logo Premium Pro

Premium Pro

Opinie o Premium Pro

ruda12 2014-02-25 15:10
Czy ktoś może sie wypowiedzieć jak teraz wygląda praca w tej firmie? Zarobki, godziny pracy itp? Bede z góry wdzięczna! :)
ms 2014-03-26 14:06
Chciałabym wypowiedzieć się na temat firmy Premium Pro. Pracowalam
tam od 2009 roku i bylo naprawdę ok. Wszelkie skladki, zusy premie byly wypłacane. Atmosfera bardzo mila, kierowniczka i pani prezes bardzo w porządku. Sprzedaż trudna jak wszędzie ale jak najbardziej możliwa. Zarabialam miesięcznie nie mniej niz 4 tys.wiec dało się zyc:-). Odeszlam tylko dlatego , ze mąż moj otworzył własną firmę i mnie tam potrzebował. Bardzo polecam pracę w tej firmie
izabella 2014-04-17 08:17
jestem zadowolona
izabella 2014-05-07 08:58
jestem nie zadowolona bo chcę wysłać i nie mogę ofertę pracy
jobo 2014-06-24 19:03
czego takiego udało Ci się o nich dowiedzieć ? na tym forum nie piszą o nich chyba tak tragicznie...
ms 2014-07-17 23:15
Ale bzdury, przeczytalas to co napisalas?
terku 2014-08-08 15:37
rzeczywiście jest podstawa i prowizja, nawet dziewczyny pracujące bywają miłe (usunięte przez administratora)
Premium 2014-10-20 08:17
Informacje o firmie, działalności, rekrutacji oraz dane kontaktowe są dostępne na profilu na portalu Gowork, wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z w/w informacjami.
Oferty Pracy
2014-10-30
Żródło: Gowork.pl
Kraków
(małopolskie)
Prężnie działająca firmy Premium Pro z siedzibą w Warszawie, zajmująca się dystrybucją profesjonalnej chemii przemysłowej poszukuje na terenie Warszawy i w Krakowa Specjalista ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Kraków Od kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności (praca od zaraz) Zaangażowania Chęci do pracy. Mile widziane osoby z dużym doświadczeniem w handlu
Kasia 2014-11-07 11:15
tak jest podstawa, jak nic nie sprzedasz to 200zł na tydzień :D fakt są duże prowizje, ciągłe konkursy, bonusy to trzeba przyznać
antoni kukułka sokół 2014-11-07 11:48
weźcie się uspokójcie i może napiszcie co można robić w tej firmie Premium Pro bo tutaj zero informacji a strony internetowej też chyba swojej nie mają. przede wszystkim interesuje mnie jak ogólnie się tam pracuje, jakie obowiązki i jakie są dokładnie za nie wynagrodzenia. jeśli nie możecie podać kwoty konkretnej to dajcie bardzo przybliżoną
Olka 2014-11-07 14:14
Firma sprzedaje chemię do firm, jak jest się dobrym handlowcem, to spokojnie 3500 - 4000 wyciągniesz, wiem bo pracowałam i byłam zadowolona, teraz pracuję w firmie męża, dlatego musiałam odejść. To jest handel, jest duża konkurencja na rynku, więc wiadomo trzeba się starać i dużo nagadać, żeby zachęcić klienta do zakupu, ale potem to czuć w wypłacie :)Ogólnie fajna firma jak na sprzedaż przez telefon i przyjazna atmosfera w pracy, dziewczyny tam pracujące są ok
marta 2014-11-07 18:17
Ja tez pracowałam tam i to dosyć długo. Daleka jednak jestem od tych euforystycznych zachwytów. Wypłata na czas to fakt, ale z tą przyjazną atmosfera to bez przesady.Srodki które sprzedawała bardzo drogie. Plus to godziny pracy.
Aniaa 2014-11-21 15:21
Myśliwy, popatrz wyżej, wszystkie informacje o firmie, działalności, bieżącej rekrutacji oraz dane kontaktowe są dostępne powyżej w odpowiednich zakładkach
arek 2014-12-20 22:00
Hej,w zakładce rekrutacja tutaj w temacie Premium Pro jest ogłoszenie, że poszukuja specjalistów do spraw sprzedaży. Jest ktoś w stanie polecić owe stanowisko i w ogóle polecić firmę? Jedyne co napisali w ofercie w sumie, to, że jest umowa o pracę oraz ciągłe doszkalanie wraz ze szkoleniem wstępnym. Te szkolenia są rzeczywiście coś warte?
hani1 2016-04-01 09:18
@kozik prosze podaj skąd masz dokładnie takie informacje, ja nie mogę znaleźć żadnego info o nich w sieci a chciałabym bo akurat fajną oferte mają na specjalistę ds sprzedaży
Barbara 2016-07-06 17:05
Pracowałam, potwierdzam, że to uczciwa firma. Sa umowy o pracę, urlopy, podstawa jest niestety niska. Ale są ciągłe, premie, konkursy i bonusy. Z tych dodatków wychodzi co najmniej druga podstawa - przy dobrej sprzedaży. Super godziny pracy: 8 - 15.30, a w piątki wcześniej do 15. Miła atmosfera - jak najbardziej potwierdzam, fajne szefostwo, ładne biuro, dobry dojazd. Praca polega na telefonicznej sprzedaży chemii przemysłowej firmom produkcyjnym i innym. Sama sprzedaż jest ciężka - ale tak, jest teraz w każdej branży w całej Polsce. A chemia przemysłowa na tym tle nie sprzedaje się najgorzej. Firma proponuje płatny okres próbny - można przyjść na tydzień, przejść szkolenie, podzwonić i samemu zdecydować w praktyce - czy chce się pracować w sprzedaży tymi produktami. Jeśli ktoś się nie decyduje i tak ma zapłacony okres próbny - więc warto spróbować.
lola 2016-08-16 16:43
Podstawa to(usunięte przez administratora) tygodniowo!! Reszte trzeba uzbierac z prowizji. Pracowalam to wiem.
ewa 2016-08-17 18:49
Ja też pracowałam.
I wiem.
Ze to bzdura.
hgju 2016-08-17 19:38
od dawna nie było ofert z Premium Pro z tego co wiem
Zostaw swoją opinię o Premium Pro - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premium Pro