Opinie o Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. w Katowice

@Anonim Nowy wpis

Ta firma to po prostu jeden wielki kabaret, odradzam każdemu podejmowania współpracy z nimi. Początkowo miałam odbyć 2 tygodniowy staż na którym podpisze umowe, później okazało się że przez ten okres żadnej umowy nie podpisze gdyż jest to ,,proces rekrutacji" jak to szef ujął, a przez 2 tygodnie będę pracować za darmo i właściwie na (usunięte przez administratora) bez żadnej umowy ani gwarancji, że po 2 tygodniach mnie zatrudnią, mimo że na rozmowie kwalifikacyjnej mówiono mi zupełnie co innego. Zwykłe wykorzystywanie i (usunięte przez administratora)ludzi. Nie polecam.

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. jako Pracownik Biurowy? Jakie macie wrażenia?

Specjalista ds. turystyki Nowy wpis

Polecam tą firmę osobom początkującym, celem zdobycia doświadczenia zawodowego w branży turystycznej, niestety nie można tam liczyć na satysfakcjonujący rozwój kompetencji zawodowych. Praca typowo na sezon letni (czerwiec-sierpień). Zarobki również są zdecydowanie nieadekwatne do wykonywanego zakresu obowiązków, mocno poniżej średniego wynagrodzenia jakie otrzymuje pracownik na stanowisku specjalisty ds. turystyki. Ogromnym minusem jest brak szkoleń w firmie, pracownik zostaje posadzony przy biurku i musi sam „jakoś” sobie poradzić. Co więcej, pracownik postawiony w takiej sytuacji nie może liczyć na wsparcie zarządu, pytania nie są mile widziane. W odpowiedzi na zadane pytania pracownik zazwyczaj słyszy nieprzyjemne komentarze pod swoim adresem. To drugi, ogromny minus - bardzo zła atmosfera. Trzeci minus to brak study tour, które są podstawą w tej branży. W sezonie 2023 co prawda udało się je odbyć, lecz nie wszystkim, a sama inicjatywa wyszła od pracowników, a nie pracodawcy. Wbrew pozorom pracownicy firm nie mają wygórowanych wymagań od swojego pracodawcy - uczciwe zarobki i dobra atmosfera. Nic więcej. Niestety w Euro Pol Tour brakuje jednego i drugiego.

adek

Fatalna atmosfera, fatalne zarządzanie, jedna osoba i milion obowiązków, wiele osób odchodzi. Średnio co pół roku kogoś szukają. Był znajomy, widział to co widział. oferują umowę próbna, a dają zlecenie. Nie chcą zbytnio uczyć nowych ludzi, pokazywać,wszystko na zasadzie radź sobie sam. Nie polecam.

@adek

To prawda. Nowej osoby nie uczą niczego. Tzn powiedzą ci wszystko raz i masz zapamiętać. Jak nie to od razu mobbing a ty czujesz się jak (usunięte przez administratora) Nie można się spóźnić, a zostaje się po godzinach często. Podejście szefostwa jest jak zmminionej epoki. Są bardzo sztywni. Klienci - wiadomo, produkt tani, to z najniższej półki, tak jak agenci a potem trzeba się z nimi użerać w stylu - literowa kilkanaście razy adres email przez telefon,n bo nie ogarnia, a nad Tobą wisi szef z zachciankami "na już", inni agenci do obsłużenia, i inne telefony do odebrania. Przerost obowiązków nad czymkolwiek. Żadnego zrozumienia, żadnego wsparcia. Żadnego koleżeństwa - są osoby, które się mszczą, bo one też nie.mialy łatwo. Do tego szef z Tobą nie rozmawia, bo nie będzie z plebsem gadał i akm.to.mowi "frycowe trzeba zapłacić " ????‍♀️. A szefowa słyszy każde twoje słowo, które wypowiadasz agentowi, czy klientowi i przy nich ciągle cię upomina i poprawia. Taka praca to.koszmar.

Joanna Nowy wpis

Byłam. Pracowałam krótki czas i było DOKLADNIE TAK JAK PISZESZ. Słowo w słowo. Jezu. Czyli nie tylko czułam się tam jak (usunięte przez administratora)i nie tylko na mnie się mszczono i nie tylko moje każde słowo szefowa poprawiała a szef dawał do zrozumienia, że jestem (usunięte przez administratora)

Firma Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
pilot

Nie doceniają pracowników, marne stawki, obiecują mnóstwo klientom, a potem trzeba przed nimi świecić oczami i narażać się na nieprzyjemności. Nie polecam.

Były pilot

Nie polecam! (usunięte przez administratora) dna! Traktują pracowników jak śmieci, albo i gorzej... DRAMAT Uciekać od nich jak najdalej!!!

Mobing, poniżanie, praca za grosze - to fundamenty tej firmy. Szef każe wypisywać pracownikom fikcyjne delegacje i w takim sposób są wyplacane premie a na umowie stawka rzędu 2500 tyś. Nie ma mowy o tym by się spóźnić do pracy, ale darmowe nadgodziny są prawie codziennie. Sytuacja panująca w tej firmie jest nie do opisania. Nie ma szkoleń, żadnego wsparcia, oszustwa podatkowe,korzystasz ze swojego prywatnego telefonu a i tak na koniec zostaniesz poniżony i wzywywany.

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Biuro Podróży EURO POL TOUR Sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o.
  • Al.Wojciecha Korfantego 79 lok. 3-5
    40-001 Katowice

Biuro Podróży Euro Pol Tour Sp. z o.o.