Opinie o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Witam Jakie sa zarobki na zgrzewarkach na czysto ?

były niewolnik
@Adam

słabe za taką ciężką prace.

Czacha

Witam byłem w stanleyu na spotkaniu rekrutacyjnym w kwietniu Pan Sławomir spoko koleś,potrułem mu troche " (usunięte przez administratora) quot; i już byłem na rozmowie ze starszą panią w okularach,już miałem być przyjęty,wtedy zaproponowała mi ona zejście w goglach i nausznikach na hale...po 10minutach uciekłem stamtąd! Tam jest jak w ulu! gorąc jak szlag,potężny hałas,(gdzie BHP!) drgania i robole dymający na akord w zawrotnym tempie ze strachem w oczach! ludzie! tego nie da się opisać jakiś koszmar..no i oczywiście tzw"mistrz"jednej ze zmian..młody szczur koło 40 lat szczupły niewysoki lekko zarośnięty próbował być konkretny ale nie zrobił na mnie żadnego wrażenia..bardziej śmiać mi się chciało praca dla ludzi mających nóż na gardle,totalnych desperatów,i ludzi z wiosek pobliskich.. stawka żadna rewelacja 3100brutto znajdziesz też we wrocławiu tylko trzeba się dobrze rozejrzeć uwierzcie mi! ogólnie nie polecam nikomu absolutnie..moja ocena(obiektywnie) 3/10

Obecny pracownik

Ten "Pączki Day" przeszedł do historii. Dyrektor potocznie zwany "stary" stwierdził że nie warto celebrować takich małych sukcesów bo nikt na to nie zasługuje. Cały czas szukają kogoś do roboty. Bo ludzie przyjdą, popracują tydzień i uciekają. ODRADZAM!!!!!!!!

AL
@Obecny pracownik

to Ty? "Czacha - 2015-04-23 15:55:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3) Siem mam pytanie do kolegi wyżej. Jakie tam są normy,czy jest zapierdol kosmiczny czy jest frajerstwo sprzedajne na hali itp?" cóż za zmiana słownictwa :) widać że pracujesz nad sobą, tylko pogratulować

robol
@Obecny pracownik

mylisz się, za wypruwanie sobie żył średnio raz na 3 miesiące dostajemy pączka i puszkę coli. mój zakład taki piękny...

czytelnik

Sorry, ale doczytaj ogłoszenie - napisali nawet "wytłuszczoną " czcionką. Powodzenia.

Inżynier Elektryk

Na początek dokumenty do wypełnienia (wykształcenie , doświadczenie itp.), potem z 4 testy jeden z wiedzy technicznej (rodzaje gwintów, dokładność suwmiarki,), test z fizyki obciążniki na linkach, przekładnie. Testy psychologiczne, gdzie się widzisz co wolisz robic siedzieć/chodzić w pracy. Test inteligencji 2 obrazki dobież 3. Ogólnie zajęło mi to 3 godziny. Następnie za 1 dzień tel. na rozmowę, na rozmowie moc żarówki, różnicówka, zabezpieczenie nadprądowe, ogolnie rzeczy i oczywiście dlaeczego w UR itp. Po pytaniach zostałęm zaproszony na dół do lidera, który mi odpowiedział co to jest UR... Wszystko OK, dostałem skierowanie na badania, badania z 5 godzin ogólne kolejki itp. Teraz najlepsze dzwonie że zrobiłem badania i oni oczywiście oddzwonimy, po 4 godzinach tel. "Sytuacja w firmie się zmieniła, przepraszam do widzenia" Strata czasu, naprawdę nie polecam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Nie polecam nikomu!!! Sam pracuje 2 lata ale i tak zaraz stąd spadam. Jest jak w kołchozie. Ciągłe pytania czemu tak mało kartonów i czemu tak dużo złomu. Nigdy nie ma pochwały, same krytyki. Stoisz źle, naprawiasz maszyny też źle. Zapier**** i nic z tego nie masz. Najwięcej to zarabiają liderzy i pseudo mistrzowie. Chociaż ci drudzy to pewnie podstawówki nie skończyli. Zwykły pracowni się nie liczy, a operatorzy zgrzewarek są najniżej w hierarchii. Latem gorąco i prawie 40 stopni na hali. Park maszynowy to się do muzeum nadaje. A o awansie można zapomnieć.

Czacha

lewyczyprawy
@Czacha

Zastanawiam się co to za slang gimnazjalny czy więzienny, bo to podobne jest.

Maro

Hej. Mam pytanie do osób aktualnie pracujących. Otóż to jakie warunki dostaje początkujący pracownik na produkcji? Szukam pracy i nie interesuje mnie umowa śmieciowa ponieważ nie przelewa mi się. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Miłego dnia!

niewolnik XXI w.
@Maro

Umowe dostaniesz na czas określony jeśli się nadasz,czyli będziesz tyrał i za dużo się nie pytał!O chorobowym też zapomnij!Social jest ok. i wszystko jest też na legalu czyli ile zarobisz tyle masz na pasku.Ale zapier...l jest!!!Atmosfera zryta!!!Pracuje ale nie polecam!!!

majki

witam czy to prawda że was praca jest na 3 miesiące a potem zwalniacie?

++++
@majki

Tak to prawda,jeśli się nie nadajesz to zostajesz zwolniony.Nikt nie będzie trzymał kogoś kto nie wyrabia normy.Ale średnio zdolny manualnie jest w stanie nauczyć się w ciągu miesiąca wyrabiać normę.Jest spora rotacja w firmie,bo nie jest to tak atrakcyjna praca(płacowo)jak to było kilkanaście lat wstecz.

piotr
@++++

Hej pracowałem w tej firmie ponad 5lat. Dosyć ciężka praca, monotonna ale jakoś można temu podołać. A czemu odszedłem? Po pierwsze brak umowy na czas nieokreślony. Miałem 4 umowy na czas określony Po drugie brak podwyżek. Często nowi pracownicy mieli podobną stawkę a i czasem nawet wyższą od tych pracujących kilka lat Po trzecie brak awansu.5,5 roku pracy na jednej maszynie, a do tego odszedłem.

były niewolnik

Ta firma to ścierwo. Kadra zarządzająca to zbitek niedouczonych chanów którzy po ukończeniu zasadniczej szkoły zawodowej w wyniku predyspozycji do upodlania ludzi zostali namaszczenia do tego zadania. Z wdzięcznością powierzone im zadanie realizują, ku uciesze swoim chorym fantazjom. Ludzie zaszczuci przeważnie z okolicznych podwrocławskich wioch. Dla których oranie w stanleyu niewiele się różni od tej samej czynności w polu. Biedaki. Ten obóz naprawdę potrafi zabić w człowieku ambicję i chęć do życia tworząc bezrozumne roboty dla których liczy się poklepanie po plecach przed ich panów.

@były niewolnik

A mamusi się już poskarżyłeś nieboraku!!!

xxx

Witam pracowników tej firmy:) Mam pytanie! Zaproponowali mi pracę w waszej firmie,okres próbny 2000 później 2300.Czy jest szansa na jaką premię czy to wszystko na co mogę liczyć w tej firmie? Jak jest z urlopami? no wiecie lipiec/sierpień jest szansa czy mam zapomnieć o gorących wakacjach?:) Jaka jest atmosfera,jacy są ludzie i czy ogólnie spróbować czy szukać dalej?:) Proszę o odp:) Pozdrawiam!

rusek
@xxx

Nie nie nie nie polecam daj spokój i zapomnij o tym temacie nie nie nie polecam

Koloko
@rusek

Nieborakiem to jesteś ty że tam tyrasz za psie pieniądze. Rozumiem że nie wszyscy posiadają jakiekolwiek kwalifikacje i są skazani na orkę w tym kołchazie. Ale zawsze można się rozwinąć i wyrwać z tego syfu jak ja np. to zrobiłem i teraz mam dobrą pracę za dobre pieniądze, a ty jesteś zwykłym leniem skoro nadal tam zapierniczasz biedaku. Do byłych robili nie chwalcie się w CV ze tam tyraliście bo pracodawcy znają ten kołchoz i nie chcą zatrudniać ludzi fizycznie i psychicznie upodlonych.

lewyczyprawy
@Koloko

Na kasie w biedrze się tak rozfinełeś?

cieńboga

Ta firma prowadzi niezrozumianą politykę kadrowo-płacową: - zwalniają doświadczonych pracowników, - podnoszą stawki startowe aby zachęcić młodych do poziomu doświadczonych wieloletnich pracowników którzy odchodzą bo nie mogli się doczekać prawdziwej podwyżki płac i na dzień dzisiejszy młody po okresie próbnym ma stawkę operatora czy ustawiacza z 10 letnim stażem W efekcie brakuje ludzi więc jak przychodzi nawał to nadgodziny i dodatkowe obowiązki za tych których nie ma.

Szukam pracy na stanowisko ustawiacz maszyn,mam doświadczenie,kwalifikacje,znam się na produkcji,na maszynach. Mam doświadczenie jako ustawiacz maszyn 9 lat. Jakie są u was zarobki na ustawiacza maszyn. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz.

Samo zycie

Jak większość odradzam, na starcie zrezygnowałem. Koleś od rekrutacji to niespełniony faszysta który dorwał się do władzy. Od razu widać że praca będzie jak w obozie ani słowa od siebie wzrok na buty i zasuw. Omijać szerokim łukiem ludzi szukających pracy w przyjaznej atmosferze.

Mam pytanie ile zarabia ustawiacz maszyn

Piter89

Witam chciałem zapytać jak wyglada rekrutacja i jak jest z awansami

lu

Mam pytanie czy wszyscy na produkcji pracują na 3 zmiany i czemu tak pracujecie ?

@lu

tak wszyscy pracują na trzy zmiany, bo lubimy? :)

Brygadzista
@al

Witam. Szukam pracy jako brygadzista. Ile u was zarabiają brygadziści? Jest szansa w ogóle załapać się na to stanowisko ze względu na wiedzę i umiejętności czy tylko przydupasssy? Mam 10 doświadczenie w pracy na produkcji. Macie jakiś namiar na kogoś z HR z kim można o tym pogadać? Za odpowiedź serdecznie dziękuję.

@Brygadzista

brygadzista czyli lider procesu? znasz się na produkcji gwoździ, przyjdź pogadaj zaskocz

vvv

Pierwsza umowa 2000 netto na 3 miesiące,druga po 3 miesiącach 2300 netto.

mysza

Ta pani z rekrutacji jest smieszna czy ja musze wiedzoec ze ktos z rodziny tam mojej bliskiej pracowal pare lat temu i zadzwonula do mnie jak juz skierowanie.dostalam ze nie przyjmie mnie do pracy bonie powiedzialam ze moja rodzina tam bliska pravowala czy ja mam taki obowiazek to wiedziec polewka

@mysza

bliska rodzina czyli co? brat, siostra, rodzice? o wybacz ale chyba powinnaś wiedzieć. zostałaś nieprzyjęta nie dlatego że ktoś z twojej rodziny kiedyś tam pracował ale dlatego że kłamałaś. dziwna polityka kadrowa? w tej firmie to standard

....
@al

>>> dziwna polityka kadrowa? w tej firmie to standard Co za patologia. To zdecydowanie nie jest normalne, w innych firmach takie cyrki nie mają miejsca. A rodzina nie musi sie spowiadac z tego gdzie pracuje.

lol

odradzam prace w stanley atmosfera zla wszyscy smurni i przemeczeni halas niesamowity jeszcze pare godzin po skonczonej pracy mimo ochronnikow sluchu dudni ci cos w glowie i zarobki marne 1500 netto pracownik produkcji to nie rewelka dno i tyle nie polecam szczerze odradzam

@lol

Gdyby dziś ktoś zaoferował mi takie pieniądze dostał by z liścia.

masz przeterminowane info. obecna stawka to 3100 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.

Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o.