Pekabex S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pekabex S.A.

Aktualność

Firma oferuje bardzo dobre warunki zatrudnienia. Pracuje od 2 lat na produkcji. Mam możliwość nauczenia się zawodu od podstaw, a przyszedłem jako osoba bez doświadczenia. Pekabex stawia na rozwój pracownika, odbyłem już wiele szkoleń technicznych.

Bolek
@Kangur

Na to właśnie liczę, koleżeńską, zdrową atmosferę w pracy. Jest teraz pootwieranych kilka rekrutacji. Ja mogę pukać do drzwi w sprawie pracy dla Betoniarza-Zbrojarza w Niemczech. Oczywiście mam doświadczenie w pracach betoniarskich. Niemal 5-letnie. Pasuje mi, że zakwaterowanie jest bezpłatne a dojazd do Niemiec zorganizowany oraz opłacony. Piszą tam o możliwych nadgodzinach. Jak są więc one płatne, w porównaniu do standardowej godziny pracy?

Valerij

Ostatnie dni pokazali że ta firma jest prawdziwym przyjacielem. Jestem Ukraińcem i nigdy nie myślałem że mój kraj spotka taki straszny los. Dzięki wszystkim co nam pomagają i dzięki Prezidentowi. Ot imienia swojego moich kolegów i naszych rodzin.

Stały

Pekabex to dobra firma, to trzeba im przyznać. Na start dla młodego inżyniera idealna, starsi dobrze przyuczają, realizacje są duże więc trudne, ale ciekawe i jest możliwość dalszego rozwoju swojej kariery czyli na budowach kierownik robot potem budowy itd. a w dziale projektowym najpierw tylko proste zadania, potem coraz bardziej się wdrażasz. Może widzieliście dzisiaj ogłosili że mimo pandemii mają super wyniki więc warto się trzymać dużej firmy w niepewnych czasach.

Ktoś

A zbrojarze bo mam chęć się zgłosić jako kandydat? Wymagana jest znajomość czytania rysunku technicznego, to potrafię ale nie mam doświadczenia, w mile widzianych podano, że fajnie jakby było. W takim razie mam szanse się dostać?

o2
@Ktoś

słuchaj, wyślij cv a sam sie przekonasz

temu Nowy wpis
@o2

no dokładnie, nie ma się co zastanawiać tylko działać!

Froz Nowy wpis
@Ktoś

Mile widziane nie znaczy, że tego wymagają, więc szanse cały czas masz.

tort Nowy wpis
@Ktoś

na jakiej stronie ogłoszenia sprawdzasz?

PrAcA Nowy wpis
@o2

Długo czekałeś na odpowiedź? Dzwonili czy maila wysłali?

Pukla

Czy zbrojarzy tu szukają może? Rozglądam się za pracą dla chłopaka i chcę się dowiedzieć jak to tutaj wygląda.

@Pukla

Jeśli ktoś mógłby powiedzieć mi gdzie znajdę oferty pracy to byłoby mi bardzo miło ;)

zbr
@Pukla

szukają zbrojarza na dwie lokalizacje z tego co wiem do poznania i gdzies jeszcze nie pamiętam

zbr
@Pukla

na pracuj sa oferty na ich stronie możesz ewentualnie bezpośrednio aplikowac mailowo ale ofert żadnych nie ma jako takich

@zbr

W jakim sensie mailowo? To znaczy znaleźć ofertę i wysłać cv z jakimś odnośnikiem do oferty?

@zbr

Zgubiłem się, na stronie nie ma ofert ale są oferty?

pref
@Multi

znaczy że mozesz napisac im w mailu na jakie stanowisko chciałbyś aplikować i wysłać im cv z prośbą o rozważenie swojej kandydatury

limon
@pref

podsumowujac ogloszenia wstawiaja i na swoja strone i na pracuj czy gdzies jeszcze indziej?

Lichi

skoro mają ogłoszenia to po co wysyłać taką aplikację?

Danny

Pewnie, że lepiej tak ;) Wydaje mi się, że wtedy szybciej zwracają uwagę na cv

pretend
@Danny

odezwali się już może do was w sprawie cv? ile czekaliście?

rex
@pretend

koajrzycie czy firma przyjmuje czasami studentów na praktyki?

hunger

już tu nie robię ale z tego co kojarzę zawsze jakieś praktyki firma prowadziła tak samo jak staże, na stronie wszystko powinno byc rozpisane

bert
@rex

Na stronie pekabexu w zakładce kontakt masz nr do rekrutacji, więc jeśli jesteś zainteresowany to najlepiej byłoby zadzwonić zapytać jak się należy zgłosić na takie praktyki.

vino
@hunger

czy w jakimś konkretnym terminie trzeba by było się do nich zgłosić w tym celu?

nemo
@vino

Całym rokiem możesz się zgłaszać na praktyki

akon
@bert

Wlasnie tam jest informacja, zeby sie zglaszac na praktyki ale nie napisali dokladnie w jaki sposob.

Miska
@rex

Studenci przychodzą na praktyki na wakacje. Byłam w zeszłym roku od lipca do września i jeszcze przedłużyli mi zlecenie na październik a były osoby które miały jeszcze dluzej.ja polecam zgłosić się do HR

stewia
@Miska

brzmi jakby była szansa nawet na zatrudnienie po takich praktykach, aczkolwiek czy na pół etatu się zgodzą to też pytanie

komar
@stewia

Najlepiej ci bedzie zapytac od razu jak sie do ciebie odezwa, jak bedzie zapotrzebowanie to nawet na pol etatu rece do pracy sie pewnie przydadza.

Laks
@stewia

Szukają tutaj na pół etatu? Bo nie widziałem tej informacji w ogłoszeniu??

demm
@Laks

skoro nie widziałeś to w takim razie chyba znaczy, że aktualnie nie szukają ;-)

gierek
@Laks

na pół etatu zawsze w teorii da się dogadać

maki
@demm

moze jak nie szukaja na caly etat to chociaz wlasnie na pół

ZYM
@gierek

Pod warunkiem, że się jest studentem czy niezależnie od tego?

Grazia
@ZYM

Macie gdzieś ogłoszenia na mniej niż cały etat? Nic takiego nie widzę

lekc
@Grazia

nie raczej nie ma, o niecałe etaty możesz się juz bezpośrednio z nimi dogadywać

muchomor
@lekc

Ze zleceniem tez nie bedzie problemu jakbym wolal na poczatku zamiast uopa?

Sb
@muchomor

zlecenie też niektórzy mają jak dobrze kojarzę więc powinno być ok

Jaca
@Sb

Potem można już normalnie przejść na umowę o pracę czy zostaje się na zleceniu?

pars
@Jaca

to nie lepiej od razu na uopa sie zatrudnic?

merwin
@pars

na umowę zawsze lepiej, tylko czy zawsze dadzą?

@merwin

A pod jakimi warunkami mogliby nie dać, że tak tu gdybacie nad tym? W kadrach jak ktoś spyta to co mówią o tym? Ja się jeszcze nie kontaktowałem, bezproblemowo można się zgadać? Mnie zależy na stałej robocie, nie chce ryzykować. Są jakieś kompetencje mile przez nich postrzegane?

rokccc
@merwin

a niby czemu mieliby nie dać od razu uopa

pizza

czyli pierwsza na okres próbny?

puls
@rokccc

umowa o pracę jest dostepna od razu, przynajmniej na niektórych stanowiskach, o wszystkich wypowiadać się nie moge bo nie wiem

Gargulec
@puls

A możesz powiedzieć na jakim jest opcja dostać taką umowę?

sztyl
@Gargulec

Sprawdź sobie w ogłoszeniach co proponują

Vaga

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć. Jak wygląda praca na wózkach widłowych? I jak z premiami?

gin
@Vaga

ja dodam od siebie jeszcze pytanie apropo tej pracy na wózkach - jaką umowe dostajecie ?

gin
@gin

moze ktos tez napisac dwa zdania o warunkach i organizacji pracy - bede wdzieczny !

biedak
@gin

tak ogolnie moge powiedziec, ze warunki są na dobrym poziomie, organizacja pracy tez w porządku, chyba ze chcesz cos konkretniejszego sie dowiedziec?

