Opinie o Lider S.C. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lider S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lider S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lider S.C. w Pruszków

czekam Nowy wpis

No to ciekawe na jakim stanowisku są tak dobre zarobki @pszegg, z chęcią się dowiem i zatrudnię u nich.

aleksyX90el Nowy wpis

witam wszystkich, ja jestem w podobnej sytuacji tak jak hans klosz, też w różnych krajach przez różne agencje pracy pośrednictwa byłem, ale jakoś do niemiec jeszcze nie trafiłem. teraz chcę spróbować. czy jakieś większe plusy ma wybranie na pracodawcę Walmed Sp. z o.o. i czy przynajmniej uczciwi są?

m. kana Nowy wpis

prowadzi ten (usunięte przez administratora) swoj dalej ,czy zamkneli te meliniarska firme

zbrojarze od lysego Nowy wpis

Lider / Invest bud czy jak tam zwał ten śmietnik to firma ktorej wlascicielem jest oszust , zlodziej , nie liczący się z niczym procz wlasnej kieszeni glut . Nalezy omijać ten burdel szerokim łukiem. Płatność na raty , brak umowy , meliniarskie kwatery za ktore potraca z pensji , max kwota zaliczki to 100 zl o ktore trzeba skamlec caly tydzien zeby dostac ja w sobote na fajrant. 'Kadra' to zbieranina pijakow , gamoni i niekompetentnych ludzi ktorzy ze strachu sraja w gacie przed swoim szefem i nie sa w stanie zupelnie nic zalatwic. Same wymagania , zero czegokolwiek z ich strony. Pracowalem tam na tyle dlugo ze jest to mega rzetelna i prawdziwa opinia. Oczywiscie pieniedzy po odejsciu nie dostalem (ok.3 tys) i do tego bylem zastraszany ze dostane łomot jak przyjade po kase (haha).Nie spotkalem gorszej firmy i stanowczo odradzam wiklanie się w to gówno. Pozdrawiam was wyzyskiwacze , przyjdzie czas ze spotkamy sie gdzieś na budowie i wyrownamy rachunki.

Czy po rozmowie w Lider S.C. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Pruszków
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Pruszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Życzliwy

Nie polecam tej firmy. Pracowałem w niej 4 miesiące na początku dostawałem wypłatę ale potem nagle w kwietniu bez podania przyczyny zostałem zwolniony i nie wypłacono mi moich pieniedzy. Dzwonie codziennie do P.(usunięte przez administratora) ale on nie odbiera albo odrzuca moje połączenia. Tak samo potraktował moich kolegów z pracy. Raz od nich odebrał obiecał, że wypłaci wynagrodzenie ale do tej pory nie ma żadnych pieniędzy. Firma "Lider" to niewiarygodna spółka, zarabiają na innych.

m kana

nie polecam tej firmy Z nazwa firmy to prawda ponoc zmienil nazwe na investbud i bedzie dalej naciagal ludzi

na brylowskiej maja budowe

Fazii

Czy ktoś wie gdzie oni mają teraz aktualne budowy?

jak pracujesz to placi w ratach a jak odchodzisz to kasy mowi, że nie ma!! teraz zalega duzo ludziom i zmienił nazwe firmy na invest bud(usunięte przez administratora)

m kana

racja Ja tez tam pracowalem i nie zostalem zwolniony o wodke ale sam odszedlem i jestem szczesliwy ale kasy nie odzyskalem

Były niewolnik

(usunięte przez administratora)... tyle wiem...W ogóle to co nowego w liderze ?? pracuje tam jeszcze ten (usunięte przez administratora) (chyba jedyna w miarę normalna osoba)?? jakieś nowe pozwy dosądu ?? albo nowe złamania na budowie??? a może przestali już całkiem płacić ??? jedno pewne pół roku w liderze to pokuta za całe grzechy w życiu..

krzak

Witam zna ktos dokładne nazwiska tych pseudo majstrów z tej firmy tj. (usunięte przez administratora)i temu podobnych potrzebuje do pozwu, wielkie dzieki

kopacz

ktoś potwierdzi, że zmienili nazwę na investbud? bo widziałem oferty pracy stamtąd i nie chcę się nadziać od razu na jakiś szwindel

kto mi może powiedzieć czy firma lider wogule jest wypłacalna? nie grozi jej czasem zamknięcie? ktoś tam jeszcze pracuje?

Pracowałem w tej firmie i nie zgodzę się , że nie wypłaca pieniędzy owszem były czasami pewne opóźnienia ale zawsze było wszystko wyrównane. A pieniędzy nie dostawał ten , który nie chodził do pracy i walił w gaz i raptem po tygodniu pokazywał się na budowie prawdo podobnie i wy byście takiemu nie zapłacili.

1234Ala

Nie polecam tej firmy nikomu. Ludzie trzymajcie się od niego z daleka!

(usunięte przez administratora)Poczytałem wszystkie opinie. I dorzucę swoją. Nie pracuję i nie pracowałem dla Niego, to On, jego firma, jego ludzie pracują dla mnie. I co mogę napisać. Od kilku miesięcy widzę te same twarze, czyli są zadowoleni, bo nadal dla niego pracują, ale i są dobrzy w tym co robią, było kilku których już nie ma i to chyba te głąby piszą większość tych opinii. Jaka praca = taka praca i takie traktowanie ! Jednego gościa wywaliłem za wódkę od siebie z budowy, ale Geneja go nie zwolnił, zabrał gdzie indziej, bo to podobno "dobry pracownik tylko miał taki wyskok". Także ile ludzi tyle opinii, niemniej jednak większość tu przeczytanych traktuję jako "zemstę" za to, że się komuś robić nie chciało, a chciało się pieniędzy.

Dziwię sie ludzim ktorzy pisza takie bzdury, ja pracuje w tej firmie od roku, nie mam zadnych problemów z wypłatą,szef dba o ludzi daje zaliczki i co najwazniejsze jest stała praca.

oszukana

podwykonawca

odzyskać od niego pieniądze to jak wygrać w lotto. jeszcze nie spotkałem tak pazernego na pieniądze człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Lider S.C. - Pruszków

Lider S.C.
1.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • ul. Długa 71 lok. 21
    05-800 Pruszków