Opinie o Agnella w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agnella. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agnella na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnella w Białystok

Tonik

Firma dobrze radzi sobie, jeśli ktoś stara się dobrze pracować nie ma powodu do narzekania.

asdf
@Tomasz

No dobra, czyli sumując to wszystko, te dodatki drobne, i nadgodziny to ile na rękę można co miesiąc wyciągnąć? A żadnych podwyżek co jakiś czas nie ma?

Bodzio

A jak tam Pan (usunięte przez administratora)dalej zwalnia pracowników ,prawdziwy szpec od mobbingu

@bla bla

Dzięki, ktoś wyżej podał maila do kadr to może tam najlepiej wysłać cv? Myślisz, że odpowiedzą? Czy lepiej przedzwonić do zakładu? Tak na marginesie to polecasz się tu przyjąć? Można tu dobrze zarobić? A co do tych zwolnień, to prawdą jest że w 2019 zwolnili sporo osób? Zalezy mi bardzo na umowie o prace i stabilnym zatrudnieniu, nie chciałbym żeby sytuacja znowu się powtórzyła i żebym został bez pracy:/

Bodzio

Ola
@Bodzio

Zgadzam się, Pracowałam na Agnella 2 miejsce!!!! Pan Rogacz to... Stary i złobny człowiek. Agnella prawie pusta. Spotkałem tam dobrze pracujących i po prostu chodzęcych. Bardzo ciężka praca!!!! Nie polecam.

pl
@Ola

nie

Ale, że co "nie"? W sensie, że już nie zwalniają i można czuć się bezpiecznie jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, a nie tak jak kiedyś? A jaką umowę oferują w takim razie na start? Jest umowa o pracę?

bla bla Nowy wpis

Obecnie brakuje ludzi do pracy. Dają umowę o pracę tylko trzeba zgłaszać się bezpośrednio do zakładu, a nie przez jakieś agencje.

@bla bla

Czy w Agnella zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Dziekan

Witam. Czemu co chwile pojawia się ogloszenie na kierownika produkcji i na kierownika zmianowego? Takie roszady w kadrze zarządzającej?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Agnella? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agnella? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Onaa

A jakie zarobki dla kobiet.

Jojo
@Onaa

Najniższa krajowa, w soboty są 100 ale dla wybranych, kiedyś były niezłe świadczenia... kiedyś ...

@Jojo

Co to znaczy, że dla wybranych, masz na myśli, że trzeba mieć przyjazne stosunki z przełożonymi? Te świadczenia jakie były, a jakie są teraz? A jakaś premia jest? Coś mi mignęło w komentarzach o uznaniowej ;)

Jaa
@Ewa

Nieprawda. Jak jest pracująca sobota na jakimś dziale to każdy może przyjść, oczywiście z tego działu. Wiadomo, że nowych nie biorą, bo za soboty płacą podwójnie, więc trzeba coś umieć. Zwykle po miesiącu pracy już można. Tylko nie wysyłajcie CV przez agencję. Agnella może zatrudnić bezpośrednio, ale trzeba wysłać CV do kadr lub przynieść osobiście.

Kornelia
@Jaa

A ile takich sobót w miesiącu wypada? Bo brzmi nieźle ta podwójna stawka. Czemu odradzasz zatrudnienie przez agencję? Jakoś warunki się różnią od tego co dostanie się bezpośrednio w firmie?

Jaa
@Kornelia

Wszystko zależy od ilości zamówień. Bywa, że wszystkie soboty są pracujące, (ale oczywiście, jak nie chcesz to nie przychodzisz), a bywa, że nie ma żadnej. Teraz brakuje pracowników, bo praca jest ciężka, więc pojawiają się soboty, żeby nadrobić zaległości. W agencji nie ma składek na fundusz socjalny, więc nie ma bonów świątecznych i wakacyjnego. Ogólnie z tymi sobotami zarobki są całkiem niezłe, ale fizycznie bywa ciężko i na prawdę trzeba chcieć pracować. Plus taki, że praca od poniedziałku do piątku (soboty dodatkowo), wypłata na czas, niedziele i święta wolne. Nie polecam i nie odradzam. Dla kogoś kto szuka pracy "na już" na pewno warto, a w międzyczasie można szukać czegoś lżejszego.

Tonik

Magdalena
@Tonik

To znakomicie! Jednak bylibyśmy Ci wdzięczni za nieco więcej informacji, ponieważ Twoja poprzednia wypowiedź ma raczej ogólnikowy charakter. Tak na prawdę niewiele wiemy o pracodawcy, jakim jest firma Agnella, a więc tym bardziej zachęcam Cię do napisania czegoś na jego temat. Czy jako pracownik masz dostęp do jakichś fajnych benefitów, na przykład dodatkowego ubezpieczenia medycznego czy do świadczeń urlopowych?

Cezar
@Magdalena

W firmie jest brak benefiów dla pracowników produkcyjnych.

Witold
@Cezar

Skoro nie ma żadnych dodatków dla pracowników, którzy pracują na produkcji, to może, chociaż pensja podstawowa dla tej grupy pracowniczej jest atrakcyjna? Poziom wynagrodzeń to kluczowa kwestia, dlatego mam nadzieję, że zechcesz ją ocenić.

Ona
@Witold

Proponuje zajść do kadr i zapytać o wynagrodzenie.????

Ona
@Ona

Musisz pierwszo popracować na produkcji np.przedzalni.I wtedy zobaczysz czy zarobki sa adekwatne do wykonanej pracy.

Witold
@Ona

Jednak przed podjęciem pracy w danym miejscu wolałbym dowiedzieć się, na jaki poziom wynagrodzenia można liczyć. Dlatego też zadałem pytanie w tym zakresie w wątku poświęconemu firmie Agnella. Moglibyście mi pomóc?

Szklanka
@Witold

Jak nie chodzisz na zwolnienia to masz dodatek 150zl brutto i wtedy dostaniesz około 2000zl netto na produkcji

Eni
@Tonik

Nie prawda.jak pracujesz dobrze nikt nie pochwali ,jak jakiś błąd od razu jesteś potraktowany jak śmieć ,no przynajmniej przez lidera na przedzalni o inicjałach A.R

Tomasz
@Magdalena

Jest dodatek za ochronę słuchu(niewielki), jest dodatek na pranie i za frekwencję, jak nie chodzisz na zwolnienia i nie bierzesz wolnego dnia za oddanie krwi to parę złotych wpada i teraz jakiś śmieszne drobne za niepalenie. Najniższa krajowa dla początkujących no i czasem setki w sobotę jak trzeba podgonic kontrakty ...

asdf
@Tomasz

Marlon

Co to w ogóle jest za dziadowska firma za każdym dniu inna osoba tłumaczy co jak robić przy tym samym stanowisku , kompletna jakaś (usunięte przez administratora) zero poszanowania dla pracownika chcieliby żeby pracownik wszystko robił tak jak w (usunięte przez administratora), ogólnie mamy nadzieję że zainteresuje się ktoś firmą to głębiej, nie może tak być to nie jest (usunięte przez administratora)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agnella?

Jaki jan

Tylko na własne bo firma nic nie oferuje

Katarzyna
@Jaki jan

Jak to możliwe? W dodatkach płacowych jakoś się to uwzględnia? Daj znać proszę, bo naprawdę jestem ciekawa.

Dramat się dzieje. Pracuje od wielu lat i pod rządami obecnego zarządu jest coraz gorzej. Ludzi do pracy nie ma bo praca odpowiedzialna a za takie męskie stawki nikt nawet nie chce przyjść zobaczyć na czym to polega. Dyro bawi się w najlepsze robiąc ludzi w balona. Obiecuje, nie dotrzymuje danego słowa i kombinuje jak tu nie dać. Ludzi więc coraz mniej a ci co zostali muszą więcej pracować. Normalnie ruch@nie ludzi na żywca i patrząc prosto w oczy, motywując to ich dobrem ????????????. Przykładów jest wiele. Choć by ostatni z brzegu czyli niby podwyżka za frekwencję ale nie dla tych co ratują ludzkie życie oddając krew i osocze. Mam nadzieję że osoba która tak zadecydowała kiedyś tej krwi będzie potrzebować a jej nie będzie. (usunięte przez administratora) Przyłączam się do tych odważnych którzy poniżej napisali jak jest.(usunięte przez administratora)

Grześ
@Marta

Cała prawda. Nieudolność w zarządzaniu i brak kompetencji.

Kamil
@Marta

Czy to "Ty" jetseś ta marta z farbiarni co lubi ???

@Kamil

W sensie, że co lubi? I do opinii to się nie odniesiesz?

Łomża

Dzień dobry. :) Dzisiaj w pracy , w przeciągu 2 minut zostałem zmanipulowany. Dziękuję za owację, za brawa , i za wszystko.. Dzięki, może kiedyś, w tych trudnych chwilach, że ktoś kogoś nie lubi, nie wspomni dla całej załogi, Marta (usunięte przez administratora) się i tego brodacza. !!!!

PŁACĄ

w KANie płacą lepiej.

Joanna
@PŁACĄ

a skąd wiesz? zresztą wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, może i lepiej płacą ale czy mają te same benefity, premie, umowy??

poinformowany
@Joanna

Z całym szacunkiem...premie w Agnelli? Dobry żart. Jedyną wprowadzoną tzw. "premią" jest ta za frekwencję, do tego marny dodatek dla produkcji za noszenie ochron słuch wymaganych przez BHP, które to wymaganie i tak większość olewa. Na plus dodatkowe pieniądze w okresach świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia oraz coś na wczasy "pod gruszą".

Janusz
@poinformowany

Czyli jednak coś jest ;). Duża to jest ta premia za tą frekwencję?

Xxxx
@Janusz

200 brutto.

@Xxxx

Zero jedynkowa czy ucinają ileś za dzień?

Okxi

Witam czy tam dalej na przędzalni rządzi brygadzistka bez szkoły latająca za kierownikami? Uważa się za modrzejsza od prezesa i jakby był to jej zakład.

@Okxi

A jak długo już tu nie pracujesz? I to potwierdzone info z tą szkołą czy tak tylko sobie złośliwie sugerujesz?

Pracownica
@Okxi

Tak dalej kabluje na ludzi i liże wiadomo co kierownictwu

@Zuzanna

Jakiś czas nie pracuję już,ma zawodówkę jedynie,

Olo
@Okxi

Ja uważam że ten komentarz jest fałszywy , gdyż w tym zakładzie liderki są naprawdę ok

@Olo

Tak? A możesz uzasadnić czemu są ok? ;)

Olo
@Zuzanna

Jak potrzeba pomocy to zawsze stara sie pomóc . Dla mnie pomogła a bym już może nie pracował. Ludzie są naprawdę złośliwi , żeby oceniac kogoś to tez trzeba poznac.

@Olo

A jak trzeba to jako pierwsze donoszą,to chyba Cie lubiła,bo tak to nie ja nie wytrzymałam i zwolniłam sie przezniął.

Izabela
@Okxi

A może zachowywała się po prostu fair wobec innych i pomagała tym, którym warto było pomóc?

Nik
@Okxi

O kogo chodzi mogę odpowiedzieć.

Emilia
@Olo

A w czym musiała Ci pomóc? I dlaczego byłaby taka opcja, żebyś mógł nie pracować? Coś się wydarzyło?

@nieinterrsujsie

Czy nadal jest do bani z płacą? (usunięte przez administratora)?

Krzyś
@@nieinterrsujsie

Nadal jest (usunięte przez administratora) i pracy coraz więcej, gdyż dużo pracowników odchodzi na emeryturę a w związku z niskimi zarobkami nikt nie przychodzi. Nawet do magazynu na przerzucanie dywanów nie ma ludzi. Wielu zacnych opuszcza firmę bądź są zwalniani, gdyż konkurencją dla niedouczonej gawiedzi z biurowca. Rządzi kadrowa a misio długopis wszystko podpisuje. Porażka.

NVM

Nie będę pisać o zarobkach, bo zrobili to inni, ale od siebie dodam, że tam jest brud i (usunięte przez administratora) Stołówką pracowniczą powinien się zająć sanepid: dziewczynka wydająca posiłki nie zmienia butów, cała podłoga uwalona, stoliki to samo. Między wydawaniem posiłków siedzi tylko w telefonie i nawet nie pomyśli, żeby przetrzeć stolik. Taki sam (usunięte przez administratora) jest na hali: brak jakiegokolwiek płynu i papieru, żeby przetrzeć miejsce pracy pod koniec zmiany, a w czasie pandemii tym bardziej powinno się myśleć o przetarciu miejsc, których dotykają wszyscy, ale i bez pandemii jest coś takiego jak "porządek". Trzyma mnie tam tylko możliwość dorobienia w soboty, ale praca w takim brudzie jest poniżej godności człowieka.