Beer

Pensja i dodatki - to mnie najbardziej interesuje, dostajecie coś dodatkowo do pensji?

Szop
@Beer

Dodatków jest sporo co by cie najbardziej interesowało? a premie są uznaniowe i od obrotów na przykład

Pandora
@Szop

czy jakieś socjale macie?

flower
@Pandora

podbijam pytanko, jakies wczasy pod gruszą czy coś w tym rodzaju? z góry dzięki za odp:)

Riko
@flower

mamy dodatkowa kase na święta, prezenty dla dzieciakow - ostatnio karty do Empiku, medyczna opieka i multisporty mozesz też miec nauke angielskiego

Szkoda, że nawet tutaj nie można zadać zwykłego pytania o prawa pracownicze. Dziękuję za cenzurę mojego pytania, w ten sposób raczej nic się nie zmieni.

molos

można zgłaszać anonimowo w firmie, jak coś uznasz za niezgodne z kodeksem etyki. lepsze anonimowe zgłoszenie, niż anonimowy komentarz na goworku

skrrt
@molos

no dokladnie, jak cos serio wam nie pasuje to cos z tym zrobcie a nie takie smieszne pisanie w internecie :)

Pracownik Produkcji

Aplikacja CV, telefon, rozmowa w siedzibie firmy. Ok 40 minut, przez ten czas przedstawienie jak się robi płytę betonową. W trakcie rozmowy do biura wchodził inny kierownik z pytaniami "czy kupić dystanse za 10gr czy za 11gr " rozmowa stawała się coraz bardziej agresywna, nie mogłem się dowiedzieć konkretnej stawki za jaką będę pracował, oraz konkretnych godzin pracy.

Poprzednie zajęcia, ile chce zarabiać, czy nie boje się dźwigać ciężkich elementów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lexal

Hej, trafiłem na ofertę na asystenta architekta i zastanawiam się odnośnie tego czy faktycznie wystarczy jak będę na ostatnim roku studiów żeby tu się przyjąć tutaj?

@Lexal

Jak wygląda udział wtedy w projektach?

Amka
@Lexal

Czy oferta na asystenta jest aktualna? Możecie podpowiedzieć gdzie ją znajdę?

fex
@Amka

ja nigdzie takiej oferty nie widze, więc obawiam się, że może być juz za późno...

mintaj

Na stronie pekabexu możesz wypełnić formularz jak nie ma ogłoszeń.

popcorn
@mintaj

w jakiej zakładce? jak szybko odpowiadają?

miś

nie żeby coś ale na pracujpl jest w ciul tych ogłoszeń

@mintaj

Co do tego formularza, to wiecie, czy kandydat jak tak wysyła aplikację bez konkretnego ogłoszenia, to też dość szybko dostaje odpowiedź, czy ma prace, czy nie? Czy to jest tak, że po tym formularzu trzeba czekać miesiącami, aż coś się zwolni i wtedy dopiero kontaktuje się rekruter?

ołowiany

pewnie zadzwonią jak coś się zwolni, chyb że ich wyjątkowo oczarujesz, tam zresztą w tym formularzu przypuszczam, ze jest opcja zaznaczenia o jakie stanowisko się starasz

glisskur

moim zdaniem i tak bezpieczniej będzie się zgłosić przez ogłoszenia, większą pewność masz że będzie wszystko szybciej szło jak coś

karierowicz
@miś

skoro pracujesz i jesteś zorientowany to może powiedziałbyś coś o stabilności zatrudnienia tutaj? wypłaty są na czas? szukam czegoś legitnego i na dłużej niż na krócej

XXX
@karierowicz

Tak wypłaty są zawsze na czas.Nie wiem jak to teraz wygląda ale jak się zatrudniałem to pierwsza umowa ba 3 miesiące druga na 3 lata a później podobno na czas nieokreślony.Pracuje tu już 2,5roku.

Maden
@XXX

I jak ci się pracuje? Zachęcał bys raczej do aplikacji czy odradzał>

Trik
@XXX

To teraz pewnie czekasz już na ten obiecany nieokreślony?

bomba43
@Maden

Ja ze swojej strony zachęcam, pracuje mi sie tutaj dobrze. Ludzie w porządku, kasa zawsze na czas, warunki pracy tez ok.

bomba43
@Maden

I tez duzy plus za to ze praca jest stabilna. Nie ma nieoczekiwanych zwolnien ani nic takiego, a w tych czasach sie to ceni

Kenzo
@bomba43

jeszcze tego brakuje , żeby nie było stabilnie jak na umowie o prace robisz

werter
@Kenzo

to tylko na uopa zatrudniaja jak cos? zadnej innej umowy nie mozna dostac?

pstrąg tęczowy
@Kenzo

wiesz może jak tutaj jest z doświadczeniem? trzeba mieć jakieś duże żeby pomyślnie przejść rekrutację?

naczos
@werter

interesuje cię jakaś konkretna forma zatrudnienia? osobiście pracuję na uopie i w sumie nie orientowałem się do tej pory czy można na coś innego

Wodnik
@bomba43

od siebie potwierdzam, praca bardzo w porządku zwłaszcza jeśli chodzi o stabilność, żadnych opóźnień

bratanek
@naczos

nie no z tego co wiem to mozna uop/zleceniówke albo b2b ale tze nie wiem od czego to zależy

domagała
@Wodnik

u mnie tak samo, rowniez moge potwierdzic ze stabilnie - wyplaty na czas, brak niespodziewanych zwolnien, praca spokojna

Majonez
@bratanek

z tego co widzę w ogłoszeniach to jest albo umowa o pracę albo b2b pewnie zależy kto woli na czym pracować w tym wypadku

Majonez
@domagała

To jest profil tak ogólnie dotyczący całej firmy czy jakiejś konkretnej lokalizacji? Bo mnie by praca w gdańsku interesowała na przykład

Boss
@domagała

orientujesz się może jakie firma ma podejście do kandydatów, którzy nie maja jakiegoś specjalnego doświadczenia?

fame
@Boss

a w ofercie nic nie pisze o doswiadczeniu? na kazde stanowisko pewnie bedzie inaczej

Dodzio
@fame

Na produkcje nic nie jest napisane o wymaganym doswiadczeniu.

Duży
@Dodzio

Dobrze by było żeby nic nie wymagali, bo za duzego nie mam, ale szukam czegoś teraz właśnie

geber
@Duży

moze i dobrze by bylo ale czasami tez potrzebuja na pewno z doswiadczeniem, nie wierze ze nie

Fesan

Gdzie te ogloszenia sie znajduja?

Sens
@Fesan

na internecie sobie patrz, najlepiej na stronie firmy albo na pracuj moim zdaniem

Ogolony
@Duży

Znalazłeś coś bez jakiegoś dużego doświadczenia? też się właśnie rozglądać zaczynam

lysy
@Ogolony

poszukaj sobie, w ofertach na pewno masz podane ile trzeba doświadczenia i na jakie stanowisko

Miś

Ktoś się orientuje czy wysyłac cv warto tylko przez otwrte ogłoszenie czy tak na maila też trafi i będzie brane pod uwagę?

@Dodzio

To może ktoś się orientuje czy dla osób bez doświadczenia jest jakieś szkolenie albo wdrożenie w obowiązki? Często na produkcji można dostać podwyżkę albo liczyć na dodatek stażowy?

Puch

W obowiązki wiadomo że zostaniesz wdrożony przecież to chyba standard w firmach

klubowicz
@Puch

Niekoniecznie niestety w mojej poprzedniej pracy był taki bałagan że nie było nawet mowy o wdrożeniu tylko siup i rób swoje byle dobrze XD Spoko że mówicie że tutaj jednak to oczywista oczywistość zostać wdrożonym

Szkielet
@klubowicz

Nie no spokojnie tutaj jest porządne wprowadzenie w obowiązki

Ranigast
@Szkielet

A ludzie z zespołu pomagają w razie czego? wspierają na duchu? XD czy bardziej olewka

pomocnik
@Ranigast

jeśli potrzebujesz pomocy to zawsze się znajdzie ktoś kto ci pomoże

flower

czyli dobre tam macie kontakty z kierownictwem? idą na ręke w razie czego?

