Opinie o Aroma Trend Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aroma Trend Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Aroma Trend Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aroma Trend Sp. z o.o. w Toruń

Ewamaj Nowy wpis

Witam , Ja pracowałam u Pana Piotra Draniaka prawie 10 lat. Piszę o firmie, ktora miesci sie w Ozarowie.Bardzo dużo zawdzięczam Panu Piotrowi. Bardzo dziękuję za wszystkie te lata, w których było i dobrze i gorzej .ale pokażcie mi firmę idealną.nauczyłam się bardzo dużo, co procentuje dalej w moim życiu zawodowym.nie żałuję ani 1 dnia z tych 10 lat .PANIE PIOTRZE DZIĘKUJĘ ????! Życzę Panu i Firmie wszystkiego dobrego.Ewa z działu logistyki????

Tak właśnie Nowy wpis

Po 1 Aroma Trend nie jest w Toruniu, tylko w Ożarowie i to pod tym Ożarowskim powinny znaleźć się wszystkie komentarze. Po 2 Słyszałam różne opinie, te złe tez się pojawiały ale czy są firmy idealne? Czy znacie firmę, w której nikt nie narzeka? Były dla mnie jakies zasady niezrozumiałe, ale wiedziałam, że jeśli chce pracować, rozwijać się - musze się dostosować. Chociażby nauczyć się punktualności, być rozliczana z błędów ale czy nie na tym polega praca i życie? Niektórzy narzekali na zarobki, umowy...a może nie potrafili dać z siebie wiele i zawalczyć o to? Nie wiem, bo też nie rozumiem, dlaczego dla każdego warunki są inne i od czego to zależy. Ja akurat byłam zadowolona z warunków zatrudnienia, z atmosfery, z dobrej lokalizacji firmy. Prawda jest taka, że wiele też zależy od kierownictwa - ja trafilam dobrze. Trafiłam na osobę, która potrafiła zarządzać ludźmi i robiła wszystko, żeby jej podwładni wyciągnęli od niej jak najwięcej. Chciała dzielić się swoją wiedzą i uczyć, uczyć, uczyć. Pracowałam w wielu firmach i z każdej chciałam uciec a to jest jedyna, w której ani przez chwilę nie przeszło mi to przez myśl. To teraz czas na narzekanie: Lepszy socjal, jakieś premie i firma była by jeszcze bliżej ideału

logon Nowy wpis

Tak jak wyżej pełna kulturka na pierwszy rzut oka ale to taka zasłona dymna ;) obiecują dużo ale jak przyjdzie co do czego to i tak tego nie dostaniesz obiecanego (kasa, umowa) bo Właściciel kupuje sobie któryś kolejny badziewny samochód po tym jak mówi, iż firma jest w totalnej dziurze finansowej. Od strony właściciela nie usłyszysz dziękuje :) Ahhh można by dużo pisać. Pozdr

melon Nowy wpis

wiesz @eko może działają w takim terenie że te zarobki uważają za wystarczające.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jakiś czas temu byłem na rozmowie, faktycznie pełna kultura itd...oczekują od pracownika dosłownie wszystkiego ale raczej za darmo żeby pracować, i na koniec oddzwaniamy do wszystkich bez względu na deziluzję, ciesze się, że tam nie zacząłem pracować...

kenbarbi

Witam, oj nic sie nie poprawiło, roztacza wizje poważnej firmy a jak przychodzisz dziadostwo totalne,zenada na wszystkim oszczędzają, nie dajcie sie zwieść pozorom wyższej kultury, możesz się wyrwac z Pruszkowa ale proszków nigdy nie wyjdzie z ciebie.powodzenia biedakom tam zatrudnionym

Tak się składa, że jestem właścicielem tej firmy i bardzo uprzejmie proszę osobę, która wyraziła powyższą opinię o ujawnienie swojej tożsamości. W innym przypadku nie dana mi będzie szansa podziękowania jej za ciężką pracę włożoną w budowę mojej firmy, a być może nawet przeproszenia jej za krzywdy jakie doznała.

kasjusz

totalna masakra! Brak szacunku dla pracownika - wszyscy to darmozjady, własciciel uwaza, ze pracownicy powinny pracowac za "[usunięte przez moderatora]" - bo dziekuje sie tam nie uslyszy. Pensje wyplacane z opoxniniem albo wcale, wrzaski, wyzwiska. Bagno i najprostsza droga do ciezkiej nerwicy!

pretendent
@kasjusz

prosze o informację czy chodzi o AROMA TREND z siedzibą w Ożarowie ? I na jakim stanowisku ( lub a jakim dziale ) pracowałeś ? Dziękuję z góry za szybką odpowiedź .

Zostaw merytoryczną opinię o Aroma Trend Sp. z o.o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aroma Trend Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aroma Trend Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aroma Trend Sp. z o.o.