multifarb

Rzeszów

Opinie o multifarb

KT 2010-09-23 22:03:54
Multifarb -wielkie nieporozumienie. Szczucie pracownika na pracownika to standard. (usunięte przez administratora).My młodzi stażem nic nie mozemy.No cóż jak słyszałem do czasów świetności pod wodzą Prezesa (usunięte przez administratora) już nie wrócimy. Nie ten poziom
ROTA 2010-10-19 15:21:19
Każdy możre mieć swoją opinię. Ale człowiek odważny potrafi swoją opinię powiedzieć głośno i pod nią się podpisać. Jak widać do odważnych to ty nie należysz. Pewnie i taki sam z ciebie pracownik. Zastanów się nad zmianą pracy. Też jestem stażem młodym pracownikiem i mam inne spostrzeżenia.
Posejdon 2010-10-19 16:08:44
Opinia tendencyjna i niewiele wnosząca. Tacy pracownicy jak Ty to rzeczywiście nieporozumienie ale widzę, że trafiłeś w sedno z portalem na którym być może znajdziesz pracę odpowiednią dla siebie. Może obecna Firma to rzeczywiście za wysoki poziom dla Ciebie?.Przemyśl to.
Powodzenia w szukaniu nowej pracy na odpowiednim dla Ciebie poziomie.
Raz dwa trzy 2012-03-16 21:04:55
Multifarb to solidna, dobrze zarządzana firma z nastawieniem do klienta. Nie ma presji na wynik jak inne (np. leroy merlin, majster(rcmb) ). Solidna i rzetelna firma której warto zaufać. POLECAMY!
buntaro 2016-06-22 06:44:26
multifarb zmienia się in minus. Powoli robi się takiego coś jak w Majstrach czyli ściganie pracownika, dręczenie itd. Doprowadzą do tego że zakład w którym pracowało się z chęcią zmienią w folwark. Powoli zaczyna to być widoczne a szkoda.
Człowiek schodzi na dalszy plan
A. 2016-11-23 19:38:04
To moje najgorsze miejsce pracy z dotychczasowych... Niestety nie wiedziałem idąc do tej firmy, że liczy się tu tylko rodzina (która zajmuje oczywiście wysokie stanowiska i nic nie musi robić). Dodatkowo firmą zarządza w chwili obecnej córka prezesa, która nie ma kompletnie pojęcia o tym co się w niej dzieje. W "pracy" jest może ze 3 godziny dziennie, nie zna nawet produktów, nie mówiąc o kontrahentach, a najgorsze jest to, że jest tak głupiutka, że pozwala okradać firmę swoim pupilkom... Jej największa koleżanka, która nią manipuluje, nosi spódniczki ledwo zakrywające cokolwiek i wdaje się co chwilę w nowy romans firmowy. Na jej strój nieodpowiedni strój zwracają uwagę nawet zwykli klienci, którzy przychodzą do sklepu, a ona pojawi się w pobliżu. Nie liczy się tu w ogóle jak ktoś pracuje - najważniejsze jest komu się podlizuje i z kim trzyma. Do tego kadrowa wtrąca nos we wszystko, otwarcie plotkuje na temat prywatnych spraw pracowników, które powinna zachować w tajemnicy. Nie mówiąc już o tym, że nosi piersi dosłownie na wierzchu, co w jej wieku jest po prostu niesmaczne.
Generalnie panuje tu jeszcze komunizm, a wspierane jest donosicielstwo i zgadzam się z wcześniejszą opinią o szczuciu pracownika na pracownika. Kto nie pracował w tej firmie nigdy nie zrozumie o co chodzi, bo czegoś takiego jak tu, tak okropnej atmosfery nie widziałem jeszcze nigdzie. Na szczęście już niedługo pożegnam się z tą firmą, która okazała się porażką pod każdym względem, także finansowym.
Zostaw swoją opinię o multifarb - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie multifarb