Siema

Jakie są zarobki w Niemczech jako zbrojarz na prefabrykacji? Z góry dzięki ????

Szczurok
@Siema

W ogłoszeniach nie podają jakichś widełek czy coś? zazwyczaj jest gdzieś taka informacja

suzu

ile bede czekac na ich odpowiedz mniej wiecej? czy nie ma zadnej reguly co do tego?

Brokat
@suzu

Pewnie zależy jak szybko potrzebują kogoś przyjąć, ile mają cv itd do mnie dzwonili po około dwóch tygodniach jak kiedyś składałem cv

gen
@suzu

do mnie też się odezwali po tygodniu czy tam dwóch, z reguły im to szybko idzie

prot
@gen

kojarzysz czy negatywną decyzje też jak coś przekazują?

Osteo
@prot

Mowili ze beda sie kontaktowac niezaleznie od decyzji, wiec trzeba wierzyc na slowo

@Brokat

Hej, ja też widziałem ofertę dla zbrojarza. Czy ta odpowiedź po dwóch tygodniach to jest telefon i zaproszenie na rozmowę, czy już taka pierwsza wstępna rozmowa rekrutacyjna z pytaniami o doświadczenie, wymagania finansowe itd.?

H.M.

raczej dzwonią żeby się umówić na rozmowe po tygodniu/dwóch

Giii
@H.M.

zapraszaja na rozmowe stacjonarna?

Młodzieniec
@Giii

Podłączam się do pytania rozmowa się odbywa w siedzibie firmy czy przez jakieś temasy albo zooma?

Sandał
@Giii

Kiedyś jak aplikowałem to miałem normalnie na miejscu ale to dawno temu było więc mogło się coś zmienić

inżynier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Na jakie zarobki można aktualnie liczyć na stanowisku inżynier budowy? Praca po 10h dziennie czy może mniej?

Cześć, chce, aby ktoś opowiedziałam o pracy jako asystent projektanta z j. niemieckim. W internecie była kiedyś taka oferta pracy i mnie zaciekawiła, bo pasuje do mojej znajomości niemieckiego. Już niewiele widać z treści tej oferty poza tym, że praca jest stacjonarna. Czy to jest praca stacjonarna w PL w biurze firmy, czy jedzie się tam do DE, gdzie firma wysyła pracowników?

Możenowy

Witam jak wyglądają warunki mieszkaniowe czy są w miarę dobre czy nie zbyt zadbane ?zależy mi o szczegóły ,wiem tylko ze w hotelach proszę o szczerą odpowiedz

borat

byłby problem gdybyś w razie czego chciał zmienić mieszkanie ?

Są jednoosobowe pokoje? Wiem że zwykle nie jest to standard hotelowy ale wolałbym mieć trochę prywatności. Ile się płaci za kwaterę?

pixar

Jak cie rekrutowali tak w goole? Online czy stacjonarnie?

kiwi
@pixar

u mnie były dwa etapy, pierwszy zdalnie a drugi juz na zywo z managerem rekrutującym, ale ja się zatrudniałem już chwilę temu, więc może sie coś pozmieniało od tamtej pory

hopper
@kiwi

są jakieś zadania rekrutacyjne? czy zwyczajna rozmowa?

Szczurok

Ja teraz czegoś tutaj szukam bo znajomy bardzo chwalił i mówił że i praca i zakwaterowanie były bardzo w porządku

bic
@Szczurok

też tak słyszałem właśnie, ktoś wie czy można wyjechać tylko raz na 1 miesiąc i tyle? czy trzeba jakąś dłuższą umowe podpisać, która na to nie pozwala?

Trafiłam na ich aktualną rekrutację, gdzie firma szuka pracownika jako Inżynier Budowy ds. instalacji sanitarnych. Zastanawia mnie jedna sprawa, a chodzi o udział w projektach za granicą np. w Szwecji czy w Niemczech. Ile taki wyjazd poza PL na projekt trwa? To jest czas liczony w tygodniach czy miesiącach?

jxz

Dobre pytanie, tez widzialem to ogloszenie i sie zastanawiam. Ma ktos jakies info?

Ale jest pewność, ze wszystkich informacji udzielą telefonicznie? Czy trzeba iść do siedziby i złożyć cv i dopiero potem będą omawiane warunki pracy?

Dilion

praca jest spoko ludzie też, nie masz się czym martwić

biedak
@Dilion

dla mnie chyba ci ludzie są największym plusem

Cieszy nas to wyrażenie swojej opinii dotyczącej pracy w Pekabeksie! Życzymy dalszej satysfakcji w zawodzie, Zespół Pekabex

Jaro
@Pekabex S.A.

Witam jakie są zarobki dla osoby z 6 letnim doświadczeniem czytającej rysunek i uprawnieniami na suwnice.Jest stawka stała czy akordowa ?

@Jaro

jest u was włąsnie u was jakaś stażowa premia w ogóle?

Rio

fajna sprawa, rzeczywiście proces wdrożenia jest taki satysfakcjonujący? rozglądam się za jakąś pracą, ale jeszcze nie mam żadnego doświadczenia bo w sumie to byłaby moja pierwsza praca i szukam czegoś gdzie będę mógł się jak najwięcej nauczyć i gdzie będe miał w ogóle możliwość zdobycia potrzebnych umiejętności

grysik
@Rio

moim zdaniem proces wdrożenia był na dobrym poziomie, sam się bardzo dużo tutaj nauczyłem i w sumie ciągle uczę także próbuj kolego!

Jerry
@Rio

fajna, każda zmiana lepsza od tego co miałem wcześniej, dużo chyba zależy jakie człowiek ma doświadczenie i preferencje ukształtowane

Roler
@Rio

Ja rowniez zmienilem prace i zatrudnilem sie w Pekabex.. Byla to na pewno zmiana na lepsze w moim przypadku takze probuj kolego

astral
@Jerry

jak tutaj podchodzicie do nowych osób? będzie można liczyć na jakieś wdrożenie na początek?

fresszzz
@astral

a co innego jak nie wdrożenie, domyślić się masz co powinieneś robić? spokojnie, ogarniesz wszystko z pomocą tych dłuższych stażem

Kangur
@astral

pewnie, że tak tutaj raczej każdy z pracowników stara się pomóc poza tym na początku ktoś ci będzie pokazywał co i jak należy robić, nikt cię samego sobie nie zostawi :)

perłowy
@fresszzz

ogólnie możesz powiedzieć coś więcej o kwestii doświadczenia tutaj? trzeba mieć spore żeby pozytywnie przejść rekrutację?

Bolek
@Kangur

xdddxd

Jak wyglada praca na stanowisku kontrolera jakości? warto w to iść?

Cookie
@xdddxd

gdzie znalazłeś ofertę? bo ja właśnie szukam czegokolwiek po ich stronie i nie widzę

Nadana
@Cookie

no to nie wiem jak patrzysz normalnie na ich stronie ogłoszenia wiszą przecież...

kizer
@Nadana

one sa wszystkie aktualne? bo sporo ich

kizer
@Nadana

bardzo fajne benefity sa zawarte w tych ofertach, dla kazdego sa one dostepne po zatrudnieniu?

Waksyl
@kizer

tam na stronie są podane?

Waksyl

Jest multisport?

regu
@kizer

tak na klażdym stanowisku przysługują te same benefity

regu
@Waksyl

tak, mamy między innymi multisport

ferrero
@regu

od razu czy po jakimś czasie dopiero przysługują?

Fior
@regu

ten multisport to prawie wszędzie teraz jest, ale to dobrze bo można się przynajmniej poruszać po robocie :P

Fior
@regu

Sam korzystałem we wcześniejszej pracy i bardzo spoko sprawa, tylko zastanawiam się czy tutaj też jest ten że macie wstęp raz dziennie??

@Fior

Są różne pakiety. Możesz wybrać raz dziennie, możesz też wielokrotne wejście, są też opcje dla dzieci.

@regu

to co oprocz tego macie z benefitow?

dziub

multisport jest w pelni finansowany czy trzeba cos dokladac?

pref
@dziub

w ogłoszeniach masz napisane co dostaniesz :)

betem
@pref

gdzie najszybciej wrzucają aktualne oferty pracy?

majonez
@dziub

fajna sprawa jest dofinansowanie nauki i możliwość zdobywania nowych uprawnień, dzięki którym ciągle uczysz się czegoś nowego zamiast stać w miejscu cały czas

upper
@majonez

możesz wyjaśnić jak to działa? jakie te uprawnienia czy jest jakiś budżet albio ograniczona ilość tych szkoleń itd?

webstorm

To jest taka strona z ofertami pracy, pracuj to po prostu nazwa tej strony.

hehe

takie ciekawe pytanie, że aż dwa razy trzeba było zapytać, co? oczywiście żartuje :D ja to nadal nie wiem na czym miałby ten pakiet dla dzieci polegać, jakby taka rodzinna karta?

Rok temu mi pisze, że wygasła ta oferta na operatora suwnicy, co mi wyskoczyła. Już by po przyjęciach było? Jakby jakies nowe opcje pracy były na takim albo podobnym stanowisku, to proszę o komentarz z informacją. Aktualnie nadal dwie zmiany? A długo pracujecie, nadgodziny są?

piernik

czy będąc zatrudnionym w firmie jest jakaś szansa brania udziału targach/spotkaniach branżowych? bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia, a ktoś tutaj juz wspominał wcześniej o fajnych szkoleniach więc zastanawia mnie kwestia takie czynnego brania w tym wszystkim udziału żeby jak najwięcej się móc nauczyć

Luck

Cześć.Czy ktoś mógłby wypowiedzieć na temat zarobków w Pekabexie?

Xyz

Hej mam zapytanie pojawiał się oferta ma magazyniera czy warto wogole tam się ładować na rozmowę kwalifikacyjną. Jakie są zarobki, kierownictwo, ludzie z którym bym na codzien mial pracować. Czy jest premia co miesiąc jak to wygląda. Jaki jest kierownik i jego zastępca ?? Chce wiedzieć po robię w jednym (usunięte przez administratora)ale nie chce trafić z deszczu pod rynnę.

Z bratem znalazłam w sieci ogłoszenie na posadę Operator Suwnicy. Ktoś wie coś o tym? Zastanawia mnie to, że podali w ogłoszeniu, że jest tu możliwość pracy zdalnej. Moje pytanie brzmi, w jaki sposób? Jak tu zdalnie można pracować? To pomyłka, czy faktycznie tak jest? A i dają prace na 2 zmiany. Znacie ramy godzinowe tych zmian?

17 otwartych rekrutacji, a na jednej stronie portalu z ogłoszeniami 3 propozycje zatrudnienia na stanowiska kierownicze. Dla kierownika budowy, kierownika robót ds. instalacji sanitarnych w Gdańsku i takie samo w Kołobrzegu. Kto wie, skąd taka ilość ogłoszeń. Trudno spełnić wymagania firmy wobec pracownika i łatwo stracić pracę, czy może ludzie sami odchodzą? No chyba, że to nowo utworzone stanowiska. Bo jeśli tak, to czy nie szuka się wpierw w ramach wewnętrznej rekrutacji, kogo by tu można awansować? Nie pogardzę też informacją, ile bym zarobił, jako kierownik budowy? Póki co wiem z ogłoszenia, że za polecenie pracownika mogę dostać 500/1500/2000 zł. Ale wolę konkretne info o zarobkach i odpowiedzi na zadane pytania.

Arni

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? W sensie poszczególne etapy?

Wakka
@Arni

Ja miałam dwa etapy, pierwszy na teamsie a drugi stacjonarnie :)

Wakka
@Arni

i najpierw jest typowa rozmowa z rekruterem a potem z menagerem i rekruterem razem jak coś

@Wakka

a na co rekrutowałaś jeśli moge spytac? czy te rekrutacje wszedzie u was podobne?