NVM V2
@NVM

Skoro masz tyle do zarzucenia to dlaczego sam tego nie zgłosisz? Brakuje Ci skorupek ? Pozdrawiam cieplutko .

Grześ
@NVM

Prawda

Ruski

Witam w tej firmie to niektóre liderki za (usunięte przez administratora) chyba mają stanowisko bo jak traktują ludzi to poniżeni,uważając się za najmądrzejsze,bez szkół zdała od tej firmy.

Dariusz

Jeżeli jesteś masochistą, który lubi być poniżany, wykorzystywany, upadlany, manipulowany a do tego mało zarabiać to ta firma jest dla Ciebie. Nikt normalny na umyśle tutaj nie da rady. Albo się zwolni, albo zostanie zwolniony, gdyż iloraz intaligencji będzie miał zbyt wysoki od reszty amatorszczyzny na stanowiskach, czyli będzie zagrożeniem. Charakterystyka firmy: brak etyki w pracy,wyzysk, fałsz, kłastwo, obłuda, obietnice bez pokryzcia, ciągłe szukanie (usunięte przez administratora) od roboty a elita popija kawę, brak standardów, ogólny nepotyzm, kolesiostwo, brak pomysłu na firmę, brak zarządzania firmą – Miły nie ma zielonego pojęcia jak się to robi, brak procedur – każdy robi co chce i za nic nie odpowiada. Rządzą kobiety, które notabane również nie mają pojęcia jak to robić z tak dużą firmą, bo do czasu tej firmy sprzedawały wódkę w hurcie. Władza jak nasz Prezydent tylko podpisuje co mu kobiety podrzucą. Od czterech lat zero udanych i rozwijających firmę inwestycji. Kasa rozchodzi się bokiem, sukcesów brak, zamówienia drastycznie spadają, handel również więc mamy równię pochyłą. Koszty utrzymania firmy coraz większe a wpływy do kasy coraz mniejsze. Ekipa rządzaca jedyne co potrafi to zwalniać ludzi. Dzięki temu zaoszczędzono na ochronie itp. „niepotrzebnych” stanowiskach. Zwolnieni cztery lata temu fachowcy od sprzedaży hurtowej zabrali ze sobą klientów, więc sprzedaż zaczęła spadać i spada dalej. Nawet jak się dostaniesz i dostosujesz do pracy w takim cyrku, to nie będziesz pewien jaki jutro będzie miała plan Władza i czy cię nie zwolni, aby poprawić sobie humor. Brak zarządzania, pomysłu, konsekwencji w działaniu, delegowania zadań i rozliczania z nich oraz kar za arogancko popełniane błędy, wręcz działania na niekorzyść firmy a jest usprawiedliwianie przydup@sów. Bałagan i chaos. Tu (usunięte przez administratora) się nie skończył. Tu dalej on trwa.

Danuta z Moniek

"Dom zbudowany na kłamstwie nie oprze się wichurze". Firma budowana na kłamstwach, iluzjach, fałszu, chaosie, układzikach i populizmie a nie ciężkiej pracy, nigdy się nie rozwinie a jest tylko kwestią czasu jak upadnie. Więc przyszłość pod tą ekipą zarządzającą rysuje się kiepska.

Ewelka

Ruskie żądzą !!! Jeśli jesteś Polakiem i okażesz się lepszym pracownikiem to zrobią z Ciebie pijaka albo złodzieja... Aby się Ciebie pozbyć. Traktowałam ich jak równych sobie. Ale właśnie zmieniłam zdanie... życzę powodzenia "Agnella".

Mirka
@Ewelka

Nie ma takiego narodu jak "Ruskie". Sprecyzuj o jaki naród chodzi, dowiedz się a później pisz.

xxx

Mam pytanie czy moze przyjmuja w Agnelli do pracy prosze o odpowiedz jezeli tak to na jaki czas sa zatrudniani

Poinformowany
@xxx

Tak, przyjmują do pracy na produkcji. Jeżeli chodzi o czas zatrudnienia nie ma ograniczenia, raczej na dłużej niż krócej

jola

czy moze ktos powiedziec czy przyjmuja do pracy na produkcji

@jola

Przyjmują

Zostaw merytoryczną opinię o Agnella - Białystok

• Jak się pracuje w Agnella?

Zobacz opinie na temat firmy Agnella tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnella?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agnella
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Gen. Władysława Andersa 42
    15-113 Białystok