Restauracja IMPREZA

Wrocław

Opinie o Restauracja IMPREZA

q 2013-07-10 12:46:24
najlepiej nic nie robić i obrastać brudem - jak się czegoś wymaga to proszę oburzenie - życzę powodzenia na rynku pracy najlepiej w irl tam uczą pracy
gosc 2013-11-14 09:34:28
Witam jeżeli chodzi o prace w imprezie to nawet za największe pieniądze,które by dawali nie polecam podejmowania pracy to co tam przeżyjecie zrazi was do pracy w gastronomi do końca życia.
impreza 2015-09-15 16:17:30
Rekrutacja trwa można powiedzieć cały czas gdyż poszukujemy osób do pracy na przyjęciach oraz w tygodniu. Jeśli kandydat nie boi się ciężkiej pracy (a niestety praca w gastronomi taką jest) jest odporny na stres (człowiekowi też czasami puszczają nerwy jak kilkanaście razy mówi to samo a nadal jest inaczej) a reszta już jest kwestią ustalenia pomiędzy nami (zarobki, grafik, umowa) . Co do wymagań raczej preferujemy osoby, które już miały styczność z pracą w restauracjach, hotelach czy przy obsłudze przyjęć (wesela, studniówki).
luros 2016-05-17 19:16:41
Chyba nie przyjmują na kelnerkę byle kogo, wygląd musi być
Zostaw swoją opinię o Restauracja IMPREZA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja IMPREZA