A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof

Ermke

Opinie o A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof

kasia 2010-08-24 14:32
praca ciężka, bo bywa ze i od 5 do 22 ( pracuje się również w sob i niedz), ale generalnie ok
majka13 2010-09-28 14:46
Świetna robota jak dla mnie, fakt jest ciężko ale jest naprawde warto tam pojechać.
Lukas 2012-06-04 13:04
Jakiś adres strony internetowej może ktoś podać ?

albo czy oni mówią po polsku
Czarnulka 2015-03-25 23:45
Nie Polecam szczerze odradzam jest wiele lepszych firm
pracodawca mało płaci..moim zdaniem oszust!
Warunki bardzo złe śniadanie na polu bez czystej wody rąk nie ma gdzie umyć truskawki zrywamy w śmierdzącym błocie całe brudne i karze jeszcze je sortować

Odradzam wyjazd do tej firmy na jej miejscu są setki lepszych
podrywacz 2016-04-22 22:22
Pracowałem tam praca od 5 do 21 wynagrodzenie zależy od zbiorów i jakości owoców. Fajne dziewczyny idzie coś wyrwać choć niektóre to zołzy (usunięte przez administratora) !!!
Gienka 2016-06-02 13:52
Byłam tam w 2010 i śniadanie trzeba było mieć swoje i kolację, obiad płatny 6 euro (w tym opłata za mieszkanie i dowóz busami na pole), dyżury sprzątania, kara za nieuzasadnione niewyjście w pole 50 euro, już po tygodniu można wziąć zaliczkę, na początku było ciężko i wszystko bolało a na koniec jak już wracałam do Polski to się zastanawiałam co będę w domu robić ;) no i po powrocie spałam zwinięta w chińskie osiem i musiałam często się schylać albo przygarbiać, bo miałam wrażenie, że mi kręgosłup prostuje na siłę. Andreas zrobił imprezę dla pracowników na koniec sezonu i na drugi dzień dał wolne wszystkim, ciężkie były prace w deszczu i jak osy wszędzie latały podczas upału (i gryzły), ale ogólnie wrażenia mam dobre, gorzej było w bielinach, gdzie spałam pod namiotem i myłam się w misce - u Andreasa były prysznice, kuchnia, baraki i łóżka. Niektórzy pilnujący byli wredni ale wszędzie się tacy zdarzają ;)
Ewka22 2016-07-03 17:10
Odradzam państwu wyjazd do pracy na truskawki do Ermke w Niemczech. Praca ciężka ale to nie jest najgorsze. Człowiek traktowany jest jak niewolnik, a najsmutniejsze jest to, że Polak traktuje źle Polaka - mowa tu o osobach którzy są w kontroli. Zarobki słabe, chyba, że ma się wujka lub ciotkę w kontroli to wyjdzie się na swoje. Gorszego gówna nie widziałam. Jedna pralka automatyczna na 70 osób. W łazienkach bardzo brudno. Jak dla mnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Ruzga 2016-07-25 11:29
Witam. Jedzie ktoś w tym roku ? A może ktoś powie jak jest w tym? Jak warunki ? Prosiłbym o wszystkie informacje jakie tylko posiadacie.
Pozdrawiam :)
wiesio18 2016-08-07 11:31
Witam. Dostałam propozycję wyjazdu na truskawki do Ermke w tym tygodniu i zastanawiam się czy to wogle się opłaca jeszcze, czy to przypadkiem nie jest koniec sezonu, niby gościu z którym rozmawaiałam mówi, że sezon trwa do 20 września, jak myślicie?
piuuuu 2017-01-05 14:43
jeżdżę tam drugi rok, w obydwóch latach byłam po 4 msc bez przerwy. Praca na początku oczywiście ciężka, kręgosłup musi się przyzywczaić do pozycji zbierania, praca od 5 do 20.30 a w sezonie 2016 od 5.25 do 20. Obiady w tym roku bardzo w porządku (rok temu była katastrofa), dobre zarobki o ile ktoś się nie obija ;) ogólnie polecam, ciężko się wyjeżdza stamtąd, oprócz kasy można zyskać wiele fajnych znajomości ;)
Nowa 2017-02-17 21:41
Witam.Piuuu możesz napisać jakie tam są warunki mieszkaniowe,co trzeba ze sobą zabrać .Czy w pokojach są czajniki, lodówki,jak z dostępem do pralek.Za wszelkie informacje z góry bardzo dziękuje.
Jagoda 2017-04-09 18:52
Witam nowa czy jedziesz może do ermke do Andreasa możesz napisać w jakim czasie bo ja też tam się wybieram pozdrawiam
Nowa 2017-05-08 19:45
wybieram się około 10 lipca.
aga 2 2017-05-16 11:55
Nowa a byłas juz tam kiedyś pozdrawiam
Ggghh 2017-05-17 22:23
Ja jade 5 czerwca :)
aga 2 2017-05-18 21:44
Jagoda a byłaś już tam kiedyś
Iwona 2017-05-23 17:19
Tez jade z narzeczonym 5 czerwca ;p
Zostaw swoją opinię o A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof - Ermke
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof