Opinie o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Perfekt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Perfekt o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma Drukarnia Perfekt poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy dalej można tam aplikować?

Lidzia Nowy wpis

Mam już doświadczenie z pracy jako Specjalista ds. kalkulacji i ofertowania a tak się składa, że znalazłam ofertę sprzed paru miesięcy szukając czegoś po Bemowie. Nie orientujecie się przypadkiem jakie zarobki oferują osobom doświadczonym? Wiem po opisie, że to nie wymóg.

Bolek

A co tam słychać u naszej koleżanki Joli z przygotowalni offsetowej ,pozbyła się wszystkich rywalek najpierw Małgośki po zrywała jej robotę i powiedziała że to ona zrobiła, później nawet swoją opiekunkę (usunięte przez administratora), chodziła i donosiła do Rudego głupoty i nieprawdę opowiadała, aż właściciel po wyrzucał wszystkich na emerytury Iwonę kierownika też na przedwczesną wyrzucił ,ale widać że właścicielowi tacy ludzie się podobają

Dawid
@Bolek

Oj widać że ktoś pisze a nie wie

Jan
@Dawid

Z czym się nie zgaszasz? Nawet pół argumentu nie podałeś :)

Zuzia Nowy wpis
@Bolek

Bo to prawda, niestety właściciel zatrudniał kierownika który draństwo tolerował i tam dlatego takie rzeczy się działy, ludzie skakali sobie do oczu

Monika Nowy wpis

asystent podobno w tamtym roku miał 2,8 k na rękę, dzis jak z tym jest? mam na myśli kontrolę jakości. jak taka praca tu wygląda, co konkretnie się robi i czy to jest wymagające w jakikolwiek sposób? ile osób jest do tego potrzebnych?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Perfekt? Czy kandydat na stanowisko Malarz - szpachlarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Ciekawy

Dzień dobry, szukają asystenta ds Kontroli Jakości, czy warto tam aplikować?

Kj
@Ciekawy

Nie warto. Pensja slaba, premie ciągle obcinane a obowiązków od wuja

@Kj

Moim zdaniem warto, obowiązków sporo, ale poziom w porządku. Pensja powyzej sredniej

@Ciekawy

Rok pracowałem na zleceniu, praca ok ale wole branze spozywcza

Taka prawda

@Michał

To już tak upadli ze na zlecenie przyjmują

Izabela
@Michał

Umowy o pracę nie chciałeś? Czy nie chcieli Ci dać?

@Michał

tylko pracownicy pomocniczy mają umowę zlecenie, wszyscy pozostali są na umowach o pracę :)

Edyta

To będąc pracownikiem pomocniczym można sobie jakoś dorobić czy można wypłatę jak za cały etat wyciągnąc?

Mateusz
@Kj

Na stanowisku asystenta proponują na czysto 2800 na rękę bez premii więc bez szału...

mario

Oczywiście ale na noce zmiany cpn na przeciwko i piwko w czasie przerwy

Ilona
@mario

Aż tak grubo na tych zmianach jest, czy to sarkazm? :P a tak powaznie, placa coś więcej za nocki? Czy tak samo jak za dniówki?

Karol

Podoba mi się, chociaż chciałbym pracować w weekendy a nie mozna.

kasia

Prezes to w sumie poczciwy człowiek,nie bede zle o nim pisała,pracowałam u niego wiele lat,pozdrawiam

Vili
@kasia

Moze kiedyś był poczciwy ale teraz już dawno nie jest pieniądze zmieniają człowieka

Mam

Poczciwy cwaniak

Zuza
@kasia

Może byłby poczciwy gdyby miał własne zdanie a on niestety jest zawsze pod czyimś złym wpływem a rozsiewanie plotek o swoim pracowniku i opowiadanie na planie z kim spała nasza koleżanka to porostu (usunięte przez administratora)

Ad vocem

...w sumie...

@kasia

Typ wyjątkowo negatywny ten cały prezes

Miki
@Zuza

A z jakiego działu ten pracownik spał z kimś.? I kto to był ten ktoś? Mam małe deja vu

Zosia
@Miki

Z przygotowalni

@kasia

On taki poczciwy jak ja chińska uczona,jak koleżanka poszła się poskarżyć że ja kierownik źle traktuje to ją kazał wyrzucić z pracy/i naprawdę ją kierownik źle traktował/

A ten buchaj z jakiego działu kierownik. Chciałbym spro stowac nierząd w. pracy

Jacek
@Michał

Cześć. Fajnie, że jesteście aktywni w tym wątku. Szczerze mówiąc cieszy mnie fakt, że trafiłem właśnie tutaj. Pozwolę sobie zapytać, czy pracodawca ten jest godny polecenia, gdybyśmy mieli patrzeć tylko i wyłącznie na możliwości rozwoju zawodowego? Informacja na ten temat będzie dla mnie bardzo ważna. Ktoś może pomóc?

@kasia

Może i poczciwy to on kiedyś był a teraz to już bajka

Zosia
@Zuza

Jeszcze opowiadał całemu zakładowi kogo spotkał na drodze jak ją burak dymał,taki poczciwy

Gerda
@kasia

Co ????????? śmiechu warte to zły człowiek człowiek który ludziom krzywdę robił, powinnam go nazwać odpowiednio, ale nie chcę przeklinać

tolus
@kasia

bo ten wlasciciel stosuje mobbing,taka jest prawda

Oliwia

Hej czy ktoś poleci drukarnia Prefekt na polczynskiej warto aplikować na produkcje i to jest stała praca ,jakie sa zarobki,,prodze o inf,????

@Oliwia

Jest ok. Stała praca,

@Michał

a coś więcej? po jakim czasie ta stała praca? bo wątpię że od razu bez okresu próbnego. a zarobki ok? więcej niż minimalna? :)

Stef

Praca w porządku, nie jest ciężko . Nie jest lekko, wynagrodzenie na czas

Ola

Ten cały właściciel to tak się przyuczył do tego zawodu i taka miernota z niego a córeczka to taka sama miernota jak on. Prymitywni ludzie i tyle

Kochani nie narzekajcie nie jest źle.Praca jest pensje i premie teź.Dodatkowe ubezpieczenie prywatne.Zacznie sie jak firme przejmie córka która jedzie na (usunięte przez administratora) tatusia.Nic nie potrafi.Jest kiedy chce a jak jest to z pomysłami od czapy

Kinia

Taka zdolna jak tatuś

Hanna

@limit @Luki Wasze komentarze łamią regulamin. Zabrania on bowiem podawania imion i nazwisk osób zatrudnionych w firmie. Jeżeli ktoś publikuje zakazane informacje, jego komentarz może być usunięty. @Luki mam do Ciebie też drugą uwagę. Niedopuszczalne jest również obrażanie kogokolwiek. Pisząc na forum należy pamiętać o zachowaniu kultury i szacunku do innych. To samo tyczy się wypowiedzi użytkownika @Olek. Zachęcam Was do zapoznania się zasadami obowiązującymi osoby wypowiadające się na forum: https://www.gowork.pl/regulamin

Kazimiera
@Hanna

Szkoda że do tych zasad ten właściciel się nie stosował nie byłoby tyłu negatywnych wpisów

Oliwia

Hej można aplikowsc na produkcję jako omocnik introligatora dla kobiet jakie sa ludzie fajna ekipa ,wartości isc tam proszę o informacje

mixx

Pracował ktoś jako pracownik produkcji lub Operator Maszyn Introligatorskich i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

MM
@mixx

Jest ok, cnie jest latwo nie jest trudno. Zarobki zalezy od umiejtnosci.

Misio

Jaka jest pensja jako introligator

Iwona

Kołacz nie podlizuj się prezesowi,juz i tak Ci to nic nie pomoze.Nie odzyskasz dobrego imienia,własciciel Cię wyrzucił na rok przed emeryturą.Ja tylko mam ogromny żal do niego, że nie zrobił tego dużo wcześniej,byłby spokój na przygotowalni i nie miałabym tylu niemerytorycznych kierowniczek

Hello
@Iwona

P. Iwono rok przed emerytura wlasciciel na pewno nie wyrzucil P. Kolacza. Prosze nie pisac jak sie malo wie. Pozdrawiam serdecznie

Caro
@Iwona

Koleżanko Iwono. Maćkowi to powinnaś podziękować że tyle lat tam przepracowałaś. Zawsze roztaczał nad Tobą parasol ochronny , na planie musiał się często tłumaczyć z Twoich błędów. Nie potrafiłaś montować na montażu ręcznym i z tego co wiem również na montażu elektronicznym. Dostawałaś do pracy tylko łatwe prace ( a i tu 80 % prac bylo do poprawienia ) , a jak było coś trudnego do zmontowania to ZAWSZE tego unikałaś . Z byle powodu pracy nie robiłaś co często wzbudzało uśmiech politowania u innych współpracowników. Dlatego nie opluwaj teraz kogoś kto Ci pomógł . Troszkę pokory. Nie pozdrawiam.

zniesmaczony
@Caro

Chyba tylko ktoś mocno zakompleksiony i zazdrosny mógł napisać te bzdury,do czego ludzie sie nie posuwają zeby się wywyższyć,przepracowałem z ta kobietą kupe lat w tej firmie i niestety mam bardzo pozytywne zdanie ,super pracownik z niej pod kazdym względem, podpisz się opluwaczu

Szczęśliwa
@zniesmaczony

"Zniesmaczony" ale pewnie "Zniesmaczona" (wiadomo kto :) ) ,dlaczego sam się nie podpiszesz ?.Nie chcesz się skompromitować ? Piszesz że "Super pracownik z niej pod każdym względem" to radzę zmień leki albo lekarza na wiadomo jakiego :). I czytaj ze zrozumieniem tekst Caro. Tekst nikogo nie opluwa tylko wskazuje osobę plującą na kogoś kto jej pomagał przez dłuuuuuuuugi czas. A dla "Caro" brawo za prawdę . Ja mogłabym też coś napisać tylko co to da jak to było dawno ,a teraz lepiej cieszyć się życiem i leniuchować . A na forum co jakiś czas jeszcze z ciekawości będę zaglądać. Fajnie jest widzieć jak byli pracownicy obrzucają siebie błotem ,a kiedyś tacy niby przyjaciele hehe.

wolf
@Szczęśliwa

Szcześliwa ZAZDROSNA i ZAKOMPLEKSIONA pracownica obrzuca konkurencję błotem

kolega z firmy
@wolf

Cała prawda

ZORRO
@Caro

Stara metoda PERFEKTU i M jak sie chciało dokopać pracownikowi ,to jazda po fachowosci,tak było z wieloma dziewczynami/możemy przypomnieć/i jak widać dalej aktualne

Adrianna
@Caro

Caro gdybyś coś wiedział nie pisałbyś takich bzdur,my stoimy murem za naszą koleżanką,nie o fachowość tam czyjąś chodziło,tylko niestety o inne sprawy.

CARO
@Adrianna

Wiesz co koleżanko ? Może podpisuj się jednak jednym nickiem co ? Tylko raz to zrobiłaś zgodnie z prawdą . Przecież to widać jak na dłoni że "Zniesamczony" ,"Wolf", "Kolega z firmy", "Adrianna ", "Zorro" , i wcześniejsze "Jola" , "Jasiu", "Wera", "Ta dumna", "Obserwator" to jedna i ta sama osoba :) :) :) . I ja wiem .która hehe. Uważnie przeczytałam wszystkie wypowiedzi i tylko osoba pracująca na montażu wie o pewnych sprawch , bo z innych działów pewne sprawy ludzi nie obchodzą , a i nawet pewnie o nich nie wiedzieli . Nic Ci nie pomoże w wybielaniu własnej osoby i dorabianiu ideologi jaki to z Ciebie "super pracownik" . Sama piszesz i sama sobie odpisujesz .ŻENADA Przepracowałyśmy razem 10 lat i to co jest napisane poprzednio to niestety dla Ciebie jest prawda . I jeszcze jedno , skoro jak piszesz "stoimy murem za naszą koleżanką " to proponuje żeby ci zwolennicy staneli w demonstracji poparcia dla byłej super pracownicy , najlepiej przed bramą wjazdową do firmy. Ciekawe ilu ich będzie co ? :) :) :) Chętnie przyjadę i popatrzę :) .Tylko proszę nie pisz znowu że pisze "Zazdrosna i zakompleksiona" bo to już nudne. Proponuję "Żyj pełną piersią na emeryturze i ciesz się życiem " tak jak ja i przestań pisać te bzdury bo czasu już nie cofniesz............... Nie pozdrawiam CARO

tolek
@CARO

już mebli nie sprzedajesz?????????????? hi hi hi

Marlboro
@CARO

Drogi Panie ,,caro,, Trochę więcej SZACUNKU DLA LUDZI,oni pracują na was i trochę pokory,mniej bazaru,i napewno wtedy nie będzie tylu niepochlebnych opinii o twojej firmie życzę więcej pogody ducha i rozwagi.Wesołych Świąt.

limit
@Caro

a ja Panie (usunięte przez administratora)spokojnie sobie pracuje i własciciel jest bardzo zadowolony do tego stopnia ze nie chce mnie puscic na dłuzszy urlop,no ale tu jest inna kultura,inny kraj inni ludzie,a ty głupi gowniarzu nie obrazaj ludzi bo dajesz swiadectwo o sobie kim jesteś,a jestes nikim,a to co robisz zawdzieczsz tesciowi ktory rozwinął nad toba parasol ochronny,ja natomiast mam prace nie majac znajomosci tylko wiedze ,a meble to juz nie ida

nabifakt

Panie Zieliński co Pan bierzesz,daj namiary też sprubuję

NIK
@CARO

Panie Krzysiu vel CARO wypisywać takie paszkwile o byłym długoletnim swoim pracowniku to tylko żle o tobie swiadczy WSTydz sie Pan bo to DNO dna .,Nie wiem co piłeś,czy wciągałeś, ale takie zachowanie jest nie lada przegięciem

Zebra
@Iwona

Ktoś się podemnie podszywa,ale to prawda że było tam bardzo źle

Weronika

Widzę ze jest jakis problem z relacja mieczy szefostwem a pracownikami? Ktoś się do tego odniesie ?

MM
@Weronika

Posty stare. Jest dobrze.

reniferek
@Weronika

Jeśli ktoś nie potrafi to pewnie tak.

Barbara
@reniferek

@reniferek Czyli kwestia relacji pomiędzy pracownikami w Drukarnia Perfekt uległa poprawie, super. Jaką umowę na start otrzymam w tej firmie?

Zaglądają tutaj osoby zatrudnione w drukarni Perfekt? Orientujecie się może czy firma potrzebuje na ten moment nowych pracowników? Chciałem sprawdzić oferty w ich witrynie, ale strona jest niedostępna.

Poligraf

Napewno forum to wątek miłosny i zazdrosny a to poligrafia coś nie tak....

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Perfekt?

Drukarnia Perfekt
2.3/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Połczyńska 99
    01-303 Warszawa