DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)

Gdynia

Opinie o DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)

asas 2010-01-06 16:56
ma ktos zdanie o tej firmie? placi?
Zbyszek123 2011-04-05 09:59
Płaci i w dodatku terminowo
anonim 2011-05-10 18:46
witam firma krzak zatrudniaja[usunięte przez moderatora] nie placa na czas w ratach zmuszaja do niewolniczej pracy nie placa za nad godziny wymagaja zeby robicz po 12 godzin w upaly nie daja nawet wody rzeczy roboczych tez nie daja
mosty 2013-02-11 15:36
czy ktos zna pana Slawka ktory niby jest tam szefem????
stoczniowiec 2013-09-09 20:02
Jedna z nielicznych firm o ktorych na stoczni wypowiadaja sie dobrze.Placi zawsze na czas I zaliczkuje,ile masz godzin tyle dostajesz.Stawki na poziomie srednim.Problem w tym że jest to firma podwykonawca tak jak 99% na stoczniach wiec o robocie długoterminowej pewnie nie ma mowy.Pozdrawiam
Jaaa 2014-01-13 12:08
Jest lipa
Szlifierz 2014-02-17 01:37
Czy ma ktoś numer do (usunięte przez administratora) ? Potrzebuje Szlifierza wie ktoś ?
anonim 2014-03-02 21:27
Bardzo dobra firma,płacą na czas jak trzeba to pomogą,dają zaliczki.Ogólnie jedna
z lepszych na terenie stoczni.
znam ich 2014-07-15 12:56
Sa dwie firmy DAMOR sp.zo.o i jeste ok a druga firma to jest DAMOR SERVICE to jest sciema ( były Trabzon) pan Sławomir P. i jego pahołki do brania i przewalania kasy
damor 2015-01-05 02:59
omijajcie tą firmę. wyzysk.majstrowie traktują ludzi jak niewolników zero szacunku.
Monter 2015-09-21 17:51
Słąwuś, sam o sobie napisałeś? :)))))))))))))
trym 2015-12-19 10:33
Jeśli chodzi o pieniądze stawki szału nie robią, ale z pieniędzmi zawsze 100% się sprawdza, czasem gdy coś braknie, można sprawę wyjaśnić majstrowie, prezes problemu nie robią, największą wadą są postoje między robotami. Ogólnie plusy i minusy jak w każdej firmie, i nie mylić Damoru sp.zoo z Damorem Servis, dwie różne firmy.
dubel 2016-10-05 16:13
ciekawe, mówisz w zarobkach? to chyba do końca nie wiesz co piszesz, o firmie też same hip hip hurra!!! ciekawe jak wiele tych opini pisze prezesik
gabryś 2016-10-05 22:29
No na pewno sam prezesik @dubel ma czas na wchodzenie tutaj i pisanie opinii :) a odnośnie tych zarobków to średnio ile byś powiedział, że macie?
Stoczniowiec 2017-01-10 09:01
Jedna z nielicznych firm z dobrą atmosferą gdzie możesz popracować jak człowiek.
pracownik 2017-02-23 21:50
witam musze przyznać firma wypłacalna na czas , załoga (pracownicy fizyczni) ogólnie dobra i to wszystko co mogę napisać coś dobrego o tej firmie.za to majstrowie do d.......... a zwłaszcza pan Marcin. K. teraz już pan prezes od siedmiu boleści który na robocie się nie zna, dać mu rysunek to' 'wali karpia'' nie wie o co chodzi. Strasznie irytujący człowiek ,zero szacunku do drugiego człowieka. ŻENADA
Iwona 2017-03-31 14:00
A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DAMOR? Czy firma oferuje możliwości rozwoju?
Zostaw swoją opinię o DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa) - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMOR – teren Stoczni Gdynia S.A. (branża stoczniowa)