EthosEnergy Sp. z o.o.

Opinie o EthosEnergy Sp. z o.o.

Róża Nowy wpis

Witam serdecznie. Wyświetliła mi się dawniejsza oferta pracy na stanowisko Senior Office Assistant’a. jest już wygasła ale zastanowiły mnie w niej dwie rzeczy. Jeśli całość treści była po angielsku czy to oznacza, że z rozmową będzie podobnie? i czy to zlecenie z opisu jest tylko na początku współpracy?

Dzwigowy Nowy wpis

Witam jakie zarobki i warunki pracy dla kontrolera NDT?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Związki

Proszę Państwa jedyne co można w obecnej sytuacji zrobić to stworzyć związki zawodowe dla monterów. Obecny pracodawca robi co chcę o niczym nas nie informując, narusza nasze prawa. Proszę o reakcje na ten post. Zaczniemy działać.????

Iwonka Nowy wpis
@Związki

Kiedyś próbowano założyć związki zawodowe i efekt taki, że człowiek który do tego dążył już nie pracuje. Mądrym rozwiązaniem jest pisać do PIPu regularnie i namiętnie. Dopóki nie będziemy wszyscy stanowić drużyny niczego nie zdziałamy

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EthosEnergy Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Monter Turbin ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Agnieszka

Cześć, pytanie w sprawie pracy z ogłoszenia na referenta działu produkcji. Jakie aktualne zarobki na tym stanowisku, może ktoś się dobrze orientuje? Chociaż widełki by mnie interesowały.

Alicja

Widzę, że piszecie, że kierownictwo kiedyś było po znajomościach i ciężko było się dostać nawet mając umiejętności. Jak to wygląda na ten moment? Zdarzało się też z tego co czytam, że potrafili kogoś zwolnić bez konkretnego powodu. To prawda? W dalszym ciągu tak jest?

Mongorch
@Alicja

Kierowników było trzech. Naj sam pierw był Kaziu Sowa. Możliwe że on był przyjęty po znajomości bo niczego nie ogarniał,poprostu jedno wielkie nieporozumienie.Zwolnili go.Potem nastał Homy.Facet ogarniał warsztat i robotę znał się na niej,był kierownikiem z jajami.Potem Adasiek.Chłopak ambitny,pracowity chciał coś zdziałać ale wyszło jak wyszło z firmą i po kierowniku.Mowią że był po znajomościach od Prezesa Wizjonera.Jak miałeś umiejętnosci i byłes w branży to Cię na pewno przyjęli.Czy potrafili kogoś zwolnić bez powodu? Na ten przykład zwolnili tak Rysia "Pistoleta" i Złotoustego.Czy bez powodu? Zdaje mi się że nie.Na ten moment to już nie ta sama firma.Osobiście odradzam.

Łucja
@Mongorch

Nie ta sama firma czyli jaka? Co się zmieniło,że odradzasz pracę tutaj?

opentany
@Łucja

firma placi (usunięte przez administratora) pieniadze za wyjadzy zagraniczne i stara sie wszstko robic aby jak najwiecej uciac pracownikowi. praktycznie w ciagu roku jest tylko kilka remontow niskopaltnych a reszta to pompowanie jaka to firma jest piekna fajna i superowa. polacy sa obecnie najtansza sila robocza w calej korporacji i sluza jako hindusi to nabijania kabzy biurkowym menagerom i calej drbainie prezesow, dyrektorow. jak ktos chce dobrze zarabiac na wyjazdach zagranicznych to lepiej se poszukac firmy z przejrzystymi warunkami jak FieldC czy Sie. dobrze ze jestem na wypowiedzeniu bo wyjazdy za diete miche to kpina

Jak się pracuje z ludźmi z EthosEnergy Sp. z o.o.?

Kogut

Z ludźmi pracuje się różnie.Cytując klasyka"So tacy i so tacy"

Field Service

Panowie jak robota w serwisie ? Jak zarabki, atmosfera, dla kogo pracują, itp. ? Jakie dodatki macie na wyjazdach zagranicznych ? Pytam, bo dostałem ofertę, beż szczegółów...

Oczko-TFA
@Field Service

Też mam rozmowę i mnie to ciekawi. Wyczytane opinie i rozmowy z byłymi pracownikami jednak nie zachęcają ...

Brother

W firmie kierownictwo po znajomościach, nie ma co liczyć na jakieś umiejętności, nie ma się od kogo uczyć. W finansach więcej siedzą na telefonie do kosmetyczki i biura podróży niż w papierach firmy, a na ludziach to im najmniej zalerzy!

@Brother

Brother zakładam że zostałeś z ethosa zwolniony grupowo i pracujesz już w swej nowej pracy gdzie w końcu zarabiasz tysiące złotych których u nas nie zarabiałeś.Po co bijesz pianę po co wchodzisz na stronę i rozpamiętujesz?Zajmij się swoim nowym życiem zostaw nas w spokoju poradzimy sobie ????

Były
@Brother

Panowie, Żal uzasadniony było dobrze i fajnie. Niestety układy , ukladziki . Ameryka potrafi liczyć. Niestety nie potrafi weryfikować. Układy pozostały , a reszta musi sobie radzić. Mam nadzieję że tak jak Ja , pięknie sobie poradziła. Pozostaje żal i tyle.

Opentany
@Były

Cypis, Wolf, Balon i reszta bandy najlepiej se poradzila i ominela klike oraz wendzone uklady bo wiadomo ze w malej firmie najlepiej sie kieruje i kasuje tak to banda dykrektorow do ucinania ale do odwyzek nikogo juz nie ma

Zwolniono faceta dyscyplinarnie z bardzo długim stażem, bo w godzinach pracy wywiózł swoje prywatne rzeczy do domu. Tomek B. i Marek N. od dawna codziennie spacerują do Marino, na zakupy i śniadanka, tego z góry już nikt nie widzi. Majster fucha od dawna nie zajmuje się pracą tylko swoimi fuchami, tego też nikt nie widzi. Dobrze, że jeszcze kilka dni i mnie tutaj nie będzie.

To zapytaj się tego "BigBrothera" czy wie co wywoził jego tatuś w swoim niebieskim suzuki, kogo i gdzie woził na prywatne fuchy - kiedy hala była budowana -czy wie? Kiedy BigBrother był jeszcze pracownikiem na hali, też był dobrze doceniany przez monterów i kierownictwo, że biedny musiał biegć, sprawdzać kto w kiblu zamula, czy na ławeczce w szatni aby długo nie siedzi. Kruszon zbudował całą elektrykę na hali, wpinał większość maszyn, uruchomił i konserwował suwnice, mobilne obrabiarki w tym BDB. Złoty strzał z tym zwolnieniem normalnie!! Brawo! Co dla firmy zrobił z zabiureczka mongoł,? co zrobił z zabiureczka wawrzon? że zostali dyrektorami?? Odp. Dobre zaplecze do działań wizjonerka i jego sitwy!

Eryk

Fuchy wolno tłuc prywatnie ,a porządnych ludzi zwolnili bo Kierowniczek obrósł w pióra . Folwark zwierzęcy Orwell'a.Są równi i równiejsi.

@Eryk

Możesz rozwinąć temat o prywatnych fuchach? I o kierowniku co obrósł w piórka?

vall

Tomuś B. przyjęty został z polecenia i po znajomości swojego ojca jako monter.. a , że monter z niego jak z koziej pipy trąba to poszedł nosić teczkę za Mongołem.. później został cieciem czyli gościem od niczego i tak zostało do dziś . A ,że tatuś miał (usunięte przez administratora) sprzętu do pozbycia który mu zalegał w firmie to za aprobatą prezes finansowej ( ZAKUP BEZ PRZETARGU ) pozakładał blokady na drzwiach żeby się wykazać bo nic sobą nie prezentuje chyba , że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzi pozwalniali a taki tuman trzyma się dobrze i ciągle siedzi na monitoringu i podpieprza wszystkich żeby nie wylali go na pysk. Cała firma w kamerach jak w Big Braderze . Na podwyżki dla monterów pieniędzy nie było a na takie zakupy owszem.. Za prezenty wszyscy swoi jeździli za grubą kasę na kontrakty a fachowcy zapieprzali za grosze w kraju..Jakim cudem nikt nie podpieprzył Mongoła i tego drugiego dyrektorka bez pojęcia i jeszcze w dalszym ciągu naciągają ludzi na pracę dla nich..współczuję wszystkim których dotknęło zwolnienie

Były
@vall

Prawda, trzech największych amatorów w firmie to: Tomasz Bę. czyli nie zna się na niczym poza donosicielstwem, Janusz P. - nieogarnięty typ pod każdym względem, chyba, że dotyczą męża kadrowej, Tomasz G. czyli bajkopisarz, który co innego mówi, a co innego robi, wciska kit każdemu, którego spotka na swojej drodze, dla własnych celów.

Hehesza

Prywatne? wywoził regularnie swoją przyczepą rzeczy z firmy. Firma powinna wezwać policje pewnie w domu półki uginają się od tej prywaty. Zwykły z...

@Hehesza

(usunięte przez administratora) wywoził to Twój ojciec. A Ty, jesteś zwykłym kapusiem, który na niczym się nie zna. (usunięte przez administratora) nie ma to donosisz innym, dla utrzymania posady.

#
@Hehesza

Jeśli widziałeś to dlaczego nie reagowałeś. Co takiego posiada firma że tyle nakradł. Co złom wywoził czy też maszyny. Zastanów się nad tym.

@#

pana cieplo juz przeprosili i dali nawet dodatek szkodliwy oby tylko dymu wiecej z tego nie bylo i taka firme to ja lubie zyc nie umierac

były
@Były

jeśli chodzi o mongoła to jednak jest on tam osobą, która jak kolwiek to wszystko spina i trzyma w kupie. Jaki jest taki jest, ale z punktu widzenia byłego pracownika musi myśleć za niemyślących - czyli tych którzy byli mu podlegli kiedyś a dziś podlegają "szybkiemu" - ale chyba tylko na schemacie. Jak się ma tylu asów pod sobą to normalne że coś się zawali... Bez niego już dawno by się to (usunięte przez administratora). Ale bajkopisarz to tragedia. Jego dawno temu powinni sprzątnąć - działa na szkodę firmy, wypuszcza buble i mówi ci później że białe jest czarne.

Eryk
@ja

Na hali to żadna tajemnica.

Wesołek

Jakieś to chyba nie do końca sprawdzone informacje z tym prezesem. Ale jak Stttachursky I Grzywniok jeszcze są w firmie to pozostaje tylko pogratulować pozostałym serwisowcom. Maja na kogo robić. Tak nawiasem teraz nadejdzie pora na pomidora i z paprotnej gwiazdy polskiej energetyki na "ostatnim groszu" się znajdą, cóż za chichot losu:) Pozdrowienia

Johnny Baloon

Jak sytuacja w firmie, coś się wyklarowało?

Opentany
@Johnny Baloon

ostatnio na wszystkich swietych handlowalem wata cukrowa i balonami i wiecej mialemw jeden dzien niz na pasku na koniec miesiacaa

PIKL

Szkoda ludzi co oni zrobią:( nie rozumiem tej decyzji przecież zarówno dział produkcji jak i remontów pękały od zleceń :) Wystarczyło je realizować terminowo a wszystko było by dobrze .

@PIKL

Co zrobią?? Znajdą sobie inną pracę i tyle.Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Nic nie trwa wiecznie.

NDT

TO JUZ JEST KONIEC. Byli koledzy mnie zwolnili w wigilie a z tego co wiem to wszyscy stracicie prace w tym roku jedna rada(usunięte przez administratora)poki czas

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Barani Flak

Firmy - warsztatu juz we Wroclawiu nie ma a pozostal tylko balagan i garstka ludzi kturzy nie potrafili sobie ogarnac jakiejs lepszej roboty. najlepiej trzymac sie z daleka bo zaczynaja sie rozne obiecanki poto aby taki dyrektor mial troche chleba chociszbyz tych trzech monterow

@Barani Flak

Widać że Tobie nie zaproponowali serwisu i żal Ci tyłek ściska .Chłopie walisz takie błędy że głowa pęka.Nie rób wstydu tym trzem monterom którzy zostali w firmie ???? w dzisiejszych czasach jest internet można sobie sprawdzić jak się co pisze.

