Premium Pro Sp. z o.o.

Opinie o Premium Pro Sp. z o.o.

Emila Nowy wpis

Jak to jest z tą realizacją planu sprzedaży, o którym mówi ogłoszenie na handlowca? Tzn. ja po prostu chcę wiedzieć to, czy cele które wyznacza Firma są realistyczne to wykonania, zwłaszcza dla takiej osoby, która dopiero się zatrudniła. Bo miałam już takie nieprzyjemne sytuacje w innych firmach, że te wymogi były po prostu nierealne. Chciałabym żeby tym razem było inaczej w nowym miejscu.

Chętny Nowy wpis

Czy szkolenie jest płatne? I płatne jak już to od razu czy to jakiś konkretny sposób?

Czy urlop w Premium Pro Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Olo Nowy wpis

Oczywiście, że tak, przecież urlop jest zawsze płatny w 100% jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę (w zleceniu, dzieło itd. urlopy nie są płatne)

Katarzyna Nowy wpis
@Olo

Czyli tutaj innych umów to się nie zawiera?

Katarzyna

A czemu chciałaś go tak właściwie odesłać?

Jak się pracuje z ludźmi z Premium Pro Sp. z o.o.?

MS

Nie wiem o co dokładnie pytasz. Tak ogólnie mówiąc, to wszyscy są pomocni i odnoszą się z szacunkiem wobec siebie i przełożonych

Czy pracownicy w Premium Pro Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

MS

W Premium Panuje miła i przyjazna atmosfera. To nie jest tak, że wszyscy się przyjaźnią , ale na pewno się szanują i pomagają sobie nawzajem

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Premium Pro Sp. z o.o.?

TAK

Czy w Premium Pro Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Tak

Niko

Firma jest spoko i atmosfera też.

Iza

Witajcie, chciałabym poznać parę szczegółów na temat sposobu funkcjonowania firmy Premium Pro, chętnie dowiem się też wszystkiego na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu. Możecie napisać, jak na ogół wygląda ścieżka kariery w tej firmie i jakie stawki oferują?

@Iza

Proszę wysłać swoje cv na adres premiumpro.rekrutacja@gmail.com , lub zadzwonić do firmy na nr 225925600. Zostanie Pani połączona z działem rekrutacji i wszystkiego się dowie. Zapraszam do kontaktu Pozdrawiam

uważaj

Niby wysyłają na testy a później leci faktura na grube pieniądze

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Premium Pro Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

MS

tak, wigilia w premium jest wolna

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Premium Pro Sp. z o.o.?

R

Atmosfera w Premium jest naprawdę spoko

Szukający

Witam na jaką pensje podstawową może liczyć konsultant telefoniczny?

SMG

UWAGA firma (usunięte przez administratora) informując,że towar można zwrócić jeśli się nie sprawdzi. W praktyce nie odebrali odesłanej przesyłki i wystawili fakturę. Pomimo dwóch interwencji telefonicznych - brak reakcji. Nie polecam - (usunięte przez administratora)

Igor

Fajny pracodawca, świetna atmosfera w pracy więc warto dostać się tu do pracy, polecam.

Czy Premium Pro Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

zuza

tak 8-15.30 w piąki do 15

Czy Premium Pro Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

sara

tak

antoni kukułka sokół

weźcie się uspokójcie i może napiszcie co można robić w tej firmie Premium Pro bo tutaj zero informacji a strony internetowej też chyba swojej nie mają. przede wszystkim interesuje mnie jak ogólnie się tam pracuje, jakie obowiązki i jakie są dokładnie za nie wynagrodzenia. jeśli nie możecie podać kwoty konkretnej to dajcie bardzo przybliżoną

Olka
@antoni kukułka sokół

Firma sprzedaje chemię do firm, jak jest się dobrym handlowcem, to spokojnie 3500 - 4000 wyciągniesz, wiem bo pracowałam i byłam zadowolona, teraz pracuję w firmie męża, dlatego musiałam odejść. To jest handel, jest duża konkurencja na rynku, więc wiadomo trzeba się starać i dużo nagadać, żeby zachęcić klienta do zakupu, ale potem to czuć w wypłacie :)Ogólnie fajna firma jak na sprzedaż przez telefon i przyjazna atmosfera w pracy, dziewczyny tam pracujące są ok

Ha
@antoni kukułka sokół

premiumprogroup.com

@Ha

Firma ma stronę pod adresem premiumprogroup.com, a odnośnie obowiązków i zarobków wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie rekrutacyjnej po wysłaniu CV https://www.gowork.pl/premium-pro-sp.-z-o.o.,256231/dolacz_do_nas

Tymon

Jak się pracuje w firmie? Czy można aplikować i nie będę tego żałował? Podpowiedzcie coś nowemu człowiekowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Premium Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premium Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premium Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Premium Pro Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premium Pro Sp. z o.o.