thermocooker

Gliwice

Opinie o thermocooker

leon 2010-08-12 22:34:44
super firma super zarobki i najlepsza atmosfera
mik 2010-12-05 12:12:06
buahaha ale ściema
anonim 2011-05-07 18:15:48
firma sciema. bo zarobki to zależy ile sprzedaż tyle zarobisz a min musisz sprzedac 4szt zeby jako tako wyżyc
tc 2012-06-29 09:19:57
Firma Lemur istnieje już od 2001 roku dziwne, że negatywne wpisy pojawiły się dopiero wtedy gdy pojawiła się konkurencja czyli niedawno. Dlatego dam konkurencji radę zajmijcie się sobą przestańcie wciskać podróbki i szanujcie pracowników.
Bo jak w Lemurze jest źle to dlaczego wszyscy tu pracujemy za mniejsze pieniądze niż wy nam oferujecie? Dlaczego do tej pory nie mieliśmy skarg od Klientów a pojawiły się skargi anonimowe tu na internecie a do firmy nie wpływają żadne skargi.
iza 2012-08-09 02:09:58
polecam pracowalam jako telemarketerka dobre zarobki mila atmosfera, szkoda tylko ze praca od 13 do 21
BiGGi 2013-10-11 18:01:15
Ściema na kółkach sprzęt warty 5800 tralalala jakieś garnki gratis wciskali niby warte więcej niż ten thermocooker 18 szt wartych niby 8tys to stratniby byli wiec dobra gadka szmatka i towar mydli oczy po 5 potrawach niby szybko robi ale wartość wyceniam z garami nożami i ten thermocooker na max 2 tys zl hahah pozdrawiam
olki 2014-02-23 10:39:03
fajna firma dobre zarobki szkoda ze nie ma juz przyjec
telemarketer 2014-05-17 01:25:35
jak lubisz wciskać bubel z ksiązki telefonicznej (usunięte przez administratora)po 10 h praca dla ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziewczyny z dws 2014-05-22 11:04:54
Magdo zanim coś napiszesz to przemyśl. Przede wszystkim nie pracujemy przez 10 h tylko przez 6. Kolejna sprawa nie umawiamy z książki. Ty dzwoniłaś z książki, bo nie nadawałaś się do dzwonienia. A co najważniejsze nie sprzedajemy bubla tylko porządne urządzenie. A tak a propos to z naszych torebek zginęły pieniądze, coś o tym wiesz, bo widziano Cie jak grzebiesz.... [usunięte przez admina]
izabela 2014-05-25 08:31:54
pracowała tam dwa lata fajna firma fajni ludzie dobre zarobki
izabela 2014-05-25 15:22:18
tak na czysto jako telemarketerka około 1800
Andrzej 2014-05-26 09:18:21
dziwne, bo ja jak pracowałem i pracuję to atmosfera była i jest wspaniala.
Garek 2014-05-26 18:30:58
i jest Andrzejku i jest to nie pracownicy tylko konkurencja. P.S> jutro widzimy sie w biurze na piłkarzykach
Maciek 2014-06-03 10:39:57
dobry socjal, opieka kasa zapomogowo pożyczkowa, coś czego nie ma już w innych firmach
olga 2014-06-04 10:46:40
Fajni ludzie, ogólnie dobra firma
renek 2014-06-06 18:14:11
handlowcy przeciętniaki zarabiają około 5 tys netto
Remik78 2014-06-17 11:59:13
Firma, dobra zarówno jak dla nowego handlowca i starego wyjadacza to samo tyczy się telemarketingu. Pełny pakiet profesjonalnych szkoleń które każdego przygotują do wykonywania tej pracy. Jak najbardziej na tak ! Polecam.
Ania 2014-06-18 10:24:18
Firma ok. Jako telemarketerka spokojnie zarabiałam ok 2 tys. Jest podstawa !!! a to w tego typu firmach jest rzadkością. Poza tym praca po 8 h dziennie a jak sie uda to i krócej, kasa zawsze na czas,wolne weekendy i święta . Atmosfera ok- zawsze Ci pomogą , nie zostawiają samego sobie. Jak pracowałam to nie było piłkarzyków więc widzę kolejne atrakcje. Mam nadzieję, ze po urlopie wychowawczym znajdzie się tam miejsce dla mnie.
Mateo 2014-06-22 17:30:04
Ja pracuję jako handlowiec. Wszystko mi pasuje, najbardziej to, ze nie muszę troszczyć sie o pokazy- mam je zapewnione przez dział wsparcia sprzedaży .Produkt się podoba więc się sprzedaje, elastyczne godziny pracy,atmosfera ok. kasa zawsze wypłacona na czas a dla mnie to najważniejsze.
Teletubiś 2014-06-23 19:05:57
Zarobki dobre ( premie uzależnione od wyników jak to w takiej firmie) . Jest podstawa. Umowa o prace. Dziewczyny świetne- fajnie się z nimi współpracuje- nie tak jak w innych call center gdzie tylko patrzą jakby świnię podłożyć ( wiem to z autopsji). Stabilne godziny pracy, od 13-21 od poniedziałku do piątku. Mnie akurat to pasuje. Kasa zawsze wcześniej niż na czas :-). Profesjonalni Handlowcy z którymi można naprawdę zrobić dobre wyniki. A poza pracą ciekawe szkolenia, wyjazdy , imprezy ( ale jak dla mnie to sprawa drugorzędna). No i nie ma jakiejś dzikiej rotacji co daje poczucie stabilizacji. A że trzeba na to wszystko pracować ??? Po to się chodzi do pracy
Greta 2014-06-23 19:38:50
Pracowałam dwa miesiące i zrezygnowałam bo chyba nie dla mnie ciągłę gadanie. Ale o firmie nic złego nie mogę powiedzieć - ludzie fajni, pomocni, nei dziękują "na dzień dobry" tylko motywują. Przyjmują bez doswiadczenia więc chcą Cie nauczyć a nie zdemotywować. Kasa dobra jak ktoś potrafi :)
Greta 2014-06-23 19:39:15
PiwoMocne 2014-06-24 22:55:45
Pracuję i nie narzekam. zarabiam średnią krajową i nie muszę wstawać razem z kurami. Wystarcza na wszystko.
Aurora 2014-07-02 04:59:23
Dzisiaj mam dwie rozmowy o pracę ( dlatego z nerwów spać nie mogę) Jedna własnie w tej firmie.Praca przy telefonie. Z tego co piszecie powinno być jako tako ok. Zobaczymy. Idę na 13.30 . Atmosfera jest ważna ale ja to tam idę z myślą żeby zarobić więcej niż najniższą krajową. Jak jest tak jak piszecie to dobrze. Zobaczymy....
Aurora 2014-07-06 15:18:04
Byłam na rozmowie. Jutro mam szkolenie. Ogólne wrażenie dobre. Rozmowa całkiem inna niż się spodziewałam. Miła i konkretna. Pan (chyba szef) nie wymyślał pytań z kosmosu. Zdziwiło mnie to, ze jak w żadnej innej takiej firmie, szukają ludzi na stałe( u pewnego operatora jak pracowałam to osoby się non top zmieniały) Umowa i zarobki maja być takie jak tu pisaliście. No i wolne weekendy
tygrys 2014-07-07 08:32:47
fajni ludzie atmosfera ok
Bolek 2014-07-07 23:43:42
Pracuje w tej firmie już trochę czasu jako handlowiec i mogę powiedzieć,że tu każdy wie co ma robić.Szkolenia są dla tych którzy tego potrzebują a nie tak jak w innych firmach musisz być co dziennie w firmie czy tego chcesz czy nie bo pranie mózgu musi być.Każdy z nas ma również rodziny,dzieci,obowiązki...Do pracy chodzi się z przyjemności a nie z przymusu dlatego większość pracuje od początku.
sozi 2014-07-11 15:53:47
Ok. Jest dobrze
jest ok 2014-08-20 10:33:11
pracuje,jako telemarketerka, wypłata dość dobra jest na czas. Umowa o pracę jest. Składki zus opłacają. Pracuję po 6h. Atmosfera ok.
Michał Florczak 2014-09-28 15:20:30
Zgodnie z wyrokiem Sądu ja Michał Florczak syn Andrzeja Florczaka przepraszam firmę „LEMUR” za podjęcie z mojej strony wymierzonych przeciwko firmie „LEMUR” działań, które polegały na bezprawnych pomówieniach dotyczących jakości oferowanych usług jak i produktów.

Oświadczam, że bezprawnym było pomówienie Firmy „LEMUR” jak i jej pracowników. Wszelkie pomówienia były nieuzasadnione, bezpodstawne jak i nieprawdziwe.

Jednocześnie informuje, że zgodnie z wyrokiem Sądu w ramach naprawienia szkody przekazuję zasądzoną sumę 1000 zł na cel społeczny.

Michał Florczak
zuza 2014-10-10 21:05:40
firma beznadziejna nie ma umów o pracę szkolenia marne jaki sojal bzdury co 3 tygodnie wymiana ludzi na nowe osoby trzeba kłamać by kogoś umówić na spotkanie żenada
dziewczyny z dws 2014-10-13 16:09:47
Zuza coś nam się wydaje, że Ty masz inaczej na imię. Bo była tu u nas taka jedna co mąż był w delegacji a ona chciała poszaleć.Ale nie miała na imię Zuza tylko jakoś inaczej jak sobie przypomnimy to podamy imie nazwisko i adres. A oprócz tego trochę byłaś leniwa i mierna
Gosia 2014-11-03 14:17:06
ciekawe jak to jest, że po okresie próbnym (jak się go przejdzie) to 100% ma umowę o pracę. Tak łatwo to sprawdzić wystarczy zapytać samych pracowników. No ale fakt faktem jak tak obserwujemy to przychodzi dużo a zostaje mało. moje zdanie jest takie, że bardzo dużo przychodzi obiboków i tyle. Ale fajnie bo zostaje naprawdę pracowite i ogólnie wartościowe osoby.
Ale jest też grupa osób - dość liczna dla której konkrety to jak jest kapa i żle. Gerwazy mam do ciebie pytanie, bo piszesz tu już jakiś czas. Szukasz pracy prawie 6 miesięcy? a może sensacji. Przecież możesz przyjść zobaczyć na własne oczy.
paw 2015-01-22 20:19:26
To na ile orientacyjnie może liczyć nowa osoba w thermocooker? W ogóle to jak oceniacie szanse dostania się do firmy, biora nowe osoby i niedoświadczone (by je przeszkolić), czy raczej każdy musi mieć np. minimum 2 lata doświadczenia? O co takiego pytają na rozmowach rekrutacyjnych? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
Darens 2015-01-29 13:50:35
powiem tak
z tego co wiem to handlowcy mogą rozliczać się na kilka sposobów
1. prowizja z sprzedaży urządzenia
2. stała pensja i premia zależna od sprzedaży
wiem, że zwracają za paliwo, jak jeździsz swoim samochodem
w telemarketingu
jest umowa o pracę
średnio zarobki z tego co mówią dziewczyny pracujące jako telemarketerka tak 1800 na rękę
Aricka 2015-12-17 08:33:15
polecam dobre nie zawodne
Len 2016-05-20 18:07:08
Wiesz co to prawda, jesli chodzi o ich uznanie to faktycznie jest całkiem nieźle, moim zdaniem można sobie nieźle dorobić tutaj różne rzeczy na już i dziś
Zostaw swoją opinię o thermocooker - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie thermocooker