@Monter

Facet ja akurat pracuje w serwisie jak ty jeszcze z jajka na jajko skakalales!! ludzi pozwalniali innym na pomostowce zaproponowali jakies smieszne warunki a dyrektoruw korzy sa najbardziej odpwiedzialny za ogromne straty na warsztacie zostawili to jest po prostu zenada i brak slow!!! ludzie kawal swojego zycia oddali na wyjazdach za cieple slowa dyrektoruw i gdzie sa teraz.....???...

@Barani Flak

Serio?? -to aby jechać na remont na kontrakt, też z wędzonymi darami do bagażnika "mongoła" pod Marino biegałeś i ładowałeś???

@321

bylem tylko raz w Irlandi przypadkiem 2 msc bo niestety nie mialem po drodze z klika szwagrow glogowskich jak niekturzy. akurat czesciej z trzankiem i cypisem sie bywalo.

Ciebie nie zwolniono, jak innych? To sobie słuchaj sam.

DKL
@QŃ

Każdy z was ma prawo do normalnej satysfakcjonującej pracy, zróbcie pierwszy krok i podnieście lub zmieńcie kwalifikacje. Tu macie link do strony rządowej, gdzie możecie wybrać co Was interesuje, zarejestrować się i otrzymac dotację z funduszu unijnego. Wszyscy jesteście wypaleni zawodowo, zniszczeni tym podłym nastrojem w firmie, wyjazdami za psi grosz. Lepiej nie będzie, a w mongołremie zwłaszcza. Ten zawsze dzielił skłucal i z zabiurka rządził, bawiąc się tym jak każdy nawija mu do ucha na każdego. Obietnice bez pokrycia już były. Zróbcie pierwszy krok i wyjdzie do walki o nowe stanowisko pracy u nowego Pracodawcy, ale niestety trzeba w siebie trochę zainwestować drogie koleżanki i koledzy. https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ Usługi rozwojowe parp gov pl Spalone mosty, to najlepszy w życiu start! Wyjdziecie z Ethosa i oby ten cały Wibro- Ethos wyszedł z Was. Powodzenia na rynku pracy.

Duck
@DKL

samo życie:)

Monter

Widząc napiętą atmosferę jaka jest na forum chciałbym zadedykować dla jej rozładowania piosenkę grupy The Limeliters "Take my true love by the hand"Panowie szanujmy się życie jest jedno!

Zbyszko

Cześć, co tam teraz za rekrutacja na wytaczarki w firmie? Jest sens tam uderzać do firmy? Pozdrawiam

@Zbyszko

Pewnie że jest sens.Chyba, że Ci się robić nie chce.

Agnieszka

Cześć, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy Montera Turbin w firmie EthosEnergy. Konkretnie interesuje mnie informacja na temat tego, jak dużego doświadczenia wymagają do tej pracy. I chętnie jeszcze dowiem się, czy trzeba mieć jakieś konkretne wykształcenie. Jak to wygląda? Bardzo proszę o odpowiedzi.

elektrodrążacz

Jakie wynagrodzenie na stanowisku operator elektrodrążarki WEDM? Dlaczego strona firmowa wygląda jak strony 20 lat temu i nie ma na niej galerii parku maszynowego?

Dragal
@elektrodrążacz

Byłem jakiś czas temu na rozmowie na frezera CNC, więc pewnie widełki podobne. Robota widać że ciężka i nieprzyjemna a dobre pieniądze wg kierownictwa to 3 tysiące netto. Ale pracownikiem nie jestem, bo oferty nie przyjąłem. Może niech ktoś z firmy się wypowie jak to wygląda :)

elektrodrążacz
@Dragal

No to słabiutko. A kierownictwo widzę przespało ostatnie 15 lat. Chyba nie warto zachodu. Podejrzewam też technologiczne zacofanie...

były monter

Witam. Czytam że na warsztacie niezłe dymy:)A jak wyprzyczalnia się tam trzyma. Kto tam teraz pacuje? Ps. Marcin został kierownikiem:) pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o EthosEnergy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EthosEnergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EthosEnergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EthosEnergy Sp. z o.o.