laskowego

Witam jak mona wysłać CV do Electrolux może ktoś podać melia do kadr

Elekto

Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu elektryk warto czy nie?

@Elekto

To zależy czy jesteś dobrym elektrykiem i do kogo trafisz

Chcesz wolne albo co kolwiek żeby pracować bez problemów ,daj liderowi prezent

były żurawista :D

Czy liderzy dalej za wykonana norme każą bić wam sobie nawzajem brawo?? :D albo rozdaja po michałku z wedlowskiej mieszanki zamiast większej realnej premii?? Czy nadal ludzie jesteście mobbingowani ze jak wam sie nie podoba to wypad bo za bramą stoją tacy którym chce sie pracować?? Pracowałem tam 2 lata... to była moja pierwsza praca... odradzam zawsze wszystkim prace w tym kołchozie na produkcji i każdemu odradzam kupowanie sprzetu marki electrolux bo wiem jaka polityka to sie rządzi. jezeli po tylu latach dalej musicie robic soboty w lato zamiast jechac na wczasy to masakra....

Kiedy w fabryce skończy się maskarada z maskami? Po co nosimy te sznurki na szyi? Ludzie nie są w stanie wytrzymać 8 godzin w masce. Wszyscy wiedzą, że maski nie chronią przed nieistniejącym wirusem. Jak długo potrwa ten cyrk? a może potrzebujeszе takiego przypadku jak na Amazon?

Ja i ty

Z mojej strony tyle że robią co chcą w tym zakładzie a ludzie się dają i podpisują wszystko nie mają prawa tyle urlopu zabierać nie dość że dostaną dofinansowanie od rządu na czas wolnego to jeszcze urlopy zabiorą pracowniką ten zakład schodzi na psy a później chcą żeby ludzie byli wporzadku niestety to działa w 2 strony ile macie zamiar jeszcze zabrać urlopy zdrowie pieniądze za wypadki buble i co jeszcze wam mało !!! A co dajecie od siebie?

Ilona z F
@Ja i ty

Cały nowy urlop będzie zabrany teraz. co potem jeszcze nie wiedzą

Ty i Ja
@Ja i ty

Kto zwraca? Gdzie masz napisane że ktoś odda? " Nie wszystko co w internetowych napisane" to prawda. A jak się nie podoba...

Anka
@Ilona z F

W Siewierzu słyszałam w maju 95% postojowe potem pewnie coraz mniej

Zabrzanin
@Anka

W Zabrzu zwolnienia od 27.04

Ziom

"która na niczym się nie zna, za którą całą robotę robią inni liderzy." Ty sie znasz lepiej? "Nawet różne sugestię, solvingi i takie różne rzeczy robią za nią inne osoby" Jak chcą niech robią . " Wyzywa swoich pracowników od k*rw" Trudno to gdzieś zgłosić? "Już nie mówię o tym, że ona potrafi przyjść do pracy pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających" A sprawdzałaś testem na narkotyki lub alkomatem ? Można powiadomić innego lidera że jest podejrzenie a nie płakać w internecie ..... "Dlaczego osoba, która nic nie potrafi jest liderem?" No tak ty potrafisz płakać w internecie ..... "A inne osoby pracują latami, starają się o awans i nic z tego nie mają?" Tak pracują latami 1 stanowisko i niczym się nie przejmuje idzie to idzie , stoi to stoi. "Wstyd dla kierownictwa, że za „piekny” uśmiech i dawanie d*py takie osoby dostają awans." Widziałaś ? próbowałaś ? Nie ładnie wypisywać takie rzeczy jak się nie ma pojęcia . Nie myśl że bez rejestrowania konta jesteś anonimowa i możesz sobie pisać co chcesz . Pamiętaj każde ip ma historie właściciela chociaż zmienne jest . i coś ode mnie "Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie"

Pati

Teraz w tej sytuacji wojnę robisz? opanuj się za chwilę będziesz miała wolne może na pół roku albo dalej bo ci z sanepidu nie odpuszczą i będziesz siedziała w parku razem z Andżeliką i Dorotką z dwoma cytrynówkami 0,2 z żabki odpuść sobie

Dorcia
@Pati

Akurat to mnie stać nawet na łiskacza teraz mam więcej kasy z mopsu i paczki i talony do sklepu a ty kręć dalej śrubki haha

Artem

Mam pralkę po testach gdzie się zgłosić żeby była nowa. Podobno się da........?

Media Expert
@Artem

Proponuję z tematem iść bezpośrednio do dyrektora lub zapraszam do nas do sklepu. Oferujemy szeroką gamę sprzętów AGD...

@Media Expert

@Media Expert proponujecie zakup pralki w waszym sklepie w mieście gdzie produkują pralki i są dostępne za połowę ceny hahaha to nie to forum pozdrawiam;D

X

Nie wpadłeś na to ze ktoś sobie dla jaj wymyślił taki pseudonim? ????????????

Ten zakład, chyba czeka na pierwszą zarażoną osobę. Wtedy zaczną się dyskusje czy zamykają, czy nie.. autoliv i Toyota została zamknięta do odwołania, tam chociaż martwią się o swoich pracowników... brak słów do tego zakładu.!

@Anonim

I co z tego, że zamkną zakład jak i tak ludzie będą chodzić po mieście, sklepach i innych miejscach.. Nie posadza D.. w domu i nie będą siedzieć. Nie wierzę w to. widać jak się ludzie stosują, dzieci na placu zabaw, pełno ludzi w sklepach a Ty się zakładem przejmujesz. Dobry pretekst do nie robienia :)

Rozsądny

Pamiętaj że jeśli firma przestanie produkować to zbankrutuje, każda mała i duża. Więc jeśli zbankrutuje to stracisz pracę, Ty też. Jak się boisz, nie pasuje Ci firma, boisz się to kodeks pracy dopuszcza rozwiązanie umowy. Napewno uda Ci się to zrobić , wystarczy karka , długopis i piszesz : prrszę o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron wpisujesz datę i tyle. Jesteś wolna i możesz bezpiecznie siedzieć na balkonie w domu. To nie (usunięte przez administratora), podpisując umowę zobowiązałaś się do wykonywania obowiązków za wynagrodzenie. NIe chcesz naprawdę nie musisz, dużo chętnych do pracy będzie po epidemii wiele firm upadnie również w Oławie.

Asi
@Rozsądny

Nie o to chodzi rozsądna osobo żeby zamknąć firmę ,tylko zwrócić uwagę na to co się dzieje ,a jak zwykle jedyna obrona wasza jest "nie podoba się to sie zwolnij " Brak słów ...

Ona

Chyba pracujemy w 2 różnych firmach bo u mnie w Electrolux w Oławie jest papier w toaletach, przed wirusem też był i mydło jak i ręczniki też są. Nawet jak się skończą to wiesz dlaczego dlatego że wszystko co się zużywa to się kończy. Czasem można zerknąć do innej toalety bo możliwe że Pani sprzątaczka jest w tym czasie na końcu hali. Co do zamknięcia zakładu, może i tak będzie jak dojdzie do jeszcze gorszych czasów ale bądź pewna wtedy 50% zostanie bez pracy bo ani elux ani inna firma nie będzie płacić w nieskończoność za siedzenie w domu. Pamiętaj że dla każdego z nas jest to stan nowy, uczymy się, boimy ale żyć musimy. Przestań krytykować, daj coś od siebie.

mirka
@Rozsądny

O nie za porozumieniem stron na to tylko czekacie nikt tu nie jest glupi będzie wyrażne określenie z rządowego pomysłu i kasę będę miała większą jak teraz.Do zobaczenia na balkonie haha

E- ryk
@Rozsądny

Nie jest to aż tak proste jak sugerujesz. Jaki jest sens produkcji za wszelką cenę? E-lux ma gumowe magazyny? Produkcja pełną parą w momencie zamykania sklepów nie może trwać w nieskończoność. Skoro i tak w tym momencie jest słaby sezon sprzedażowy to może właśnie czas na postój. Przecież na każdym kroku piszecie. Safety first :-)

inna
@Rozsądny

rozsądny .. elektrolux też wieczny nie będzie a jak kazdy bedzie tak gadał że nie podoba sie to wypad to nigdy nie będą mieć ludzi zacznijcie szanować i dbac o tych co macie w przeciwnym razie nie będziecie mieć ich wogóle taka mała rada pozdrawiam

Ktos

No dokładnie ten ich mądrości o zdrowiu człowieka żeby dbać lepiej zapobiegać niż leczyć kogo oklamujecie macie gdzieś nasze zdrowie tylko dbacie o własne(usunięte przez administratora)Już biura pouciekały a(usunięte przez administratora) niech robi tyle ich jest jeden w tą czy w tą ludzi z produkcji zawsze są pokrzywdzeni i tyle jednym słowem współczuję

Uwaga

Widzę że tu gorąca dyskusja o wirusie... Otóż zamykając tak duża fabrykę na tle epidemii, każdy jeden pracownik ma obowiązek dostać postojowe 60% ALE nie mniej niż najniższa krajowa. Więc drodzy pracownicy, którzy twierdzicie że inni nie wiedzą co chcą i że nic im nie pasuje: TO NIE SA JUZ ŻARTY !! Już nie. Jak najszybciej należy pozamykać w Oławie i okolicach fabryki-WSZYSTKIE tylko nie te które produkują żywność. Również jestem pracownikiem i pracuje obok dziewczyny która mieszka na ulicy we Wrocławiu gdzie wykryto tego wirusa i co?, I nic nie można z tym zrobić a ona sama może już byś nosicielem. ZAMYKAC ZAMYKAC I JESZCZE RAZ ZAMYKAC !!!!! P O S T O J O W E !!!!!!!!! TU CHODZI O ZYCIE LUDZI ! ROZUMIECIE?? ZYCIE!!!!

Dlaczego nie zamkną zakładu jak nie wolno przebywać w tłumie 50 osub a w naszym zakładzie ile pracuje osub. I jest tłum w autobusie. A co z tego że zrobili przerwy że każda linka ma o dzielnie. W toaletach (usunięte przez administratora) śmierdzi. A takie zagrożenie jest tym wirusem A nam karzą produkować pralki jakąś kpina chyba jest

Pozdrawiam Panią K.H która pisze do biura o zwolnienie osób które jej się nie podobają. A kierownictwo za piękny uśmiech i zrobienie czegoś więcej zrobią wszystko

Mariusz
@Anonim

wejdz jej na tylne siedzenie do auta to zobaczysz tam w lasku myślałem że się uduszę jak mi głowę do tej owłosionej klapzdziochy ręką przygniotła a le na sezon zostałem no coś za coś

Gosc

nie polecam tam ukraina zdobywa dobre stanowiska i niedługo będzie rządzić zakładem a ty człowieku patrz na ten cyrk robią co chcą człowiek nic do nich nie ma przyjechali zarobic to normalne ale to wszystko zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie..jak nasmarujesz tak pojedziesz tam nie jest człowiek oceniany za prace ale za to ile doniesie i jak wejdzie i tyle w temacie.. zarobki tragedia a oczekiwania duże

Olka

Nie zauważyliście , że najwięcej do powiedzenia na temat tego zakładu mają nieudacznicy i karierowicze ( nie mylić z ludźmi robiącymi karierę - chodzi o zmieniających zakłady pracy średnio trzy razy w roku ) ? Są na zakładzie ludzie pracujący po 10 lat i więcej i to na wszystkich działach, od UR po magazyny, zielonych i ... produkcję. Zadajcie sobie pytanie dlaczego są skoro dookoła jest tyle fajnych i lepszych miejsc pracy ? Bo pracują na to latami , mają dobre stawki i nie w głowie im rozglądanie się za innymi miejscami pracy. Może , popatrzcie najpierw na siebie co robicie, żeby wam było lepiej ? Czy ktoś z was kiedykolwiek poszedł po podwyżkę nie czekając tylko na ochłapy zwane inaczej podwyżką inflacyjną ? Czy kiedykolwiek potrafiliście się postawić i powiedzieć co sądzicie o niepłatnych sobotach czy codziennych nadgodzinach ? Stoicie ze spuszczonymi głowami a w autobusach dostajecie odwagi i piszecie ukradkiem z torebki czy plecaka jak tutaj jest źle i pomawiacie osoby pisząc ich dane osobowe - bo tak najłatwiej skoro nie ma się odwagi w cztery oczy . Co do liderów to jak w każdym zakładzie, są tacy którzy pracują z ludźmi i tacy którzy organizują się w kółka wzajemnej adoracji i oglądają katalogi z perfumami i zdjęcia w telefonach. Widocznie wam to pasuje bo nic w tej kwestii się nie zmienia, wy piszecie o tym tutaj a tutaj nikt z góry tego nie czyta i tak w kółeczko.

@Olka

Brawo. Nawet jeżeli lider jest w porządku i ocenia według matrycy, gdzie opt nie zmienia stanowiska od kilku lat to lider i tak jest bee. Pracuje z paniami które trzymają się rękoma na jednym stanowisku i broń Boże żeby tylko lider nie kazał im przejść w razie awarii gdzieś indziej. Obgadywanie i wyzywanie, a później płacz bo ona pracuje! Tylko jak ? Dwa razy w roku z powodu awri przejście na inną linię i tyle w umiejętnościach. Wymagają od kogoś a sami w tym kierunku nic nie robią. Niektórym się wydaje że powinien dostać nie wiadomo ile bo się zmienia w kółeczko z innymi koleżankami. Potrafi tylko na kilku stanowiskach od kilku lat.I tyle w temacie. Zwolnijcie się jak nie pasuje.

@lider
@Zołza

Nigdy lider nie ocenia według matrycy ,tylko wobec swojego uznania i tylko dobra podwyżkę dostają posiłki.

@@lider

I tu jesteś w błędzie. Ocena lidera jest sprawdzana przez koordynatora. To nie jest tajemnica na co ma wpływ ocena. Matryca umiejętności, brak zwolnienie lekarskie, sugestie , stanowiska które mają w naszym zakładzie wyższe punkty, sarmas , naprawiacz. Ja kiedyś spytałem dlaczego taka ocena niska, i w kolejnym roku zdobyłem więcej stanowisk, kilka sugestii i ocena była wyższa. Po co piszecie (usunięte przez administratora) Każdy chce więcej zarabiać,Ale nie można dawać za pracę na trzech stanowiskach i taka samą podwyżkę komuś kto pracuje cały rok, pracuje na wszystkich stanowiskach. Więc może czas na rozwój lub zmiany pracę a nie tylko narzekać.Pisze tu osoba która pewnie nic od siebie nie daje a wymaga bo się należy.

Lider
@Pracownik1

Byś się zdziwilas nie którzy nie chodzą na chorobowe mniej dostaniesz niż Ci co chodzą

@Lider

Czytaj ze zrozumieniem bo poprzednią wiadomość pisał facet he he :) I tu ja również się nie mogę zgodzić. Chodząc na chorobowe nie oznacza że dostanie mniej, musi przekroczyć ileś tam dni. Może mają więcej punktów na matrycy, pracują sumiennie i nie narzekają tak jak Ty? Pozdrawiam i życzę lepszego nastawienia do pracy i ludzi, bo to bardzo ważne.

Lider
@Zołza

To chyba mało pracujesz w tym zakładzie i mało wiesz .

@Lider

Pracuje 11 lat. A tobie jak się nie podoba, kołowrotki działają droga wolna :) Jednego mniej do uzalania się nad sobą i psucia atmosfery

Barbara

Brawo!

Edek
@Lider

Ale Ty też ciągle na chorobowe latasz a na Twoim stanowisku to trochę nie pasuje.

Były p.
@Olka

Kiedyś zrobiłam coś w tym kierunku. Poszłam do lidera powiedziałam, że nie będę zostawać na nadgodzinach a w sobote będę mogła przyjść raz na 2 miesiące, ponieważ więcej nie mogę. Wylądowałam u kierownictwa i zostałam zwolniona :) A związki zawodowe to są żarty. Tzn te osoby to jest jakaś pomyłka. Nie ma z kim tam rozmawiać, nie ma do kogo iść po pomoc. A na Facebooku widać, jak zakład coraz bardziej upada i się poniża.

Mimi
@Były p.

Czyli nie byłaś dyspozycyjna. I na bank to nie było przyczyną zwolnienia. Pewnie więcej Cię nie było w pracy niż byłaś.

Były p.

Mi nie zależało na tej premi. I naprawdę szczerze w D. miałam czy ma być norma zrobiona czy nie. Zatrudniając się w electrosyfie powiedziałam jasno i wyraźnie, że nie będę zostawać na nadgodzinach ani nie będę pracować w soboty, ponieważ to jest w mojej sytuacji niewykonalne. Zapytałam czy aby na pewno nie jest to przeszkodą, żebym pracowałam tam, nie było to żadna przeszkodą ;) tylko miałam przynieść zaswiadczenie, stamtąd gdzie jestem w soboty- przyniosłam. Wszystko było ok przez 1 miesiąc (usunięte przez administratora) gdzie lojalność, uczciwość, szacunek do pracownika? (usunięte przez administratora)

Kukułka
@Były p.

O jakim szacunku mówisz, skoro sama nie szanowałaś ani pracy ani ludzi tam pracujących?Panie ktore przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne nie maja pojęcia o tym jak ta praca wygląda, dla nich liczy się stan zatrudnienia ktory ma sie zgadzac, a pozniej ludzie i lider męczą sie z takimi pracusiami. Dobrze , że zakład pozbywa się takich jak Ty. Miałam nie komentować tych durnot, ale jak czytam taki (usunięte przez administratora) to poprostu az zal mi takich ludzi.

Chyba żartujesz teraz? Liderzy są wobec Ciebie w porządku? usiądą przy biurku i tylko plotkują albo bawią się telefonami. Jak można ludzi poganiać jednocześnie trzymając ręce w kieszeni ? Jak pracujesz na dwóch stanowiskach to jednocześnie robisz dwa razy wolniej. Dowiedz się lepiej jaki procent premii przypada na wykonaną normę w miesiącu, potem oblicz ile w przybliżeniu faktycznie masz za to pieniędzy. Do wszystkich czytających. Proszę sprawdzić jaka praca może być wykonywana podczas nadgodzin.

Pracownik1

Pogania to rolnik bydło na łące. Skoro Ty się tak czujesz to nie ma co komentować:))) Mnie nikt nie pogania, robię swoje i tyle. Mi i kolegą obok nie zwraca uwagi, bo zrobimy swoje i cześć jak czapka Nikt nie broni isc na lidera, zazdrosc przemawia i tyle .Pozdro

" Nie jesteśmy na Ty " zawsze oznacza brak argumentów. Słyszałaś kiedyś o net etykiecie Szanowna Pani ?

Aneta3
@Zołza

Wiesz gdzie sobie wsadz te matryce na jednym stanowisku robię i zero błędów mogę po ciemku montować wszystko a po ukraincach poprawiajcie co za debilizm

Pytanie brzmi czy Pani wie co to jest Kultura? Po wypowiedzi stwierdzam że raczej nie. Jedno stanowisko? Nie ma się czym chwalić, skoro wypowiadać z kulturą jest trudną sprawą to i nauka na innych stanowiskach stanowi problem !!!!!!!!(usunięte przez administratora)

Aneta3
@Piotr

Kulturalnie to mi to lotto za parę groszy nie będę biegać... jak Ewka od stołu do stołu i pośmiewisko robić z siebie a co teraz ze sobotami?

@Aneta3

A co ma być? Sobota to szósty dzień w tygodniu, bo tydzień ma siedem dni :) :) :) :):)

była nat
@Mimi

Jacy wy jesteście durnie matryce poziomy każdy chce dniówkę odwalić byle 2000 wpłyneło na konto zapraszam do KOMETY Gabi dla ciebie 1 drink gratis papa

stary pralkarz
@Aneta3

Witam po co Wam te matryce poziomy jakieś .Jak był Electro w Myszkowie było stanowisko tzw... "obrotowy" .Obrotowy chodził po całej linii i patrzył,żeby szło.A to na chwilę pomógł na podstawach szedł dalej śruby poprzynosił panele przejrzał czy przyciski powkładał.Ludzie byli zgrani nikt go nie wykorzystywał.No czasem ktoś się zagapił albo nowy był coś nie grało po to był obrotowy.Chciałeś do wc czy na chwilę zapalić to się wołało Obrotowy albo Jacek.I tak od podstaw do blatów no nachodził się trochę ale bez jakiejś paniki. I co to za finansowe obciążenie dla zakładu żadne.Jeden człowiek na zmianę a norma wykonana.Teraz to Wy mówicie lider no taka moda.Pozdrawiam starych kumpli teraz mieszkam w Laskowicach.Mirek.

Mistrzunio
@Pracownik1

Ocena nie jest sprawdzana przez kordynatora.

Pan pracuś

Polecam strefę tech. Spokój normalni liderzy i ludzie .

Grzybek
@Pan pracuś

Ja pracuję na Topach też jest spoko, najgorzej to chyba na Fronty trafić.

Pan pracuś
@Grzybek

No bo tam te krówska zamęt sieją

Prawda aleee
@Pan pracuś

No tak ale też nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka .

Witam czy na Frotach jest ciężko. Czy są przyjęcia do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Oława

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland