Lemax

Stegna

Opinie o Lemax

Iza 2009-06-29 14:08:45
Firma nie jest jeszcze taka złą ale [usunięte przez moderatora] ośrodka Fala to skończony i....... bez wykształcenia a zachowujący się jakby postradał wszystkie rozumy świata , zła atmosfera pracy , okropne warunki, małe zarobki, ostrzegam .
były pracownik 2009-08-21 23:14:01
Oczywiście popieram twoje zdanie. Ja pracowałem tam ładnych parę lat temu, [usunięte przez moderatora] cały czas się czepiał i dawał rzekome polecenia służbowe nie związane z charakterem mojego zatrudnienia, a pierwszą wypłatę miałem dostać do 5 czerwca a dostałem dopiero 28 lipca jak mu oznajmiłem, że jest nie kompetentnym dupkiem i rzucam pracę.
Prawda 2010-02-15 14:48:20
Ja osobiście nie polecam tej firmy, ponieważ jeśli chodzi o wypłaty to wielkie dno bo po pierwsze nie są płacone na czas a po drugie są malutkie.
dno 2011-11-08 18:26:32
pracodawca nie dba o swoich pracowników-na wszystkich stanowiskach oprócz pań z "biura". Pracownicy na każdym kroku wykorzystywani, ciągłe dokładanie obowiązków a nic w zamian, przecież trzeba być wdzięcznym,że ma się tam prace.. zero premii,dodatków, bez względu na wykształcenie ani na to ile lat się tam pracuje.Pracodawca nic nie robi też,aby pracownik czuł się spełniony czy doceniony! nie ma satysfakcji z pracy,zero pochwał,tylko wymagania..przecież oni nic nie robią... OSTRZEGAM!!!!
anonim2 2013-09-26 21:37:53
Podnosze temat. Czy ma ktoś więcej informacji na temat tej firmy?
Won 2016-05-19 17:51:04
A co słyszałeś szczególnie dobrego @miszek podziel się
Zostaw swoją opinię o Lemax - Stegna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemax