Opinie o Energomontaż Zachód w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energomontaż Zachód. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energomontaż Zachód o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energomontaż Zachód w Wrocław

Źle się dzieje w firmie nikt nic nie mówi jaka jest kondycja firmy po cichu obcinaja premie nie ma pracy na miejscu i wprowadzają fikcyjne oszczędności nie kupując towaru może jakas persona wytlumaczy co jest, czy juz mamy szukać pracy???

Monter ez

I po premi można się napić za to nie karają

@Monter ez

Ciekawe kaj pudom wazony ,jak to jebnie przeca te (usunięte przez administratora) nic nie umią.

olo
@ja

A co to za wazony ?

p588

Po nowym roku kopalnie zwolną 10 000 górników i o robotę będzie ciężko.

Pytanie za stówę dlaczego inne firmy np ZRE , mają roboty na terenie Śląska,eksporty zagraniczne. A EZW ma gdzieś roboty na miejscu bo podobno im się nie opłaca ,wolą ludzi wysłać w delegacja w Polskę. Po nowym roku firma się zdziwi jak im ludzie zaczną uciekać.

emeryt
@ja

Emeryt z 40 letnim stażem wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Energomontaż Zachód? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Co jest z delegacjami i dojazdami

Fan
@Piotr

Podobno nie wypłaca i nadgodziny tez ma nie być płaconych tylko do wybrania

@Fan

Witam delegacje i dojazdy wypłacono, a jak chcą nadgodziny dawać do wybrania to niech se sami robią.

P p

Podobno zwolnili marka nareszcie, każdego chciał zwalniać to przyszła na "tego" pora

@P p

Major powiedzioł że firma się kończy,

Sianecki

No jeśli brygadziści są do przeżycia to ja bym nie robił chyba jakiegoś wielkiego zamieszania, jak jest dobrze to dobrze

Potwór

Praca nie jest zła są brygadziści ok są lepsi i są tacy za których firma przepłaca słyszałem jak jednemu kierownicy dali zadanie a on powiedział że niezna się na rysunku co on tam w ogóle robi porażka podobno nadaje się tylko do "młota" i jakaś klątwa nad nim wisi. Kierownicy też ok poza jednym co godziny kradnie

Roltf

Szkoda że nie ma kogoś z jajam co by te wazony do roboty pogonił :) A co do wypłaty to była 9-tego :P

Czemu ta durna firma nigdy nie płaci wypłaty na czas

zwykly ja

Jak by to byla dobra firma to by się chcialo jutro isc do roboty

CBŚ

jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej ,no chyba ze sie mylę

Antek
@CBŚ

Tak twierdzą tylko optymiści ale rzadko maja racje

TAKI TAM

Powiem to tak w każdej firmie jest lepiej gdzie nas nie ma .To ja wazon

przyszly "wazon"

BOLO dobrze napisoł trza by mu poloć!!! oczywiscie po robocie, Wartosc firmy stanowi sprawdzona zgrana załoga ,na łapancach dlugo nie pociagną, chyba sie do wos przyjma.

Franek

Tak mówił kiedyś Wcisło w byłym E.P. a teraz trzyma swoich i się nie mądrzy

Zefel

Chętnie zatrudnię monterów z byłego E.P. na umowę zlecenie

to ja

jak sie nikt nie zwalnia ostatnio 4 spawaczy dalo wypowiedzenia a i monterzy cos sie buntuja w Katowicach mysla ze wszystko jest cacy, żadnemu sie nie chce przyjechac na budowa i pogadac z ludzmi wola pierdziec w stolki i udawac ZE WSZYSTKO JEST DOBRZE

lol

Gafa Fajnie sobie przysłodziłeś hehe masakra

W qurw

Ale poje..... Firma (usunięte przez administratora) traktują ludzi gnoj a nie firma trzeba szukać roboty

gafa

a co sądzicie o tym nowych mistrzu ? Ludzie podobno go chwalą ..... Dużo zmienił podobno .... Kupił nową maszynę a to naprawdę szacun dla niego ... On podobno patrzy świeżym okiem i potrafi rozmawiać z ludźmi .

Zostaw merytoryczną opinię o Energomontaż Zachód - Wrocław

• Jak się pracuje w Energomontaż Zachód?

Zobacz opinie na temat firmy Energomontaż Zachód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energomontaż Zachód?

Energomontaż Zachód