Elbud

Szczecin

Opinie o Elbud

}ph69{ 2010-08-11 18:59:51
Przez firmę przewija się multum osób czyli nie trzeba dużo dodawać, na początku super później zaczynają się jaja i to grube: dodawanie robót, hipokryzja, umowy o dzieło są ale to śmieszne pieniądze gdy dowiadujemy się że poza tym co w umowie trzeba zrobić więcej i zmusza do pracy od 7 do 18 (na tej umowie). Ogólnie szef to hipokryta unikać go za wszelką cenę bo zamiast firmy ma [usunięte przez moderatora]
cyberlion 2010-08-22 10:10:39
Zgadzam sie...lecz uwaga na pomyłke...w Szczecinie są dwie Firmy o podobnej nazwie ELBUD i EL-BUD [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i naciągacze są z tej drugiej...chcesz pracowac za 1000 zł miesięcznie (w zaliczkach) to zgłoś się do EL-BUDu do pracy .wymagają pracy 10 - 12 godzinnej mimo że nie masz umowy na godzine tylko o dzielo!!!!!!!!
Może jakiś odpowiedni urząd by się tym zajął!!!!! Dają kserokopię umowy o dzieło...a powinni orginał!!!!!!! Skandal
kochaniutka 2012-06-13 20:36:04
MACIE RACIE ZA TĄ PRACE KTÓRĄ WYKONUJĄ TAM NASI MĘZOWIE TO SĄ NĘDZNE GROSZE ZA KTÓRE LEDWIE SIĘ PRZEŻYJE. PENSIA DZIELONA JEST NAWET NA DWIE RATY, GDZIE DRUGA ZAWSZE JEST OBCIĘTA BO FIRMA NIE MA PIENIĘDZY.
NieWażne 2014-05-26 00:52:24
Witam, miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie, to jak traktuje się tam ludzi to totalne dno, praca od 7-17 a stawka dzienna to 70 zł, więcej pójdzie na bilety, i jedzenie żeby odzyskać siły, w ostateczności trzeba zapłacić nawet za buty, no ludzie kto to widział, współczuję tym co tam pracują, NIE POLECAM GORSZYCH WARUNKÓW ZATRUDNIENIA NIGDZIE NIE WIDZIAŁEM, NIGDZIE !!!!!
Murarz 2016-06-22 07:42:24
Dziadowska Firma !!! Zdecydowanie niepolecam !!!
Zostaw swoją opinię o Elbud - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbud