Opinie o For Nature Solutions Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie For Nature Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie For Nature Solutions Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów opałowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For Nature Solutions Sp. z o.o. w Toruń

Tak sobie myślę, czy nie wysłać cv tutaj na stanowisko Specjalistka ds. zakupów surowca drzewnego. No ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Na liście wymagań na pierwszym miejscu jest wymagana znajomość branży drzewnej. No i ja akurat tego punktu nie spełniam, czy jak spełniam resztę, to i tak mam szansę?

Kibic

To jest spółka Terminskich..... zakłócają spokój w Łysomicach. Ręką rękę myje!

@Kibic

Czym ci tak zakłócają spokój? Za głośno idzie produkcja? Jak znasz dobrze firmę to powiedz jakie są teraz warunki bo jak dobre to może bym się przyjął.

Tabaluga.byd
@Marek

Dawaj śmiało robię tam prawie 2 lata i nie mam zamiaru zmieniać

Tabaliga.byd
@Kibic

Ciekawe skąd masz takie informacje. Negatywne opinie wystawiają byli pracownicy albo tępaki którzy nie rozumieją różnych cyklów produkcji????

@Tabaliga.byd

Skoro byli to o co mogliby mieć tak naprawdę żal do firmy?

kandydant
@Tabaliga.byd

Na czym polega praca, ciezko jest? mila atmosfera itp? jestes w stanie opisac?

@kandydant

Nad atmosferą szczerze sama zaczynam się zastanawiać skoro byli pracownicy prawdopodobnie takie rzeczy wypisują. Ciekawe czy słusznie?

kandydant
@Bożena

Dlatego chcialbym znac zdanie aktualnego pracownika

@kandydant

Ano jasne tylko pytanie czemu żaden nie chce się nim z nami podzielić? :/ Cicha sugestia? W sumie to jaką decyzję podjąłeś, bo jednak pół miesiąca to minęło już

Marcin Nowy wpis
@Bożena

Wiele ludzi różne rzeczy piszą jedni prawdę bo mają jakiś żal o kasę itp.rzeczy inni piszą jak naprawdę jest jak się nie spróbuję człowiek się nie przekona na aplikuje co ma być to będzie jak będzie źle szukam dalej i tyle w temacie.Sa firmy w Toruniu dzie pies z kulawą łapa nie chce iść gdzie cię zatrudnia na 3 dni i do widzenia bo im twój wygląd się nie spodoba ...Nie będą patrzeć na to że chcesz pracować i wykonujesz swoje obowiązki pracownicze ... Pracowałem 6 miesięcy jako monter w Onde w fotowoltaice ciągle delegacje nanisza krajowa praca po 10-12 godzin na fermach po 30 -50 h w szczerym polu temp.nie raz sięgała w słońcu 50stC praca ciężka bo moduły ważą po ok.30kg więc montować nie raz trzeba na wysokość 6m wszystko ręcznie podawać więc nie wiem w czym wy narzekacie jak chcecie dam namiar do HR ONDE I zapraszam tam w delegacje.Jak napisałem praca 10-12 godzin płacą tylko za 8 te 2-4 to za free więc nie liczcie ze w takiej firmie zarobi się 10 tys na rękę. Mało tego to sami Ukraińcy jeden muzumanin całą kadra kierownicza to Ukraińcy brygadzisci UA kierownicy UA liderzy UA na domku hotelu Ukraina a człowiek sam jeden jako polak.Od najgorszej roboty polak bo swojego rodaka nie da bo ma polskiego (usunięte przez administratora) .. Żeby polak w ładnym kraju był traktowany jak śmieć i to przez Polską firmę ONDE TAM DOPIERO (usunięte przez administratora) W HRpowiedza co innego a na miejscu okazuje się co innego prawdziwa zeczywistosc

Halina Nowy wpis

Firma wystawiła ofertę jako pilną dla stanowiska pracownika produkcji. UoP jest w pełnym wymiarze godzin, więc to to czego szukam. Wiecie natomiast jakie wynagrodzenie wychodzi na początek współpracy? Jakich w ogóle kwot się spodziewać ?

W For Nature Solutions Sp. z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Pracownik Produkcji. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Marianello

Najlepiej nie mieć rozmowy rekrutacyjnej z Mateuszem, ponieważ kłamie w żywe oczy. Obiecuje złote góry, następnie wszystkiego się wypiera. Ustala kwotę wynagrodzenia, później okazuje się, że jest znacznie niższa.

Julia
@Marianello

Możesz zdradzić jak duże to były rozbieżności w wynagrodzeniu? Jeszcze coś się nie zgadzało? Finalnie podpisałeś umowę? Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację?

@Julia

Rozbieżności były rzędu 500 zł brutto. Zmieniło się również stanowisko i obowiązki.

Maria
@Marianello

I to o podstawę chodziło faktycznie? Bo czasem pracodawcy to od razu maksimum premii podają, a potem się okazuje, że ona nie jest taka pewna, ale nie wiem jak tutaj. Obiecał premie jakieś w ogóle?

@Maria

Ja jestem po rozmowie, zostałem zatrudniony to co ustaliłem na umowie mam, nastepny plus ze odrazu masz umowę o prace a nie śmieszne zleceniowki, atmosfera w pracy Ok ludzie mili pomocni. Narzędzia do pracy tez dostałem. Tak ze śmiało polecam.

Danuta
@Seba

A umowę na jaki czas podpisałeś i jak to będzie wyglądało z kolejnymi umowami, druga już może być na czas nieokreślony? Super się czyta jak ktoś jest tak zadowolony ze swojej pracy. Pochwalisz się zarobkami jakie ustaliliście i wysokość premii?

@Danuta

Póki co umowa na 3 mc co do zarobków to prywatna sprawa. Ale to co chciałem póki co mam???? sprzęt narzędzia do pracy tez

Krzysztof
@Seba

Skoro zdecydowałeś się zabrać głos na publicznym forum, to chyba możesz podać kwotę zarobków? A druga kwestia, to kiedy tu dają umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Krzysztof

A czy ktoś pisał o umowie na czas nie określony ? Póki co mam na trzy miesiące???? i nadal uważam ze zarobki to prywatna sprawa. Firma naprawdę godna polecenia, póki co mi się podoba, co będzie dalej czas pokaże. Pozdrawiam i życzę miłego dnia ????

@Seba

Napiszesz jeszcze jak z atmosferą? Na początku jest szansa że zespół pomoże? Fajna ekipa pracuje? Chciałabym też podpytać jak kierownictwo podchodzi do pracowników? Będę wdzięczna jak dasz znać bo przymierzam się do aplikacji

@Ewa

Atmosfera spoko, ludzie są pomocni , młody zespół tak ze śmiało polecam ????

Gośka
@Seba

Chciałabym starać się o pracę ale piszesz o młodym zespole a ja już taka znowu najmłodsza nie jestem. Czy tutaj zwracają uwagę na wiek ( zatrudniają do jakiegoś konkretnego wieku ) czy z przypadku ten zespół po prostu młody? Długo się czeka ogólnie na odpowiedź od nich po aplikacji?

@Gośka

Jest młody zespół, nikt nie patrzy na wiek.

Kalina
@Seba

No a w pracy nie przeszkadza podeszły wiek? Chodzi mi o obowiązki, czy są ciężkie, trzeba dużo stać etc. Bo byłam w takich firmach, gdzie i przed emeryturą osoby sobie dawały radę, ale zdaję sobie sprawę, że tak nie wszędzie jest. Jak ta praca wygląda na produkcji? Szukam czegoś dla taty, zaznaczę.

Pan RYSZARD Nowy wpis
@Gośka

Praca spoko. Zarobki. Nie patrzy się na wiek. Kadra kierownicza na stanowiskach produkcyjnych jest bardzo spoko. Wyszkolą od podstaw. Miła przyjazna atmosfera. Także polecam. Praca dla kobiet i dla mężczyzn.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie For Nature Solutions Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. zakupów surowca drzewnego?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Oceniam pozytywnie pracę w For Nature Solutions Sp. z o.o. Jako pracownik najbardziej cenię sobie dobrą atmosferę w pracy zarówno pomiędzy kolegami w zespole ale również przełożonymi. W For Nature Solutions dobra atmosfera w pracy to podstawa. Pracodawca umożliwia podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia ). Umowa o pracę, opieka medyczna - polecam !!!

Ewela

Szkolenia w całości refunduje pracodawca? Pracownicy podpisują w zamian jakieś lojalki? Jak to wygląda? Fajnie, że jest ubezpieczenie a multisport też się znajdzie?

Marianello

Fajna firma, lecz niestety wyłącznie wizualnie. W firmie na wyższych stanowiskach i nie tylko zatrudnieni są przeważnie znajomi, bądź rodzina właścicieli, lub dyrektorów. Ma to wpływ na atmosferę, oraz na organizację pracy, które nie należą do najlepszych. Niektóre stanowiska obsadzone są takimi dzbanami, że brak słów, ale nie ma to jak funkcja - żona dyrektora. Firma oszczędza na wszystkim jak tylko się da, szczególnie na pracownikach. Ciężko doprosić się nawet o materiały biurowe. Szczerze nie polecam pracy w tej firmie z uwagi na brak organizacji i brak szacunku do pracownika.

@Marianello

w sensie, że jakie te materiały biurowe masz teraz na myśli, chyba kartka i długopis normalnie są dostępne? Ogólnie to na czym praca tutaj polega i co byłoby ewentualnie potrzebne, że niby tego nie dają?

@Bożena

No właśnie taka kartka (papier do drukarki), gumka, kalkulator czy długopis nie są tak powszechnie dostępne. Jeśli już coś dostaniesz po wielu trudach, to jest to najczęściej marnej jakości.

@Marianello

Dziwna sprawa... A co z obowiązkami? Jak konkretnie wyglądają, co się robi?

@Bożena

To oczywiście zależy od stanowiska. Ale jeśli np. chodzi o zakres obowiązków, to na niektórych stanowiskach brakuje takiego dokumentu. W takim przypadku pracownik nie zna swoich kompetencji, czyli wykonywane czynności zależą od "widzimisię" przełożonego.

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę For Nature Solutions sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o For Nature Solutions Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w For Nature Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy For Nature Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w For Nature Solutions Sp. z o.o.?

For Nature Solutions Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • M. Skłodowskiej-Curie 41
    87-100 Toruń
  • NIP: 5842695092 REGON: 220993841 KRS: 0000353497

For Nature Solutions Sp. z o.o.