A&E CENTER

Bielsko-Biała

Opinie o A&E CENTER

Magda 2010-08-11 14:44
W firmie A&E CENTER pracuje mi się bardzo dobrze. Atmosfera pracy jest bardzo miła i życzliwa. Firma stwarza mi warunki do rozwoju zawodowego, pozwala na wdrażanie własnych pomysłów.
G. Marszałek 2010-08-11 17:47
Miałam okazję pracować dla firmy A&E Center. Współpraca bez zarzutu, miła atmosfera, z mojej strony bardzo pozytywna ocena.
Aleksandra 2010-08-11 21:15
Witam, również pracuje w firmie A&E CENTER i jestem z niej zadowolona.
Sylwia 2010-08-14 09:12
Pozytywnie wspominam pracę w firmie A&E CENTER. Sympatyczna atmosfera, możliwość wdrażania kreatywnych pomysłów, wyrozumiałość i dobra współpracą z kadrą zarządzającą.
Stanisław 2010-08-17 17:25
Jak dla mnie praca ok. Pracowałem dla tej firmy jako lektor j. angielskiego i oceniam ten okres jako pozytywne doświadczenie.
Stosunek do pracowników raczej partnerski, nie czuć tutaj że ktoś jest u góry, a ktoś na dole. W kwestii czasu i warunków pracy również można się dogadać.
beata 2016-04-20 11:49
niestety, straszliwie mało jest o nich w internecie informacji, co mnie trochę martwi. Chyba każdy wie, czym się zajmują: Kursy i szkolenia językowe dla firm i instytucji, kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci i młodzieży, Akademia anglojęzyczna dla przedszkolaka - Przedszkole anglojęzyczne dla dzieci w wieku 2,5 - 5 lat.
Zostaw swoją opinię o A&E CENTER - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&E CENTER