dolata michał

Dąbrowa

Opinie o dolata michał

niedoszły pracownik 2010-08-13 19:22
Firma
ta działa na bandyckich warunkach. Jeździmy po 300-380godzin miesięcznie za 12 zł na godzinę.Ubezpieczenie oczywiście najniższe za urlop dostaniesz 45 zł za dzień, jak zachorujesz to pożal się boże.
Krąży takie hasło po okolicy; Jak chcesz być traktowany jak [usunięte przez moderatora] to zatrudnij się w firmie dolata.
A najlepsi są tak zwani kierownicy [usunięte przez moderatora] dwa psy ogrodnika (bambra) ci dopiero sobie używają traktują ludzi dosłownie jak [usunięte przez moderatora] i na dodatek robią bossowi wodę z mózgu a ten słuch tego starego durnia. i połowa pracowników jest na lewo
jeśli ktoś chce tam pracować to niech się głęboko zastanowi bo kabli tam nie brak.
obecny pracownik Robert 2010-08-19 20:05
Dziś przeczytałem wydruk tego forum i naprawdę chce mi się płakać.
Gościu na bandyckich warunkach opiera się cała polska gospodarka.
Co do tego hasła, nie wiem co masz na myśli pisząc traktować jak [usunięte przez moderatora]. Ja osobiście wolę by szef mnie [usunięte przez moderatora] niż mruczał pod nosem, kierownictwo firmy wybiera szef z sobie znanych powodów i daje im zalecenia odnośnie pracy, więc pretensje lu spostrzeżenia do szefa, jak ci ktoś ubliża i nie potrafisz sobie z tym poradzić to bywaj. Taką wodę w mózgu jak BOSS to chciał byś mieć nie tylko ty. Ponadto mało jest pracodawców z którymi można porozmawiać nie tytułując go szefem. Zapraszam cię do [usunięte przez moderatora], ponieważ moim zdaniem masz z sobą problem.
ktoś 2010-08-19 21:09
Jak ktoś jest miętki i boi się rozmowy z szefem to niech założy własną firme i traktuje ludzi lepiej pozdro dla tego panaaaa
hmmm 2010-08-19 21:16
Kabli? co to ma być kable kupuje w sklepie i rzeczywiście ma ich pełno i jakie chcesz pa
anonim 2011-02-16 22:11
obecny pracownik Robert - 2010-08-19 20:05:34

Dziś przeczytałem wydruk tego forum i naprawdę chce mi się płakać.
Gościu na bandyckich warunkach opiera się cała polska gospodarka.
Co do tego hasła, nie wiem co masz na myśli pisząc traktować jak [usunięte przez moderatora]. Ja osobiście wolę by szef mnie [usunięte przez moderatora] niż mruczał pod nosem, kierownictwo firmy wybiera szef z sobie znanych powodów i daje im zalecenia odnośnie pracy, więc pretensje lu spostrzeżenia do szefa, jak ci ktoś ubliża i nie potrafisz sobie z tym poradzić to bywaj. Taką wodę w mózgu jak BOSS to chciał byś mieć nie tylko ty. Ponadto mało jest pracodawców z którymi można porozmawiać nie tytułując go szefem. [usunięte przez moderatora].

ja proponuję najpierw zajrzenie do słownika ortograficznego jak poprawnie się pisze, zanim zamieści się jakikolwiek komentarz.
zielony1 2014-05-17 11:43
mam pytanie czy ktos wie jak to dziala w tej firmie czy na sezon zbiera sie pracownikow a kiedy sezon sie konczy to ich sie zwalnia? jesli ktos cos wie prosze o naswietlenie tematu! z gory dziekuje.
michał kaźmierczak 2014-05-18 21:15
Witam pracowałem w tej firmie i nie miałem problemów z szefostwem i innymi kierowcami, jeśli jest ktoś zadziorny to niech lepiej nie idzie do żadnej pracy, szefostwo ma swoje wymogi tak jak w każdej firmie, jeśli się zwolni miejsce to bez zastanowienia znowu się będę chciał przyjąć do tej firmy.
aaa 2015-06-20 09:17
Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca kierowcy, jakie zarobki i po ile godz. w pracy
et 2016-09-04 19:43
Zabawki edukacyjne mają dobrej jakości, ale jaka jest wypłata?
antydolata 2016-10-24 20:57
(usunięte przez administratora)to wyzyskiwacz cholerny. Żeruje na ludziach. Szuka naiwnych, którzy będą harować jak ostatnie muły w dodatku za marne pieniądze. Zdażają się dni, kiedy trzeba robić od 5 rano do 23! To skandal! Najgorszy możliwy pracodawca!!!
Maja 2017-04-04 15:54
Pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia oraz benefitów oferowanych przez pracodawcę.
kierowca 2017-08-09 10:18
Uważajcie na tą firmę !
Maja 2017-08-09 12:37
@antydolata podane godziny pracy są niezgodne z kodeksem pracy, ani z kodeksem cywilnym. Na jaką umowę w takim razie są zatrudniani pracownicy? Daj znać jeśli możesz dla innych zainteresowanych firmą to istotne informacje.
Kierowca 2017-08-30 10:26
Firma lamie wszystkie przepisy kierowcy pracuja po 15 godzin dziennie albo wiecej konczysz o 23.00 a na drugi dzien na 6.00rano szef oklamany nie dotrzymuje slowa uwazajcie na te firme
Maja 2017-08-30 10:33
W takim razie @kierowca, czy to było gdzieś zgłaszane albo chociaż negocjowane z pracodawcą? Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w pracy kierowców. Dobrze byłoby gdyby Dolata mogła zająć stanowisko w tej sprawie i odnieść się do wszystkich przedstawianych zarzutów.
Kierowca 2017-09-15 08:41
Firma nie wyplaca wynagrodzen na czas mialo byc do 10 a dzisiaj jest 15 i nic uwazajcie na te firme
Maja 2017-09-15 08:52
@Kierowca a czy to pierwsza sytuacja tego typu, jaka spotkała Cię w tej firmie? To bardzo niepokojąca wiadomość dla wielu osób. Czy inni pracownicy również jeszcze nie otrzymali wynagrodzenia, czy jest to problem jednostkowy? Daj znać, czy coś się w tej sprawie wyjaśniło. Jak wspomniałam - to jeden z ważniejszych aspektów każdego zatrudnienia.
Kierowca. 2017-09-15 21:04
Narazie cala firma nie dostala wyplaty niby jutro a jak nie to w poniedzialek strajkujemy
Luki 2017-09-26 19:33
Dolata jest blisko mojego miejsca zamieszkania i planowałem się tam zatrudnić , ale po przeczytaniu najświeższych wpisów chyba (napewno) sobie odpuszczę
Maja 2017-10-02 09:39
@Kierowca upłynęło już trochę czasu od Twojego postu. Jak wygląda teraz ta sprawa wypłat? Czy dostaliście to co wam się należało, czy tak jak pisałeś rozpoczęliście strajk?
Agresywny 2017-10-18 08:46
Wypłata jest zawsze do 10 . Bzdury ktoś wypisuje 15 to ci się firmy pomyliły. Jak jest tak źle to czemu kierowcy którzy się zwolnili wracają zaraz z powrotem.
Zostaw swoją opinię o dolata michał - Dąbrowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dolata michał