Opinie o Constructa w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Constructa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Constructa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Constructa w Częstochowa

Czy w Constructa możliwa jest praca na podstawie B2B?

Nagły atak spawacza Nowy wpis

Darek

Nie polecam. Byłem w grudniu 2018 r. w Osnabruck (remont pieca w stalowni). Niesamowicie brudna praca. Dariusz Grzyb z biura Constructy w Częstochowie mówił o stawce 12 euro. Przy podpisaniu umowy okazało się, że w tym jest premia uznaniowa do 2 euro. Zapewniał, że zapłacą pełną stawkę. Na kontrakcie było bezhołowie. Kazali mi wracać wcześniej do Polski bez żadnych wyjaśnień. Powodem było to, że odsunąłem się na chwilę, aby nie zostać uderzonym łańcuchem kiedy nasz niemiecki nadzorca Joshua pokazywał jak mamy pracować. Nikomu nie zapłacili za nadgodziny, a pracowaliśmy 56 godzin w tygodniu. Nie zapłacili też za prowadzenie kontraktu. Mnie zapłacili mocno zaniżone wynagrodzenie. Potrącili sobie koszt biletu powrotnego na autokar do Polski i inne koszty. Wniosłem sprawę do sądu o dyskryminację w zatrudnieniu i zapłatę odszkodowania. Czy ktoś ma podobne doświadczenia i chciałby wystąpić przeciwko nim do sądu? Mogę pomóc. Proszę o informacje jaką stawkę godzinową proponowała wam Constructa i ile faktycznie zapłacili. Bezpośredni kontakt ze mną na maila: darski707@gmail.com lub tel. 790507557

Jacek
@Darek

To słabo cię potraktowali. Szczególnie że nie zapłacili za nadgodziny. A jak było z zakwaterowaniem? Też odciągali ci z wypłaty? Pytam bo chciałem wyjechać do pracy a teraz zacząłem się zastanawiać.

Darek Nowy wpis
@Jacek

Zakwaterowanie i transport do pracy był po stronie pracodawcy, ale zapłacili mi mniej, więc nie wiem za co jeszcze mi potrącili. Zwróciłem się do nich pisemnie o udzielenie mi wyjaśnień za co mi zapłacili i według jakiej stawki, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi dotyczącej zapłaty w euro pomimo kilku monitów w biurze Constructy. To też pokazuje jak traktują pracowników.

Joanna Nowy wpis
@Darek

Jak tak to czytam to się zastanawiam tylko, co z umową? Ona Ciebie w żaden sposób przed tym nie chroni? Nikt bardziej szczegółowo się temu nie przyglądał? Rozwiązałeś to jakoś?

JK

Firma jak dla mnie ok, praca nie jest tak trudna jak straszą, dobrze płacą.

Ewelina
@JK

Mogę wiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? :) No i o jakiej kwocie mniej więcej mówimy, są może jakieś premie/dodatki dla pracowników?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Constructa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kamils

A jak dla mnie to u nich było (usunięte przez administratora) a 2 razy wyjeżdżałam od nich do niemczech

Kuba

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

ytrewq

hej hej no moze jednak cos takiego mialo miejsce no sam juz nie wiem nikt by raczej nie wymyslal sobie takich rzeczy zeby ubarwić coś...nie wiecie czy bedzie tutaj w najbliszym czasie jakas rekrutacja na przyjklad na stanowisko projektanta w Poznaniu?

zbok

a i jeszcze jedno, urlopow nie ma, tylko bezplatne. Lepiej isc na chorobowe niz po zjezdzie czekac na robote.

pracowity
@zbok

nie klam, napisz kiedy miales taki transport za 100,- €, nie siej fermentu.

fala

za dojazd do domu i z domu do roboty zabieraja 100 euro i w jedna i w druga strone

danek

A za dojazdy do domu placicie ?

slusarz

jak jestes slaby to masz malo

bolo

jeśli ktoś szuka pracy to gorąco polecam omijać to firme doszli do perfekcji w oszukiwaniu i kantowaniu na kasie pracowników i nie wierzcie ze zarobicie 8 albo 8,5 na godzine bo tak nie jest czasami jest 7,80 i to wszystko

JEBACZU

ta firma to masakra jakas , mam jej dosyc

icek

tak jasne beda premie,ubrania robocze buty i co jeszcze ta firma to Titanik niedługo utonie jak tak dalej beda płacic i traktowac pracowników

klusek

ja uwazam tak samo panna Kanciarek okrada na kazdym kroku jezeli masz malo godzin to masz 8euro a jezeli masz 250 godzin to 6.8euro

rolnik

popieram przedmowce, tez jestem wkorwiony wyplata i od jutra szukam innej firmy bo nie dam sie oradac

kanciarek

jakie 8.5 jak dostaniesz 7,5 to wszystko bo to babsko w biurze kradnie jak ch.....a juz sama sie gubi co i za ile potracila

taki jeden...

Kurcze, takim Asystentem Zarządu to ja bym bardzo chciał być i to w takiej super firmie ale nie będę kandydował bo zal mi pracowników bo by im z tych niecałych 8 euro nie dużo zostało no bo taki asystent to przecież musi zarobić.

shrek

kto takie pierdoły pisze do 8euro to tak jeszcze rypia na godzinach przenosza na drugi miesiac i juz nigdy za nie nie placa a jesli to grosze

Jako
@shrek

napisz dokladnie kto cie kiedy rypnal a nie ogolnie

Jaskooo

8€ h luzna robota głównie przy nierdzewnej stali zakwaterowanie ok firma wyplacalna możliwość zaliczki

Zostaw merytoryczną opinię o Constructa - Częstochowa

• Jak się pracuje w Constructa?

Zobacz opinie na temat firmy Constructa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Constructa?

Constructa
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Michałowskiego 11/13
    42-200 Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042