@Wakka

a mozesz przytoczyć o co tak mniej wiecej pytają? wymagająca w ogole ta rekrutacja?

polik
@Matek

no doslownie wyzej ktos odpowiedzial ;) sa tak naprawde dwa etapy w takiej rekrutacji wiec sam zdecyduj czy to twoim zdaniem wymagajace

polik
@Matek

o co pytaja to tez prawdopodobnie zalezy od stanowiska o jakie sie starasz, mnie np przepytali po prostu o to jakie mam doswiadczenie, gdzie wczesniej pracowalem itd a potem czego to ja oczekuje od firmy

duzy
@polik

a ile czekałeś na decyzje po rozmowie?

Boben
@polik

też miałem podobnie, ogólnie nie nazwałbym samej rekrutacji jako wymagająca, powinno być spoko

ryku
@Matek

pytaja o twoje dosiwadczenie co robiles ja chcialem na produkcje, wczoraj zadzwonili, ze chca mnie zatrudnic, wlasnie ide na badania zobaczymy jak bedzie

Bigosik
@Wakka

do mnie zadzwonila pani z rekrutacji, torche popytała o doswiadczenia i moje oczekiwania i pożniej umowila mnie na spotkanie z dyrektorem na produkcji pracuje tu juz 5 miesiac Serio polecam

@ryku

@matek i jak Ci się pracuje?

Misia
@Bigosik

I po tym spotkaniu z dyrektorem od razu Cię zatrudnili? O co pytał w takim razie Pan dyrektor? Pokazał od razu jak wygląda praca na produkcji?

@Bigosik

spotkanie stacjonarne czy online?

Kolos
@Bigosik

mogę zapytać na jakim stanowisku pracujesz?

Kolos
@Bigosik

Rekrutacja na każde stanowisko tak wygląda?

rend
@dziub

pierwszy etap jest online albo telefonicznie, drugi z tego co wiem wszyscy mają stacjonarnie

@rend

a potem od razu dostałeś informację o zatrudnieniu?

limon
@rend

w miesiac bedzie szlo zamknac juz cala rekrutacje i zaczac pracowac?

@rend

Długo czekałeś po wysłaniu cv aż się odezwą? Bo widzę ofertę która ma jeszcze do końca 23 dni i nie wiem czego się spodziewać

@rend

Może dają jakoś wcześniej znać za pomocą tego pracuj że odrzucają twoje cv? Lub że rozpatrują?

Rampo

Widziałem ogłoszenie na pracownika produkcji i stąd moje pytanie czy warto aplikować jeśli nie mam uprawnień na suwnice

Rampo
@Rampo

bo w ogłoszeniu jest to w mile widzianych ale i tak wolę się upewnić

Brytan
@Rampo

nie zastanawiaj się tylko wysyłaj, może akurat nikt z większymi uprawnieniami się nie znajdzie

@Brytan

przyjmuja moze czasami bez doswiadczenia do doszkolenia jakiegos powiedzmy?

@Brytan

po jakim czasie najczesciej sie w ogole odzywaja jak juz beda zainteresowani?:D

@Brytan

wez tez powiedz czy ogolnie to jest taka stabilna firma? na dluzej?

Boguśka
@Brytan

Jak sprawa z uprawnianiami dalej wygląda, jak ktoś czegoś nie ma albo chce dorobic to firma finansuje kursy? Czy na własną rękę trzeba je robić? Jak ktos się dokształci to może liczyć na podwyżke?

Moreno
@berex

no właśnie ja też chce sie dowiedzieć ile czasu trzeba czekać, ale to pewnie zależy czy szukają na już

Bluza
@Boguśka

tak firma pomaga w ogarnianiu uprawnień na różnych stanowiskach

drop
@Bluza

sa teraz jakies wolne miejsca u was do zatrudnienia? :D

drop
@Bluza

to wtedy na jakims okresie probnym trzeba robic te uprawnienia?

rend
@drop

zależy o jakie uprawnienia chodzi, jakie stanowisko itd. najlepiej bezpośrednio się ich zapytać w mailu czy coś

@rend

na swojej stronie mają może podanego? w którym miejscu go znajdę?

Przemo
@Rampo

Do pekabexu biorą każdego. Pracowałem 5 lat na produkcji i szczerze nie polecam kolesiostwo i dziadostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabex S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Pekabex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekabex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekabex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pekabex S.A.?

Kandydaci do pracy w Pekabex S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pekabex S.A.