Opinie o ENERGOINSTAL S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ENERGOINSTAL S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ENERGOINSTAL S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOINSTAL S.A. w Katowice

Hej, dosłownie dwa dni temu pojawiła się oferta (usunięte przez administratora) dla Pracownika Laboratorium Badań niszczących i nieniszczących. Ktoś pisał, ze firma ledwo dyszy, ale z tego co widzę proponują umowę o prace, możliwość awansu:) Zarobków nie zdradzili, ale ponoć mają być adekwatne do osiągnięć, czyli zakładam ze do doświadczenia. Dajcie znać, czy to prawda czy mają jakieś swoje sztywne widełki, z którymi nie da się negocjować.

Tomek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Hej, czy to prawda, że szukają nowych pracowników w związku z otrzymanym dużym zleceniem na generalne wykonawstwo?

Patka Nowy wpis

Chciałabym się zatrudnić do tej firmy na stanowisko instruktora badań naukowych. Niestety, nie widzę żadnego aktualnego ogłoszenia. Myślicie, że jest sens wysłania CV na zaś? Poza tym, chciałabym wiedzieć, ile zarabia się na takim stanowisku. W 2016 roku pisaliście, że na pewno na takim wakacie zarabia się na pewno około 3000 złotych. A teraz? Wiecie? Dajcie znać.

Lolek Nowy wpis

Agonia czy żyją jeszcze? Jeśli żyją to jak długo, jakie są perspektywy?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ENERGOINSTAL S.A.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik Laboratorium Badań niszczących i nieniszczących powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Nikoś

Cześć. Na oficjalnej stronie widnieje wolne stanowisko na inspektora badań materiałowych. Rozważałem wysyłać cv, bo spełniam wymagania w ogloszeniu ale tak przeczytałem, że narzekacie na słabe wynagrodzenie. Dalej to podtrzymujecie, że słabo płacą? Bo co do tego ogłoszenia to obiecują, że wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć. Tylko nie wiem jakie widełki tu są możliwe? I nic o rodzaju umowy nie napisali. Wiecie, czy umowa o pracę normalnie?

Romek

Bardzo slabe zarobki.Firma ledwo dyszy.Na exporcie zostalo 17 ludzi.To juz poczatek końca....................

@Romek

Niedobrze. Czemu aż takie kłopoty? Chodzi o finanse? I co się stało z innymi pracownikami? Zwolnili ich?

@Piotr

Raczej.

Jacek

To wszystko jest nieprawda.AGONIA>Nawet Ruski uciekl do holendra.

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć aktualne oferty pracy. Poszukiwani są kandydaci na stanowiska: Kierownik Montażu oraz Pracownik laboratorium do wykonywania badań nieniszczących. Ktoś z Was jest zatrudniony, w którymś z tych działów? Co warto wiedzieć o pracy w ENERGOINSTAL S.A. w tym właśnie charakterze?

edf

ciekaw jestem jak wyglada praca jako kierownik tam u nich w firmie bo wiem ze w Katowicach poszukuja teraz trzeba znac pracowanie programów i procedur uruchomienia urządzeń i instalacji technologicznych

kiwi

Pewnie, że zarobki dla takich inspektorów zaczynają się od 3 tysięcy @kizek, a skoro mają jeszcze umowy o pracę, to wcale si nie dziwię, że utrzymują się na swoich stanowiskach.

kizek

nokal, bez przesady tutaj inspektorzy maja i umowy o prace i zarabiaja zazwyczaj 3 z przodu, chyba, że sobie wynegocjujesz mniej, albo masz mniej jak 2 lata doświadczenia.

albanczyk

@nokal no co Ty, na stanowisku inspektora gdzie musisz mieć doświadczenie co najmniej 2 lata i odpowiednie uprawnienia to się zarabia dużo więcej. Zauważ jaka odpowiedzialność na Tobie ciąży

rtgyh

no to uwazam ze zarobki(2,5 tys) sa calkiem spore, jezeli jest tak jak piszesz, mam nadzieje ze sie do Ciebie odzewa bo wiem ze atmosfera tam panuje dobra

nokal

rob, najwięcej w sumie to mozna się dowiedzieć z rozomowy rekrutacyjnej. Ja czekam na odzew z ich strony i nie będę się wstydził zadać tego pytania. Podobno u nich nie zarabia się mniej jak 2,5 tyś do ręki.

Gajni

Przynajmniej jako spawacz w tej firmie można ładnie zarobić. Z tego co wiem to są oni dobrze traktowani i tak na prawdę chyba nie ma na co narzekać w tej firmie.

rob
@Gajni

spokojnie zawsze coś się znajdzie. Mnie jednak interesuje jakie warunki mają inspektorzy w biurze zapewnienia jakości, bo znajomy miał zamiar tam aplikować

MEntor

AE nergoinstal to ceniony na swiatowych rynkach producent kotlow energetycznych ktory swój sukces zawdzięcza wysoko wykwalifikowanej kadrze ppoczawszy od monterow i spawaczy a konczac na inzynierach. Dzięki wspanialemu zarządzaniu firma z sukcesami realizuje generalne wykonastwo na kolejnych niezwykle ważnych projektach emergetycznych. Wplyw firmy jest wiodacy w rozwoju energetyki swiatowej. Nowatorskie rozwiazania wiazace się z niezwykłymi w szczegolach rozwiazaniach wysoce wykfalifikowanej kadry inzynierskiej prowadza nasz kraj do sukcesu na rynourynku miedzynarodowym.

olikja

Wszedzie pracować trzeba, a ENERGOINSTAL SA to jeden z największych producentów kotłów energetycznych w Polsce, znany i ceniony partner na rynku krajowym i zagranicznym. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza stałemu unowocześnianiu technologii wytwarzania oraz elastycznemu reagowaniu na zmieniające się oczekiwania rynku więc na sukcesy trzeba zapracować

bogdan tokarz piechowce

dawajcie podwyzke zlodzieje instalowskie . michal jaroslaw jak by nie tatus wasz to byscie chodzili po smietnikach teraz. byzmeseni zasrane.

kilos
@bogdan tokarz piechowce

Na produkcji to naprawdę Wam dali w kość skoro takie komentarze się pojawiają... A wypowiadają się osoby które tam faktycznie pracują czy po prostu szukają przerw wszędzie? A jak wygląda sytuacja w biurach? Tam też ciężcy kierownicy? CHodzi mi raczej o dział sprzedaży / przedstawiciel handlowy. Jakie wynagrodzenie można dostać?

rob
@kilos

wiadomo , że każdy kto może ten stara się wykorzystać każdą chwilę na wytchnienie. Przecież to dosyć normalne. Nie znaczy to jednak , że ludzie w Energoisntalu nie pracują i nie należą im się pieniądze za wykonaną przecież dobrze robotę . Moim zdaniem w tej firmie w tym momencie wiele jest jeszcze do poprawienia

anon

Tragedia i (usunięte przez administratora) normy tak wygórowane ze nawet jakbyś nie wiem jak się starał nie wykonasz jej za nie wykonanie normy odpisują godziny za styka który przechodzi rentgen ale im się nie podoba po wizycie endoskopem (ludziom którzy widzieli spawy tylko w książkach) odpisują godziny lub 38zł od wypłaty przerwa w czasie pracy 10h 15min z zegarkiem w ręku lista obecności na koniec dnia 17:05 i jeszcze ped... kierownik się śmieje ludziom w twarz że przeciąga trzymają się niesamowicie kodeksu pracy ale jest wyjątek uwaga soboty obowiązkowe i nie może być inaczej krótko nie wybieraj się tam jeśli to rozważasz zero szacunku maksymalnie z Ciebie wycisnąć a na koniec najlepiej żeby ich w d.... pocałować

heniu

Podwyzki tylko dla spawaczy nadgodziny tylko dla spawaczy,mleko tez tylko dla nich a reszte traktuje sie jak niepotrzebne smiecie !

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOINSTAL S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w ENERGOINSTAL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOINSTAL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOINSTAL S.A.?

ENERGOINSTAL S.A.
1.9/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Al. Roździeńskiego 188 lok. D
    40-203 Katowice