Opinie o Energomontaż Zachód w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energomontaż Zachód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energomontaż Zachód o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż Zachód w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy Energomontaż Zachód organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy Energomontaż Zachód ma ściśle ustalone godziny pracy?

Odp Nowy wpis

Taa jasne .

Robol

Praca w tej firmie to niezbyt dobry temat . Po rozmowie kwalifikacyjnej nic tylko się śmiać , wymagania jak niewiadomo co za najniższą a pracownicy mówią że dyrekcja w monitoringu siedzi i godziny uwala , premie istnieją ale tylko na papierku . Po rozmowie warto pogadać z kimś na boku to się odechciewa .

Sobota
@Robol

Pozabierali soboty i na urlopy wysyłają bo roboty niema . Zakład cienko idzie . Na tak wielki zakład zostało na produkcji niewiele osób . Ogólnie to bieda .

Antek Nowy wpis
@Sobota

To dopiero początek . Majstry już na urlopy wysyłają . A kolejnych robót nie ma .

Jaka umowa obowiązuje w Energomontaż Zachód podczas okresu próbnego?

Jaro

Trzy miesiące . Potem znowu na trzy miesiące a potem znów na trzy miesiące .... bynajmniej Tak ma mistrz produkcji który teraz jest ...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Energomontaż Zachód? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bertro

Zakład mega fajny i bardzo fajny i w ogóle bardzo polecam . Praca tu dostarczy Ci tyle doświadczeń co nigdzie indziej i za wszystkim stojom wysokie zarobki !

Sawald

No to ten , piękny ten karp w tym roku jak w poprzednim roku kawa i herbata od zakładu . Ale przynajmniej coś . Pinindzy ni ma po cukierku i batem .

Rafał Godka

Witam . Czy ta firma Jest dobrą firmą do zatrudnienia się ? Zmieniam pracę bo w Prusicach kicha i zastanawiam się nad tą firmą .

Jokj
@Rafał Godka

No jak lubisz nutkę braku pieniędzy w połączeniu ze smakiem kup se sam narzędzia .

Lucek

Jednemu mistrzowi podziękowali , drugiego nie ma od dawna a trzeci sam odejdzie raz że siedzi po dwie zmiany na raz a dwa jest młody i znajdzie szybko robotę. Szef produkcji załamuje ręce bo nic nie może . I tak ta firma szanuje ludzi którzy jeszcze coś chcą .

Serobek

Ogólnie firma jest bardzo niegodna polecenia do pracy . Ciężkie stalowe konstrukcje plecy wysiadają w prędkości światła narzędzia najlepiej weź z domu . Najniższa krajowa młodych na palcach jednej ręki policzysz . Naprawdę zastanów się czy koniecznie chcesz tam pracować .

Zdenio
@Serobek

Niestety taka prawda .

Czy firma Energomontaż Zachód w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Edek

Taaa pewnie i podaje colę z lodem

Tomasz

Przestaliście zamieszczać swoje opinie o pracy i zastanawiam się co jest powodem?

Maszto
@Tomasz

Dobrej firmy się nie neguje !

Bibek
@Tomasz

5 osób w 1 dzień odeszło coś jeszcze trzeba pisać ?

Nie ruski

Energomintaz żmigród to masakra. Przepompowuja (usunięte przez administratora) do deszczowki żeby nie płacić za ścieki wypłaty to masakra najniższa krajowa. Zatrudniają coraz więcej ruskich kierownik zatrudnił swojego kolegę jako majstra. Zero szacunku do pracownika.(usunięte przez administratora)

podwykonawca

(usunięte przez administratora)nie płacom w terminie podwykonawcom obecnie Remak jak był energomontaż to było wszystko ok

@podwykonawca

Czy problemy z płatnością zostały rozwiązane? Jak według Ciebie wygląda aktualna sytuacja w firmie? Jako podwykonawca jaką umowę zawierasz z firmą? Napisz więcej jak wygląda wasza współpraca? Firma na swojej stronie http://www.energomontaz-zachod.pl/kariera/ szuka osób na stanowiska brygadzista, specjalista do spraw technologicznych, monter, tokarz i inne. Jeśli zdecydujecie się na rozmowę rekrutacyjną napiszcie jak ona przebiegała.

Nicky
@podwykonawca

Jak był Remak to wszystko było płacone na czas, po połączeniu z Energomontażem pojawiły się problemy z płatnościami, cały zarząd i kadra kierownicza jest z Energomontażu,tak więc mimo że Remak kupił Ezw to oni mają władzę

@Nicky

Pracujesz w Energomontażu czy też jesteś podwykonawcą? Dopytuję, bo jestem ciekawa, czy wynagrodzenia dla pracowników są na czas. I przede wszystkim, czy wszystko jest rozliczane prawidłowo.

Janek

@Prezes co masz na myśli piszą "kicha z płatnościami", chodzi o nieterminowość czy o niesatysfakcjonujące płace? Możesz trochę rozwinąć temat pracy w tej firmie?

Prezes

Ogólnie nie polecam firma typu dawnego pegeeru i kicha ż płatnościami

Patrycja

@Gutek, czy mógłbyś napisać więcej informacji na temat firmy? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje między współpracownikami? Czy jesteś z nich zadowolony? Pracodawca przewiduje bonusy do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Gutek

Chyba jednak przesadzacie z tym oskarżaniem firmy!!

Patrycja

@anonymous, na forum nie używamy nazwisk osób trzecich. Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracowałeś w Energomontaż Zachód. Jak długo byłeś związany z firmą? Co mógłbyś powiedzieć o niej jako o pracodawcy? Na swojej stronie internetowej firma ma aktualnie trzy oferty pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: http://www.energomontaz-zachod.pl/kariera/ . Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na któreś ze stanowisk?

Czy Pan Smolarek jeszcze pracuje w tej firmie mam nadzieję że nie bo to człowiek nie jest do współpracy ma emeryturę niech siedzi w domu i da szansę młodszym od siebie, ????

;)

Panowie Prezesi i Dyrektorzy EZW może należała by się wreszcie jakaś świąteczna premia pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż Zachód - Wrocław

• Jak się pracuje w Energomontaż Zachód?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż Zachód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż Zachód?

Energomontaż Zachód