Opinie o Steel.s Poland Sp. Z o.o. w Żarów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Steel.s Poland Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Steel.s Poland Sp. Z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steel.s Poland Sp. Z o.o. w Żarów

Zrezygnuj!

Jak wygląda sytuacja w firmie? Oto co zastaniesz jak tu przyjdziesz: 1 dziewczyna z kadr, 1 zakupowec który stara się jak może i organizować wszystkie zamówienia na już a i tak dostaje po uszach, w jakości 2 gości którzy robią co mogą aby to jakoś szło a lada moment zostanie tylko 1.., w planowaniu produkcji i wysyłek zaraz zostanie 1 nowa osoba, do tego po 1 mistrzu na zmianę którzy nie ogarniają ludzi. Dyrektor zakładu robi też za zarzadzajacego produkcją planowaniem, wysyłkami się zajmuje i w sumie nic nie może i też nie ogarnia, 2 dziewczyny w finansach i w sumie 30 osób na produkcji co nie potrafią najprostszej informacji wpisać na papier i non stop trzeba po nich coś poprawiać. Nie dajcie się zamydlić że to super firma z super przyszłością i projektami - to wszystko kłamstwa.

@Zrezygnuj!

To jak to jest, że pracownicy nie są w stanie czegoś zrobić? Firma przyjmuje pracowników bez kompetencji, bez doświadczenia? Można się zatrudnić do przyuczenia? Bo ja myślałem, żeby się przyjąć do tej firmy, ale boję się, że sobie nie poradzę

Ściema!

Ta firma to żart. Właściciel to furiat który drze się na wszystkich za wszystko go sobie wymyśl. Nie znosi mądrzejszych od siebie którzy chcą mu pomóc-takich zwalnia. Pracowników zamiast motywować to rzuca im nagany jak coś zrobią źle z powodu otrzymania błędnych informacji, a po odwołaniu od nagany takich Pracowników zwalnia. Na hali zimno, z dachu leje się woda, planowanie produkcji to poziom poniżej dna, narzędzia do tłoczenia w strasznym stanie. Cały zespół administracji wymienia się średnio co półtora roku. Żadnych szkoleń czy perspektyw by było lepiej, brak jakiegokolwiek rozwoju. Firma tylko na chwilę by coś lepszego znaleźć. Same kłamstwa że strony zarządu.

@Ściema!

A wiesz jak jest na etacie specjalisty ds. planowania produkcji, bo czytam stare ogłoszenie i chciałbym spróbować swoich sił. Z tego co piszesz to nie wiadomo czy dłużej tu popracuję jak zobaczą, że mam wiedzę i doświadczenie. Pierwszą umowę to na jaki czas można podpisać?

Ściema! Nowy wpis

@Ściema!

A czy te nagany od szefa to mają jakieś negatywne konsekwencje? Czy na tej podstawie obcinana jest premia? Albo jak ktoś będzie miał X nagan, to jest zwolnienie dyscyplinarne? Wgl czy one mają jakiekolwiek znaczenie dla pracownika, które realnie wpływa na prace czy wynagrodzenie?

Justin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy ktoś orientuje się na temat obecnej sytuacji w firmie Steels? Jakie są zarobki,czy są benefity, ,jaka atmosfera panuje czy opłaca się tam pracować? Zastanawiam się nad złożeniem tam CV .

Zrezygnuj!

@Zrezygnuj!

Ijaktamjest

Witam. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak aktualnie jest w firmie steels? Jakie warunki, kontakty między pracownikami, z kierownictwem, czy są jakieś podwyżki, wyplaty ja czas? Swojego czasu słyszałem różne opinie

Nie
@Ijaktamjest

Atmosfera fatalna. Wszystko co piszą to prawda. Praca łatwa, za najniższą krajową i brak jakichkolwiek dodatków. Za to potrafią się czepiać o niestworzone rzeczy i straszą naganami i upomnieniami za to że człowiek pracuje tym co mu dali. Jak ktoś lubi być (usunięte przez administratora) lubi walczyć o każdą złotówkę, lubi jak mu non stop zimno bo zakaz włączania ogrzewania oraz jak kapie z dachu na głowę - to zakład dla niego.

Karol
@Nie

Piszesz, że się prują i że trzeba robić tym, co dają. Chodzi o narzędzia nie najlepszej jakości? I jaka jest teraz z temperaturą na hali, skoro piszesz, że oszczędzają na ogrzewaniu? Chciałbym też wiedzieć, jak tu się pilnuje bezpieczeństwa pracy po tych Twoich słowach?

Aplikowałeś do Steel.s Poland Sp. Z o.o. na stanowisko Koordynator ds. Jakości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
ehhh

Firma zarządzana przez Włocha (usunięte przez administratora) który jedyne co umie to obrażać wszystkich a szczególnie swoich - włochów. Jak schodzi na produkcje to drze się na wszystkich i na wszystko co zobaczy - na to że papierek jest, że produkty koło siebie za blisko, że materiał kiepski przyjechał, że produkować się nie da z tego co zamówi. Chce by wszystko było zrobione a narzędzi nie da. Narzędziowcy nie dostają podstawowych narzędzi do pracy, zakupienie klucza za 50zł to jest mega problem. Z dachu non stop cieknie, z rur także. Na hali cała podłoga lepi się od oleju, śmieci składowane w każdym miejscu. W zimę zimno - zakazuje włączać ogrzewania. Toaleta męska od 3 miesięcy zapchana - śmierdzi nawet przed wejściem do niej. Jak ktoś chce tu aplikować do pracy - niech się 50 razy zastanowi - to nie będzie dobry wybór. Pensja tylko i wyłącznie minimalna. Żadnych dodatków, premii, ubezpieczenia itp. Wczasy pod gruszą są, chociaż teraz nie wypłacił bo coś tam...

Doma
@ehhh

A co z bhp? Jak podłoga jest w takim stanie to czy to nie jest zagrożenie dla pracowników? Inne elementy bhp sa przestrzegane np. odzież ochronna jakieś elementy ochronne do oczu czy odpowiednie oznaczenia narzędzi niebezpiecznych, chemikaliów?

Zuzanna

Mąż wysłał firmie CV na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY/OPERATOR MASZYN. Nie zostały przedstawione w ogłoszeniu żadne widełki, orientuje się ktoś jak prezentują się zarobki? Ponad 4 z przodu będzie? :) UoP od pierwszego dnia? Jak określicie atmosferę?

Ona

Jak tam jest rozliczany czas pracy, monitorują bardzo co się robi w systemie czy nie? Bo tu ktoś pisał, że w telefonie się siedzi, to zastanawiam się, czy pracodawca jest rygorystyczny czy niekoniecznie. Przerw ile jest?

operatorpras

wloska firma, platnosci wyplaty są opoznione, czesto pracownicy aby dostac wyplate -siedza na stolowce. Byly na ten temat artykuly w gazetach - poszukajcie. Dyrektorzy co rok nowi z nowymi obietnicami. Czeste wizyty pip - bez popraw, jedynnie malowanie kibli. Maszyny z lat 80 . jedyny plus ze pracuje sie na 2 zmiany, reszta katastrofa

Luna
@operatorpras

Od dłuższego czasu wypłaty są na czas, wiem bo pracuje w tej firmie od 5 lat . I od kad pracuje zdążyło się to dwa razy że , spóźniono się z wypłatą. I taka krzywda się stała, bo wpłata była na drugi dzień. Trzeba strajkować i wzywac inspekcjie pracy.Dziewczyny same szukają ,dziury w całym . Siedzą godzinami na telefonie, nie patrza na to że dyrektor stoi im za plecami. Nie szanują dyrektora nikogo w tym zakładzie .Jak można powiedzieć do dyrektora kim ty (usunięte przez administratora) jesteś że będziesz mi mówił co mam robić. Co do Pana A....... bardzo miły i dobry dyrektor, jest nie dobry bo co , bo prosi żeby pracownicy pracowali, nie chodzili co pół godziny na papierosa i nie siedzieli pół zmiany w toalecie. Tak bo taka jest prawda , dziewczyny wchodzą dyrektorowi i przełożonym na głowę. Telefon na stole kawa na stole , zamiast pracować to co pół godziny na papierosa. Albo do toalety na telefonie posiedzieć. A co Pani Monika , poprostu nie mogę tego zrozumieć. Wypłata jest na czas , potrzeba zaświadczenia zawsze jest . Z pip to prawda , bo co niektórym pracownikom w tej firmie się nudzi, i trzeba zrobić bałagan .A później płaczą że nie ma bonusów, za co jak non stop robią problemy.Uwazam że za dwie zmiany pensja jest ok, pracowałam w różnych firmach na strefie i dla mnie ta firma jest najlepsza. Niby tak źle to dlaczego nie zmieniają pracy, przecież jest tyle pracy i tyle ofert. Tu nie chodzi o to że jest źle w steels, poprostu chodzi o to że jest za mało pracy na produkcji i trzeba coś robić przez 8 godzin a co to zniszczymy opinie zakładu . Doliczymy dyrektorowi.Taka jest prawda i tyle.

operatrorpras
@Luna

@Luna - piszesz same bzdury. Wypłaty były dopiero jak ludzie usiądą i nie pracuję - ostatni raz - na początku 2021. Chodzili i gadali że to wina banku :) - bo winni wszyscy ale nie oni. Wody ciepłej w toaletach dalej nie ma. Prasy w takim stanie że dopiero jak kogoś zabije to ktoś coś z tym zrobi, choć zwalą na coś innego jak zawsze. Szkoda słów na nich, krętacze i leserzy.... w firmach bez włochow nie potrafią pracować bo kłamstwa nikt nie potwierdzi.. jak to mówił gośc z kogistyki, który odszedł - Włosi to mix (usunięte przez administratora) i rumunów --tu jest odpowiedź!!! a ich hasło przewodnie to "spitolimy to na pewno, ale nie dzisiaj, jutro" kto zna - ten wie.. na poznanych sryliard włochów tylko TRZECH jest ludźmi na których można liczyć: GV, FR, MT - niestety tylko jeden został w tej firmie :(

Ole
@operatorpras

Ta firma to tragizm

Prawdziwa

Cóż tu powiedzieć porostu (usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla pracownika. Oszczędzanie na wszystkim . Totalne zadłużenie w US. Nie płacą dostawcą. Prezes Pan Sassoli nawiedzony notoryczny klamca!!! Manager Alessandro dba tylko o swoją (usunięte przez administratora) i wypłatę . A pseudo kadrowa Monika totalne dno-zero znajomości kodeksu pracy. Drodzy pracownicy uciekajcie póki możecie.

Elżbieta
@Prawdziwa

A możesz coś więcej powiedzieć na temat tego oszczędzania na wszystkim? Czyli co - marne wypłaty?

Luna

@Prawdziwa

Zero poszanowania dla dyrektora to mogę przyznać, zero poszanowania dla kadry zarządzającej. Dziewczyny z produkcji są bezczelne i pyskate , wchodzą wszystkim na głowę, myślą że wszystko im wolno w tym zakładzie.Mamy przykład po tym komentarzu, jak można obrażać publicznie właściciela zakładu Kadrowa oraz dyrektora, gdzie szacunek i klasa i to kobiety. Jak można nazwać właściciela zakładu kłamcą , idę do pracy pracować tak? A nie interesować się czy właściciel ma długi czy nie. Kadrowa dnem i zerem . Ale tak to świadczy tylko o dziewczynach jakie pracują w tym zakładzie. Mamy nowego dyrektora, to zamiast mu pomóc, to trzeba go gnębić, częstymi inspekcjami, po co.Bo jesteśmy takie super. Tekst o oszczędzaniu też jest najlepszy , tak bo trzeba coś napisać , jak ma być coś w tym zakładzie jak notorycznie się wynosi, to rękawiczki , papier . Są panie co nawet blachę potrafią wynieść , bo im się przyda .Brak słów, ale nie na zakład , brak słów na moje koleżanki cudowne . Uciekajcie z tego zakładu, a same dlaczego siedzicie , niektóre od samego początku.A jak chcą was zwolnić to płacz i groźby sądem.Tak taka jest prawda .

HAHAHA

Czyżby opinia @Prawdziwa - to od samej kadrowej? Szef kłamca - tak, tylko obiecanki, a kłamca to nie jest obraźliwe słowo. Kłamca to kłamca. Zresztą oni to mają we krwi. A pani kadrowa, cóż, niekompetencja i arogancja szybko wyjdą na jaw, jak dyrektorek zniknie a właściciel zacznie sobie z panią tak pogrywać. "kto mieczem wojuje, od miecza ginie" Jeśli pan/pani pracuje 5 lat to zna pani historię braku wypłaty w zeszłym roku? Zna pan/pani historię pobierania z wypłaty pieniędzy na ubezpieczenie dodatkowe i nie wpłacanie ich do PZU? Zna pan/pani historię braku podstawowych rzeczy do produkcji (rękawiczki materiałowe, bo faktury niezapłacone) i potem reklamacja od klienta na wypalcowane detale. Rozumiem też że pamieta pan/pani wizyty PIP i Sanepidu co pól roku i tylko odmalowanie kibli? Ten titanic idzie powoli na (usunięte przez administratora) - a wkrótce skończą się klienci, którzy chcą płacić za kłamstwa i kombinatorstwo. Choć pewnie dyrektorek i inni klamcy znajdą usprawiedliwienie szybko, ze to przez ludzi itp. ale na pewno nie przez nich ... jak 4 firmy które niedługo znikną w italii. Traktowanie jak (usunięte przez administratora) , oby wkrótce się skończyło, ale miejmy nadzieje że ci polacy co im pomagaja tez to odczują, bo już tacy byli w tej firmie, co byli po stronie wlochów a potem zobaczyli jak to jest byc po drugiej stronie (i kończyli w sądzie pracy) Piszą tu dostawcy o niezpałaconych fakturach, piszą tu ludzie których prywatne pieniądze na pzu nie były przelewane do pzu - więc @prawdziwa - trochę mija się pan/pani jednak z prawdą i daleko do obiektywnej oceny...

HAHAHA
@HAHAHA

chodzilo mi o komentarze od @Luna - to jest kadrowa!!!

operatrorpras
@HAHAHA

tak.. pani "Luna" to kadrowa, lub ktos od naszego dyrektora... na szczescie pani kadrowej już ni ma, choc dyrektor wciąż ten sam, ten który pozbyl sie kilku fajnych ludzi kturzy tu walczyli i chcieli dobrze. i co jest prawda - prosze wpisac nazwe zakładu w wyszukiwarkę i dopisac "strajk" lub "zwolnienia" - tam sa artykuły prawdziwe z portali lokalnych do jakosci nie moga znalezc, dwoch prawie było i sie zmyło - teraz znow szukają, a ci co zostali juz nie wytrzymują - a mieli tyle lat spokoju, ale co nowy dyrektor to wariacje i kombinacje...sam powinien teraz problemy rozwiazywac u klientow. du napraw mieli fachure i tez pozwolili odejsc i znów szukają na pracuj i do zakupow wykończą wszystkich, ale i w końcu nie bedzie kim pracowac a opinia sie tylko pogarsza

@operatrorpras

Czy Pan dalej pracuje w steels czy pracowal?

Czy zdarzają się nadgodziny w Steel.s Poland Sp. Z o.o.?

kazik

tak... ale aby je dostać nieźle trzeba się nachodzić i nasprawdzać

Czarna

O co chodzi z Panem, który siedzi w tej budce? Uniemozliwił mi zostawienie CV oczekując odemnie dowodu osobistego i zadając dziwne pytania jak na jakimś przesłuchaniu. Serio mam pokazywać dowód obcemu facetowi żeby zostawić CV? W innym firmach bez problemu zostawiłam.

Walduś

haerter w legnicy szuka na tłocznie i narzedziownie dojazd ok dobrze placa

Dzień dobry, potwierdzam opinie poprzedników, Firma zleca wykonanie usługi i nie płaci. Nic nie robią sobie z wysyłanych żądań zapłaty ?. Nie ma żadnych odpowiedzi czy jakiejkolwiek informacji ? od wielu już miesięcy. Zastanów się bardzo Jeżeli nie chcesz stracić nerwów i pieniędzy ?

przewoźnik

Witam Firma Steel,S PL nie płaci za wykonane usługi na rzecz firmy . nie można sie skontaktowac z firma. Udało sią zdobyc kontakt z pzredsawiecielem firmy - ten stwierdzil ,ze własciciel zdecuduje czy komus zapłaci czy nie. Pracownik obrażał nas zlceniobiorce w rozmowie telefincznej- zachowanie graniczyło z chamstem. Osterzegam przed wykonywaniem usług dla tej firmy

Usługodawca
@przewoźnik

Mam podobną sytuację. Brak możliwości skontaktowania się z Firmą. Brak możliwości dodzwonienia się do Księgowości. Brak płatności za wykonaną usługę od czerwca 2020 r. Właśnie wstępujemy na drogę sądową w celu odzyskania naszych należności. Proponuję unikać Firmy!!!

Radek

Bardzo dobra ale jednocześnie wymagająca firma. Dobra atmosfera i niezłe zarobki to tak w skrócie co można powiedzieć.

Xxcccc

Jedne z najniższych zarobków na strefie. Traktowanie ludzi jak śmieci, "Polacy to nieudacznicy i (usunięte przez administratora) Częste opóźnienia w wypłacanieu wynagrodzenia. Częste "pomyłki" w wypłatach. Problemy przy chęci wzięcia urlopu. Ciągły krzyk i wyzwiska. Systematyczne wyciskanie i gnojenie ludzi. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Brak podwyżek. Bardzo częste wizyty inspekcji pracy.

Weronika

@jula, a jakie stanowisko Cię interesuje? Zarobki, wakaty, warunki pracy są zależne właśnie od konkretnego stanowiska.

barrono

Są jeszcze możliwości zatrudnienia się na stanowiska handlowców, tylko musisz mieć doświadczenie w zawodzie

jula

Witam .Czy może ktoś wie czy potrzebują do pracy .A jak jest w tej firmie z zarobkami .

ada

Witam czy mógłby mi ktoś napisać jak długo pracuje się przez podfirmę , bo chcą mnie przyjąć ale tylko w taki sposób i nie wiem czy się zgodzić , bo nie chciałabym długo tak pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Steel.s Poland Sp. Z o.o. - Żarów

• Jak się pracuje w Steel.s Poland Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steel.s Poland Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steel.s Poland Sp. Z o.o.?

Steel.s Poland Sp. Z o.o.