Opinie o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w Żarów

Wszyscy

Pani nasza kochana zwolnij się już wstydu oszczędź.... zniszczyłaś fajna firmę

Stawiam na to, że ktoś jej pomógł. W firmie brakuje ogarniętych pracowników ale przedewszystkim silnej, decyzyjnej osoby, ktora zacznie szanować ludzi zbuduje na nowo zespół i doceni ludzi którym jeszcze chce się coś robić.

Wiara

Widzę wszystkie negatywne opinie.Jestem innego zdania.Yagi odmieniło moje życie,dzięki pracy tutaj zacząłem wierzyć w Boga i chodzić do kościoła,bo cudem jest,że ta firma tyle czasu istnieje.Musi to być dzieło Boże.

Robol
@Wiara

Fajnie widać w yagi współpracę: Pracodawca nie docenia pracownika i ma go gdzieś, Pracownik ma gdzieś szefa i firmę i robi tyle ile zarabia czyli minimum. ;) Ukraina jest poza schematem, bo robi poniżej minimum.

Ucieczka z biura może mieć miejsce? Tak cos pisali ale mnie do niego oferty jakoś się nie ukazywały. Mimo to pojawił się komentarz odnośnie nowej kadry. Chyba, że to do tego nawiązanie? Na jakie stanowiska dla osób z mniejszym doświadczeniem byłaby szansa?

A w tym wspomnianym biurze które tez odradzali teraz niedawno tu we wpisach to ile płacą? Zastanawiam się nad porównaniem zarobków względem produkcji, jak mam ofertę sprzed paru miesięcy na nią przed sobą to widzę kwotę nawet w wysokości 5 tys. czy teraz po nowym roku są jeszcze wyższe? W biurze także?

Halina Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Teraz słyszy się pogłoski o uldze pracowników ktorzy tam pozostali. Czy to prawda ze nawet z biura ludzie uciekaja? Nie brzmi to zachęcająco dla potencjalnych pracowników.

Wszyscy

Pani nasza kochana zwolnij się już wstydu oszczędź.... zniszczyłaś fajna firmę

@Wszyscy

Uczepiliście się jej. Przecież dzięki niej wszystko się zmieniło. Dobra praca, świetna praca.Nie wiem co jeszcze chcecie. Co prawda musi się jeszcze wiele nauczyć bo nie wszystko jej wychodzi ale gdzie zdobędzie praktykę jak nie w yagi.

Lopo

Prawda

@Wiara

i co po takim czasie praktyka już zdobyta? generalnie na spokojnie można podejść i pogadać o problemach i pomaga rozwiązać? jakie najczęstsze problemy tu ludzie mają?

@Wszyscy

Niebawem zobaczymy koniec tej firmy.Przez nią Wszystko się sypie i już nie da rady tego naprawić

@..

Myślisz że przez jedna osobę z kierownictwa firma może upaść? Zwykle za taką sytuacje odpowiada więcej osób. Powiesz co się sypie? Firma ma naprawdę takie problemy? Chodzi o finanse czy zarządzanie?

Kolejny rok z rzędu ludzie, którzy zmienili swoje plany i poszli na urlop w innym terminie zostali pozbawieni klimatyzacji na stołówce (jedynym miejscu gdzie można choć na chwile odpocząć od hałasu i wysokich temperatur) w najgorsze upały z powodu "awarii"zdarzenie miało miejsce również w roku poprzednim w okresie urlopowym. Tak firma dziękuje ludziom oszczędzając kosztem ich zdrowia.

Nick Nowy wpis

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Nie wiem o jakim prezencie pożegnalnym tu mowa ale mieliście może cos tak ogólnie na święta? Parę miesięcy temu jak szukali na produkcje to nie widziałem czegoś takiego w benefitach a teraz jak wisi nowa oferta to jest podwyżka zarobków o tysiaka i właśnie te prezenty, nawet na dzień chłopaka. :D co to za zmiany?

Ksiegowy

Na Obiecują a później się wyprą nawet jak w mailu pisali to też się wyprą. (usunięte przez administratora) tutaj by nie pomógł, obłuda w czystej postaci, manipulacja i mydlenie oczu.

Graźka
@Ksiegowy

O jakim mailu piszesz teraz? każdy z pracowników jakiegoś otrzymał? Co w nich piszą i w czym rzecz? Czyli tez w ten sposób jakieś istotne informację są przesyłane? Na kolejny rok tez jakieś zmiany się szykują?

Marcel
@Ksiegowy

Hm...zakład cie potraktuje jak zło konieczne,i podziękuje w najmniej oczekiwanym momencie.za nic osoba dobrze pracująca,dyspozycyjna,kreatywna ,odziękujom i dowierz się o tym ostatni zamiast pierwszy.NIW POZDRAWIAM!!!!!M!

I mimo takiej opinii funkcjonuje od 20 lat? jakim sposobem? I co z tymi ofertami ze strony www? Czy one są poglądowe? Widnieją dwie, dla operatora oraz inżyniera. po dacie wychodzi jednak na to, że są one sprzed dwóch lat. czy ich treści są w ogóle aktualne? zmieniło się cos w warunkach pracy przez ten okres?

@bylyPracownik

Najgorszy zakład w jakim pracowałam. Myślałam że te wszystkie opinie zamieszczone to jakieś fake. Ale są naprawdę prawdziwe. Zarobki śmieszne jak do wykonywanych obowiązków. Dodatki? Aby tylko nie dać. O wszystko trzeba walczyć. Nikt ci nic nie podpowie, nikt ci nie pomoże. (usunięte przez administratora) Pracownicy biura totalne szaleństwo. Połowa nie zna żadnych przepisów łącznie z główna kadrowa. I najlepsze jest to że więcej pracowników to biura jest, którzy i tak pomocni nie są niż pracowników produkcji. Ludzie odchodzą bo mają dość. Zakładem kierują niekompetentne osoby które dawno powinny zostać wywalone na zbity pysk. Zniszczyli zakład i psychicznie niszczą pracowników. Jak kto kolwiek się zastanawia czy tam iść do pracy to odradzam szukajcie w innych zakładach, bo w tym nie dość że nie zarobicie godnie to satysfakcji ani zadowolenia z pracy nie będziecie mieć żadnej. I cieszę się z pożegnania z tym miejscem.

@@bylyPracownik

Z tymi zarobkami to jak one wyglądają u was zawsze przy początku kolejnego roku? są podwyżki inflacyjne czy jak to wygląda? przy tych opiniach zastanawia mnie perspektywa na zmiany, faktycznie są powystawiane oferty. mnie ta dla operatora interesowała, jeśli teraz oferują do 5,3 tysięcy to czy od kolejnego roku możliwe będzie 6?

Potencjalny kadydat

Dlaczego w ogłoszeniu o pracę nie ma podanych widełek płacowych. Rozumiem, że jeśli jest brak informacji o zarobkach to praca za najniższą krajową? Szukam pracy ale nie chce marnować swojego czasu za minimalne wynagrodzenie.

@Potencjalny kadydat

A do którego stanowiska się odnosisz? Bo jest do produkcji to normalnie są widełki, a przynajmniej na takim portalu wisiała oferta ze 3 miesiące temu i były podane. Chodzi o kwoty od 4,7 do 5 tys. i to stała podstawa, tak? w treści nie widzę premii wynikowych, jest za to świąteczna, wiadomo jak teraz wyjdzie?

Wannabe

Witam, pojawiła się oferta pracy na kuźnię w firmie Yagi. Mógłby się ktoś wypowidzieć jak wygląda praca tam? Czy pracodawca zapewnia klimatyzatory dla operatorów w upały, ile zmian, no i najważniejsze, ile można realnie zarobić w miesiącu? Pozdrawiam.

Monika G
@Wannabe

Cześć nawiązując do twojego pytania nie ma żadnych klimatyzatorów nie ma niczego po prostu jest gorąco (usunięte przez administratora) nie pytasz o nic i dostajesz nawet nie najniższą krajową

Maria
@Monika G

Jak to nawet nie najniższą krajową? Chodzi ci o cały etat? Serio pytam, jak to możliwe? Czy chodzi o to, że na umowie niby minimalna jest, a potrącają często z wypłaty za coś?Nikt tego nigdy nie zgłosił? Jeszcze jak piszecie, że temperatury masakra.. jak na moje, to dodatek powinien być za pracę w tak niesprzyjających warunkach... to ile sie zarabia w takim razie?

G...o

Pracowałem tam 13lat i odszedłem w najlepszym momencie. Już zaczęło się sypać. Ludzie pracujący tam myślą że będzie lepiej :))) Zwalniając się dyrektor wyrzucił mnie ze znajomych na Facebooku to było dla mnie najgorsze. ????

Czy w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma szkoleń i nie ma kasy, ludzie odchodzą a wszystko dąży do zamknięcia firmy.

Lolo

Aaa panowie z kuźni chyba coś dostali, że nagle zmienili front. Krowa co dużo muczy, mało mleka daje.

Pracujesz jeszcze?

Tak jest

Mililitr
@Wiara

Cześć, Zapewne mnie kojarzycie, chciałbym znów zawitać do Was bo słyszałem, że brakuje ludzi a nie byłem taki najgorszy. Czy mam jakieś szanse?

Krzysztof
@Mililitr

Czemu w takim razie odszedłeś? No chyba, że to Ciebie wyrzucono? :D

Militr
@Krzysztof

Chciałbym żeby mi ktoś wytłumaczył ile minimetrów to jeden mililitr?

Robol
@Wiara

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Umowa zlecenie.

BylemWidzialemZnam

Od zawsze umowa o pracę 3 m próba 2 lata nastepnie stałe zgodnie z prawem. Od 2019 (usunięte przez administratora) premiowe, na umowie wałek CNC..... aktualnie 2 najgorsza firma na strefie po Stee€# Japonska myśl technologiczna wersja zaktualizowana polskim ladem... na 5 ludzi robi 1 plus doplata z tarczy:D PS pracownicy z Ukrainy mimo obaw o swoją współpracę mają ubaw ze Polacy są nie myślący i pracują za darmo...

@BylemWidzialemZnam

Dodam jeszcze, że ci co zostali a jest ich niewielu otwarcie krytykują wizje ów rządzących co z kolei spotyka się z gniewem tzw "inteligencji" i przykręcaniu jeszcze bardziej śruby jakimiś coraz to dziwniejszymi obostrzeniami. Nie robi to najmniejszego wrażenia na pracownikach a wręcz odwrotnie nawet kadra kierownicza otwarcie wygarnia niekompetencje i brak doświadczenia "inteligencji" Doświadczony na dwóch liniach chodząc co chwile na fajke zrobi więcej niż roczniak na jednej linii. No cóż... stara szkoła.

Kotlet

Ciężkie czasy??? Oni sami do tego doprowadzają jak nie pracownicy się zwalniają bo mają dość to oni .... Sami doprowadza do upadku tego zakładu są pupilki którzy nie są do tkniecia. Moim zdaniem jest tam dyskryminacja ....

@Odpowiedź

No wiesz jak się lata co chwilę na fajke to nie wiem czy się więcej zrobi. Nie ma tu przerw żeby spokojnie wyjść i zapalić? Nikt z kierownictwa nie sprawdza jak ludzie odchodzą od stanowiska i robią sobie trochę wolnego?

W Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów trwa proces rekrutacji na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Bartek

Nie licząc premii to najniższa krajowa a z wózka schodzisz tylko na przerwe.

@Bartek

A możesz policzyć z premią? Przerwa jedna 30?

Bartek
@Zofia

3050zł na rękę.Z premią. Przerwa 20min i jeszcze zostajesz dłużej 10min i ją odrabiasz.

Maniek

Jako kierowca wòzka? Chyba żartujesz

@Bartek

przepraszam, premia z tego to ile była? teraz od nowego roku pewnie trochę inaczej jest? czemu przerwę się odrabia... i te 10 min to faktycznie wskaźniki w górę podnosi?

Podobno pracując jako Project Manager można liczyć na 7000 na rękę. Czy to prawda?

Odpowiedź

Uważam, że tak. Biurowcy ogólnie zarabiają dużo. Jest ich chyba nawet więcej niż ludzi na produkcji.

Zachłanny

Jak ci mało to wypad na produkcje.

@Zachłanny

Za miły to ty nie jesteś. Pracujesz na produkcji że tak zachęcasz? Robi się na dwie czy jedną zmianę?

...
@Bartosz

Na 3

@Odpowiedź

A warunki pracy jakie mają? są adekwatne do zarobków? atmosfera i traktowanie się wzajemnie ludzi jak wygląda?

No name

Stawki są tajne tutaj nikt nie wie ile kto ma na ręce bo wszyscy są zadowoleni po podpisaniu umowy

(!)
@No name

Szacun dla tych co zostali i nie sprzedali sie za hajsy.

Balon

To prawda, ze sie ten Diabel z jakosci zwolnil? To byl przeciez dobry kiero. Czym go (usunięte przez administratora) Ja go dobrze wspominam, mozna bylo sie dogadac, chyba, ze sie na ciebie (usunięte przez administratora) ) ale jemu sie jeszcze chcialo. A jest jeszcze ten lysy z maszyningu, co na (usunięte przez administratora)Tez dobry kolo. Jak tam teraz, oplaca sie wracac? Zostal tam ktos?

...
@Balon

Ten z jakości zwolnił się i łysy tak samo, nie wytrzymali tego niedbalstwa. Niemasz do czego wracać.

@...

Niedbalstwo dobrze określone

Mig
@Balon

Opłaca z tym że Ciebie już nie chcą kimkolwiek jesteś królowa nie życzy sobie starych pracowników wypalonych mają źle nawyki i nie pasuje do nowej wizji firmy

lolo
@Mig

Oczywiscie w wiekszosci starzy pracownicy nie robili susow, nie to co nowi :)

Czy w firmie Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Odpowiedź

Nie, pracują też na śmieciówce.

@Odpowiedź

"też" czyli na uop można liczyć? pytanie tylko na których stanowiskach? wymienisz dla jasności? a stawki to znasz czy już niekoniecznie? fajne byłoby mieć porównanie

Chudy

Szkoda że nie będzie strajku....

Chudy

Już szansa przepadła. Nie byłoby nic do stracenia. A szło by lepszą kasę wykręcić.

@Chudy

A to strajk jakiś szykowaliście? Dlaczego go nie było ostatecznie? w sumie to byłby wasz pierwszy?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Operator do pracy w Żarów. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

....

Jeśli zdrowie Ci pozwala i nie masz obecnie innej pracy to możesz spróbować. Musisz jednak się liczyć z zarobkami około 3000 netto na początek co przy temperaturach ponad 40 stopni na hali i przy dużym zapyleniu nie może być nazywanym godziwym wynagrodzeniem.

Damian
@....

Przy 40 stopniach? To faktycznie słabo jesli to faktycznie prawda. Pracodawca zapewnia chociaż wodę? przeważnie wiecie są te automaty dla pracowników?

....
@Damian

Tak woda jest.Filtrowana z sieci.Chociaż to. Ale szczerze przy tej płacy i przy braku podwyżek i awansów szału niema.

Iza
@....

A co do tych podwyżek, to nie ma szans na nic więcej? :( Tzn. na podwyżkę/premię za staż pracy czy coś?

Jaki jest wkład kierownictwa Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownicy mogą niewiele nie mają narzędzi do motywowania pracowników (niestety). Tak to jest skonstruowane że nawet za wykonanie super roboty nie moze przyznac ci nawet 10 zl :( Bycie kierownikiem to tylko troszke lepsze wynagrodzenie nic pozatym.

Zofia

Ale to oni z kimś z góry w takim razie musieliby o tym rozmawiać, żeby komuś coś podwyższyć?

I to jaki.. dostajesz polecenie lub decyzję to nie wiesz czy się śmiać czy płakać

Honorata
@Odpowiedz

Aż takie złe są te polecenia, decyzje? Możesz podać przykład?

Zostaw merytoryczną opinię o Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów?

Kandydaci do pracy w Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów