Opinie o WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O. w Toruń

Jakie są mocne strony pracodawcy WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O.?

Ewa Nowy wpis

Brak odpowiedzi mówi sam za siebie... To jest typowy prywaciarz. Im mniej Tobie zapłaci, tym więcej pozostaje w kieszeni szefa. Umowy zawierane na zasadzie umowy-zlecenia, a po 3 miesiącach umowa o pracę na najniższą krajową. Za błędy w produkcji herbat/kaw, awarie maszyn, błędy magazynowe - potrącanie pieniędzy z wypłat pracowników... Nadgodziny nie są płatne wg. kodeksu pracy. Płatne według uznania. A wiadomo jak to jest w prywatnej firmie. Radzę nie tracić czasu na pracę w tej firmie. Szkoda czasu i nerwów. Taka jest realna opinia nt. pracy w tej firmie. Może kiedyś sytuacja w firmie się zmieni, póki co jednak nie widać perspektyw.

Iwona

@kika a czy Tobie wypłacali wynagrodzenie? Jaki czas pracowałeś w firmie WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O.? Skąd wiesz, że miał długi? Takie informacje będą istotne dla osób, które chcą zatrudnić się w firmie.

kika
@Iwona

nie wypłacali na czas..masakra..pracowałem tam i tel dziennie tysiące i wezwan do zapłaty łącznie z wizytami komornika

miła
@kika

Czy'' kika' to nie jest przypadkiem Maciek .Pracował na magazynie i przy wysyłkach.Zwolniony za porozumieniem stron ,żeby nie bruździć w papierach, powinna być dyscyplinarka za oszustwa z nadgodzinami i mobing , a może to Robert kierownik produkcji zwolniony w podobny sposób i za to samo

Kika
@miła

To zaoewne napisal obecny pracownik..hehe zaczynajacy imie na M.. zalosne..firma dno Kika to zaden z powyzszych..Robert byl bardzo dobrym pracownikiem ale z niczego nie da sie naprawic expresu

Maciek Nowy wpis
@miła

Proszę mnie i Roberta nie mieszać w jakieś dziwne wypociny na tym forum. Pracowałem tam blisko 10 lat i mam zdanie na temat tej firmy, jakości produktów, warunków pracy i samego szefa ale pozostawię to dla siebie. Jeśli ktoś chce tam pracować to jego sprawa i mnie nic do tego. Proszę tylko na nasz temat nie pisać głupot.

Karol

Jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? czy są jakieś benefity?

Anma Nowy wpis
@Karol

Praca na umowie zleceniu, bądź umowie o pracę na najniższą krajową... Rozmowę o pracę przeprowadzają zwykli pracownicy. Żaden szef, kierownik nie pofatyguje się rozmawiać z Tobą. Wydaje mi się, że po prostu nie ma tutaj takiej osoby. Proponowane na rozmowie o pracę niskie zarobki z obietnicami rozwoju, które nie wyglądają realnie. Poza tym, tekst jednej osoby przeprowadzającej rozmowę do drugiej: "widziałeś, ten przyjechał bemką, bierzemy go!" Trochę żałosne. Dodatkowo w tle słychać ostre bębnienie disco polo. Wygląda jakby nikt tam nad niczym nie panował. Ja jestem zdegustowana ​rozmową kwalifikacyjną.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Odpowiedź

Są zwalniani bez konkretnych powodów. Praca w firmie zależy od "widzimisię" szefa.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O..
Paulina

Czy to ,że firma jest dobrym pracodawcą ma znaczenie dla tego forum i stąd takie milczenie.?

Bezczelny szef, który ma innych ludzi totalnie w czterech literach, problemy z terminowościa wypłat. Ustalasz jedno a jak przychodzi co do czego nagle zmieniane jest zdanie. Jeżeli ktoś jednak chciał by się zatrudnić w tej firmie to poproście o zapisanie warunków na papierze.. Omijajcie ta firmę z daleka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Panować nad sobą i nie przelewać swoich nie powód zen na pracowników

Anon
@Paweł

Panie Pawle, pracował pan 3 tygodnie i większość czasu spędziłem grając na telefonie zamiast uczyć się robić to co pan miał robić, osobiście polecam firmę i pracodawcę

ciekawski
@Paweł

A o jakiego szefa chodzi? Jak to teraz w firmie wygląda

Daniel

Pewnie takie przerzucanie frustracji każdy z pracowników stosuje?

Tymon

Może firma nie jest idealna ale przyczyniają się do tych błędów również pracownicy.

Konrad

Czy jest powód tej ciszy na forum????

Iwona

Pracujesz w WILLIAMS NATURE PRODUCT? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

kika
@Iwona

pracowałem tam i nie polecam z pewnością..odszedłem sam..szef to krętacz..osobiście bylem świadkiem jak przybył komornik robić zajęcie za długi a sam prezes zszedł i przedstawił się jako pracownik dodał że szef jest za granica..uff Pan komornik go nie znał więc uwierzył..nie płacił nawet knajpom, w których robił imprezy.. na których nie tylko wóda się lała ale i n....możne się coś zmieniło od tego czasu..ale szczerze nie wierzę!żeby tam pracować trzeba było mieć kredyt bo pensje płacił kiedy chciał

Staś

Dostaniesz dużo więcej niż 1500, zwłaszcza w WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O. i jeszcze premie są.

pablo

Witajcie, Czlowiek o nicku Jaka, to ewidentnie pseudo prezes tej firmy. Mowiac pseudo mam na mysli czlowieka, ktory prowadzi ta albo te firmy... nic nie ma na siebie, bo jest zwyklym zlodziejem... nie placi!!! Ani pracownikom ani firmom od ktorych jest zalezny. W/w Adam Pindor pisze prawde... a wszystkie pozytywne opinie zamieszcza nie Michal a Lukasz Wisniewski... Wypowiadajaca sie Pani, takze ma racje!!! LUDZIE ZADNYCH KONTAKTOW Z TA FIRMA... Firmy powiazane to: Richmont Polska oraz Coffea Polska...

pan stefan

chociaż trudnoi w to uwierzyć to jednak jako osobę bardzo bezrobotnę kusi mnie kwota zarobku 6000, jednak czy jest ono rzeczywiście tak realne? proszę napiszcie w takim razie jaka jest netto podstawa takiego wynagrodzenia, biorąc powad uwagę kontekst że szukam przede wszystkim zatrudnienia w biurze. pomożecie napiszcie?

Była pracownik

Hej, A ja tam pracowałam dwa lata.Dno jedno wielkie. Dużo obietnic jak Cię przyjmują. Zarobki dają jak najmniejsze na 2 umowy. Właściciel ma kilka firm: Coffea, Williams Nature Product, Richmont Polska. Nie odprowadza składek. Moje za rok 2011 zapłacone zostały w lutym 2014 po interwencji. A (usunięte przez administratora) był dobrym pracownikiem, napisał prawdę to linczowanie jak wyżej. Właściciel Michał Wiśniewski to (usunięte przez administratora) Nie płaci pensji na czas, a jak się upomniałam to usłyszałam tekst: ja ci nie zapłaciłam,żartujesz, oczywiście że przelał kasę, widocznie wydałaś ją i teraz pretensja. Szczęka mi opadła. Po awanturze zapłacił po 2 tygodniach. I dodam, że sama odeszłam bo miałam dość. Znalazłam druga pracę i teraz wiem że żyję. Z daleka od tej firmy!!

Ktoś

WILLIAM``S NATURE PRODUCT SP. Z O.O. - Jak najdalej od tej firmy. !!!!!! Szkoda mi ludzi, którzy tam pracują. [usunięte przez moderatora]

Podszywajcie sie pod innych dalej i zatrujcie sie własnym jadem

Jaka

Witam, chciałbym się podzielić opinią na temat tej firmy. W internecie jest ich względnie mało, a większość z nich to negatywny napisane przez osoby, które zostały wyrzucone za kradzieże czy oszustwa, które wkurzyły nie tylko prezesa a wszystkich pracowników ( w firmie poczucie rodziny-grupy). Jeśli chodzi o zarobki to handlowcy mają od 3000 do 6000 tys zł, spore profity za spektakularne osiągnięcia, pozyskanie duzych klientów. Zepsuty ekspres był sprawką dodawania kamieni do kawy przez producenta (znana, częsta praktyka-wiedzą to ludzie, którzy rzeczywiście znają sie na branży). Problem został zażegnany po zmianie producenta (kawa już od dawna nie jest ciagnieta z Hamburga, a np bezposrednio z Etiopii). Jeśli chodzi o umowy to rzeczywiście jest lekka rotacja nimi ale nie odbiega znacząco od innych firm. Jeśli chodzi i O prezesa... Człowiek karuzela. Rzeczywiście na temat handlu wie wszystko i sporo można sie od niego nauczyć. Nie lubi głupoty ludzi i braku myślenia (od kierowników sprzedaży wymaga się czegoś, bo poinformować klienta o produkcie to można mailowo). Lekki wariat :) ale generalnie ludzki facet który docenia wkład i zaangażowanie (czy ktoś kiedykolwiek został zwolniony na brak wykonania targetu?!?!) jeżeli ktoś ma chęć trochę się postarać w trakcie pracy a nieoczekuje kasy za leżenie to polecam... Ja dostałem lepszą propozycje i odszedlem ale nawet miałem imprezę pozegnalna z firmy. Nie słuchajcie tych głupot co piszą bo to jakieś wypociny z żalu. A i jeszcze płatności... Zdarzają sie poślizgi... Ale jest to kwestia kilku dni i z tego co wiem, teraz zostało to już poprawione. Więc z czystym sumieniem mogę polecić pracę ambitnym, którzy nie maja głowy w chmurach....

kos
@Jaka

wypowiada się chyba sam prezes zeby sie wybielić!

Kazik

Ta firma jest swietna, bardzo dobrze prowadzona, a opinia Adama Pindora to gorzkie zale czlowieka, ktory zostal wyrzucony za lewe zwolnienia, obijanie sie i kretactwa. Ciezko od takiego czlowieka o obiektywna opinie.

miki
@Kazik

A to ciekawe..bo pracowalam tam i wiem za co go zwolnili..i na pewno nie za zwolnienia..takze ten kto pisal ten komentarz zapewne nie pracowal w tej firmie..stawiam ze sam prezes Wisniewski chce sie wykoloryzowac..

Avenue

A jak z Richmont ? Czy jest sens kupować tą herbatę ? Jak się ma jakość do wysokiej ceny ? No i te dzbanki "duo" Proszę o opinię

byly pracownik
@Avenue

Dzbanki to szmelc sprowadzany za grosze w kontenerach a sprzedawany jako ful wypad w mega wysokich cenach..Herbata smakowo ok.ale nie za taka cene

Kawa123

Mogę Ci polecić dobra firmę ale to nie chce na forum

Zostaw merytoryczną opinię o WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O. - Toruń

WILLIAMS NATURE PRODUCT SP. Z O.O.